دلیل تخریب آقایون !! لطفا خانومها جواب بدهند!!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسي عزيزم
مشكله منم اينه كه الان يكي عاقلانه پا پيش گذاشته ولي من نميتونم عاقلانه و خوش بينانه نظر بدم...(الان كه نه دقيقاً يكساله منتظره) :(

نه دیگه...این نشد!!!!!!!یه پسر وقتی البته کسی که تقریبا شرایطو برا ازدواج داره و پا پیش میذاره باید بهش اهمیت داد...درموردش درست فک کرد.....چون این وسط فقط تو نیستی!!!اونو هم باید درنظر بگیری.......اولین کاری که بنظر من باید انجام بدی اینه که بفهمی اولین باری که این احساسو نسبت به مردا پیدا کردی کی بوده؟؟؟؟؟؟وچه اتفاقی باعث پیش اومدن این طرز تفکر شده!!! تا بتونی مشکلتو حل کنی!!!!!!!!تا وقتی که مشکل خودتو با خودت حل نکردی دست از این موضوع برندار....چون فک میکنم درمورد شما جدیه!!!!
از هرکیم میتونی کمک بگیر....مشاور....دوست ....آشنا ....یا حتی کسانی که ازدواج کردن و زندگی خوبی دارن....
;)
چ

:surprised:
ممنون نظر لطفتونه

خواهش میکنم دوست عزیز.....دییییییییی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم چرا مثبت نباشه؟؟
متاسفانه این اسلام تمامی اصول اخلاقی انسان رو برده زیر سوال
یعنی چی اخه
ما هردومون انسانیم
هردومون داری یکسری خصوصیاتیم
چرا باید طرز فکرمون این باشه؟
اره از دختر سو استفاده میشه و زیاد هم میشه اما مطمئن باشین خودشون میخواهن اگر یک دختر پایه نباشه پسر حتی نمیتونه دستشو بگیره

اقایاون هدفشونو مشخص نمیکنن من حرفتونو قبول دارم
و خیلی وقت ها هم به بی راهه کشیده میشه اونم ربطی به پسر و دختر نداره برمیگرده به فرهنگمون که اینجوری پی ریزی شده

اسلام چیزی رو زیر سوال نبرده این ماییم که نمی دونیم اسلام واقعی چیه
این خود ما هستیم که با کارامون اصول اخلاقی رو زیر سوال می بریم

به قول پیامبر زمانی برسد که از اسلام جز اسمش و از قران جز خط ان چیزی باقی نماند.

samras

عضو جدید
خانوما بهتره زورتون نیاد منم دخترم اما خودتونم خوب میدونین زن شیطونه شیطون

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خانوما بهتره زورتون نیاد منم دخترم اما خودتونم خوب میدونین زن شیطونه شیطون

دستتون درد نکنه....دوست عزیز جمع نبندددددددددددددددددددددددد!!
آبروی دخترا را بردی عزیز!!!
شیطون همه جا هست ،دخترو پسرم ندارههههههههههههه!!

masoud145

اخراجی موقت
بازم میگنم .................. مرد اگه مرد باشه به جنس مخالف خودش محل نمیزاره ........که تخریب بشه.............

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسلام چیزی رو زیر سوال نبرده این ماییم که نمی دونیم اسلام واقعی چیه
این خود ما هستیم که با کارامون اصول اخلاقی رو زیر سوال می بریم

به قول پیامبر زمانی برسد که از اسلام جز اسمش و از قران جز خط ان چیزی باقی نماند.
عزیزم شما میدونین اسلام واقعی چیه؟؟
من که نمیدونم
میشه با ما بگین تا ما هم بدونیم؟

sarah89

عضو جدید
همه این بقول شما،دیکته ها ....شاید تجاربی تلخ باشن از اطرافیان ...و شاید بشه ازشون یه شیرازه ی مفید تجربی برا زندگی در آورد ولی قبل هر کانتکتی بایس همه به بره آرشیو!
چون آدما ،جدای دو جنس دختر و پسر، باور های انسانی خودشونو دارن و این باورهاست که سقف مشترک و میسازه .... هرگونه تزلزلی تو تفاهم این باور ها،فقط پایه های زندگی رو سست میکنه.

نه!
منم بعنوان یه دختر مخالف این تدافع های مثلا پیشگیرانه هستم!

..........
بدبین؟!
خوشبین؟!
----------------> جای واقع بینی کجاس؟......................>اعتدال و صدق ابراز عقاید!

hedieh71

عضو جدید
به نظر من اگه به هر انسانی بدون شناخت بیای اعتماد کنی رابطه ی جالبی نمیشه این هم درباره هم دو تا دختر یا جنس مخالف صدق میکنه اینجوریام نیست من خیلی ها رو میشناسم که رابطه ی خوبی با یه پسر دارن تعداد اونایی که بدبینی 100% دارن به جنس مخالف خیلی کمه

tina1390

عضو جدید
ممکنه خانوما موقع تصمیمگیری به شروع یه رابطه، رفتار کمی بدبینانه از خودشون بروز بدند اما بعد از مدتی به طرفشون اعتماد کامل پیدا میکند. ولی معمولا این آقایون هستند که تازه بعد از شروع یه رابطه سعی در محدود کردن طرف مقابلشون میکنند و با ایجاد محدودیتهایی آدمو دلسرد نسبت به ادامه رابطه میکنند...

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تاپیک خیلی جالبیه حیف که الان وقت ندارم تا آخر بخونمش:(

بالا