دلیل تخریب آقایون !! لطفا خانومها جواب بدهند!!

yekta69

عضو جدید
ببین مادرم یه حرف خوبی میزنه میگه دختر باید مغرور باشه. معذرت می خوام دختری که یه سره همه جا یه سره نیشش بازه می گن سبکه. درست و غلطشو کاری ندارم ها عرف جامعه رو می گم.

دلیلشم می دونم بسکی جامعه بد شده و ادم نامرد توش هست ادم نمی تونه به هیشکه اعتماد کنه خصوصا جنس مخالف که ادم از دوستی باهاش ممکنه متضرر هم بشه. پس همین دید ادم خوب نباشه بهتره به وقتش وقتی ادم خواست ازدواج کنه می تونه با تحقیق بدونه طرف چیکارست و اونموقع دیدش عوض میشه
.
اتفاقاً همه به من ميگن خيلي مغروري البته در مقابل جنس مخالف
منم هيچ از دوستي با جنس مخالف خوشم نمياد چون ميدونم اولين كسي كه ضرر مي كنه خودمم هرچند كه خودمو ميشناسم و ميدونم كه گول نميخورم و روي خودم كنترل دارم ولي وارد اين بازي ها هم نميشم .
من مشكلم با اطرافيان و نزديكانمه و حتي وقتي ميخوام درمورد پيشنهاد كسي براي ازدواج فكر كنم نسبت به همه چيز بدبين ميشم و به مامانم ميگم من نميخوام ازدواج كنم و ...
واقعا نميدونم مشكل از منه يا ....

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقاً همه به من ميگن خيلي مغروري البته در مقابل جنس مخالف
منم هيچ از دوستي با جنس مخالف خوشم نمياد چون ميدونم اولين كسي كه ضرر مي كنه خودمم هرچند كه خودمو ميشناسم و ميدونم كه گول نميخورم و روي خودم كنترل دارم ولي وارد اين بازي ها هم نميشم .
من مشكلم با اطرافيان و نزديكانمه و حتي وقتي ميخوام درمورد پيشنهاد كسي براي ازدواج فكر كنم نسبت به همه چيز بدبين ميشم و به مامانم ميگم من نميخوام ازدواج كنم و ...
واقعا نميدونم مشكل از منه يا ....

هوا هوس چیزیه که هیچ کس نمی تونه در مقابلش مقاومت کنه. پیامبرا و امامان هم که اون همه انسانهای بزرگی بودن خودشونو تو این وضعیت قرار نمی دادن که ببینن می تونن مقاومت کنن یا نه دیگه چه برسه به ماها
پس در این مورد که گول نمی خوری مغرور نباش. خودم فکر می کنم ادم منطقی هستم و با عقلم تصمصم می گیرم نه احساس ولی گاهی اوقات چنان احساساتی می شم که بعدش خندم می گیره که چه زود موضعم تغییر کرد خوب این قسمت اول حرفات

قسمت دوم خوب کاری می کنی که با جنس مخالف دوستی نمی کنی چون همش ضرره خصوصا واسه دختر

قسمت سوم اگه نسبت به ازدواجم بد بینی دیگه باید پیش مشاورو بری . کتابهایی زیادی واسه معیار انتخاب همسر وجود داره مطالعه کن ببین طرف حداقل معیارهای اصلی رو داره خصوصا ایمان و تعئ اگه داشت رو پیشنهادش خوشبینانه فکر کن ولی اگه دیدی ادم یه لا قبا و لا ابلی هست بد بین باش چون مطمئنا شکست می خوری

ایمان و تعهد مهمترین معیارها واسه انتخاب همسره کسی که این دو معیارو نداره شاهزاده همه چی تمام هم هم که باشه حتی ارزش فکر کردن هم نداره چه دختر چه پسر

yekta69

عضو جدید
هوا هوس چیزیه که هیچ کس نمی تونه در مقابلش مقاومت کنه. پیامبرا و امامان هم که اون همه انسانهای بزرگی بودن خودشونو تو این وضعیت قرار نمی دادن که ببینن می تونن مقاومت کنن یا نه دیگه چه برسه به ماها
پس در این مورد که گول نمی خوری مغرور نباش. خودم فکر می کنم ادم منطقی هستم و با عقلم تصمصم می گیرم نه احساس ولی گاهی اوقات چنان احساساتی می شم که بعدش خندم می گیره که چه زود موضعم تغییر کرد خوب این قسمت اول حرفات

قسمت دوم خوب کاری می کنی که با جنس مخالف دوستی نمی کنی چون همش ضرره خصوصا واسه دختر

قسمت سوم اگه نسبت به ازدواجم بد بینی دیگه باید پیش مشاورو بری . کتابهایی زیادی واسه معیار انتخاب همسر وجود داره مطالعه کن ببین طرف حداقل معیارهای اصلی رو داره خصوصا ایمان و تعئ اگه داشت رو پیشنهادش خوشبینانه فکر کن ولی اگه دیدی ادم یه لا قبا و لا ابلی هست بد بین باش چون مطمئنا شکست می خوری

ایمان و تعهد مهمترین معیارها واسه انتخاب همسره کسی که این دو معیارو نداره شاهزاده همه چی تمام هم هم که باشه حتی ارزش فکر کردن هم نداره چه دختر چه پسر

درسته ولي من مشكلم خيلي خاصه
شايد بهتر باشه برم پيش مشاوره
به هر جهت خيلي ممنون

honey2009

کاربر بیش فعال
جواب دلیل تخریب آقایون

جواب دلیل تخریب آقایون

به نظر من همه ی دخترها هم بدبین نیستن،اگه هم عده ای نمیتونن به پسرها اعتماد کنن به خاطر یه تجربه ی تلخ یا اتفاق ناگوار تو زندگیشونه...

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصمیم گرفتم یک تاپیکی بزنیم که به مذاق مدیران محترم باشگاه سازگار باشه بالاخره بصیرت به ما هم نفوذ کرد!!

دختر خانومهای محترم چند تا سوال تخصصی میخواستم از شما بپرسم!!

کافیه یک نگاه به باورها و اعتقاداتتون نسبت با اقایون بندازید

اعتقاداتی که از دختر شکست خورده همسایه گرفته تا عمه و خاله و مامان که از شوهرشون نالیدن و ...تو مغز شما دیکته کردن!!

میدونین بالای 80% دختر خانومها بدبین هستند ! فکر میکنین از کجا ناشی شده!!

لطفا نفرمائید که آقایون دلیل این بدبینی ها هستیم که صحت نداره برای اطمینان میتونین با یک مشاور صحبت کنین تا مطمئین بشین شما بدبین هستین یا نه!!!

فکر میکنید دلیل اصلی تخریب و از بین بردن شخصیت تعهد اعتماد و وفاداری مردها در شما چی میتونه باشه؟

فقط کافیه یک نگاه کوتاه به تاپیک های پر محتوای دعوا بین دختر ها و پسر ها بندازین!

متوجه میشین که بالای 95% دخترها خانوم ها ظاهرا یا واقعا به آقا پسر ها اعتماد ندارند!!

فکر میکنید نتیجه این نوع رابطه و ازدواج چی میتونه باشه؟

این اعتقادات و باورها از کجا ناشی میشه و راه مقابله با این ها چی میتونه باشه؟

آیا میدونین این نکته بسیار بسیار مهمی تو روابط فی مابین میتونه باشه!؟

تازه از پیش مشاور برگشتی ؟؟!

لوتوسو

عضو جدید
اقای سیلور لایت ببخشید من یه سوالی دارم:
چرا باید ذهنیت یه دختر نسبت ب چنس مخالفش + باشه؟ب نظرتون این برای دختر مشکل ساز نخواهد بود؟این ک ادم از اول همه رو خوب بدونه و ب همه با دید +نگاه کنه درسته؟
قبول دارین از دخترا سوء استفاده زیاد میشه؟قبول دارین دخترا زیاد بازیچه میشن؟اون هم توسط پسرا؟یه دلیل این بی اعتمادی ها ترس از ابروئه...ترس از شکست...ترس از ملعبه شدن...
دلیل دیگه ش تجربیاتیه از شکست روابط ک دهن ب دهن میچرخه ...خود فیلم های tvخودمون چقد ب خائن بودن مردا دامن میزنه...یه نکته گفته میشه و هزار نکته نگفته باقی میمونه...یه دلیل دیگه شم خود آقایون هستن ک از اول هدفشون از یه رابطه رو مشخص نمیکنن....صادقانه عمل نمیکنن

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم نسبت به پسرا بدبینم و سعی میکنم دوری کنم ازشون مگر وقتی که سن ازدواجم برسه و بخوام ازدواج کنم.
پسرا وقتی با یه دختر دوس میشن کم پیش میاد با اون شخص ازدواج کنن.چون میگن با من که دوس شده شاید دیگری هم بود دوس میشد.این وسطم دختر ضربه روحی میبینه و اذیت میشه.وقتی این چیزارو میبینیم ومی شنویم خب معلوم بدبین میشیم خوب.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقای سیلور لایت ببخشید من یه سوالی دارم:
چرا باید ذهنیت یه دختر نسبت ب چنس مخالفش + باشه؟ب نظرتون این برای دختر مشکل ساز نخواهد بود؟این ک ادم از اول همه رو خوب بدونه و ب همه با دید +نگاه کنه درسته؟
قبول دارین از دخترا سوء استفاده زیاد میشه؟قبول دارین دخترا زیاد بازیچه میشن؟اون هم توسط پسرا؟یه دلیل این بی اعتمادی ها ترس از ابروئه...ترس از شکست...ترس از ملعبه شدن...
دلیل دیگه ش تجربیاتیه از شکست روابط ک دهن ب دهن میچرخه ...خود فیلم های tvخودمون چقد ب خائن بودن مردا دامن میزنه...یه نکته گفته میشه و هزار نکته نگفته باقی میمونه...یه دلیل دیگه شم خود آقایون هستن ک از اول هدفشون از یه رابطه رو مشخص نمیکنن....صادقانه عمل نمیکنن
عزیزم چرا مثبت نباشه؟؟
متاسفانه این اسلام تمامی اصول اخلاقی انسان رو برده زیر سوال
یعنی چی اخه
ما هردومون انسانیم
هردومون داری یکسری خصوصیاتیم
چرا باید طرز فکرمون این باشه؟
اره از دختر سو استفاده میشه و زیاد هم میشه اما مطمئن باشین خودشون میخواهن اگر یک دختر پایه نباشه پسر حتی نمیتونه دستشو بگیره

اقایاون هدفشونو مشخص نمیکنن من حرفتونو قبول دارم
و خیلی وقت ها هم به بی راهه کشیده میشه اونم ربطی به پسر و دختر نداره برمیگرده به فرهنگمون که اینجوری پی ریزی شده

لوتوسو

عضو جدید
عزیزم چرا مثبت نباشه؟؟
متاسفانه این اسلام تمامی اصول اخلاقی انسان رو برده زیر سوال
یعنی چی اخه
ما هردومون انسانیم
هردومون داری یکسری خصوصیاتیم
چرا باید طرز فکرمون این باشه؟
اره از دختر سو استفاده میشه و زیاد هم میشه اما مطمئن باشین خودشون میخواهن اگر یک دختر پایه نباشه پسر حتی نمیتونه دستشو بگیره:درسته قبول دارم!!

اقایاون هدفشونو مشخص نمیکنن من حرفتونو قبول دارم
و خیلی وقت ها هم به بی راهه کشیده میشه اونم ربطی به پسر و دختر نداره برمیگرده به فرهنگمون که اینجوری پی ریزی شده

میدونین حرفای شما تو یه جامعه ی ارمانی کاربرد داره...الان فرهنگ ما فرهنگ بی فرهنگیه...زرنگ بازی شده واسه ما هدف...این ک دختر و پسر بتونن نسب ب هم با اخلاق برخورد کنن پیش نیاز میخواد ...قبول دارین تعداد ادمایی ک درک کردن ک "ما هردومون انسانیم"خیلی کمه؟؟؟
حالا اینا بماند...حتما قبول دارین ک اگه رابطه ای شکست بخوره دختر از همه نظر ضربه میخوره؟؟پس چطور میتونه ب کسی ک نمیشناسه اعتماد کنه؟؟ب امید این ک شاید این ادم ادم خوبی باشه؟کم هستن کسایی ک با نیت + رابطه ای رو شروع کنن یا حداقل نگه دارن!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونین حرفای شما تو یه جامعه ی ارمانی کاربرد داره...الان فرهنگ ما فرهنگ بی فرهنگیه...زرنگ بازی شده واسه ما هدف...این ک دختر و پسر بتونن نسب ب هم با اخلاق برخورد کنن پیش نیاز میخواد ...قبول دارین تعداد ادمایی ک درک کردن ک "ما هردومون انسانیم"خیلی کمه؟؟؟
حالا اینا بماند...حتما قبول دارین ک اگه رابطه ای شکست بخوره دختر از همه نظر ضربه میخوره؟؟پس چطور میتونه ب کسی ک نمیشناسه اعتماد کنه؟؟ب امید این ک شاید این ادم ادم خوبی باشه؟کم هستن کسایی ک با نیت + رابطه ای رو شروع کنن یا حداقل نگه دارن!

شما همه حرفهای منو قبول دارین اما میایین مخالفت میکنین
چرا؟؟
فقط منظورم شما نیستین ها همه همیجوری هستند
شما از موضوع تاپیک جدا شدین برگریدن جواب سوالات منو بدهین!

لوتوسو

عضو جدید
شما همه حرفهای منو قبول دارین اما میایین مخالفت میکنین
چرا؟؟
فقط منظورم شما نیستین ها همه همیجوری هستند
شما از موضوع تاپیک جدا شدین برگریدن جواب سوالات منو بدهین!
من ب قصد مخالفت نیومدم ک...اومدم یا شما منو قانع کنین یا من!

ss14

عضو جدید
فقط میشه گفت جالبه
اخه قرار بود خانما حرف بزنند ولی اینجا تبدیل شده به محیط کل کل خانما و اقایون
البته از نظر من نداشتن اعتماد بهتره
چون اقایون خیلی راحت از اعتماد سو استفاده میکنند

yekta69

عضو جدید
چه جالب.............
خودشون به من میگفتند ........برم پیش روان شناس............... بر عکس شد.........
عذر ميخوام من به شما گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
درضمن مشاوره با روان شناس فرق ميكنه اگه كسي بهتون گفته لابد يه چيزي ازتون ديده ديگه:D

ببخشید اما یه چیزی می خوام بگم که شاید مفید باشه
این یک واقعیت که 95 در صد خانم ها هیچ اعتمادی به آقایون ندارن من می تونم بگم که 100% اینظوره چون امتحان کردم.سوءتفاهم واسه دوستام پیش نیاد اما دلیلش وضعیت جامعه و سوء استفاده پسرها از دخترها و همچنین انتظار دخترها از پسر هاست.

yekta69

عضو جدید
به نظر من همه ی دخترها هم بدبین نیستن،اگه هم عده ای نمیتونن به پسرها اعتماد کنن به خاطر یه تجربه ی تلخ یا اتفاق ناگوار تو زندگیشونه...
مخالفم عزيزم
من به شخص هيچ تجربه اي نداشتم كه بخواد تلخ باشه ولي متأسفانه بدبينم

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخالفم عزيزم
من به شخص هيچ تجربه اي نداشتم كه بخواد تلخ باشه ولي متأسفانه بدبينم
بله
دقیقا هدف منم از این تاپیک همین مساله است
وقتی شما که هیچ رابطه ای نداشتین بدبین هستین وای به حال افراد دیگه!!
خوب شما چرا بدبینین دلیلش چیه؟؟

masoud145

اخراجی موقت
عذر ميخوام من به شما گفتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:
درضمن مشاوره با روان شناس فرق ميكنه اگه كسي بهتون گفته لابد يه چيزي ازتون ديده ديگه:D
مبدونم .............. فرق میکنه ..................
شما به هر دو تاش مراجعه کنید مفیده............

yekta69

عضو جدید
مبدونم .............. فرق میکنه ..................
شما به هر دو تاش مراجعه کنید مفیده............
واقعاً كه ........................:razz:
البته درست ميفرماييد شما دوتاشو تجربه كردين تجربتون رفته بالا
نه ممنون شما كه مراجعه كرديد نتيجشو ديديم كافيه ....
مثل اينكه روانشناستون خوب نبوده ها:biggrin:

yekta69

عضو جدید
بله
دقیقا هدف منم از این تاپیک همین مساله است
وقتی شما که هیچ رابطه ای نداشتین بدبین هستین وای به حال افراد دیگه!!
خوب شما چرا بدبینین دلیلش چیه؟؟
راستش خودمم نميدونم
ولي احساس ميكنم شايد يك دليلش چشم چراني بيش از حد آقايون باشه
عذر ميخوام اينقدر رك گفتم البته گفتم شايد ...
دليل واقعيش رو خودمم نميدونم:(

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش خودمم نميدونم
ولي احساس ميكنم شايد يك دليلش چشم چراني بيش از حد آقايون باشه
عذر ميخوام اينقدر رك گفتم البته گفتم شايد ...
دليل واقعيش رو خودمم نميدونم:(

راستشو بخواین منم مث شما قبلا فک میکردم!!!....سعی کردم ذهنیتمو درمورد آقایون عوض کنم...اینطورم شد....والان پشیمونم.....
همیشه به دوستام میگفتم پسرا 2دسته ان:1.بد 2.بدتر اینو حتی خودشونم قبول دارن!
اینکه نسبت به مردها بدبین باشی بهتره فعلا یعنی در حال حاضر اونم با این وضعیتی که مردها تو این دوره دارن!،....تااینکه زمان ازدواجت برسه ویکی عاقلانه پا پیش جلو بذاره و تو هم بتونی عاقلانه نظر بدی!

Sarp

مدیر بازنشسته
راستشو بخواین منم مث شما قبلا فک میکردم!!!....سعی کردم ذهنیتمو درمورد آقایون عوض کنم...اینطورم شد....والان پشیمونم.....
اینکه نسبت به مردها بدبین باشی بهتره فعلا یعنی در حال حاضر اونم با این وضعیتی که مردها تو این دوره دارن!،....تااینکه زمان ازدواجت برسه ویکی عاقلانه پا پیش جلو بذاره و تو هم بتونی عاقلانه نظر بدی!
به جای بدبینی بهتره کمی از عقل مایه بگذارید به جای احساساست و بی منطقی

Sarp

مدیر بازنشسته
به جای بدبینی بهتره کمی از عقل مایه بگذارید به جای احساساست و بی منطقی

yekta69

عضو جدید
مرسي عزيزم
مشكله منم اينه كه الان يكي عاقلانه پا پيش گذاشته ولي من نميتونم عاقلانه و خوش بينانه نظر بدم...(الان كه نه دقيقاً يكساله منتظره) :(

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
چ

:surprised:
ممنون نظر لطفتونه

بالا