دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
یعنی هیچ مدیری جواب گو نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا همیشه همین جوره .!!!؟؟؟

ses

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز
به پیشنهاد بعضی دوستان این تاپیکو ایجاد کردم تا هر گونه انتقاد، پیشنهاد یا درخواستی درباره ی تالار دارین یا موردی به نظرتون میاد که باید بررسی بشه ( از قبیل حذف، انتقال، تاپیک تکراری و ... ) اینجا مطرح کنید تا رسیدگی بشه.

با تشکر از همکاری شما:gol:
دست مریضاد تالا ر موفقی بود

BaBak.Turk

اخراجی موقت
اين تايپيك ((كار در كافي نت با ارائه كارت ملي)) چرا حذف شد؟ ديگه واقعا نوبرشه

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اين تايپيك ((كار در كافي نت با ارائه كارت ملي)) چرا حذف شد؟ ديگه واقعا نوبرشه
سلام
مفهوم سیاسی داشت و همچنین آمادگی برای بحث سیاسی که میشه موضوع تنش زا به همین دلیل حذف شد

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من یه تاپیک زده بودم با عنوان اگه دو عاشقی به هم رسیدند بیان تو این تاپیک پست بزنند همه ببینند

ولی یهو بی خبر حذف شد بدون این که خلاف قوانین باشه
ولی مدیر راهنمای محترم sarp گفتند که جاش تو تالار ازاد نبوده

میخواستم بدونم باشه هر چند من از این تاپیکا تو تالار گفت و گوی ازاد زیاد دیدم ولی چرا به تالار زنگ تفریح منتقل نشد هر چند واقعا جاش اصلا تو تالار زنگ تفریح نیست چون در بطنش کلی معنا خوابیده و میتونست تجارب زیادی در اختیار کاربران بذاره
ممنون میشم پاسخ تمام سوالامو بگیرم.؟؟؟
سلام مهندس....:gol:
تاپیکتون اصلا مناسب تالار آزاد نبوده....تالار آزاد باید تاپیکی مطرح بشه که امکان بحث و تبادل نظر داشته باشه،یا خبری باشه که ارزش بحث کردن رو داشته باشه و....در غیر اینصورت باید به تالار زنگ تفریح مطرح بشه.....
من چند تا پست بالاتر چندتا از قوانین تالار آزاد رو گوشزد کردم....اینجا چون امکان امتیاز دهی به کاربران هست، نباید از این دست موضوعات قرار داد.....
اگر هم از این دست تاپیکها دیدین، میتونین گزارش تخلف بدین تا منتقل بشه به تالار مخصوص به خودش....اگر دیدن تاپیکی هم با همین مضامین منتقل نشده، حتما از دید مدیران پنهان مونده.....
موفق باشین....

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا این تاپیک سبیل ما چرا حذفید؟؟؟؟؟؟؟؟

magnet

عضو جدید
آقا این تاپیک سبیل ما چرا حذفید؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام .

اغلب ، تعجب می کنم از این که تایپیکی بی محتوا زده میشه و بعدش میان و می پرسن که چرا حذف شده !
دوست من ، انتظار شما از تایپیک در مورد سبیل چیه ؟!
از دوحالت خارج نیست : یا قراره بحث منطقی و عمومی صورت بگیره که با توجه به موضوع و جو موجود در باشگاه ، ممکن نیس . حالت دوم هم تبدیل بحث به بحث طنز و اسپم و حال و احوال پرسی و خاله بازی و فامیل شدن و . . . هست که تا اونجایی هم که دنبال کردم ، همین بود.
متأسفم که هنوز براتون روشن نشده که تالار آزاد برای چی هست .
ازتون دعوت می کنم قوانین تالار آزاد رو مطالعه کنید.

موفق باشید .

BaBak.Turk

اخراجی موقت
100 در صد مشهوده كه شما در تائيد تايپيكهاي يه ذره سياسي فرق قائل مي شين و تايپيك هاي بعضي از آقايون و خانومهاي خاص با هر عنوان سياسي تائيد مي شوند.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
100 در صد مشهوده كه شما در تائيد تايپيكهاي يه ذره سياسي فرق قائل مي شين و تايپيك هاي بعضي از آقايون و خانومهاي خاص با هر عنوان سياسي تائيد مي شوند.
سلام
شما هر تاپیک سیاسی از هر کسی دیدین گزارش کنین

raminbabak

اخراجی موقت
واي واي تايپيك يه عكس از شيعه نيوز هم حذف ميشه خوشم اومد خيلي خوشحال شدم .ممنون كه تايپيك من كه يه عكس از شيعه نيوز بود رو حذف كردين

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
دو ماه پیش اخطار 12 امتیازی و اخراجی 2 ماهه بخاطر این پستم گرفتم
بولتن نیوز

مهدی خزعلی گریخت

مهدی خزعلی، از فعالان جریان فتنه از ایران گریخت. او پرونده های مفتوح بسیاری در مراجع قضایی و امنیتی دارد. خزعلی طی چند روز گذشته برای پاسخ به برخی اتهامات انتسابی، به دادگاه احضار شده بود.

به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، او به دلیل مواضع تند و ضدانقلابی اش سال هاست که از سوی خانواده خود طرد شده است. خزعلی که پس از انتخابات، بر شدت حملات رسانه ای خود علیه نظام افزوده بود اواخر مرداد ماه امسال، پس از یک ماه بازداشت، با قید وثیقه از زندان مرخص شده بود.

خزعلی با خروج مخفیانه از ایران، در واقع نشان داد لیاقت ماندن در ایران عزیز را ندارد او با پناه بردن به دامن دشمنان ایران بنحوی همچون اسلاف دیگرش تلاش نموده از اجرای عدالت اسلامی در حق خود جلوگیری کند اما آیا او می تواند فردای روز قیامت پاسخگوی خون شهدای انقلاب و بی حرمتیهایی که در حق این انقلاب بزرگ کرده باشد و ایا از مجازات الهی نیز راه فراری دارد.
بولتن نیوز مورخ
کد خبر: ۶۰۹۷۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۶

مهدی خزعلی درخصوص اخبار منتشر شده مبنی بر فرار وی از کشور گفت: سفرم به دوبی شخصی بوده و هفته آینده بازمی‌گردم. وی همچنین در گفت‌وگو با «نسیم» افزود: برمی‌گردم چرا که “هیچ‌جای دنیا را با بند ۳۵۰ اوین عوض نمی‌کنم”.پس از آنکه چند روز پیش مهدی خزعلی با انتشار یادداشت کوتاهی در وب سایت شخصی اش خبر از خروج خود از ایران را داده بود برخی رسانه های دولتی با انتشار اخباری مدعی شدند که وی برای همیشه از ایران خارج شده و در بیان این موضوع نیز اتهاماتی را به وی نسبت داده بودند.

متن جوابیه سایت دکتر مهدی خزعلی در خصوص اتهامات رجانیوز به شرح زیر می باشد:

۱- ایشان قانونی از ایران خارج شده اند و فراری در کار نیست!

۲- همانطور که همیشه نوشته اند، دکتر خزعلی یک بسیجی است و دربرابر فتنه ایستاده است و فتنه یک سر بیشتر ندارد! ایشان هفته بعد به ایران بازمی گردند.

۳- مواضع ضدانقلابی و ضد نظام را کسانی که در لباس دین به اختلاس مشغولند اتخاذ کرده اند، مبارزه با مفاسد ضد نظام است؟!

۴- ایشان جز پرونده سیاسی مطروحه بعد از انتخابات ( به قول شما امنیتی )، هیچ پرونده ای ندارند.

۵- خروج مخفیانه نداشته …

پست سیاسی زدم محق برای اخراج هم بودم اما

از ادمین خواهش کردم تنها عنوان «تاپیک» که این پست توش گذاشتمو واسم بذاراه. که طبق معمول ایشون که انسان فرهیخته و متشخصی هستن گویا بدلیل مشغله فراوان، نتونستند جواب پیام منو بدن !
بعد از اون سراغ مدیر ارشد باشگاه آقای پیرجو رفتم توی پیام خصوصی از ایشون هم خواهش کردم عنوان تاپیک منو بذارند ، اما ایشون هم به مانند ادمین بر سبیل بی ادبی و عدم پاسخگویی پیش رفتند !

مجبور شدم آخرین حربه قانونی این سایت که اعلام در این تاپیک هست و انجام بدم
از شما مدیران عزیز تنها یک خواهش عنوان تاپیک که منجر به اخراج دو ماهه بنده شد و فقط برام بزارید( یه صحبتی هست که باید گفته بشه با شما مدیران عزیز)
همین

گویا این تاپیک بوده
پست اصلی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=4195410

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
با سلام
دو ماه پیش اخطار 12 امتیازی و اخراجی 2 ماهه بخاطر این پستم گرفتم

پست سیاسی زدم محق برای اخراج هم بودم اما

از ادمین خواهش کردم تنها عنوان «تاپیک» که این پست توش گذاشتمو واسم بذاراه. که طبق معمول ایشون که انسان فرهیخته و متشخصی هستن گویا بدلیل مشغله فراوان، نتونستند جواب پیام منو بدن !
بعد از اون سراغ مدیر ارشد باشگاه آقای پیرجو رفتم توی پیام خصوصی از ایشون هم خواهش کردم عنوان تاپیک منو بذارند ، اما ایشون هم به مانند ادمین بر سبیل بی ادبی و عدم پاسخگویی پیش رفتند !

مجبور شدم آخرین حربه قانونی این سایت که اعلام در این تاپیک هست و انجام بدم
از شما مدیران عزیز تنها یک خواهش عنوان تاپیک که منجر به اخراج دو ماهه بنده شد و فقط برام بزارید( یه صحبتی هست که باید گفته بشه با شما مدیران عزیز)
همین

گویا این تاپیک بوده
پست اصلی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=4195410

سلام
اخطار شما مستقیما توسط ادمین داده شده.
شما بارها بابت ارسال مطالب سیاسی اخطار گرفتید ولی باز هم این قانون رو نادیده میگیرید.
مسلما اگاهی از تخلف و بارها انجام دادنش جریمه ی دوبرابر خواهد داشت.

عجیبه که شما پستتون اخطارتون و ... رو به خاطر دارید ولی اسم تاپیکی که توش پست گذاشتید رو فراموش کردید.
این عنوان تاپیک:
به جای خداحافظی؛ چه بر سر سایت «آینده» آمد و چرا؟سایت اینده تعطیل شد

ضمنا وقتی پستتون یکبار پاک شده یعنی نباید دوباره تکرار بشه.
اگر باز هم حرفی هست با خود ادمین صحبت کنید.

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اخطار شما مستقیما توسط ادمین داده شده.
شما بارها بابت ارسال مطالب سیاسی اخطار گرفتید ولی باز هم این قانون رو نادیده میگیرید.
مسلما اگاهی از تخلف و بارها انجام دادنش جریمه ی دوبرابر خواهد داشت.

عجیبه که شما پستتون اخطارتون و ... رو به خاطر دارید ولی اسم تاپیکی که توش پست گذاشتید رو فراموش کردید.
این عنوان تاپیک:
به جای خداحافظی؛ چه بر سر سایت «آینده» آمد و چرا؟سایت اینده تعطیل شد

ضمنا وقتی پستتون یکبار پاک شده یعنی نباید دوباره تکرار بشه.
اگر باز هم حرفی هست با خود ادمین صحبت کنید.

سلام

ممنون ستایش جان بابت پاسخگوییتون

همونطور کهه گفتم قبل از اینکه اینجا طرح کنم با خود ادمین مطرح کردم و پیام دادم که تا الان هنوز پامی از ایشون بدلیل مشغله زیاد گویا دریافت نکردم !

چیز عحیبی نیست که ستایش جان این پیامی بود که خود ادمین طی پیام اخطار میفرسته ! تعجب میکنم که اینو نمی دونین !

مرسی که تاپیک منو گذاشتین فقط میخاستم

آیا قوانین برای همه است !؟

ادمین برای این پست بنده (حالا بماند که هر مطلب سیاسی که گذاشتم اخطارشو گرفتم بیشتر از 7 بار اخراج شدن پس منتی نیست چون خطایی کردم برخوردشم دیدم !) امتیاز اخطار 12 امتیازی دادند

اما بنده این پست و در جواب یکی از دوستان که ایشون نیز دو پست سیاسی به مانند من گذاشتند گذاشتم ! بنده اخراج شدم اما ایشون همچنان فعال بودند ایا قوانین برای همه است یا مدیران و ادمین
گزینشی عمل می کنند !؟

فقط همین

شما و تیم مدیریت این سایت رو به خدا میسپارم

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا تاپیکم " مردم ایران نیازی به دشمن خارجی ندارند .." حذف شد ؟

وقتی شخصی میاد بحثی که اصلا ربطی به تاپیک نداره رو راه میندازه و کل تاپیک رو منحرف میکنه , چرا نباید اخطار بگیره ؟

چرا باید بجاش تاپیک که اصلا خلاف قوانین سایت هم نبود حذف شه ؟

ممنون میشم اگر جواب بدید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
چرا تاپیکم " مردم ایران نیازی به دشمن خارجی ندارند .." حذف شد ؟

وقتی شخصی میاد بحثی که اصلا ربطی به تاپیک نداره رو راه میندازه و کل تاپیک رو منحرف میکنه , چرا نباید اخطار بگیره ؟

چرا باید بجاش تاپیک که اصلا خلاف قوانین سایت هم نبود حذف شه ؟

ممنون میشم اگر جواب بدید.

فک میکنم منو شما تو خصوصی صحبت کردیم در این مورد.
شما بعد پیام من پاسخی ندادین و من حس کردم با حذفش مشکلی ندارین چون با این دعوای اخری کاملا منحرف شده بود!
باشه! تاپیک رو با حذف اسپمهاش و رسیدگی به تخلفاتش برمیگردونم .

آخرین ویرایش:

solar flare

مدیر بازنشسته
لطفا تاپیک منو با عنوان تورو خدا کمکم کنید رو حذف کنید
باتشکر از مدیریت محترم

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/346682-خدا-کجاست....
حذفش کمید لطفا

BaBak.Turk

اخراجی موقت
اي بابا چرا اين تايپيك من با نام خوشا به حال اين مردم ... حذف شد...؟ اين هم سياسي بود؟

hosseinassar

مدیر ارشد
نه مگه گروني هم سياسي هست؟ بابام سخت نگيررر...
راستي شما كي مي ايين مخفي ميرين ميايين آدم غافلگير ميشه..
شما بگو در اين اجتماع چي سياسي هست چي غير سياسي؟
کلا همه تاپیک های سیاسی ممنوع شده (البته بی دلیل هم نیست)
من که مخفی نیستم
فعلا طبق قوانینی که در اطلاعیه تالار گذاشته شده عمل میشه(اونجا نوشته شده که چه موضوع هایی ممنوع هست)
:gol:

BaBak.Turk

اخراجی موقت
کلا همه تاپیک های سیاسی ممنوع شده (البته بی دلیل هم نیست)
من که مخفی نیستم
فعلا طبق قوانینی که در اطلاعیه تالار گذاشته شده عمل میشه(اونجا نوشته شده که چه موضوع هایی ممنوع هست)
آره قوانين رو ديدم مفهموش اين بود براي من :
حرف اضافي ممنوع!

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
5 دقیقه هم از عمر تاپیکم نگذشته بود که حذفش کردید : سهم بیکاران ایران از تلویزیون ملی؟؟؟؟

واقعا برام جای سوال بود که اومدم اون تاپیک رو زدم.

hosseinassar

مدیر ارشد
5 دقیقه هم از عمر تاپیکم نگذشته بود که حذفش کردید : سهم بیکاران ایران از تلویزیون ملی؟؟؟؟

واقعا برام جای سوال بود که اومدم اون تاپیک رو زدم.
بله تاپیک تون سیاسی بود
اون دعوتی هم که کرده بودید مطمئنا کاملا سیاسی میشد
متاسفانه شرایط طوری هست که این نوع بحث ها آخرش به دعوا میرسه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
بله تاپیک تون سیاسی بود
اون دعوتی هم که کرده بودید مطمئنا کاملا سیاسی میشد
متاسفانه شرایط طوری هست که این نوع بحث ها آخرش به دعوا میرسه
شما قصاص قبل از جرم میکنید ...