درخواست کتاب ، مقاله ، جزوه ، پروژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

perspolis2008

عضو جدید
سلام
من چند تا مقاله در مورد reliability maintainability availability لازم دارم لطفا اگر دارین برام بفرستین;)

sara-samizade

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفا" هر مطلبی در مورد primavera . msp . hpm . artemis دارید بفرستید
متشکرم

مریم زیدی

عضو جدید
جزوه طرح ریزی دکتر جبل عاملی(علم و صنعت)

جزوه طرح ریزی دکتر جبل عاملی(علم و صنعت)

لطفا هرگونه درخواست در رابطه با مباحث مهندسی صنایع (از قبیل جزوه / مقاله / فایل / برنامه و ...) را در این تاپیک مطرح کنید . در خصوص سئوالهای مربوط به مباحث مهندسی صنایع تاپیکی در تالار اصلی صنایع ایجاد شده است . پستهای اشتباهی در این خصوص از این تاپیک حذف خواهد شد .

پ.ن 1 : هرگونه هماهنگی در خصوص نحوهء تحویل و یا دریافت را بصورت خصوصی انجام دهید . در غیر اینصورت مطلب ارسالی حذف خواهد شد .

پ.ن 2 : درصورتی که پاسخ شما به درخواست دوستان بصورت فایل و رایگان هست ، ترجیحا بصورت یه تاپیک مجزا اون رو ارسال کنین تا برای همه قابل جستجو و استفاده باشه .

سلام
اگه جزوه طرح ریزی واحد های صنعتی دکتر جبل عاملی رو کسی داره به من ایمیل بزنه لطفاً یک ساله دنباله این جزوه می گردم
ایمیل من:maryam_zeidi@yahoo.com

engineering_i000

عضو جدید
با سلام خدمت شما مهندسان گرامی
اگه دوستای گرامی پروژه ای در رابطه با "تاثیر رضایتمندی کارکنان در سود دهی شرکت" دارند،خواهشمندم هر چه زودتر برای من mail کنید.درضمن با دادن این پروژه 7نمره بهم کمک کردین دوستای خوبم.باتشکر
mail:engineering_i000@yahoo.com

vahid_lok

عضو جدید

سلام
من 3 تا پروژه می خواستم.اگه کسی کمک کنه خیلی متشکر می شم.
طرح ریزی واحدهای صنعتی
اصول شبیه سازی
مهندسی حمل و نقل-متریال هندیدنگ

مسعود12

عضو جدید
سلام
من یک مقاله انگلیسی همراه با ترجمه در مورد تحقیق در عملیات می خواستم! هرچی بود ایرادی نداره فقط به تحقیق در عملیات ربط داشته باشه!!! (باید تا 1هفته دیگه بدم به استاد وگرنه:cry:)
ممنوون

shadab81

عضو جدید
سلام. من نیاز فوری به یک پروژه msp دارم چون باید این نرم افزار رو در قالب یک سمینار آموزشی ارائه بدم. رشته تخصصی من صنایع نیست و به همین دلیل با کاربرد این نرم افزار آشنایی خوبی ندارم.الان در حال یادگیری هستم ولی برای خوب متوجه شدن نیاز به چندتا پروژه و حتی تمرین هایی دارم که خودم انجام بدم تا کاملا یاد بگیرم. اگه ممکنه به من کمک کنید. واقعا هر یک روز برای من اهمیت داره!!!
با سپاس فراوان

وضعیت
موضوع بسته شده است.