درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

سلام
ادامه گفتگو در ربطه با تخمین رتبه در این تاپیک صورت گیرد ..

با تشکر از دوستان

P O U R I A

مدیر تالار
بچه ها من که خیلی خراب کردم اما با این درصدا امیدی هست؟حدودا رتبم چند میشه؟خواهشا همه جواب بدن

حرارت 42 ترمو 23 جرم 18 سینتیک بین 42_48 ریاضی 55 سیالات 20
سلام
به نظر من رتبه خوبی نمیارید .. جرم رو خیلی پایین زدید .. دقیقا درسهایی که پایین زدید مهمترین درس ها هستند . (ترمو و جرم و سیالات)
زیر 1000 که بعید می دونم بشید .

akbar8

عضو جدید
سلام
من ترم 3 مهندسی شیمی هستم دانشگاه دولتی هم درس میخونم هدفمم اینه که تو خارج درس بخونم حالا میخوام دانشگاه های تهران (شریف , امیرکبیر , تهران)‌ قبول شم .... ممنون میشم بهم بگین از کی شروع کنم و درصدام باید چقدر باشع ؟

P O U R I A

مدیر تالار
مثلا حدودا چند؟
شما نسبت به چه سالی میگین؟
دقیق نمیشه گفت .. من نسبت به سال قبل میگم .. چون خودم هم سال قبل کنکور دادم و میدونم درصد جرم که خیلییی تاثیر داره . بعد از اون درصد ترمو و سیالات که متاسفانه شما هم این 3درس رو پایین زدید.
درصد های دیگر درس هاتون هم که خوبه .. کنترل و زبان هم حتما نزندید ... خب به نظرم خیلی بعیده زیر 1000 .. ولی رتبه دقیقی نمی تونم بهتون بگم ..

شاید دوستان دیگه نظر بهتری داشته باشند.

P O U R I A

مدیر تالار
تحلیل تخمین رتبه بر مبنای میانگین وزنی در کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

تحلیل تخمین رتبه بر مبنای میانگین وزنی در کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

این متن رو توی سایت http://www.3gaam.com/ نوشته :

برای کسب رتبه زیر 50 در آزمون مهندسی شیمی، براساس تخمین سال­های اخیر میانگین وزنی درصد نمره های شما به طور تقریبی باید بالاتر از 63 باشد. در صورتیکه انتظار شما در آزمون کارشناسی ارشد این رشته کسب رتبه زیر 100 باشد براساس تخمین سال­ های اخیر میانگین وزنی درصد نمره­ های شما به طور تقریبی باید بالاتر از 58 باشد و برای رتبه زیر 500 میانگین وزنی درصد نمره­ های شما به طور تقریبی باید بالاتر از 45 و برای رتبه زیر 1000 ، میانگین وزنی درصد نمره های شما به طور تقریبی باید بالاتر از 37 باشد.

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
من ترم 3 مهندسی شیمی هستم دانشگاه دولتی هم درس میخونم هدفمم اینه که تو خارج درس بخونم حالا میخوام دانشگاه های تهران (شریف , امیرکبیر , تهران)‌ قبول شم .... ممنون میشم بهم بگین از کی شروع کنم و درصدام باید چقدر باشع ؟
بهترین زمان برای شروع کردن تابستون قبل کنکور هست .. که توی تابستون قشنگ درس ها رو بخونید و یاد بگیرید .. و بعد از مهر هم هم زمان با درسها تست هم بزنید و خودتون رو آماده کنید ..
در مورد درصد ها هم سال به سال خیلی تغییر می کنه ... صبر کنید نتیجه بچه های امسال هم مشخص بشه .. نظر بهتری میشه داد.

karba

عضو جدید
سلام
به نظر من رتبه خوبی نمیارید .. جرم رو خیلی پایین زدید .. دقیقا درسهایی که پایین زدید مهمترین درس ها هستند . (ترمو و جرم و سیالات)
زیر 1000 که بعید می دونم بشید .

اقایون و خانم های دیگه ما هم موافقید؟

بچه ها من که خیلی خراب کردم اما با این درصدا امیدی هست؟حدودا رتبم چند میشه؟خواهشا همه جواب بدن

آخرین ویرایش:

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقایون و خانم های دیگه ما هم موافقید؟

من راکتور رو براتون 45 در نظر گرفتم:Dبه نظر من 800 میشید

Arrrrash

عضو جدید
دوستان درصدها و رتبه امسال رو به هیچ وجه با سالای گذشته مخصوصا پارسال مقایسه نکنید.کنکور امسال از کنکورای این چند سال واقعا سخت تر بود
پارسال ترمو و جرم رو اگه کسی زیر 50 میزد تعجب داشت،اما امسال برعکس بالای 50 زدنش سخت بود.سیالات که جای خود داره
پس با مقایسه درصداتون با کنکورای گذشته خودتونو اذیت نکنید!

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان درصدها و رتبه امسال رو به هیچ وجه با سالای گذشته مخصوصا پارسال مقایسه نکنید.کنکور امسال از کنکورای این چند سال واقعا سخت تر بود
پارسال ترمو و جرم رو اگه کسی زیر 50 میزد تعجب داشت،اما امسال برعکس بالای 50 زدنش سخت بود.سیالات که جای خود داره
پس با مقایسه درصداتون با کنکورای گذشته خودتونو اذیت نکنید!

خود آزاری داریم:D:wallbash:

barcelona fc

عضو جدید

سلام به دوستان عزیز با این درصدها فکر میکنید رتبه ام چند میشه ؟

زبان وکنترل = سفید
حرارت = 42%
ترمو = 25%
سیالات = 20%
جرم وعملیات = 70%
سینتیک = 50%
کاربرد = 62%

pandoraa

عضو جدید
مشاور سازمان سنجش(مهندسی شیمی) میگفت امسال با میانگین 33 درصد به رتبه 400 و 350 اینا فکر کنید:Dمنم یه ماچش کردم:biggrin:البته مرد بود حرف در نیارید:razz:

اتفاقا اگه مرد بود و ماچش کردی باید حرف در بیاریم!!:d

P O U R I A

مدیر تالار
سلام به دوستان عزیز با این درصدها فکر میکنید رتبه ام چند میشه ؟

زبان وکنترل = سفید
حرارت = 42%
ترمو = 25%
سیالات = 20%
جرم وعملیات = 70%
سینتیک = 50%
کاربرد = 62%
سلام
به به ... درصدهاتون خیلی خوبه .. جرم و ریاضی رو عالی زدید .. بهتون تبریک میگم .. ولی متاسفانه ترمو و سیالات رو یکم کم لطفی کردید .. ولی باز به نظر من رتبه خوبی میارید .. به نظر من زیر100 میشید !!

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر تالار
سلام .
حرارت 42
ترمو 30
سیالات 35
کنترل40
طملیات 25
سینتیک75
ریاضی 50
به نظرتون زیر 500 میشم؟:-(
سلام
متاسفانه جرم رو پایین زدید ... ولی درصدهای دیگتون خوبه .. بله .. به نظر من هم احتمالش هست زیر 500 بشید.

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
به به ... درصدهاتون خیلی خوبه .. جرم و ریاضی رو عالی زدید .. بهتون تبریک میگم .. ولی متاسفانه ترمو و سیالات رو یکم کم لطفی کردید .. ولی باز به نظر من رتبه خوبی میارید .. به نظر من زیر100 میشید !!

میشه بگید این دوستمون توی راکتور چطوری 50 درصد شدن؟:Dهرچی حساب می کنم نمیشه بین 15 تا سوال 50 درصد شد:Dجل الخالق:biggrin:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه تخمین بزنید بیزحمت واسه من که چند میشه رتبم
طبق کلید سنجش
حرارت 50%
ترمو78%
سیالات 34%
جرم +عملیات58%
راکتور75%
ریاضی57%

طبق نظر خودم حدودن