درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

paeez-banoo

عضو جدید
سلام بچه ها
من امسال کنکور دارم :(
هنوزم شروع نکردم.
خیلی هم نگرانم
هم نگران حجم درسا هم نگران وقت کم
می خواستم بگم که بچه ایی که امسال کنکور دادن اگه براشون مقدوره
از هر عنوان درس فصل های مهمشو مشخص کنن
که بتونم حداقل روی اون صلا تمرکز کنم.:(
از همتون ممنون بابت راهنماییاتون.:gol:

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من امسال کنکور دارم :(
هنوزم شروع نکردم.
خیلی هم نگرانم
هم نگران حجم درسا هم نگران وقت کم
می خواستم بگم که بچه ایی که امسال کنکور دادن اگه براشون مقدوره
از هر عنوان درس فصل های مهمشو مشخص کنن
که بتونم حداقل روی اون صلا تمرکز کنم.:(
از همتون ممنون بابت راهنماییاتون.:gol:
سلام دوست من...
اول باید بگم بهتر بود پست تون رو در تاپیک ارشد 94 قرار می دادید تا دوستان بهتر راهنمایی تون می کردن...
من اگه جای شما بودم تاپیک بالایی و این تاپیک را حتما مطالعه می کردم...مطمئنا اطلاعات خیلی مفیدی به دست خواهید آورد....
در مورد حجم درس ها هم باید بگم چندان هم دیر نشده که بخواهید فصلی رو کنار بزارید...مطمئنا با مطالعه منظم و هدفدار می تونید از این به بعد به خوبی جبران کنید....
موفق باشید.

leyla70

عضو جدید
سلام دوستان
کسی درمورد بیو دانشگاه مالک میدونه؟؟؟
به نظر شما بیو مالک بهتر یا صنعتی بابل یا اصفهان؟ من رتبه بیوم 143 شد به نظرتون کجا قبول میشم؟رتبه م.شیمم779 شداین چطور کجا قبول میشم؟
کدوم یکی ازاین دو رشته بهتره؟ خودم بیورو بیشتر دوست دارم

سلام
میشه لطفا درصدهای خودتونو در کنکور بیو قراربدین .

آخرین ویرایش:

karba

عضو جدید
بچه ها کجااااییییین پس؟؟؟ مثل اینکه همه خیلی سرشون به دانشگاهاشون گرمهههه.مخصوصا الان که موقع امتحاناس..یه نفر یه چیزی بگه نظری پیشنهادی..در مورد دانشگاه هایی که توش درس میخونین سطحش استاداش..چقدر اینجا سوتو کورهههههه وااای....

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها کجااااییییین پس؟؟؟ مثل اینکه همه خیلی سرشون به دانشگاهاشون گرمهههه.مخصوصا الان که موقع امتحاناس..یه نفر یه چیزی بگه نظری پیشنهادی..در مورد دانشگاه هایی که توش درس میخونین سطحش استاداش..چقدر اینجا سوتو کورهههههه وااای....
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ی-کدام-دانشگاه-کدام-گرایش-کدام-موسسه-و/page17
تو این تاپیک در مورد دانشگاها و گرایشا توضیحات کاملی هست از صفحه 5 اینا
ولی تجربه خودم از یه ترم تو صنعتی بودن اینه که اگه قصد اپلای دارید شریف رو نیاوردید حتما اینجارو بزنید

بالا