دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
WARNING گفت:
ali hoseini عزيز،

شما مرتكب يك تخلف در باشگاه مهندسان ایران شده ايد.

دليل: ارسال مطالب نامربوط به تاپيک
-------
ارسال مطلب نامربوط به تاپیک خلاف قانون است
-------

این تخلف 1 امتیاز منفی دارد و ممکن است تا پایان زمان آن در دسترسی شما به تالارها نتیجه منفی داشته باشد.
در صورتي كه تا زمان به پايان رسيدن اين امتياز منفي مرتكب تخلف دوباره نشويد، امتياز منفي خود به خود حذف خواهد شد.
تخلفات مهم نیز هیچ وقت به پایان نخواهند رسید.

پست اصلی:
http://www.www.iran-eng.ir/forums/index.php?posts/4248649/
در تایید اقدام جناب پیرجو و با اجازه از ایشون ( چون اینجا مثلا دفتر مدیریت گفتگوی آزاد هست ..........ولی دو کاربر با پروفیل کاملا اشتباه گرفتن )

اولا تالار ورزش موجود هست ........این عنوان در یک روزنامه ورزشی نوشته شده
آقای سلیمی هم تبریزی نیستن و در ضمن انتخاب این عنوان جنبه اسطوره ای و تاریخی داره

حکومت فعلی شاهانه نیست .......اصولا وقتی حرف از امپراطوریها زده میشه کاملا مشخص است که منظور اسطوره گرایی است
چندین جا هم گفتن رستم .چون رستم پهلوان اسطوره ای ما ایرانیان هست

این عنوان کاملا مشخصه منظورش چی هست
در ضمن شماها خوبه به تاریخچه ایلامیان دقتی داشته باشین

متاسفم که افرادی هیچ احترامی برای دفتر مدیریت قائل نیستن ......شما موافق اون شخص انتقاد کننده ای تشکر بزن ... دلیلی نداره اقداماتی انجام بدین جهت زشت جلوه دادن دفتر مدیریت و صد البته توهین آمیز نه انتقادی

کاملا پست جناب مهندس معلومه
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/320793-رضا-زاده-قهرمان-جهان-شد-شاهزاده-ایرانی-بود،سلیمی-که-قهرمان-می-شود-شاهزاده-پارسی-لقب-می-گیرد!/page5

قوانین باشگاه هم معلومه
گفته هر چی سر جای خودش و اینکه با ارائه لینک منبع

ممکنه خبری راست باشه ولی منبع ارائه نشده
طبیعتا خلاف قوانین هست

بازم من به نوبه خودم از جناب مهندس پیرجو معذرت میخوام
هم به خاطر اینکه خودم در حال حاضر با زدن این پست تخلف کردم
و هم به خاطر بی احترامی هایی که متاسفانه یک نفر که سابقه طولانی در این زمینه داره انجام داده

این اولین و آخرین پست من
میشه بدونم دلیل این همه تبعیض بین این کاربر نامحترم و ما چیست.
چرا همیشه خیلی راخت میاد جو تایپیکها رو خراب میکنه و کسی نیست به هدف واقعی اون پی ببره.
واقعن در این مورد از مدیران محترم توضیح میخام. البته اگه حقی هم برای ما قائلید. روشی که این کاربر در پیش گرفته ، من خیلی خیلی بهتر از خودش بلدم بکار ببرم. اما مثل بضی ها ادعای اسلام نمیکنم و بعد از اون روش معاویه و عمروعاص رو بکار ببرم.
این پست دیگه آخرشه. چاپلوسی مدیرا!!!!!

لطفا قوانين سايت را رعايت فرماييد.
موفق باشيد.
باشگاه مهندسان ایران
میشه بفرمایید چرا اخطار گرفتم.
من واقعا احساس میکنم اینجا تبعیض قائل میشید

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه کسانی که اینجا پست بیمورد داده بودند اخطار دریافت کردند
این که من اینجا به عملکرد یک مدیر اعتراض کنم پست بی مورد هست. حتمن باید بگم به به چه مدیر خوبی؟
پس اسم این تایپیک رو بذارید تایپیک تعریف از مدیریت.

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
این که من اینجا به عملکرد یک مدیر اعتراض کنم پست بی مورد هست. حتمن باید بگم به به چه مدیر خوبی؟
پس اسم این تایپیک رو بذارید تایپیک تعریف از مدیریت.
اگه تو اخطارتون دقت کنین میبینین به پستی اخطار داده شده که در جواب یه کاربر حرف زدین نه در جواب مدیر
پس نمیشه بگین به اعتراض اخطار داده شده
اون پست دیگتون که در جواب جناب پیرجو گفتین فقط حذف شده
به بقیه کاربرانی که در این مورد بحث پست نامروبط دادن هم اخطار داده شده فقط شما نیستین

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه تو اخطارتون دقت کنین میبینین به پستی اخطار داده شده که در جواب یه کاربر حرف زدین نه در جواب مدیر
به بقیه کاربرانی که در این مورد بحث پست نامروبط دادن هم اخطار داده شده فقط شما نیستین
من نقل قول گرفتم افسون خانوم، ولی منظورم مدیرا بودن که بگم چرا با این کاربر برخورد نمیشه؟
منظورم هم تمام پستهای اون کاربر در باشگاه بود.

afsoon6282

مدیر تالار
من نقل قول گرفتم افسون خانوم، ولی منظورم مدیرا بودن که بگم چرا با این کاربر برخورد نمیشه؟
منظورم هم تمام پستهای اون کاربر در باشگاه بود.
شما از کجا میدونین برخورد نمیشه؟
همون طوری که الان برخورد شد دفعه های قبل هم در صورت خلاف بودنش برخورد شده و در آینده هم اگه خلاف باشه برخورد میشه

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه کسانی که اینجا پست بیمورد داده بودند اخطار دریافت کردند

پست بی مورد کجا بود بنده خدا!
مدیر کل به من توهین کرد
مدیر ارشدم از توهینش حمایت کرد
بعدش رو دیگه حوصله نداشتم بخونم
اینجا هم تاپیک مدیریت هست یعنی فکر کنم این تاپیک برای حقوق کاربران ایجاد شده نه برای زورگویی مدیران

اگه غیر اینه شما به ما یاد بدید که اینجا قراره چه جور پستهایی بفرستیم؟

در ضمن پستهای قبلیم آره بی مورد بود ولی اون پست آخریم که دیشب گذاشتم نمی دونم چرا پاک شده!
اگه غیر منطقی بود که جواب میدادن و قانع می شدیم شایدم دادن و من ندیدم البته قرار هم نبود ادامه بدم، و اگه حرفم منطقی بود که با پاک کردن نمیشه بعضی مسائل رو جمع و جور کرد
همش رو هم پاک کنید از فایلش عکس گرفتم و تو فولدر بایگانی توهین های کاربرا و مدیرای این باشگاه ذخیره کردم اگرچه بعد از 90 سال که نوه نبیره هامون هم اخطار می گیرن که عکسایی که گذاشتی مرجع نداره!

اگه قرار نیست پاسخگوی رفتارهامون باشیم پس این تاپیک برای چیه و اگه نه ما اشتباه فهمیدیم خوب شاید تاپیک تعریف و تمجید هست ببخشید خوب این و از اول می گفتید

به به چه مدیر خوبی
به به به چه مدیر ارشد خوبی
به به به به چه مدیر کل خوبی
به، به توان 10 به توان بی نهایت چه ادمین خوبی(کارتاش زرده برا همین خاطرش رو بیشتر می خوام)

+

این عینه پست اول این تاپیکه:
با سلام خدمت دوستان عزیز
به پیشنهاد بعضی دوستان این تاپیکو ایجاد کردم تا هر گونه انتقاد، پیشنهاد یا درخواستی درباره ی تالار دارین یا موردی به نظرتون میاد که باید بررسی بشه ( از قبیل حذف، انتقال، تاپیک تکراری و ... ) اینجا مطرح کنید تا رسیدگی بشه.

با تشکر از همکاری شماhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

من هم برای انتقاد در این تاپیک حضور یافتم و تا موضوع مشخص نشود اینجا خواهم بود و برای موردی که نیاز به بررسی دارد که مورد من جزو وغیره می باشد اینجا هستم.

شما به نوشته ی خودتون هم احترام نمی زارید اصلاً یادتون رفته که این تاپیک رو برای چی ایجاد کردید الان من انتظار دارم به نوشته من احترام بزارید!
یکی می دونه من اینجا چیکار می کنم!؟
لااقل پشت سر اون چند سطر پست اول می نوشتید بعضی موارد رو نه سؤال کنید و نه جوابی داده خواهد شد و یا بعد از هر نقدی و پیشنهادی عواقب ناگواری انتظارتان را می کشد که ما هم بدونیم این تاپیک جیززه و از نوع صوری البته صور غیر وجودی

پاک کردن بعضی از پست های غیر اسپم کاربران غیر از عجز و ناتوانی تون چیزی رو مشخص نمی کنه چون اگه جوابی صریح براش داشته باشید پاکش نمی کنید

مردم هم دارن قضاوت می کنن و شاید تو ورود و خروج خیلیاشون تأثیر بزاره
فکر کنم به غیر از چند مورد اورژانسی مخالفی نداشته باشم.
برای اونها هم آرزوی سلامتی دارم.

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
پست بی مورد کجا بود بنده خدا!
مدیر کل به من توهین کرد
مدیر ارشدم از توهینش حمایت کرد
بعدش رو دیگه حوصله نداشتم بخونم
اینجا هم تاپیک مدیریت هست یعنی فکر کنم این تاپیک برای حقوق کاربران ایجاد شده نه برای زورگویی مدیران
.
.
.
.
.
شما و چند نفر دیگه برای پستهای بیمورد که اسپم محسوب میشوند طبق قوانین تالار اخطار گرفته اید
اگر انتقاد یا پیشنهاد یا سخنی برای تالار گفتگوی آزاد و زرمجموعه هاش دارید جاش این تاپیکه
در غیر اینصورت بفرمائید تاپیک انتقاد و پیشنهاد در تالار مدیریت

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما و چند نفر دیگه برای پستهای بیمورد که اسپم محسوب میشوند طبق قوانین تالار اخطار گرفته اید
اگر انتقاد یا پیشنهاد یا سخنی برای تالار گفتگوی آزاد و زرمجموعه هاش دارید جاش این تاپیکه
در غیر اینصورت بفرمائید تاپیک انتقاد و پیشنهاد در تالار مدیریت

مگه من اصلاً در مورد اخطار حرفی زدم؟

چند پست اسپم داشتم در مورد آنها حرفی ندارم اسپم کردم اخطار گرفتم
مدیری از من مرجع خواست و من مرجعش را آوردم
فرمودند منظورشان توهین نبود من هم جوابشان را دادم

الان اون دو پست من چرا پاک شده؟
اسپمه یا فرا اسپمه

تعریف فرا اسپم: پستی که جوابی برای آن وجود نداشته باشد و یا به برخی این اجازه را بدهد که هرچه می خواهند بگویند واگر کاربری که هیچ قدرتی ندارد از خودش دفاع کرد آن پست فرا اسپم محسوب می شود.

بیخیال مرد!
اولاً مدیر این تالار کیه؟
ما بفهمیم با کی طرفیم تا پیشنهاداتمون رو با یک نفر در میان بزاریم.معلوم نیست هر کی از راه میرسه یه ناخنکی به پستهای تالار گفتگوی آزاد می زنه!

مگه من تاحالا تو تالارهای دیگه پستی هم زدم که برای کل سایت پیشنهاد داشته باشم؟ هرچی هم بوده انتقال بوده
اگرهم زدم اجباری بوده
نه!، من برای سایت پیشنهادی ندارم و انتقادم و بررسی بعضی مسائل مرموز از نوع و غیره بود که در این تاپیک به درستی بیان کردم
من از شما سؤال کردم یا هر مدیر مسؤل دیگر
اگر جای این تاپیک انتقاد نیست پس دفعه ی بعدی با قلیان بیایم

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید اون اخطارهایی که Babak.php (که بعدا به sarp ترانسفر کرد) بابت سلام کردن در اینجا به من می داد قابل برگشت هست
یا بعنوان سند مظلومیت من ثبت در تاریخ میشه

afsoon6282

مدیر تالار
ببخشید اون اخطارهایی که Babak.php (که بعدا به sarp ترانسفر کرد) بابت سلام کردن در اینجا به من می داد قابل برگشت هست
یا بعنوان سند مظلومیت من ثبت در تاریخ میشه
اون موقع ایشون بر طیق قوانین تالار اخطارهارو رد میکردن
اگر هم سخت گیری بوده به خاطر همون قوانین بوده چون دوستان رعایت نمیکردن منظورم به شخص شما نیست اینو کلی میگم
اخطاری هم که داده شده قابل برگشت نیست مگر در مواقع خاص الان هم اخطارهای شما دیگه باطل شده فقط در پروندتون هست همین
هیچ امتیاز منفی دیگه براتون نیست از اون اخطارها فقط نشون میده شما بابت چی اخطار گرفتین

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
----------------

----------------

---------------------------------
ویرایش شد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
---------------------------------
ویرایش شد.

پست شما ویرایش شد، پیام خصوصی ارسال کردید بهتون گفتم باید چی کاری رو انجام بدید نه اینکه بیایید تو باشگاه تاپیک بزنید بابتش. حقتون بود که اخراجتون می کردم.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
3ctor عزيز،

دليل: توهين
-------
توهین به مدیریت خلاف قانون هست
شما نباید تو بحثاتون توهین کنین اگه میخواین جواب بدین جواب بدین اگه نمیخواین با مدیر همکلام بشین اصلا جواب ندین ولی اجازه توهینو ندارین
بحث تاپیک چیز دیگس شما حرف دیگه میزنین نمیخواین جواب بدین پست نزنین بهتره
اگر هم نخلفی از مدیر میبینین باید به مدیریت گزارش کنین ولی توهین به هیچ عنوان قابل بخشش نیست
لطفا رعایت کنین

-------

این تخلف 4 امتیاز منفی دارد و ممکن است تا پایان زمان آن در دسترسی شما به تالارها نتیجه منفی داشته باشد.
در صورتي كه تا زمان به پايان رسيدن اين امتياز منفي مرتكب تخلف دوباره نشويد، امتياز منفي خود به خود حذف خواهد شد.
تخلفات مهم نیز هیچ وقت به پایان نخواهند رسید.

پست اصلی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=4244216

جمله ویرایش شده بالا اینطوری میشه :
توهین به مدیریت خلاف قانون هست ولی بلعکسش کاملا ازاده
شما نباید تو بحثاتون توهین کنینفقط باید توهین بشنوید اگه میخواین جواب بدین جواب بدین اگه نمیخواین با مدیر همکلام بشین اصلا جواب ندین ولی اجازه توهینو ندارینفقط میتونید بشیند واز اهانت ها و توهین ها لذت کامل رو ببرید و خونسردی خودتون رو حفظ کنید .
بحث تاپیک چیز دیگس شما حرف دیگه میزنین نمیخواین جواب بدین پست نزنین بهتره. اصلا چه معنی میده به شما توهین میشه جواب بدید یعنی چی؟
اگر هم نخلفی از مدیر میبینین باید به مدیریت گزارش کنینالبته اصلا قول پیگیری بهتون نمیدیم و نخواهیم داد ولی توهین به هیچ عنوان قابل بخشش نیست
لطفا رعایت کنین

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ابتدا عذرخواهی می کنم از دست اندرکاران که در تاپیک مدیریتی دخالت میکنم
ولی چون فکر کردم تجربه م به عنوان یک کاربر میتونه مفید باشه چند کلمه میخواهم صحبت کنم
اگر هم نخلفی از مدیر میبینین باید به مدیریت گزارش کنینالبته اصلا قول پیگیری بهتون نمیدیم و نخواهیم داد ولی توهین به هیچ عنوان قابل بخشش نیست
لطفا رعایت کنین

سلام
شما از کجا مطمئن هستید به گزارشتون رسیدگی نمیشود ؟
مگر شما این امکان رو دارید که تخلفات داده شده به کاربران یا مدیران رو ببینید ؟

چون من خودم مدتها پیش در انجمنی دیگر در چنین شرایطی قرار داشتم میدونم که جوابی برای سوالم نخواهید داشت

من وقتی بخواهم در انجمنی عضو بشوم و در بحثها شرکت داشته باشم سعی میکنم قوانین رو مطالعه کنم و ازشون خبر داشته باشم

همین چند دقیقه پیش هم برای به کار بردن کلمه "کثافت" اخطار دریافت کردم
با اینکه مخاطبم هیچ فردی نود و منظورم کاری بود که انجام گرفته بود ، اما وقتی خودم رو میگذارم جای یک شخص دیگه میبینم که پستم کژتابی داره و شاید از دید اکثر بازدیدکنندگان توهین به نظر بیاد
پس هیچ اعتراضی بهش ندارم

هیچوقت خودتان را برحق و دیگران رو ناحق نپندارید .

من باز هم بابت پستم از مدیریت عذر میخوام
خسته نباشید

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ابتدا عذرخواهی می کنم از دست اندرکاران که در تاپیک مدیریتی دخالت میکنم
ولی چون فکر کردم تجربه م به عنوان یک کاربر میتونه مفید باشه چند کلمه میخواهم صحبت کنم

سلام
شما از کجا مطمئن هستید به گزارشتون رسیدگی نمیشود ؟
مگر شما این امکان رو دارید که تخلفات داده شده به کاربران یا مدیران رو ببینید ؟

چون من خودم مدتها پیش در انجمنی دیگر در چنین شرایطی قرار داشتم میدونم که جوابی برای سوالم نخواهید داشت

من وقتی بخواهم در انجمنی عضو بشوم و در بحثها شرکت داشته باشم سعی میکنم قوانین رو مطالعه کنم و ازشون خبر داشته باشم

همین چند دقیقه پیش هم برای به کار بردن کلمه "کثافت" اخطار دریافت کردم
با اینکه مخاطبم هیچ فردی نود و منظورم کاری بود که انجام گرفته بود ، اما وقتی خودم رو میگذارم جای یک شخص دیگه میبینم که پستم کژتابی داره و شاید از دید اکثر بازدیدکنندگان توهین به نظر بیاد
پس هیچ اعتراضی بهش ندارم

هیچوقت خودتان را برحق و دیگران رو ناحق نپندارید .

من باز هم بابت پستم از مدیریت عذر میخوام
خسته نباشید
من روی صحبتم با شما نیست پس خواهشا بزارید خود آقایون جوابگو باشن........

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
دریاچه ارومیه

دریاچه ارومیه

من یکی دو ماه پیش یه تاپیک ایجاد کرده بودم " دریاچه ارومیه " که نشون میداد چقدر این دریاچه خشک شده !

امروز تاپیک رو بعد از حداقل یک ماه حذفش کردند . چرا ؟

اسمتون رو گذاشتید ایرانی !

آخه دلیلتون چیه ؟ واقعا بی انصاف هستید ! ( حتی زحمت ندادید دلیلش رو هم ذکر نکردید)

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
من روی صحبتم با شما نیست پس خواهشا بزارید خود آقایون جوابگو باشن........

ادمین گفتن شخصا به شکایات کاربر از مدیرا رسیدگی میکنن.
اگر احساس میکنید مدیری به شما توهین کرده حتما ایشونو در جریان بذارید.
ممکنه طول بکشه تا پاسخ بدن اما حتما رسیدگی میکنن .

من یکی دو ماه پیش یه تاپیک ایجاد کرده بودم " دریاچه ارومیه " که نشون میداد چقدر این دریاچه خشک شده !

امروز تاپیک رو بعد از حداقل یک ماه حذفش کردند . چرا ؟

اسمتون رو گذاشتید ایرانی !

آخه دلیلتون چیه ؟ واقعا بی انصاف هستید ! ( حتی زحمت ندادید دلیلش رو هم ذکر نکردید)

متاسفانه ادمین گفتن تاپیک های دریاچه ارومیه باید حذف بشه.
لابد اون موقع ندیدن که حذف نکردن.
ولی اگر دقت کنید حتی یک تاپیک هم باقی نمونده.

afsoon6282

مدیر تالار

..:: civil ::..

عضو جدید
سلام
میشه این تاپیک حذف بشه؟تاپیک خودمه
این قضیه مثل اینکه سیاسی بوده از اصل و من از اون بی اطلاع فقط به جنبه علمیش نگاه کردم

ببخشید
[h=1] جریان چیه؟
[/h]

آخرین ویرایش:

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان عزیز باشگاه.....
اول که باید یه تشکر جانانه از افسون خانم و ستایش خانم بکنم که این چند وقت مواظب تالار آزاد هستن و به بهترین شکل دارن ادارش میکنن:gol:
الان چند وقته دیدم که تالار آزاد داره از مسیر اصلیش منحرف میشه، وظیفه خودم دونستم که نکاتی رو اینجا بگم.... البته با اجازه مدیران.

1 - اینجا تالار آزاده و میتونین به کاربران امتیاز بدین.... پس تو زدن تاپیک و پست دقت کنین، با زنگ تفریح اشتباه نگیرنش..... اینجا باید موضوعی رو مطرح کنین که جای بحث و گفتگو داشته باشه.

2- بعضی مورد ها شاید قانون نباشه، ولی رعایت کردنش خوبه.... مثلا وقتی تاپیکی میزنین سعی کنین اصل مطلب رو بگین... نه اینکه 2 صفحه فقط توضیح بدین!!! از آخرشم هیچ کاربری حوصله خوندن تاپیکتون رو نمیکنه و تاپیکتون اصلا استقبال نمیشه.

3- نکته اخر که از همه مهم تره.... قرار شد تاپیک های قدیمی که ارزش دارن رو بیارین بالا..... اما نه هر تاپیکی.....تاپیکی که جای بحث و گفتگو داشته باشه و خبری هم نباشه.... مثلا شکار لحضه ها در باشگاه .... تاپیکی هست هر صفحه اش میشه خاطره و همیشه هم میشه بالا باشه....
اما چند وقت پیش دیدم که تاپیکی رو آوردن بالا... ازدواج پیرمرد 80 ساله با دختر 13 ساله.... مال 4 سال پیش بود..... اون طرفم که آورده بود بالا تاپیک رو، پست داده بود آخیییییی :surprised:

منو ببخشین زیاد صحبت کردم....
موفق باشین:gol:

م.كمالي

عضو جدید
با سلام شما مديران اين تالار هستين و حق داريد با سليقه شخصيتون تاپيكها رو حذف واضافه كنيد تنها كاري كه از دست كسي مثل من برمياد اينه كه ديگه اينطرفها پيدام نشه . موفق باشيد .

آخرین ویرایش:

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. شما میتونین واسه زدن تاپیک اشتباه تذکر بدین اما چرا اخطار میدین واسه اینکار که اینکار فقط باعث میشه دیگه از زدن تاپیکم دلمون زده بشه
فقطم بخاطر اینکه نکنه اخطار بگیریم و این اخطاراباعث اخراجیمون بشه.. واسه زدن تاپیک در جای اشتباه یبار یاداوریم کافی بود

Setayesh

مدیر تالار
سلام
میشه این تاپیک حذف بشه؟تاپیک خودمه
این قضیه مثل اینکه سیاسی بوده از اصل و من از اون بی اطلاع فقط به جنبه علمیش نگاه کردم

ببخشید
[h=1] جریان چیه؟
[/h]

سلام
حذف شده.

سلام. شما میتونین واسه زدن تاپیک اشتباه تذکر بدین اما چرا اخطار میدین واسه اینکار که اینکار فقط باعث میشه دیگه از زدن تاپیکم دلمون زده بشه
فقطم بخاطر اینکه نکنه اخطار بگیریم و این اخطاراباعث اخراجیمون بشه.. واسه زدن تاپیک در جای اشتباه یبار یاداوریم کافی بود

سلام
شما اخرین اخطارتون مربوط به تالار کامپیوتر هست.
اگر مشکلی دارید اونجا مطرح کنید.

سلام
منتقل شد.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا الان مدتی هست که تعداد پست های تشکر شده و یا تعداد تشکر حذف شدند ؟

Setayesh

مدیر تالار
چرا الان مدتی هست که تعداد پست های تشکر شده و یا تعداد تشکر حذف شدند ؟

بنا به دلایلی برخی امکانات مثل همین مورد مدتی هست غیرفعال شده.
البته به جای تشکر شده ها تعداد امتیازهاتون هست که میتونید ببینید.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام.
من یه تاپیک زده بودم با عنوان اگه دو عاشقی به هم رسیدند بیان تو این تاپیک پست بزنند همه ببینند

ولی یهو بی خبر حذف شد بدون این که خلاف قوانین باشه
ولی مدیر راهنمای محترم sarp گفتند که جاش تو تالار ازاد نبوده

میخواستم بدونم باشه هر چند من از این تاپیکا تو تالار گفت و گوی ازاد زیاد دیدم ولی چرا به تالار زنگ تفریح منتقل نشد هر چند واقعا جاش اصلا تو تالار زنگ تفریح نیست چون در بطنش کلی معنا خوابیده و میتونست تجارب زیادی در اختیار کاربران بذاره
ممنون میشم پاسخ تمام سوالامو بگیرم.؟؟؟