دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فکر کنم الان تقریبا بچه های فعال با هم آشنا شده باشن و از تخصص هم دیگه اطلاع پیدا کرده باشن
برای این که هم کسایی که سوالشون پرسیده می شه سریع تر به پاسخ برسن و هم همکاری بیشتری بین بچه ها ایجاد بشه دوستان از این به بعد اگر دیدن سوالی پرسیده شده که خودشون نمی تونن پاسخ بدن لینک پست را به دوستانی که در اون زمینه تخصص دارن بدن تا پاسخ گویی سریع تر انجام بشه
با تشکر از همه شما دوستان فعال
:gol:

pouya6721

عضو جدید
سلام خدمت مدیر عزیز
با اجازه میخواستم چندتا مطلب جدید در موارد زیر واسه استفاده دوستان بذارم
1-مزایای قراعت کنتور برق توسط خطوط انتقال
2-طراحی پستهای فشار قوی
3-انواع مقره و کاربرد انها
محاسبات مربوط به طراحی کابل

• Like
واکنش ها: sh85

pouya6721

عضو جدید
با سلام به همه دوستان
در فکرم برای آشنایی هر چه بیشتر بچه ها با وسایل و ابزار آلات و ... برق در هر تالار یه تاپیک با نام عکس زده بشه و عکس های مربوطه به اون تالار در تاپیک قرار بگیره تا هم نظم تالار بیشتر بشه و هم بچه ها آشناییشون با وسایل بیشتتر بشه
دوستان لطفا نظرات و پیشنهاداتتون را حتما بگین
با تشکر از همه شما عزیزان
خیلی فکر جالبیه مهندس جان:w12:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیر عزیز
با اجازه میخواستم چندتا مطلب جدید در موارد زیر واسه استفاده دوستان بذارم
1-مزایای قراعت کنتور برق توسط خطوط انتقال
2-طراحی پستهای فشار قوی
3-انواع مقره و کاربرد انها
محاسبات مربوط به طراحی کابل
با سلام
فکر کنم موارد بسیار جالبی باشه
شما تاپیک را بزنید من تائیدش می کنم
سایر دوستان هم لطفا نظراتشون را اعلام کنن
:gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان
امروز تاپیک های عکس در هر کدوم از زیر تالار های برق زده می شه تا عکس های مربوط به هر گرایش در اون قرار بگیره
فقط چند نکته را ذکر می کنم
1) در هر زیر تالار تنهاعکس های مربوط به همون زیر تالار زده بشه مثلا عکس پست های فشار قوی در تالار قدرت قرار بگیره و نه در تالار الکترونیک
2) دوستان از امروز هر وقت پست شامل عکس و یا پستی که باید به تاپیک های عکس منتقل بشن را دیدن در تا
پیک دفتر مدیریت لینکش را بزارن و بگن به کجا باید بره تا هر چه سریعتر تمام عکس ها و فیلم ها مرتب بشن
فقط لطفا لینک ها را به صورت خصوصی نفرستین چون حجم پیام ها بالاست ممکنه در بین پیام ها گم بشه و زحمت شما دوستان خدای نکرده از بین بره

و همچنان منتظر انتقادات
پیشنهادات
و نظرات شما عزیزان هستیم
با تشکر از همه شما :gol:

نخبه برق

کاربر بیش فعال
با سلام به همه دوستان
امروز تاپیک های عکس در هر کدوم از زیر تالار های برق زده می شه تا عکس های مربوط به هر گرایش در اون قرار بگیره
فقط چند نکته را ذکر می کنم
1) در هر زیر تالار تنهاعکس های مربوط به همون زیر تالار زده بشه مثلا عکس پست های فشار قوی در تالار قدرت قرار بگیره و نه در تالار الکترونیک
2) دوستان از امروز هر وقت پست شامل عکس و یا پستی که باید به تاپیک های عکس منتقل بشن را دیدن در تا
پیک دفتر مدیریت لینکش را بزارن و بگن به کجا باید بره تا هر چه سریعتر تمام عکس ها و فیلم ها مرتب بشن
فقط لطفا لینک ها را به صورت خصوصی نفرستین چون حجم پیام ها بالاست ممکنه در بین پیام ها گم بشه و زحمت شما دوستان خدای نکرده از بین بره

و همچنان منتظر انتقادات
پیشنهادات
و نظرات شما عزیزان هستیم
با تشکر از همه شما :gol:

سلام دوست من اين كه منطقي نيست يكي از دوستان سوالي مي پرسه بعد من متني به همراه چند عكس جواب ميدم بعد اين به تالار عكس منتقل بشه!!!:surprised::eek::surprised:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوست من اين كه منطقي نيست يكي از دوستان سوالي مي پرسه بعد من متني به همراه چند عكس جواب ميدم بعد اين به تالار عكس منتقل بشه!!!:surprised::eek::surprised:
فکر کنم اشتباه متوجه شدین
منظور من تاپیک های عکس بود نه این که همه پست های عکسی که در هر کجا هستن منتقل بشن
موفق باشیذ
;)

mr.rohalamin

اخراجی موقت
دوست عزیز،
تالارتون بدرد خودتون می خوره.
می خواستم یه تاپیک بزنم ولی باید می رفت پیش یکی از مدیران و بعد از تایید توشط مدیر مربوطه تو تالار گذاشته می شد.
هنوز که هنوزه من اون تاپیک رو نمی بینم.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست عزیز،
تالارتون بدرد خودتون می خوره.
می خواستم یه تاپیک بزنم ولی باید می رفت پیش یکی از مدیران و بعد از تایید توشط مدیر مربوطه تو تالار گذاشته می شد.
هنوز که هنوزه من اون تاپیک رو نمی بینم.
با سلام
یکی از ملزومات هر رشته مهنسی داشتن دقت و مطالعه صحیح هست
شما اگر پیش از زدن تاپیک اطلاعیه ای را که به طور کامل ذکر شده :" پیش از زدن پست و تاپیک حتما خوانده شود "را می خوندین دچار مشکل نمی شدید
بهتره قبل از صحبت کردن یه کم فکر کنید
باز هم می گم قوانین را بخونید
اگر بازم مشکل داشتین من در خدمتم
موفق باشید

نخبه برق

کاربر بیش فعال
سلام دوستان كجاييد

باشگاهمون با اين سابقه داره از اولي ميوفته. بقيه فروم ها دارن ازش جلو ميزنن

من خودم چون تو چند سايت ديگه هم عضوم اينو دارم حس ميكنم

اميدوارم دوستان كمك كنند و سران هم تدبيري بيانديشند

;)

HADI-MON-00151

عضو جدید
سلام دوستان كجاييد

باشگاهمون با اين سابقه داره از اولي ميوفته. بقيه فروم ها دارن ازش جلو ميزنن

من خودم چون تو چند سايت ديگه هم عضوم اينو دارم حس ميكنم

اميدوارم دوستان كمك كنند و سران هم تدبيري بيانديشند

;)
سلام
لطفا مرا در مورد خرید یوزر و پسورد IEEE مرا کمک کنید!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
لطفا مرا در مورد خرید یوزر و پسورد IEEE مرا کمک کنید!
سلام دوست عزیز
در قسمت تالار نیازمنی های باشگاه می تونید پیدا کنید و همچنین توی گوگل سرچ کنید سایت های زیادی پیدا می کنید ولی چون من خودم از هیچ کدوم تا الان استفاده نکردم و از صحتشون اطمینان ندارم لینکی نمی دم
ولی اگر از این سایت ها مقاله ای هم خواستین می تونید در قسمت درخواست مقالات لینک مقاله و اسم کامل مقاله را بدین تا مقاله را براتون قرار بدن
موفق باشید

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بیاین دست به کار بشیم

بیاین دست به کار بشیم

با سلام به همه دوستان عزیز:gol:
راستش الان یه ماه از تابستون گذشته و هممون دیگه به اندازه کافی استراحت کردیم :D
وقتشه برای این که هم درسایی که در طول ترم خوندیم و تجدید میثاق کنیم باهاشون و هم این که اندکی بر معامومان خودموم اضافه کنیم دست به کار بشیم

همه شما حتما تا الان دنبال یه متن فارسی در نت بودین و دیدین که همین که سرچ فارسی می کنید حداقل 10 سایت اولی که گوگل می یاره کاملا متن های یکسانی داره و همه از روی هم کپی کردن
ولی در سرچ انگلیسی حداقل در 3 صفحه اولی که گوگل می یاره کاملا مطالب سایت ها با هم فرق داره !
فکر کنم خواندن و فهمیدن متون انگلیسی برای هر رشته ای از ملزوماته چرا که در ترم های آخر و همچنین بعد از پایان درس به منظور این که همیشه آنلاین باشید باید از سایت های انگلسی زبان استفاده کنید
پس بیاین از الان این کار را برای خودمون راحت کنیم

هر یک از دوستان با توجه به علاقه و گرایش خودشون یه تاپیک را با هر موضوع جدید و جالبی که خودش در رشته اشون می بینن ایجاد کنن و هم از اطلاعات خودشون و هم از سایت های خارجی کمک بگیرن و مطالب جدید و مفید را در تاپیک قرار بدن
فقط خواهشا مطالب تحت هیچ عنوان کپی از سایر سایت ها ، بلاگ ها و ... فارسی نباشه

یعنی مطالب تنها حاصل زحمت خود کاربر باشه

هر کس می تونه از هم رشته ای ها و دوستان خودش در جهت کمک در تاپیک استفاده کنه
در پایان هر ماه هم روی مطالب ابن تاپیک ها بحث می کنیم تا هر ماه بهتر از قبل بشه و اون تاپیکی که بیشترین بازدید و امتیاز داشته را هم برنده اعلام می کنیم و به مسئول اون تاپیک امتیازی به رسم یادبود تعلق می گیره

دوستان هر انتقاد یا پیشنهادی هم دارن حتما ارائه بدن
هم اکنون منتظر حضور فعال شما دوستان هستیم:gol:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام بر مدیر گرامی

می بخشین تشکراتم نمی دونم چرا زود تمام میشه

ممنون از ایده جدیدتون

چشم در خدمتم در زمینه مخابرات :gol::gol::gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر مدیر گرامی

می بخشین تشکراتم نمی دونم چرا زود تمام میشه

ممنون از ایده جدیدتون

چشم در خدمتم در زمینه مخابرات :gol::gol::gol:
سلام بر آوای عزیز
فدای سرت همین که اومدی از همه چیز با ارزش تره
خوب پس از همین الان یه موضوغ انتخاب کن یه سرچی بزن یه 3-4 تا سایت خارجی معتبر هم پیدا کن که پشت دستت باشه که مطلب کم نیاری ;)
شرکت کننده اول آوا جون نفر بعدی ؟:D

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام بر آوای عزیز
فدای سرت همین که اومدی از همه چیز با ارزش تره
خوب پس از همین الان یه موضوغ انتخاب کن یه سرچی بزن یه 3-4 تا سایت خارجی معتبر هم پیدا کن که پشت دستت باشه که مطلب کم نیاری ;)
شرکت کننده اول آوا جون نفر بعدی ؟:D

خواهش میشه خانم مدیر

اطاعت مدیر

اخ جون دوباره سهمیه تشکر عمو ادمین بهم داد:gol::gol:

msadeghz

عضو جدید
راستش ...
سلام
من هم همین ایده به ذهنم رسیده بود :smoke:
قبلا هم دیده بودم که دوستام جمعا کتاب ها یا مقاله های بلند رو ترجمه کنن
ولی چون تو ذهنم طولانی می آمد هی هی تنبلی کردم!!
ولی خوب همین پیشنهاد شما شاید ما رو به حرکت واداره!!:redface:;)

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من هم همین ایده به ذهنم رسیده بود :smoke:
قبلا هم دیده بودم که دوستام جمعا کتاب ها یا مقاله های بلند رو ترجمه کنن
ولی چون تو ذهنم طولانی می آمد هی هی تنبلی کردم!!
ولی خوب همین پیشنهاد شما شاید ما رو به حرکت واداره!!:redface:;)

یه چندتا سایت درست و حسابی هم لطفا به معرفین!!!:biggrin:
سلام دوست عزیز
خوشحالم از این که این ایده مورد استقبال شما هم قرار گرفته :gol:
اول مبحث مورد نظر و مورد علاقه خودتون را پیدا کنید
مبحثی که قراره تاپیک زده بشه چون باید مطالبش غیر کپی باشه بهتره موضوعی باشه که تا به حال برای خودتون هم جذاب بوده و بهش فکر کردین و مطالب فارسی مناسبی پیدا نکردین ;)
وقتی موضوع را پیدا کردین اگر برای پیدا کردن سایت مورد نظرتون کمکی خواستیین من در خدمتم
ولی موضوعی را که انتخاب می کنید اول مقداری وقت بزارین و جست و جو کنید ببنید انقدری در موردش مطلب دارید که بتونید به صورت پیوسته ادامش بدین یا نه
دست حق به همراه

نخبه برق

کاربر بیش فعال
راستش الان یه ماه از تابستون گذشته و هممون دیگه به اندازه کافی استراحت کردیم :D
وقتشه برای این که هم درسایی که در طول ترم خوندیم و تجدید میثاق کنیم باهاشون و هم این که اندکی بر معامومان خودموم اضافه کنیم دست به کار بشیم

همه شما حتما تا الان دنبال یه متن فارسی در نت بودین و دیدین که همین که سرچ فارسی می کنید حداقل 10 سایت اولی که گوگل می یاره کاملا متن های یکسانی داره و همه از روی هم کپی کردن
ولی در سرچ انگلیسی حداقل در 3 صفحه اولی که گوگل می یاره کاملا مطالب سایت ها با هم فرق داره !
فکر کنم خواندن و فهمیدن متون انگلیسی برای هر رشته ای از ملزوماته چرا که در ترم های آخر و همچنین بعد از پایان درس به منظور این که همیشه آنلاین باشید باید از سایت های انگلسی زبان استفاده کنید
پس بیاین از الان این کار را برای خودمون راحت کنیم

هر یک از دوستان با توجه به علاقه و گرایش خودشون یه تاپیک را با هر موضوع جدید و جالبی که خودش در رشته اشون می بینن ایجاد کنن و هم از اطلاعات خودشون و هم از سایت های خارجی کمک بگیرن و مطالب جدید و مفید را در تاپیک قرار بدن
فقط خواهشا مطالب تحت هیچ عنوان کپی از سایر سایت ها ، بلاگ ها و ... فارسی نباشه

یعنی مطالب تنها حاصل زحمت خود کاربر باشه

هر کس می تونه از هم رشته ای ها و دوستان خودش در جهت کمک در تاپیک استفاده کنه
در پایان هر ماه هم روی مطالب ابن تاپیک ها بحث می کنیم تا هر ماه بهتر از قبل بشه و اون تاپیکی که بیشترین بازدید و امتیاز داشته را هم برنده اعلام می کنیم و به مسئول اون تاپیک امتیازی به رسم یادبود تعلق می گیره

دوستان هر انتقاد یا پیشنهادی هم دارن حتما ارائه بدن
هم اکنون منتظر حضور فعال شما دوستان هستیم:gol:

sh جون من تازه يك سال خوندم و هنوز اطلاعاتم به اون حدي نرسيده كه بتونم اين كار را كنم ولي تمام تلاشم را مي كنم تا چند تا كتاب بخونم و اگه شد كمكي كنم

من الان عضو چند تا تالار مثل اينجا هستم ولي يه حسي نسبت به اينجا دارم كه براي بقيه نيست پس هركاري بتونم انجام ميدم

دوست عزيز يكي از مشكلات اين تالار اينه كه خوب نمي تونيم نظم بديم در بقيه سايتا چند گروه نظارت دارند نظارت بر متن يعني اطلاعاتش بر نظم كلي سايت و ....

در كل منم پايه ام

navidkhob

عضو جدید
فعالیت منحصر به فرد

فعالیت منحصر به فرد

سلام به دوستان بزرگ و مدیر محترم تالار مهندسی برق.یک ایده داشتم که به نظرم مناسب اومد که تو این بخش خدمتتون عرض کنم.
از اونجایی که همیشه دانشجو های برق منحصر به فرد بودن و کارهای بسیار جالب و جدیدی رو انجام می دادند به نظرم الان دیگه وقتش رسیده که با کمک و راهنمایی مدیر و همکار تالار یک گروه بسیار خوب تشکیل بدیم که بتونیم کار تدوین مقالات IEEE به زبان فارسی رو انجام بدیم.که گروه مربوط می شه به بچه های مهندسی برق باشگاه مهندسان ایران اما اگر کسی به صورت فردی این کار رو انجام داد این مقاله با نام خودش ثبت بشه.
اما برای کار های فردی هم باید باشگاه و مخصوصا تالار خودمون یک سری کمک ها رو در اختیار اون فرد بگداره.
اما این ایده واقعا می تونه تاثیر زیادی تو رشد انجمن ها و کنفرانس های مهندسی برق ایران داشته باشه هم مقالات ترجمه شده این انجمن معتبر جهاتی در مورد اکثر مباحث مهندسی برق آماده می شه برای دانشجویان ایرانی هم کلی اعتبار باشگاه می ره بالا هم اکثر ترم آخری ها دیگه به جای کپی و ترجمه به دنبال تولید علم می رن هم و هم وهم ............

ایده دوم :اگه موافق باشید این کار رو تو یه نظر سنجب قرار بدیم.
ممنون از توجهتون

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
sh جون من تازه يك سال خوندم و هنوز اطلاعاتم به اون حدي نرسيده كه بتونم اين كار را كنم ولي تمام تلاشم را مي كنم تا چند تا كتاب بخونم و اگه شد كمكي كنم

من الان عضو چند تا تالار مثل اينجا هستم ولي يه حسي نسبت به اينجا دارم كه براي بقيه نيست پس هركاري بتونم انجام ميدم

دوست عزيز يكي از مشكلات اين تالار اينه كه خوب نمي تونيم نظم بديم در بقيه سايتا چند گروه نظارت دارند نظارت بر متن يعني اطلاعاتش بر نظم كلي سايت و ....

در كل منم پايه ام
سلام دوست عزیز
راستش قرار نیست که همون دست اول بریم مقالات بسیار تخصصی را ترجمه کنیم هر کس در هر حدی می تونه;)
مثلا همین تاپیکی که من زدم معرفی کلی قطعات هست که از سایت های انگلیسی دیدم و چون خیلی به صورت ابتدایی توضیح داده بود و روان تصمیم به ترجمشون گرفتم
مثلا مقاومت و خازن و برد برد و ترانزیستور و ...
راستی شما یه تاپیک هم داشتین در رابطه با معرفی موتور ها و ماشین ها چی شد ؟;)
سلام به دوستان بزرگ و مدیر محترم تالار مهندسی برق.یک ایده داشتم که به نظرم مناسب اومد که تو این بخش خدمتتون عرض کنم.
از اونجایی که همیشه دانشجو های برق منحصر به فرد بودن و کارهای بسیار جالب و جدیدی رو انجام می دادند به نظرم الان دیگه وقتش رسیده که با کمک و راهنمایی مدیر و همکار تالار یک گروه بسیار خوب تشکیل بدیم که بتونیم کار تدوین مقالات IEEE به زبان فارسی رو انجام بدیم.که گروه مربوط می شه به بچه های مهندسی برق باشگاه مهندسان ایران اما اگر کسی به صورت فردی این کار رو انجام داد این مقاله با نام خودش ثبت بشه.
اما برای کار های فردی هم باید باشگاه و مخصوصا تالار خودمون یک سری کمک ها رو در اختیار اون فرد بگداره.
اما این ایده واقعا می تونه تاثیر زیادی تو رشد انجمن ها و کنفرانس های مهندسی برق ایران داشته باشه هم مقالات ترجمه شده این انجمن معتبر جهاتی در مورد اکثر مباحث مهندسی برق آماده می شه برای دانشجویان ایرانی هم کلی اعتبار باشگاه می ره بالا هم اکثر ترم آخری ها دیگه به جای کپی و ترجمه به دنبال تولید علم می رن هم و هم وهم ............

ایده دوم :اگه موافق باشید این کار رو تو یه نظر سنجب قرار بدیم.
ممنون از توجهتون
سلام دوست عزیز
ایده بسیار خوبیه
البته به دلیل این که اکثر دوستان اول استفبال می کنن و بعد موقع عمل افراد به شدت عقب می کشن به نظرم برای این که تعداد افرادی که واقعا می خوان کار کنن معلوم بشه شرطی می زاریم مبنی بر این که اگر کسی اعلام آمادگی کرد به ازای هر مقاله که ترجمه کرد امتیاز دریافت می کنه و در صورت اعلام آمادگی و عدم همکاری ازش کسر می شه تا نظم کار گروهی حفظ بشه
البته گروه هر گرایش ها هم باید جداگانه دسته بندی بشن مسلما بچه های الکترونیک تواناییشون در ترجمه مقالات قدرت کمه و برعکس برای همین هر گرایش باید گروه خاص خودش را داشته باشه
و نیاز به یک نفر به عنوان مدیر گروه همکاری های گروهی داریم که به کار بچه ها رسیدگی کنه و گزارش بده و بچه ها هم به اون گزارش بدن
این فعلا چیزایی بود که به ذهنم می رسید :D

navidkhob

عضو جدید
یک ایده برای یک تایپک خوب و کاربردی

یک ایده برای یک تایپک خوب و کاربردی

سلام به بزرگان سایت.اول می خواستم یک چیز خیلی خیلی خوب تالارمون رو بگم.که قسمت درخواست مقالات IEEE هستش.به نظر من این قسمت تالار واقعا عالی هستش.و ما هم برای تشویق عاملین و دست اندرکاران این پست باید یه اقدام هایی بکنیم.از همه مهتر باید به فکر تداومش هم باشیم.اما دومین چیزی که می خواستم بگم این بود که به من اجازه می دید که یک پست بزنم واسه مصاحبه های شغلی چون واقعا خیلی ها هستن که نیاز دارن تو این مورد از تجربیات دیگران استفاده کنن.شاید ما با این کارمون کمک بزرگی بشیم واسه بعضی دوستان.
از بابت تداوم هم که می تونه خیلی زود به زود به روز بشه.
منتظر نظرتون هستم.
راستی واسه ایدتون راجع به ترجمه مقالات ممنونم و موافقم.
من منتظر می مونم تا هماهنگی و مشخص کردن گروه رو شما انجام بدین.کمکی خواستین بگید.
ممنون

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به بزرگان سایت.اول می خواستم یک چیز خیلی خیلی خوب تالارمون رو بگم.که قسمت درخواست مقالات IEEE هستش.به نظر من این قسمت تالار واقعا عالی هستش.و ما هم برای تشویق عاملین و دست اندرکاران این پست باید یه اقدام هایی بکنیم.از همه مهتر باید به فکر تداومش هم باشیم.اما دومین چیزی که می خواستم بگم این بود که به من اجازه می دید که یک پست بزنم واسه مصاحبه های شغلی چون واقعا خیلی ها هستن که نیاز دارن تو این مورد از تجربیات دیگران استفاده کنن.شاید ما با این کارمون کمک بزرگی بشیم واسه بعضی دوستان.
از بابت تداوم هم که می تونه خیلی زود به زود به روز بشه.
منتظر نظرتون هستم.
راستی واسه ایدتون راجع به ترجمه مقالات ممنونم و موافقم.
من منتظر می مونم تا هماهنگی و مشخص کردن گروه رو شما انجام بدین.کمکی خواستین بگید.
ممنون
سلام دوست عزیز
واقعا ممنون از این همه فعالیت و ایده های جالبتون
اتفاقا قرار بود یه همچین تاپیکی زده بشه
و مثل صندلی داغ ، هر کس به مدت سه روز جوابگوی همه سوالات دوستان منتها تنها در باب شغلی باشه و بعد از سه روز هم اگر سوالات ادامه داشت روز ها تمدید بشه و اگر نه که نفر بعدی بیا
متاسفانه دوستان شاغل همکاری نکردن
الان هم اگر شما دو نفر شاغل و یا حتی یک نفر را پیدا کنید که حاضر باشن جوابگو باشن حتما این تاپیک را می زنیم
باز هم اگر پیشنهاد دیگه ای در این رابطه دارین خوشحال می شیم بشنویم
در رابطه با تاپیک ترجمه شما همین الان تاپیک اعلام آمادگی و نظر سنجی را بزنید و اون شرط های گفته شده در پست های قبلی را هم در اون درج کنید من تائید می کنم
انشالله که همه همکاری کنن
باز هم منتظر ایده ها و انتقادات و پیشنهاداتتون هستیم:gol:

بالا