دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سعی می کنم این بحث رو ادامه ندم چون به نظرم شما برای اظهار نظر هاتون خلی چیزهای دیگه ای که اصلاً ربطی به این باشگاه نداره رو هم دخیل می کنید.

فقط چند حرف آخرم در مورد این تاپیک اینه هست که:

1- هر مجموعه ای ابتدا نیاز به یک سری متخصص داره تا اونا بتونند تازه واردین رو راهنمایی کنند، چیزی که در حال حاظر تو این بخش به چشم نمی خوره، در ضمن این عنوان های کنار اسم کاربری ها تضمینی برای داشتن دانش کافیه افراد اون مجموعه نیست که خیلی راحت میشه اینا رو تشخیص داد.

2- کاشکی شما به جای کپی برداری از تاپیک های بحث آزاد و خاله زنکی که خودتون ظاهراً از مشریان پرو پا قرصش هستید(خیلی راحت میشه با مرور آمارتون به این قضیه پی برد) می رفتید به چهارتا انجمن تخصصی برق تو جاهای دیگه سر می زدید و از اونا کپی بر داری می کردید نه از این تاپیک ها.

3- ضمناً شما دقت نمی کنید که دیگه تو این تالار کسی باقی نمونده که بخواد چیزی به را گیری گذاشته بشه، تو همین تاپیک هم می بینی که جز خود ما ها کسی نظری برای گفتن نداره، اگه من اینطوری عمل کردم چون مثل خیلی برنامه های دیگه تائید و اجرایی می شد. در ضمن تو پست های نظر سنجی کسایی کار رو تائید می کنند که هیچوقت فعالیتی تو اون راستا انجام نخواهند داد.

4- در آخر هم در مورد بخش زبان من که ندیدم هیچوقت اون مسیر اولیه وجود داشته باشه که بخواد انحراف پیدا کنه.
1) اتفاقا در چند روز اخیر سعی در بازبینی عنوان های کاربران داره می شه تا کاربرانی که فعالیت لازم دارن به عنوان کاربر مربوطه انتخاب بشن
2)متاسفم برای سایتی که مدیرش فرق بین انتقاد و توهین را نمی دونه
عاقلان دانند فقط پیشنهاد می دم در ادبیاتتون بازبینی کنید تا فرق این دو را متوجه بشید
3)شاید شما قدرت تشخیص فعالت دوستان را ندارید (بهتره با تالار های جدید ایجاد شده و ... یه نگاه کنید تا خودتون را مرجع نبینید )
4) عاقلان دانند
در پایان اینجا جای بحث و انتقاد هست در رابطه با تالار برق مطمئنا رعایت ادب شرط هست

آخرین ویرایش:

hosseinassar

مدیر ارشد
سعی می کنم این بحث رو ادامه ندم چون به نظرم شما برای اظهار نظر هاتون خلی چیزهای دیگه ای که اصلاً ربطی به این باشگاه نداره رو هم دخیل می کنید.

فقط چند حرف آخرم در مورد این تاپیک اینه هست که:

1- هر مجموعه ای ابتدا نیاز به یک سری متخصص داره تا اونا بتونند تازه واردین رو راهنمایی کنند، چیزی که در حال حاظر تو این بخش به چشم نمی خوره، در ضمن این عنوان های کنار اسم کاربری ها تضمینی برای داشتن دانش کافیه افراد اون مجموعه نیست که خیلی راحت میشه اینا رو تشخیص داد.

2- کاشکی شما به جای کپی برداری از تاپیک های بحث آزاد و خاله زنکی که خودتون ظاهراً از مشریان پرو پا قرصش هستید(خیلی راحت میشه با مرور آمارتون به این قضیه پی برد) می رفتید به چهارتا انجمن تخصصی برق تو جاهای دیگه سر می زدید و از اونا کپی بر داری می کردید نه از این تاپیک ها.

3- ضمناً شما دقت نمی کنید که دیگه تو این تالار کسی باقی نمونده که بخواد چیزی به را گیری گذاشته بشه، تو همین تاپیک هم می بینی که جز خود ما ها کسی نظری برای گفتن نداره، اگه من اینطوری عمل کردم چون مثل خیلی برنامه های دیگه تائید و اجرایی می شد. در ضمن تو پست های نظر سنجی کسایی کار رو تائید می کنند که هیچوقت فعالیتی تو اون راستا انجام نخواهند داد.

4- در آخر هم در مورد بخش زبان من که ندیدم هیچوقت اون مسیر اولیه وجود داشته باشه که بخواد انحراف پیدا کنه.
این طور نیست که ما جای دیگه ندیده باشیم
من تقریبا توی بیشتر فروم ها هستم
شما رو هم بعضی جاها دیدم که مثل همیشه به فکر تبلیغ کردن سایت تون بودید
هنوز توی خیلی از زمینه ها این تالار از بقیه جاها بهتره ،هم از نظر کاربرها و هم از نظر مطالب
اگه من تاحالا جوابی ندادم چون خیلی دوست ندارم بحث کنم

آخرین ویرایش:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا جامعه ما دچار چاپلوسی و پاچه خواری عده ای هست پیشرفت نخواهد کرد.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایجاد تاپیک مجلات

ایجاد تاپیک مجلات

با سلام به همه دوستان
ابن تالار فکر کنم یکی از مواردی که کم داره وجود تاپیکی شامل مجلات جدید دنیای برق هست
نظر شما چیه ؟
دوستانی که تمایل دارن در گذاشتن مجلات همکاری کنن لطفا اعلام کنن تا به امید خدا تاپیک را راه بندازیم
دوستان نظراتون فراموش نشه
با تشکر
:gol:

EECi

مدیر بازنشسته
سلام ... من پست های اخیر دوستان رو خوندم. متاسفانه دوستان بیشتر حقایق رو گفتن و من بازگو نمی کنم. البته من به هیچ وجه توهین به شخصی رو در غالب فعالیتش قبول ندارم... شاید یک نفر بخواد در بحث های دیگر هم شرکت کنه... ولی اینجا یه جای بحث هست ، ما دانشجوی برق هستیم. ببینید رشته ما و رفتار ما همیشه و در طول سالها متفاوت بوده ...
ادامه پستم رو پاک کردم ، فقط بخاطر اینکه مشکلات رو همه می دونیم . باید راه حل ارائه داد.
راه حل های ممکن هم بنظرم:
1- جلو گیری از تبدیل تالار برق به تالار سرگرمی و تفریح!
2- ایجاد زیر مجموعه های مثل برنامه نویسی ، مدار های مخابراتی، مدار های دیجیتال ، مدار های انالوگ، سیستم های قدرت و... بجای زیر مجمو عایی مثل الکترونیک، مخابرات و... که من هنوز منظور و هدف رو از وجودشون نفهمیدم!( باید تخصصی تر بشیم)
3- حذف تاپیک هایی مثل پاتوق برقی ها و اعلام وجود ها و فلان و بهمان!!!!! واقعا...
4- مهم ترین راه حل هم خود کاربران و تلاششون هست ... مطالعشون و شرکت در بحث ها.
امید وارم وضعیت علمی تر بشه
یا حق

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام ... من پست های اخیر دوستان رو خوندم. متاسفانه دوستان بیشتر حقایق رو گفتن و من بازگو نمی کنم. البته من به هیچ وجه توهین به شخصی رو در غالب فعالیتش قبول ندارم... شاید یک نفر بخواد در بحث های دیگر هم شرکت کنه... ولی اینجا یه جای بحث هست ، ما دانشجوی برق هستیم. ببینید رشته ما و رفتار ما همیشه و در طول سالها متفاوت بوده ...
ادامه پستم رو پاک کردم ، فقط بخاطر اینکه مشکلات رو همه می دونیم . باید راه حل ارائه داد.
2- ایجاد زیر مجموعه های مثل برنامه نویسی ، مدار های مخابراتی، مدار های دیجیتال ، مدار های انالوگ، سیستم های قدرت و... بجای زیر مجمو عایی مثل الکترونیک، مخابرات و... که من هنوز منظور و هدف رو از وجودشون نفهمیدم!( باید تخصصی تر بشیم)
3- حذف تاپیک هایی مثل پاتوق برقی ها و اعلام وجود ها و فلان و بهمان!!!!! واقعا...
یا حق

سلام آقا آیدین
خیلی ممنون از پیشنهادهای خوبتون:gol::gol::gol:
اول باید از همه زحمت هایی که توی این مدت برای تالار بخصوص برای زیر تالار کنکور کشیدید
تشکر کنم .ان شاءالله روز به روز به کمک شما و دوستان شاهد بهتر شدن تالار باشیم:gol::gol:

منم با تاپیک هایی مثل اعلام وجود مشکل دارم .ولی به نظر من تاپیک پاتوق تاپیک خوبیه
بعضی وقت ها بحث ها و یا سوالاتی توی این تاپیک مطرح میشه که جایی برای مطرح شدن ندارند
تخصصی تر شدن و رونق بیشتر تالار هدف همه ست .مطمئنا تالار برق هیچ وقت به تالار زنگ تفریح تبدیل نمیشه

پیشنهادهای شما خیلی خوبند .نکته مهم گرفتن زیر تالارهاست که مدیر سایت باید موافقت کنند که موافقت کردن و ایجاد زیر تالار وقت زیادی لازم داره

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یا حق
سلام دوست عزیز
ممنون از نظرتون
و این که راه کار ارئه دادید
در ابتدا به همه دوستان لازمه یه توضیح در رابطه با پست اول خودم بدم که بیشتر بر مینای درخواست دوستان بود (ر.ج درخواست های اولیه در همین تاپیک و تاپیک چگونه تالار فعال تری داشته باشیم )
2) در این که باید گرایش ها تخصصی تر به مطمئنا هیچ شکی نیست ولی اول باید دوستان یک سری تاپیک را در این موارد ایجاد کنن و فعالیت مشاده بشه تا بشه درخواست زیر تالار داد وگرنه وجود زیر تالار های خالی مسلما تنها باعث شلوغ تر شدن محیط و سردرگمی می شه
3) در رابطه با حذف تاپیک های زائد به جد می تونم بگم که به صورت مرتب تاپیک ها دارن پاک سازی می شن و حتی با مراجعه به زیر تالار نرم افزار که تقریبا اطلاعات دسته بندی شدن می شه این تفادت را حس کرد
منتها این را هم بپذیرید که اکثر دوستان به محض پاک شدن تاپیک هاشون به شدت واکنش نشون می دن و این را توهین به خودشون حساب می کنن پس قبول کنید باید کم کم این کارها انجام بشه
با تشکر از پیشنهادات ، فعالیت ها و نظرات مفیدتون

EECi

مدیر بازنشسته
بنظرم بهتره که تاپیک های تخصصی تر جایگزین تاپیک هایی مثل تاپیک های کلی، مخابرات، الکترونیک،قدرت و... بشن. این خیلی بهتر خواهد بود.
یک زیر مجموعه ارشیو متفرقه داشته باشیم تا همه موضوعات که در هیچ کدوم از بخش ها جایگزین نیستن در اونجا انتقال پیدا کنن تا کسی ناراحت نشه.

برای موضوع بندی بهتر من سایت فوق العاده تاپ انگلیسی زبان edaboard.com پیشنهاد می کنم. ادم به سایتشون و اطلاعتشون عمیقا غبطه میخوره!
ببینید ما می تونیم تالار برق اینجا رو حتی بین المللی کنیم، اگر زبانمون رو بهتر کنیم می تونیم از کاربران خارجی هم دعوت کنیم که در بحث ها به زبان بین المللی انگلیسی صحبت کنیم.
کار سختیه ولی شدنی هست.
سر فصل ها می تونن اینها باشن:( البته معادل فارسی می تونیم براشون پیدا کنیم)
EDA Software

Digital Design & Programming

Analog Design

Hardware & PCB Design

Science

Others

برای اینکه موفق بشیم باید راه درست رو بریم.
در سطح علمی نه تاپیک های جنگ گرایش وجود داره ، نه پاتوق برقی ها ، نه اعلام وجود و ...
و در تالار تفریح و سرگرمی به اندازه کافی به بحث های فانتزی پرداخته میشه.

امیدوارم بتونیم اینجا رو بهترین منبع برای ایرانی ها و علاقه مندان تبدیل کنیم.

یا حق
http://www.edaboard.com/forum.php#others

محمد فرزانه

عضو جدید
بنظرم بهتره که تاپیک های تخصصی تر جایگزین تاپیک هایی مثل تاپیک های کلی، مخابرات، الکترونیک،قدرت و... بشن. این خیلی بهتر خواهد بود.
یک زیر مجموعه ارشیو متفرقه داشته باشیم تا همه موضوعات که در هیچ کدوم از بخش ها جایگزین نیستن در اونجا انتقال پیدا کنن تا کسی ناراحت نشه.

برای موضوع بندی بهتر من سایت فوق العاده تاپ انگلیسی زبان edaboard.com پیشنهاد می کنم. ادم به سایتشون و اطلاعتشون عمیقا غبطه میخوره!
ببینید ما می تونیم تالار برق اینجا رو حتی بین المللی کنیم، اگر زبانمون رو بهتر کنیم می تونیم از کاربران خارجی هم دعوت کنیم که در بحث ها به زبان بین المللی انگلیسی صحبت کنیم.
کار سختیه ولی شدنی هست.
EDA Software

Analog Design

Hardware & PCB Design

Science

Others

در سطح علمی نه تاپیک های جنگ گرایش وجود داره ، نه پاتوق برقی ها ، نه اعلام وجود و ...

یا حق
http://www.edaboard.com/forum.php#others

سلام
قصد داشتم چند تا راهکار برای بهتر شدن ارائه بدم
ولی اگر فقط این چند پیشنهاد آیدینه نکته بین عملی بشه اینجا بسیار متفاوت خواهد شد
اینجا کامنت میزارم تا حرفهای آیدین دونفره بشه و به اجرا نزدیکتر.
ما همگی باشگاهو دوست داشتیم و داریم
شرمنده اینو میگم ولی امیدوارم یه روزمثل دوسال پیش باشگاه به رونقی برسه که برای فعالیت برای رفع مشکلات برای تعامل و اگر بتونم برای کمک برگردم اینجا و تو بحثا باشم و این فقط بستگی به اداره کنند هاش نداره بلکه کاربران تالار یه تالارو وجود میدن و رونق میبخشن.
موفق باشید

• Like
واکنش ها: EECi

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان لطفا نظراتشون را در رابطه به این تاپیک ها اعلام کنن تا در صورت تائید زده بشن
1)تاپیک اطلاع رسانی
تمام تاپیک های جدید ایچاد شده در هر هفته در یک پست نوشته بشن تا دوستان سریع تر از موضوعات جدید اطلاع پیدا کنند و بتونن با مطالعه اون تاپیک به اتفاقات جدید تالار آگاه بشن چون عده ای از بی اطلاعی از تاپیک ها و عدم اطلاع رسانی مناسب اظهار نارضایتی می کردن
2)ایجاد تاپیک ویژه مجله الکترونیکی
(در صورت موافقت دوستان در رابطه با چگونگی این مجله توضیح اده خواهد شد )
3) ایجاد تاپیک ویژه گزارش های کار آموزی
4)تاپیک ویژه پروژه های دانشجویی که هر کس در یک مدت معین بیاد در رابطه با پروژه کارشناسی خودش به سوالات دوستان جواب بده
با تشکر

EECi

مدیر بازنشسته
با سلام
دوستان لطفا نظراتشون را در رابطه به این تاپیک ها اعلام کنن تا در صورت تائید زده بشن
1)تاپیک اطلاع رسانی
تمام تاپیک های جدید ایچاد شده در هر هفته در یک پست نوشته بشن تا دوستان سریع تر از موضوعات جدید اطلاع پیدا کنند و بتونن با مطالعه اون تاپیک به اتفاقات جدید تالار آگاه بشن چون عده ای از بی اطلاعی از تاپیک ها و عدم اطلاع رسانی مناسب اظهار نارضایتی می کردن
4)تاپیک ویژه پروژه های دانشجویی که هر کس در یک مدت معین بیاد در رابطه با پروژه کارشناسی خودش به سوالات دوستان جواب بده
با تشکر

1- تاپیک لازم و خوبی هست ولی این تاپیک طوری باشد که تمام موضوعات مهم و کاربردی رو شمل شود بهتر هست.
2- بهتره یکم توضیح بدید
مورد 3 و 4 هم تاپیک های خوبی میشن

hosseinassar

مدیر ارشد
در تالار نرم افزار ها تغییرات زیادی ایجاد شده
باز اگه طرح و پیشنهاد هایی دارید ممنون لطف کنید اعلام کنید

آخرین ویرایش:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا تالار برق و مکانیک هیچ تعاملی با هم نداره؟
ما میتونیم تو رباتیک و شما هم تو تاسیسات کمک حال ما باشید:دی

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

کار سختیه ولی شدنی هست.
EDA Software

Analog Design

Hardware & PCB Design

Science

Others

یا حق

من قبلا هم گفتم که باید تغییراتی در زیر مجموعه ها داده بشه.
سلام
ممنون از نظراتتون :gol:
شاید یکی از مشکلات سایت کلی بودن هست
این سایتی که شما می فرمایید فقط مختص الکترونیک هست ولی اینجا ما هر 4گرایش را داریم نمی شه اون ها را نادیده گرفت
و باز هم می گم لازمه ایجاد زیر تالار ها وجود تاپیک های لازم هست(این حرف من نیست حرف مدیریت سایت هست که بی راه هم نیست )
وقتی تاپیک های تخصصی باشه حتما زیر تالار تخصصی هم ایجاد می شه ولی ایجاد زیر تالار های خالی تنها موجب پیچ در پیچ شدن می شه
مسلما اینج به بهترین سایت تبدیل خواهد شد حتی اگر هزاران مکل سر راه باشه
چرا تالار برق و مکانیک هیچ تعاملی با هم نداره؟
ما میتونیم تو رباتیک و شما هم تو تاسیسات کمک حال ما باشید:دی

navidkhob

عضو جدید
تایید

تایید

با سلام
1)تاپیک اطلاع رسانی
با تشکر
سلام به همه دوستان.
و سلامی دیگر به مدیر عزیز.
من جدا موافق این ایده شما هستم.
به نظر من اکثر ما دانشجویان مهندسی به دنبال مباحث کاربردی هستیم و بیش از پیش دوست داریم در آن فعالیت و پژوهش کنیم.پس مطمئن باشید طرفداران این جور تایپک ها کم نیستند.
از بابت تغییرات در تایپک ها هم میشه یه کاری کرد.میشه یه تایپک زد و نام آن را این گذاشت که چه تایپک هایی رو دوستان بیش از حد لازم و مناسب می دونند.
اما در کل من این باور رو دارم که اگر تایپکها نامشون به شکل های باشه که این جور کلی نباشه خیلی بهتره و پیچ در پیچ نمیشه.
یه نظر هم درباره ورژن فرومی که ما داریم داشتم:
اگر از ورژن بالاتر با امکانات بالاتر استفاده کنیم بسیاری از سختی های مدیران تالار کم میشه و نظم بهتری پیدا می کنه.
به عنوان مثال شما در زمان قرار دادن یک تایپک در فروم http://www.edaboard.com در همان لحظه تایپک های مشابه رو لیست می کنه واین خیلی کمک کننده خواهد بود.
آخه من نمی تونم کامل بگم با این مشکل آشنا هستم چون زحمتش رو کس دیگه ای داره می کشه و اگر من بگم سخته شاید سخت تر باشه اما مدیران و همکارانشون برای نظم دادن به تایپک ها و پست ها خیلی زحمت می کشند و وقت می گذارند در صورتی که اگر این مشکل نبود شاید وقتشون رو صرف کارهای خیلی خیلی کمک کننده تری می کردند.(که همین حالا هم ای کارو می کنند).اما این یه جور فداکاری هستش و دیگه الان وقتش رسیده که یکم ما به اونها کمک کنیم.
ممنون زیاد حرف زدم
ببخشید

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
شاید یکی از مشکلات سایت کلی بودن هست
این سایتی که شما می فرمایید فقط مختص الکترونیک هست ولی اینجا ما هر 4گرایش را داریم نمی شه اون ها را نادیده گرفت
و باز هم می گم لازمه ایجاد زیر تالار ها وجود تاپیک های لازم هست(این حرف من نیست حرف مدیریت سایت هست که بی راه هم نیست )
وقتی تاپیک های تخصصی باشه حتما زیر تالار تخصصی هم ایجاد می شه ولی ایجاد زیر تالار های خالی تنها موجب پیچ در پیچ شدن می شه
مسلما اینج به بهترین سایت تبدیل خواهد شد حتی اگر هزاران مکل سر راه باشه

البته این سایت درسته که مخصوص الکترونیک هست ، ولی ما می تونیم نمونه تکمیل شدش رو برای تمام گرایش ها در اینجا پیاده کنیم.
ببینید ، میشه با ایجاد اون زیر تالار های مطرح شده و حذف زیر تالار هایی مثل مخابرات و الکترونیک و... تاپیک های مفید و متناسب با موضع رو به زیر تالار های جدید انتقال داد.
بنظر من در اونصورت کاربرا می تونن تخصصی تر کار بکنن

موفق باشید:gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1- تاپیک لازم و خوبی هست ولی این تاپیک طوری باشد که تمام موضوعات مهم و کاربردی رو شمل شود بهتر هست.
2- بهتره یکم توضیح بدید
مورد 3 و 4 هم تاپیک های خوبی میشن
من فکر کنم هر دو تاپیک مفید باشه
1) هم تاپیک اطلاع رسانی
2) تاپبک شامل تاپیک های مفید
ر مورد مجله من یه ایده پایه دارم ولی دوست دارم اول دید دوستان ر این رابطه را بدونم که اصلا از یه مجله چه انتظاراتی دارن و دوست دارن شامل چه قسمت هایی باشه

البته این سایت درسته که مخصوص الکترونیک هست ، ولی ما می تونیم نمونه تکمیل شدش رو برای تمام گرایش ها در اینجا پیاده کنیم.
ببینید ، میشه با ایجاد اون زیر تالار های مطرح شده و حذف زیر تالار هایی مثل مخابرات و الکترونیک و... تاپیک های مفید و متناسب با موضع رو به زیر تالار های جدید انتقال داد.
بنظر من در اونصورت کاربرا می تونن تخصصی تر کار بکنن

موفق باشید:gol:
سلام
منظور من این بود که اون تقسیم بندی ریز که یک سایت را تشکیل داده تنها برای الکترونیک هست یعنی اگر ما بخوایم این کار را برای هر 4 گرایش انجام بدیم یک مقدار دور از ذهن هست برای همین مجبوریم کلی تر باشه و تخصصی تر شدن را هم من قبول دارم دوستان شروع بع فعالت کنند وقتی مثلا در رابطه مخابرات نوری مطالب زیاد شد یک زیر تالار براش می زنیم
یعنی اول تاپیک زده بشه بعد زیر تالار ی شه ایجاد کرد

hosseinassar

مدیر ارشد
برای نظم بخشیدن بیشتر به تالار برق :

به نظر من اگه کتاب ها به همراه حل انها در یک تاپیک باشند کار را برای کاربران آسان تر می کنه
چو تعداد کتاب ها و حل انها زیاد هست ممنون میشم شما هم در اجرای این کار کمک کنید
(اگه لینک کتاب و حل دیدید یا در همین تاپیک یا به صورت پیام اطلاع بدید)

با تشکر

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراض به مدیریت تالار

اعتراض به مدیریت تالار

با سلام خدمت دوستان عزیز تالار مهندسی برق

من یک پست در بخش همایش ها و کنفرانس های برق قرار دادم که در زیر نیز دوباره این پست را قرار می دهم و قضاوت را به شما ها واگذار می کنم.

پست من معرفی یک کارگاه تخصصی در زمینه رشته مهندسی برق بوده که توسط مدیریت تالار به عنوان تبلیغ حذف گردیده است، لذا در اینجا از شما سروران و دوستان خواستارم به تالار مذکور که لینک آن را در زیر قرار می دهم مراجعه نمایید و سایر پست ها را مشاهده کنید کلیه پست ها نیز مشابه پست من بوده در صورتی که سایر پست ها در جای خود باقی می باشند. با توجه به سابقه قبلی من، صد در صد مطمئن هستم که مدیر تالار با اینجانب مشکل شحصی دارد و بدون دقت در سایر پست ها اقدام به حذف پست من در این تالار نموده است. حال من قضاوت را به شما بزرگواران واگذار می کنم که و خواهشمندم در ابتدا پست من را مشاهده کنید و سپس به تالار مذکور بروید و سایر پست ها را مشاهده کنید و شما در این مورد نظر بدهید که آیا این اقدام با توجه به قوانین صورت گرفته یا صرفاً یک تسویه حساب شخصی بوده است.

پست من که حذف گردیده به شرح زیر بوده است:

شرکت فنی و مهندسی مدار رایانه پویا در راستای برگزاری دوره ها و کارگاه های تخصصی در زمینه رشته مهندسی برق اقدام به برگزاری اولین کارگاه تخصصی خود در زمینه پست های فشار قوی نموده است. بدینوسیله از کلیه دانشجویان و علاقمند به این کارگاه برای شرکت در این دوره تخصصی دعوت بعمل می آورد.

شیراز - ۵ آبان ۱۳۸۹

برنامه زمانبندی کارگاه
ساعت ۸ الی ۹.۴۵ بخش اول آموزش مطالب تئوری
ساعت ۹.۴۵ الی ۱۰ پذیرایی
ساعت ۱۰ الی ۱۲ بخش دوم آموزش مطالب تئوری
ساعت ۱۲ الی ۱۲.۳۰ صرف نهار
ساعت ۱۲.۳۰ الی ۱۴ بخش سوم آموزش مطالب تئوری
ساعت ۱۴ الی ۱۸ بازدید از تاسیسات و پست های فشار قوی شیراز

جهت کسب اطلاعات بیتشر می توانید با شماره های شرکت مدار رایانه تماس حاصل نمایید.
۰۷۱۱۸۳۲۵۷۹۱
۰۷۱۱۸۳۲۹۲۶۱

لینک تالاری که من در آن پست خود را قرار داده ام نیز در اینجا قرار می دهم و از شما خواهشمند هستم به لینک مراجعه کنید و سایر پست ها را نیز مشاهده نمایید:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/35665-اعلام-زمان-کنفرانس-ها-و-نمایشگاههای-برق​

در ضمن ایرادی که نامبرده از من گرفته این بوده که این پست تبلغ می باشد و با عنوان تالار همخوانی ندارد.​

به نظر من مدیریت تالار با روشهای غلط خود روز به روز از تعداد کاربران فعال سایت کاهش می دهند و اینجا را تبدیل به ورژن برقی تالار گفتگوی آزاد نموده اند. و من و بسیاری از دوستان قدیمی تالار بارها دوستانه به ایشان پیشنهاد نموده ایم که روش خود را برای بازگشت روح علمی به تالار برق تغییر دهند ولی متاسفانه ایشان توجهی ندارند و باز هم روشهای خود را ادامه می دهند و گویا دچار این توهم شده اند که مدیریت تالار برق دال بر کمال دانش و علم ایشان در این زمینه می باشد و من بدینوسیله از شما دوستان خواهشمندم در این خصوص نظر بدهد و با یک اقدام مناسب به پیشرفت تالار برق کمک نمایید.​

با تشکر از همه دوستان​

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن به خاطر اینکه این پست من را حسادت به این کاربر تلقی نکنید و این اقدام من را صرفاً یک گام جهت بهبود وضعیت تالار مهندسی برق بدانید لازم می دانم پیام خصوصی ادمین سایت و جواب خودم در مورد مدیریت تالار برق را نیز به این پست اضافه کنم تا دوستان با دانستن واقعیت زیر و نیت اصلی من در این سایت اقدام به ارائه نظر خود نمایند.

Admin.jpg

Admin2.jpg
امیدوارم دوستان با نیت پیشرفت تالار برق در این مورد نظر بدهند.

hosseinassar

مدیر ارشد
در ضمن به خاطر اینکه این پست من را حسادت به این کاربر تلقی نکنید و این اقدام من را صرفاً یک گام جهت بهبود وضعیت تالار مهندسی برق بدانید لازم می دانم پیام خصوصی ادمین سایت و جواب خودم در مورد مدیریت تالار برق را نیز به این پست اضافه کنم تا دوستان با دانستن واقعیت زیر و نیت اصلی من در این سایت اقدام به ارائه نظر خود نمایند.

مشاهده پیوست 33229

مشاهده پیوست 33230

بهتر بود به عنوان تاپیک دقت می کردید
این تاپیک برای نمایشگاه و کنفرانس هست
ولی به نظر من پست شما نه کنفرانس بود و نه نمایشگاه
به همین خاطر پست شما حذف شد
اگه شما هم به همون تاپیک مراجعه کنید می بینید که بیشتر پست ها یا نمایشگاه هستند و یا کنفرانس.
از وقتی که امدم همه پست ها تبلیغ جدید پاک می کنم
نمی دونم هدف تون از این کار چیه
تقریبا هر روز تعدادی از پست ها رو حذف میشن دلیلش هم فقط به خاطر بهبود وضعیت تالار و نظم هست و مهم نیست پست چه کسی هست
حالا شما هر طور خواستید قضاوت کنید

کسی نمی تونه نظم تالار را انکار کنه
کافیه یه مقایسه بین این تالار با بقیه جاها انجام بدید

آخرین ویرایش:

navidkhob

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

مشاهده پیوست 33229

مشاهده پیوست 33230

با سلام به مدیران شما دوست عزیز.
همین اول اعلام می کنم که من رو یک تازه وارد فرض کنید.
دوست عزیز این واضح هستش که پست شما تبلیغاتی بوده و ارتباطی با کنفرانس ها و سمینارهای مهندسی برق که یک حالت فراگیر به خود میگیره نداره.
واقعا متاسفم که این حرف رو می زنم اما مسئله در اینجاست که شما پست تبلیغاتی گذاشتین و حذف شده و از اونجایی که سابقه بالایی دارید ،انتظارتون نمی رفته پست شما حذف بشه و به همین دلیل هم حالا از مدیر ناراحتین در صورتی که اگر مدیر اهل فرق قائل بودن بود که حالا پست شما حذف نمی شد.
خواهش می کنم که سریع ناراحت نشید و از من خورده نگیرید.
اما انصافا من هر طور فکر می کنم دلیلی خوب و مثبتی واسه دو تا عکس های شما که در اینجا قرار دادی پیدا نمی کنم و نمی دونم برای اثبات چه چیزی شما این کار رو کردید.
اگر هم اینطور که شما میگی باشه باید از اون به بعد ایشون رو دوست و همکار خودتون می دیدید و در همچین زمانی تنها با پیام خصوصی مشکل خودتون رو باهاشون بیان می کردید.
در کل اگر کسی در تالار وقت میگذاره ، به هم نوعانش کمک می کنه، برادران و خواهران خودش رو برای رسیدن به اهدافشون حمایت می کنه به خاطر لایق یا نالایق بودن مدیر اون تالار این کار رو نمی کنه و هدف و نیتش چیز دیگری است.
از این گذشته رشته ما برق هستش و کلی گرایش و زیر مجموعه داره که اگر کسی بخواد وقت بگذاره یک عمر وقتش میره ،پس قرار نیست تمام زیر مجموعه رشتمون رو در دست داشته باشیم.
مثلا شما در نرم افزار قوی هستی در بعد های دیگر هم اینگونه ای.
ضمنا احترام ایشون واجب و این رو هم عرض کنم که در تمام تایپک ها کنترل مدبرانه ای دارند و همه ما رو حمایت می کنند ، اگر من الان کاربر فعال هستم به خاطر اینه که من به کمک در مورد مباحث درسی به دوستان علاقه مند هستم حالا ایشون با تدارکات و حمایت خوبشون باعث شدن که من به این باشگاه جذب شوم.
کسانی رو فضا رو علمی (در حد خودشون نمی بینن) و تشریف می برن واسه مدیر نیست ،واسه اینه که فضا ارضاشون نمی کنه و این بانیش کل افراد تالار هستن نه مدیر ،که من شاهد عینی بر از خود گذشتگی های خودشون و همکار لایقشون هستم و به هیچ وجه قابل انکار نمی بینمشون.
در آخر با کمال احترام ، انتظار دارم احترام دوستان عزیز ما رو بگذارید و نظر بنده این هست که
"حق با شما نیست دوست عزیز"

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز یه سوال از شما دارم، همایش یعنی چی؟ کنفرانس یعنی چی؟ آیا همایش ها رایگان هست یا کنفرانس ها رایگان هست؟ کافی به آدرس همه اطلاعیه همایش ها مراجعه کنید ببینید کدومشون رایگان هست؟ کارگاه یک همایش تخصصی هست که همراه با بازدید هست فرق تمایزش و در این است، در ضمن حضور برای همه افراد آزاد است.

من بصورت خصوصی قضیه رو مطرح کردم ولی ایشون خودشون اینجور خواستند، ایشون با من مشکل های شخصی دارند که اگه لازم بدونم مطرح خواهم کرد ولی فعلاً این بعد کار اصلاً مطرح نیست. ایشون از دوستان قدیمی و هم دانشگاهی من هستند، من قبلاً خیلی پست تبلیغی تو سایت می گذاشتم ولی به احترام اینکه دوستم بوده این قضیه رو محدود کردم که بی احترامی وسوء استفاده از آشنایی نباشه ولی ایشون قضایای دیگه رو دارن قاطی می کنند کافی بود به من اطلاع بدند من مشکل رو حل می کردم خود ایشون از راه درست وارد نشده.

من اصلاً هیچ فرق خاصی بین همایش و یا کارگاه تخصصی نمی دونم.

دوستان دیگه هم سعی کنند با دید واقع گرایانه و خارج از هر بعد شخصی در این زمینه صحبت کنند.

hosseinassar

مدیر ارشد
دوستان عزیز یه سوال از شما دارم، همایش یعنی چی؟ کنفرانس یعنی چی؟ آیا همایش ها رایگان هست یا کنفرانس ها رایگان هست؟ کافی به آدرس همه اطلاعیه همایش ها مراجعه کنید ببینید کدومشون رایگان هست؟ کارگاه یک همایش تخصصی هست که همراه با بازدید هست فرق تمایزش و در این است، در ضمن حضور برای همه افراد آزاد است.

من بصورت خصوصی قضیه رو مطرح کردم ولی ایشون خودشون اینجور خواستند، ایشون با من مشکل های شخصی دارند که اگه لازم بدونم مطرح خواهم کرد ولی فعلاً این بعد کار اصلاً مطرح نیست. ایشون از دوستان قدیمی و هم دانشگاهی من هستند، من قبلاً خیلی پست تبلیغی تو سایت می گذاشتم ولی به احترام اینکه دوستم بوده این قضیه رو محدود کردم که بی احترامی وسوء استفاده از آشنایی نباشه ولی ایشون قضایای دیگه رو دارن قاطی می کنند کافی بود به من اطلاع بدند من مشکل رو حل می کردم خود ایشون از راه درست وارد نشده.

من اصلاً هیچ فرق خاصی بین همایش و یا کارگاه تخصصی نمی دونم.

دوستان دیگه هم سعی کنند با دید واقع گرایانه و خارج از هر بعد شخصی در این زمینه صحبت کنند.

پست شما جنبه تبلیغ داشته حالا شما نمی خواید قبول کنید مشکل یه جای دیگه ست
من قبلاً خیلی پست تبلیغی تو سایت می گذاشتم
قبلا به احترام فعالیت های مفید تون فقط پست های تبلیغ شما رو پاک می کردیم
ولی به کسایی که چند بار این کار انجام میدادن اخطار میدادیم
ودرحالی که اگه می خواستیم به قانون عمل کنیم شما نمی تونستید این پست را هم بزنید
وقتی به کار تون ادامه میدید دیگه نمیشه فقط پست ها رو پاک کرد

مطمئنا هر کاری در تالار انجام میشه فقط برای بهتر شدن تالار هست و هیچ قصد شخصی توی کار نیست

گذاشتنن پیام خصوصی کار درستی نیست و هیچ طور نمیشه توجیه کرد

آخرین ویرایش:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

روی صحبت من اصلاً با شما نیست. لطفاً خودتون رو زیاد دخیل نکنید فقط نظرتون رو بدین.

در ضمن اگه پست من تبیلیغ حساب میشه چرا پست های دیگه تبلیغ حساب نمیشه؟ منظورم همون بخش همایش ها هست؟؟/

navidkhob

عضو جدید
دوست عزیز

روی صحبت من اصلاً با شما نیست. لطفاً خودتون رو زیاد دخیل نکنید فقط نظرتون رو بدین.

در ضمن اگه پست من تبیلیغ حساب میشه چرا پست های دیگه تبلیغ حساب نمیشه؟ منظورم همون بخش همایش ها هست؟؟/
با سلام.
با تمام احترامی که براتون قائل هستم آیا اگه من کاملا از شما حمایت می کردم باز هم به من می گفتین دخالت نکن ؟
من عرض کردم که نمی خوام ناراحتتون کنم و من رو یک تازه وارد فرض کنید.الان هم عرض می کنم که من به شما یا کس دیگه ای جسارت نمی کنم و راضی هم نیستم که سر این موضوع من یا کسی بخواد حرفی بزنه که خدایی ناکرده از ارزش های شما کم بکنه.چون به هر حال شما کار مقدس کمک به هم نوعانتون رو انجام می دادید و واسه قوی بودن در همین زمینه باعث شده به این مرتبه برسید اما شما خودتون تمام و کمال خواستید که نظراتمون رو اعلام بکنیم.من هم پا فراتر نگذاشتم و عقیده شخصی خودم رو اعلام کردم و الان هم نمی گم که من خدایی ناکرده جای حق نشستم و من مشخص می کنم کی صحیح می گه و کی غلط.اما برادرانه بهتون میگم و بر گفته ی خودم هم پافشاری می کنم که حرکت شما حرکت درستی ،حداقل در شان تالار و مدیر تالار نبوده و از شما هم می خوام که از پافشاری خودتون کم کنید و از یک دید نگاه نکنید.
ما اغلب خیلی تایپک ها با اهداف مختلف می رنیم اما در آخر می بینیم پستها ی دوستان ما رو هم از هدفمون دور می کنه حالا چه برسه هدف تایپک.در بسیاری از بخش های باشگاه هم دیده میشه که خیلی ها با بی توجهی کامل پستی در تایپک ها قرار میدن که به کل خارج از دامنه و برد اون تایپک هستش.حالا تایپک مدنظر هم هدفش معرفی و اعلام اخبار پیرامون کنفرانس ها و سمینارهای مهندسی برق بوده اگر یکی یا دو نفر مطلبی دور از عنوان تایپک (نه تبلیغاتی ) قرار داده اند که نمیشه هدف تایپک رو محکوم کرد.
خواهش می کنم گزینه های زیر رو با هم مقایسه کنید.
شرکت خصوصی .... و دانشجویان ، اساتید و پژوهش گران مهندسی برق کشور
دوره آموزشی و کنفرانس و سمینار
کارگاه یک روزه و همایش های دانشگاهی
،
یک وقت اشتیاه نشه که این شرکت داره فعالیت دور از مباحث آموزشی مهندسی برق انجام میده ها ، نه ، کلیت کار دور از همایش ها و کنفرانس های معتبر دانشگاهی مهندسی برق هستش که این حق رو به مدیر میده که با دیدن پست شما و معرفی یک شرکت خصوصی و داشتن دوره آموزشی با ثبت نام کردن از طریق تلفن های لیست شده این احساس رو بکنه که با یک پست تبلیغاتی مواجه شده .
خوبه که شما که می فرمایید دوستان نظراتتون رو بدید ، به نظرات هم به جون و دل توجه و تامل کنید.
و اگر هدف شما نظر سنجی هستش پس چرا میگید مدیر یه شعبه از چت روم رو تو تالار مهندسی برق زده و نمی دونم به شما زودتر پیشنهادش رو داده بودن و مدرک ارائه میدید و از ارزش های ایشون کم می کنید.در صورتی که اصلا اینطور نیست.
امیدارم فضا دموکراتیک باشه و بعد از دیدن این پست کسی بهم نگه به تو ربطی نداره.....
ممنون از همه عزیزان

hosseinassar

مدیر ارشد
دوست عزیز

هر پستی و تاپیک که از شما پاک شده کار من بوده
پس کس دیگه ای نمی تونه جوابگو باشه
این پست هم آخرین پست من خواهد و قصد ندارم وقتم برای این بجث ها تلف کنم

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام.
با تمام احترامی که براتون قائل هستم آیا اگه من کاملا از شما حمایت می کردم باز هم به من می گفتین دخالت نکن ؟
من عرض کردم که نمی خوام ناراحتتون کنم و من رو یک تازه وارد فرض کنید.الان هم عرض می کنم که من به شما یا کس دیگه ای جسارت نمی کنم و راضی هم نیستم که سر این موضوع من یا کسی بخواد حرفی بزنه که خدایی ناکرده از ارزش های شما کم بکنه.چون به هر حال شما کار مقدس کمک به هم نوعانتون رو انجام می دادید و واسه قوی بودن در همین زمینه باعث شده به این مرتبه برسید اما شما خودتون تمام و کمال خواستید که نظراتمون رو اعلام بکنیم.من هم پا فراتر نگذاشتم و عقیده شخصی خودم رو اعلام کردم و الان هم نمی گم که من خدایی ناکرده جای حق نشستم و من مشخص می کنم کی صحیح می گه و کی غلط.اما برادرانه بهتون میگم و بر گفته ی خودم هم پافشاری می کنم که حرکت شما حرکت درستی ،حداقل در شان تالار و مدیر تالار نبوده و از شما هم می خوام که از پافشاری خودتون کم کنید و از یک دید نگاه نکنید.
ما اغلب خیلی تایپک ها با اهداف مختلف می رنیم اما در آخر می بینیم پستها ی دوستان ما رو هم از هدفمون دور می کنه حالا چه برسه هدف تایپک.در بسیاری از بخش های باشگاه هم دیده میشه که خیلی ها با بی توجهی کامل پستی در تایپک ها قرار میدن که به کل خارج از دامنه و برد اون تایپک هستش.حالا تایپک مدنظر هم هدفش معرفی و اعلام اخبار پیرامون کنفرانس ها و سمینارهای مهندسی برق بوده اگر یکی یا دو نفر مطلبی دور از عنوان تایپک (نه تبلیغاتی ) قرار داده اند که نمیشه هدف تایپک رو محکوم کرد.
خواهش می کنم گزینه های زیر رو با هم مقایسه کنید.
شرکت خصوصی .... و دانشجویان ، اساتید و پژوهش گران مهندسی برق کشور
دوره آموزشی و کنفرانس و سمینار
کارگاه یک روزه و همایش های دانشگاهی
،
یک وقت اشتیاه نشه که این شرکت داره فعالیت دور از مباحث آموزشی مهندسی برق انجام میده ها ، نه ، کلیت کار دور از همایش ها و کنفرانس های معتبر دانشگاهی مهندسی برق هستش که این حق رو به مدیر میده که با دیدن پست شما و معرفی یک شرکت خصوصی و داشتن دوره آموزشی با ثبت نام کردن از طریق تلفن های لیست شده این احساس رو بکنه که با یک پست تبلیغاتی مواجه شده .
خوبه که شما که می فرمایید دوستان نظراتتون رو بدید ، به نظرات هم به جون و دل توجه و تامل کنید.
و اگر هدف شما نظر سنجی هستش پس چرا میگید مدیر یه شعبه از چت روم رو تو تالار مهندسی برق زده و نمی دونم به شما زودتر پیشنهادش رو داده بودن و مدرک ارائه میدید و از ارزش های ایشون کم می کنید.در صورتی که اصلا اینطور نیست.
امیدارم فضا دموکراتیک باشه و بعد از دیدن این پست کسی بهم نگه به تو ربطی نداره.....
ممنون از همه عزیزان

دوست عزیز منظ.ر من از جمله "روی سخن من با شما نیست" همکار مدیر تالار بود نه شما> نظر شما برای من ارزشمند هست و هیچ مشکلی ندارم خودم خواستم که دوستان در این مورد نظر بدهند. ممنون از توجهت

ولی باید به این نکته توجه کنی، ما داریم فعالیت علمی می کنیم و اگه پستی دارای ابهام است. شخص مسئول و مدیر باید قبلش یه صحبت با باز کننده پست داشته باشه نکه سر خود اقدام به حذف پست کنه، در ضمن دلیل من از ارائه عکسهای ضمیمه این بود که دوستان بدونند که من از روی حسادت اقدامی به کاری نکردم چون در حال حاضر خودم سایتها و انجمن های فراوانی دارم با این حال با توجه به اینکه اینجا برام مهم هست و براش ارش قائل هستم بصورت مستمر به اینجا نیز سر می زنم.

بالا