دلم میخواد با یه نفر دوست بشم

elh@m_arch

عضو جدید
حالا قراره کی بیاین بریم بیرون!!؟؟؟؟
خخخخخخخ(من فهلا قصد ازدواج ندارمااا):biggrin::redface:

• Like
واکنش ها: EH_S

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا به حال هیچ وقت اینقدر احساس تنهایی نکرده بودم به یاد فیلم افسانه 1900 می افتم 1900 سعی میکرد شماره خانم ها رو از داخل دفترچه راهنما پیدا کنه و کمی با آنها حرف بزند ولی کسی حاضر نمیشد با او صحبت کند .از طرفی هم تا به حال پاشو از کشتی که در آن به دنیا آمده بود بیرون نذاشته بود !!!!!!!!!!! شیاهتش با من اینه که منم خیلی وقته بین آدم ها زندگی نکردم.تو شهر.منم مدت زیادی تو. جزیره بودم و جز قیافه تکرای همکارهام دیگه کسی رو ندیدم ................ کاش حداقل یه پیانو داشتم.

زمین را گشوده نشانت را پوشانده اند گفته اند مرده ای
مرده ای یا زنده هیچ کس نمیداند
لب دوز
دیوار بر دوش کش و برو.

دمت گرم باعث خندمون شدی:w09:

سال1900 شماره مینداخته تو کیف دخترا :D یعنی همون که شماره میگرفته ایول

ایرانیا سال 2010 دنیا اومد دستشون کی به کیه ....خخخخ

بعد میگن امریکا چرا پیشرفت کردن

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اگه خـــــــــــــــــــــدا بودم ..

یه بار دیگه تمـــــــــــــــوم بنده هام رو میشمردم ببینم که یه وقت یکیشون تنــــــــــــــها نمونده باشه …

و هوای دو نفره ها رو انقدر به رخ تک نفره ها نمی کشیدم!

باشه بابا انقدر در پشت این متن های زیبا کفر نگید

pantaha

اخراجی موقت
تا به حال هیچ وقت اینقدر احساس تنهایی نکرده بودم به یاد فیلم افسانه 1900 می افتم 1900 سعی میکرد شماره خانم ها رو از داخل دفترچه راهنما پیدا کنه و کمی با آنها حرف بزند ولی کسی حاضر نمیشد با او صحبت کند .از طرفی هم تا به حال پاشو از کشتی که در آن به دنیا آمده بود بیرون نذاشته بود !!!!!!!!!!! شیاهتش با من اینه که منم خیلی وقته بین آدم ها زندگی نکردم.تو شهر.منم مدت زیادی تو. جزیره بودم و جز قیافه تکرای همکارهام دیگه کسی رو ندیدم ................ کاش حداقل یه پیانو داشتم. زمین را گشوده نشانت را پوشانده اند گفته اند مرده ای مرده ای یا زنده هیچ کس نمیداندلب دوزدیوار بر دوش کش و برو.
اخی اخی

• Like

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دوست شو برادر! این همه دختر!
there are alot of fish in the sea

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
استارتر عزیز درسته که گفتم بهتره بری یه دوست پیدا کنی یا ازدواج کنی... ولی حالا که دارم فکرشو میکنم میبینم بهتره یه نگاهی هم به این عکس بندازی شاید بدردت بخوره:)

1سس.jpg

EH_S

عضو جدید
استارتر عزیز درسته که گفتم بهتره بری یه دوست پیدا کنی یا ازدواج کنی... ولی حالا که دارم فکرشو میکنم میبینم بهتره یه نگاهی هم به این عکس بندازی شاید بدردت بخوره:)

مشاهده پیوست 153581

خیلی هم شیک و مجلسی.حقیقتش چیزیه که هست.مرسی بابت یاد آوریت

major7

عضو جدید
سلام بچه ها میبینم که به پیشنهادم در مورد اینکه این بنده خدا دوست میخواد و نه شعر ! و بهتره که یکی پیش قدم شه و باهاش دوست شه عمل کردین .....خیلی ممنون!!!!! اما ایشون دلش میخواد با یک نفر دوست شه ها ...تاپیک رو بخونین!!

babak485

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستي يعني من از بودنت سر بلندم نه سر به زير و شرمنده

• Like

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که بیشتر وقتام رو با خونواده و دوستام پر میکنم و تنها نیستم.

بقیه وقت ها هم یا درس دارم یا کار دارم یا تفریح میکنم.

وقتی م خیلی حوصله م سر بره یا میرم بیرون قدم میزنم،یا گیتار میزنم یا خودمو با چیزای دیگه مشغول میکنم.

• Like