دلم میخواد با یه نفر دوست بشم

jared

عضو جدید
تا به حال هیچ وقت اینقدر احساس تنهایی نکرده بودم به یاد فیلم افسانه 1900 می افتم 1900 سعی میکرد شماره خانم ها رو از داخل دفترچه راهنما پیدا کنه و کمی با آنها حرف بزند ولی کسی حاضر نمیشد با او صحبت کند .از طرفی هم تا به حال پاشو از کشتی که در آن به دنیا آمده بود بیرون نذاشته بود !!!!!!!!!!! شیاهتش با من اینه که منم خیلی وقته بین آدم ها زندگی نکردم.تو شهر.منم مدت زیادی تو. جزیره بودم و جز قیافه تکرای همکارهام دیگه کسی رو ندیدم ................ کاش حداقل یه پیانو داشتم.

زمین را گشوده نشانت را پوشانده اند گفته اند مرده ای
مرده ای یا زنده هیچ کس نمیداند
لب دوز
دیوار بر دوش کش و برو.

دوست دختر میخوای ؟
یا یه دوست معمولی که بشه باهاش حرف زد ؟

روابط اجتماعیت در چه حده ؟
خوبه بده
یا فکر میکنی آدم درخوری برای دوستی پیدا نکردی ؟

البته مشکل شما الان برا همه هست ...بین این جمعیت و مردم ...هنوزم تنها !

azeran

عضو جدید
Ya,Hoo
بعضی ها خیلی وقتها که تنها هستند دلشون یه نفر رو می خواد
منم تنهای هام رو در این آرزو سیر کردم
خدا رو شکر یه نفر رو بهم داده که باهاش تنهاییام دیگه آزارم نمیده فقط گاهی دلم میگیره بازم میرم پیش اصل کاری
خودشه که دلمو قرص میکنه
خوشحالم که تونستم بفهمم خدا دلگرمم می کنه
:D

Gelveh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تا به حال هیچ وقت اینقدر احساس تنهایی نکرده بودم به یاد فیلم افسانه 1900 می افتم 1900 سعی میکرد شماره خانم ها رو از داخل دفترچه راهنما پیدا کنه و کمی با آنها حرف بزند ولی کسی حاضر نمیشد با او صحبت کند .از طرفی هم تا به حال پاشو از کشتی که در آن به دنیا آمده بود بیرون نذاشته بود !!!!!!!!!!! شیاهتش با من اینه که منم خیلی وقته بین آدم ها زندگی نکردم.تو شهر.منم مدت زیادی تو. جزیره بودم و جز قیافه تکرای همکارهام دیگه کسی رو ندیدم ................ کاش حداقل یه پیانو داشتم.

زمین را گشوده نشانت را پوشانده اند گفته اند مرده ای
مرده ای یا زنده هیچ کس نمیداند
لب دوز
دیوار بر دوش کش و برو.

شبها.. پرنده هايش می روند
روزها....ستاره هايش
ببین......
آسمان هم که باشی تنهایی.......