درخواست کتاب ، مقاله ، جزوه ، پروژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

امیر Amir

عضو جدید
من که از صحبت های شما نتونستم برداشتی کنم.در ضمن منم تازه وارد این رشته نشدم که می گید فکر می کنم با چند تا جوجه طرفم.کمک نمی کنید نکنید،اگرم اینطوره پس لطفا شعار ندید که این تالار برای کمک به بچه های صنایع هست.
شما یکبار دیگه نوشته من رو بخونید متوجه میشید.سر سری میخونید واسه خودتون سو تفاهم درست میکنید خانم مهندس سپیده

handy

عضو جدید
يه معامله

يه معامله

جزوات پارسه براي ارشد صنايع-صنايع از تو
يه دعاي شش دانگ شب قدري براي بر آورده شدن بزرگترين آرزوت از ما ارشدي ها

امیر Amir

عضو جدید
جزوات پارسه براي ارشد صنايع-صنايع از تو
يه دعاي شش دانگ شب قدري براي بر آورده شدن بزرگترين آرزوت از ما ارشدي ها
با سلام,
خواب دیدین خیره.:)

شب قدر هم خدا نگفته این چند روزه خاص هست گفته یکی از شبهای سال هست.

پس ما هم شاید در یکی از روزهای سال به شما جزوه بدیم!!!

shamsara

عضو
سلام.کتاب اصول نگهداری مواد غذایی و اصول طراحی کارخانه جات مواد غذایی لازم دارم از کجا میتوانم دانلود کنم. لطفا کمکم کنید

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من روش ساخت دلستر و آبجو رو لازم دارم.لطفا کمکم کنید.مرسی
shamsaraomid@yahoo.com

سلام.کتاب اصول نگهداری مواد غذایی و اصول طراحی کارخانه جات مواد غذایی لازم دارم از کجا میتوانم دانلود کنم. لطفا کمکم کنید

بهتون پيشنهاد می کنم که يه سر به " ميدون انقلاب " بزنين !

اونجا يا روش ساخت و يا خود آب جو رو پيدا می کنين. تو اين تالار راجع به مباحث ديگه صحبت ميشه. تازه تو انقلاب می تونين کتاب اصول نگهداری مواد غذايی رو هم تهيه کنين !!!

868337

عضو جدید
آزمون دکترا

آزمون دکترا

سلام
کسي اطلاع دارد چگونه مي توان نمونه سوالات آزمون دکتراي صنايع را دانلود کرد؟
با تشکر

abbas225

عضو جدید
سلام من برای پروژه نهایی نیاز به یک مرور ادبیات کنترل پروژه دارم اگر مطلبی دارید که به روز باشه یا کتابی که می تونه بهم کمک کنه بهم معرفی کنید ممنونم

m.salehee

عضو جدید
با سلام لطفا كتاب GMAT تاليف احمد صداقت را مي خواستم
:)
]

آخرین ویرایش:

piruz

عضو جدید
پژوهش عملياتي

پژوهش عملياتي

سلام ، من حل المسايل كتاب پژوهش عملياتي مهرگان رو مي خواستم . اگر كسي مسايل اين كتاب رو حل شده داره در اختيارم بذاره ممنون مي شم.

moz

عضو جدید
سلام می خواستم از دوستان خواهش کنم اگر پروژه ای در زمینه ی طرح ریزی واحد های صنعتی و طراحی قالب دارند برای من بفرستند می خوام ازشون ایده بگیرم.با تشکر

omid_kh26

عضو جدید
كنترل پروژه

كنترل پروژه

سلام
لطفآ دوستاني كه در زمينه كنترل پروژه فعاليت مي كنند مي تونند در زمينه آيتم هاي مهم درس كنترل پروژه كه در بازار كار باهاش برخورد كردن و يا مهمه كه بدونيم توضيح بدن
ممنون

yaseen

عضو جدید
با سلام
من برای درس زبان تخصصی یک مقاله انگلیسی در هر کدام از زمینه های مهندسی صنایع می خواستم تا ترجمه کنم.
مقاله باید حداقل 15 صفحه باشه
اگه ممکنه به ایمیل yaseenes@gmail.com بفرستید.
اگر هم ممکنه بگید از چه سایت هایی میشه اینگونه مقالات رو تهیه کرد.
با تشکر

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من برای درس زبان تخصصی یک مقاله انگلیسی در هر کدام از زمینه های مهندسی صنایع می خواستم تا ترجمه کنم.
مقاله باید حداقل 15 صفحه باشه
اگه ممکنه به ایمیل yaseenes@gmail.com بفرستید.
اگر هم ممکنه بگید از چه سایت هایی میشه اینگونه مقالات رو تهیه کرد.
با تشکر

سلام

براتون فرستادم. يه مقاله 25 صفحه ای در مورد MIS هست. اگه سخت بود بگين تا مطلب ساده تری براتون بفرستم.

موفق باشين

آخرین ویرایش:

mohammadjavaad

عضو جدید
يه خواهش

يه خواهش

سلام.كسي هست كه پروژه اي در رابطه با دروس طراحي و ايجاد صنايع و همينطور ارگونومي بهم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
براي كمك ميخوام نه كپي!
ممنووووووووووووووووووووووووون.

mamal_sibil

عضو جدید
نتايج كارگاه مهندسي ارزش

نتايج كارگاه مهندسي ارزش

به نتايج و توضيحات يك كارگاه مهندسي ارزش نياز دارم.ممنون

frank

عضو جدید
سلام من جزوه طرح ریزی واحد های صنعتی دکتر جبل عاملی رو می خواهم لطف کنین کمکم کنین مرسی

AMAS

عضو جدید
پروژه های EPC

پروژه های EPC

سلام
آیا کسی اطلاعاتی در مورد پروژه های EPC داره؟

mohmp

اخراجی موقت
سلام دوستان

من دانشجوی مواد هستم. موضوعی که برای پایان نامه انجام می دهم، بین رشته های مواد، صنایع و مدیریت هستش. تا حالا که به ویژه تو زمینۀ مباحث صنایع مثل منطق فازی، MCDM پیش اومدم. در حال حاضر هم باید تحلیل پوششی داده ها (Data Envelopment Analysis) و روشهای تحلیل آماری مثل ANOVA رو یاد بگیرم. یه سری مقاله از کاربرد این روش ها دارم، ولی متاسفانه base اونها رو هنوز بلد نیستم. یه کتاب فارسی برای DEA از خلیلی فر و برای ANOVA از ترنر تو اینترنت دیدم که تو بازار نتوستم پیدا کنم. ممنون می شم که تو این زمینه راهنمای بفرمایید

reza_82

عضو جدید
موضوع پایان نامه ارشد من تولید چابکه . اگه کمکی خواستین من هستم.

mohmp

اخراجی موقت
موضوع پایان نامه ارشد من تولید چابکه . اگه کمکی خواستین من هستم.

سلام

متاسفانه من نمی دونم تولید چابک یعنی چی؟ آیا ارتباطی به تولید ناب داره؟ من بیشتر به دنبال یه جزوه یا کتاب برای یاد گرفتن موضوع DEA و ANOVA هستم . البته ترجیحا به فارسی، چون من به اصطلاحات انگلیسی موضوع که ممکنه در متون انگلیسی برخورد کنم، در حال حاضر هیچ احاطه ای ندارم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.