درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
توی تالار مهندسی شیمی ، یه تاپیک به نام "جداکننده" داریم
ببین ، شاید چیز به درد بخوری پیدا کردی !

Hossein.H.Shirazi

عضو جدید
از هر دو نفرتون ممنونم.

من کارآموزیم اونجا بودم ولی تمام منابعی که دارم فارسی هستند.
دو تا کتاب از مهندس عزیزیان دارم در مورد تولید سیمان.
استاد هم میگه برای پروژه فقط منبع انگلیسی اون هم بعد از اتمام کارتون باید بیاید عملی با خودم امتحانش کنیم
من منبع خارجی برای سیمان میخواستم!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
اشکان جان این تاپیک چرا این طوری شده؟ آغازگر این تاپیک کاربری بنام رضا بود از بچه های پلیمر و بعدش هم این عنوان تاپیک هم یک شکل پروانه داشت! اما حالا هیچ کدوم از این ها نیست بی زحمت بررسیش کن و برطرفش کن..چون یادگاری بود از طرف رضا.... من خیلی حساس هستم!

----
حل شد . . .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

irsa

عضو جدید
سلام
کسی هست که درباره آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی بتونه به من کمک کنه ؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
mishe ye ketab mechanic sayalat khub va ravun behem moarefi kokid:cry::cry::cry:

دوست عزیز
1- خواهش میکنم که فارسی تایپ بفرمایید
2- سوالات و درخواست ها رو در این آدرس بنویسید : http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=30449
3- در بخش کتاب های تالار مهندسی شیمی بگردید ، احتمالا پیدا می کنید . . .

---
این پست فردا به تاپیک سوالات منتقل می شود . . .

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
اشکان جان این تاپیک چرا این طوری شده؟ آغازگر این تاپیک کاربری بنام رضا بود از بچه های پلیمر و بعدش هم این عنوان تاپیک هم یک شکل پروانه داشت! اما حالا هیچ کدوم از این ها نیست بی زحمت بررسیش کن و برطرفش کن..چون یادگاری بود از طرف رضا.... من خیلی حساس هستم!

بهتاش جان ، من تاپیک هایی که حاوی سوالات بود رو با این تاپیک ادغام کردم ، بنابراین اولین تاپیکی که پست قدیمی تر داشت ، میشه پست اول این تاپیک :cry:
من از آقا رضا معذرت میخوام که اسمش از اول تاپیک برداشته شد .
حالا راهی داره برای اینکه ببریمش به پست اول ؟
اون شکل پروانه هم باعث میشد که انتخاب شماره صفحات سخت بشه ، به همین دلیل حذفش کردم . . .

Hossein.H.Shirazi

عضو جدید
ممنونم بهتاش جان!
امروز استاد رو دیدم بالاخره تو کارخونه و موضوع رو ف ی ل ت ر انتخاب کردیم.(البته مخالف بود دلیلش رو هم تو خط آخر میگم جریانات داره که بالاخره قبول کرد)
حالا منبع انگلیسی میخام کسی سراغ داره جایی که بشه ازش مقاله جدید در مورد ف ی ل ت ر ها دانلود کرد؟
اگر چیز فارسی جدید هم باشه ممنون میشم.
کارخونه خودش چند سال پیش یک ف ی ل ت ر هیبرید (کیسه ای + اکلتریکی) زده و کلی هم تحقیق کردن.گفتن اگر مطالبت جدید نباشه اصلاً پیش ما نیا!

با تشکر از همه!:)

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
ممنونم بهتاش جان!
امروز استاد رو دیدم بالاخره تو کارخونه و موضوع رو ف ی ل ت ر انتخاب کردیم.(البته مخالف بود دلیلش رو هم تو خط آخر میگم جریانات داره که بالاخره قبول کرد)
حالا منبع انگلیسی میخام کسی سراغ داره جایی که بشه ازش مقاله جدید در مورد ف ی ل ت ر ها دانلود کرد؟
کارخونه خودش چند سال پیش یک ف ی ل ت ر هیبرید (کیسه ای + اکلتریکی) زده و کلی هم تحقیق کردن.گفتن اگر مطالبت جدید نباشه اصلاً پیش ما نیا!

باید ببینیم چی میشه پیدا کرد برات . . .
ولی ، یه سری بزن به تاپیک مرجع مهندسی شیمی همین تالار خودمون ، دوست عزیزمون جواد ، تعداد زیادی سایت مقاله خارجی با پسورد هاشون معرفی کرده ، یه سری توشون برو ، ببین چی پیدا میشه ، ما رو هم در جریان بذار که آیا اون سایت ها مفید هستند یا نه ؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
ممنونم بهتاش جان!

منظور شما درباره همون کارخانه سیمان می باشد؟ یعنی فیلـترهای بکار رفته برای تهیه سیمان؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
بهتاش جان ، من تاپیک هایی که حاوی سوالات بود رو با این تاپیک ادغام کردم ، بنابراین اولین تاپیکی که پست قدیمی تر داشت ، میشه پست اول این تاپیک :cry:
من از آقا رضا معذرت میخوام که اسمش از اول تاپیک برداشته شد .
حالا راهی داره برای اینکه ببریمش به پست اول ؟
اون شکل پروانه هم باعث میشد که انتخاب شماره صفحات سخت بشه ، به همین دلیل حذفش کردم . . .

حل شد.
شرمنده اخلاق ورزشکاری آقا رضا
معذرت بابت بی توجهیم . . .

--
بهتاش جان ، اون پروانه ها رو هم اگه دوست داری ، تا بذارمشون ؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
حسین جان من چندتا مقاله در زمینه سیمان دارم اگه به درد میخورن تا برات آپلود کنم.
جامدسازي وتثبيت خاک آلوده به فلزات سنگين توسط سيمان پرتلند
ارزيابي کيفي سرباره ذوب آهن اصفهان به منظور توليد سيمان سرباره اي
مطالعه آزمايشگاهي تثبيت و جامدسازي لجن صنايع آبکاري فلزات
یکی دیگه هم هست که لاتین می باشد:
Investigating the Set and Strength Behaviors of Blast-Furnace Slag Blended Geopolymer Cement Based on Natural Pozzolan
اشکان جان بابت پروانه هم خودت زحمتش رو بکش.

Hossein.H.Shirazi

عضو جدید
حسین جان من چندتا مقاله در زمینه سیمان دارم اگه به درد میخورن تا برات آپلود کنم.
جامدسازي وتثبيت خاک آلوده به فلزات سنگين توسط سيمان پرتلند
ارزيابي کيفي سرباره ذوب آهن اصفهان به منظور توليد سيمان سرباره اي
مطالعه آزمايشگاهي تثبيت و جامدسازي لجن صنايع آبکاري فلزات
یکی دیگه هم هست که لاتین می باشد:
Investigating the Set and Strength Behaviors of Blast-Furnace Slag Blended Geopolymer Cement Based on Natural Pozzolan
اشکان جان بابت پروانه هم خودت زحمتش رو بکش.

متشکرم از شما بهتاش جان و اشکان خان.
اگر لینک دارید ممنون میشم ولی اگر میخاید آپلودشون بکنید اونقدر لازم ندارم چون اصل پروژه ما در زمینه ف ی ل ت ر ها هست.(این اسم پروژه من هم دردسر شده ها هیچ جا تو نت نمیشه بنویسیش)

میشه کلاً فـیـلتـر هایی که موجود هستند مخصوصاً اونهایی که تو صنایع شیمایی معندی استفاده میشن.هر چیزی که درباره اونها باشه.

اشکان خان اون سایتهایی رو که اون دوستمون معرفی کردن من قبلاً دوتاش رو رفتم یا سایت نمیومد.یعنی صفحه اصلی سایت نمیومد.
ولی حالا همش:eek: رو میرم ببینم چی میشه.

irsa

عضو جدید
سلام
دوباره می گم !!
کسی هست که درباره
آزمایشگاه کنترل کیفی
مواد غذایی بتونه به من
کمک کنه ؟

valentine_18h

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

سلام دوستان:
من مدتیه که دنبال یه سری E-book میگردم.حتی سایت مورد نظر رو هم پیدا کردم اما برای دانلود نیاز به username and password داره.مثلا حل کتاب "Optimization of chemical processes " در سایت http://www.mhhe.com/engcs/chemical/edgar/instructor/sm.mhtml موجوده اما نمتونم بهش دسترسی داشته باشم. از دوستان عزیزی که در رشته مهندسی شیمی طراحی فرآیند در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل میکنند خواهش دارم در این زمینه کمک کنند. همچنین اگر حلی از کتاب "Conceptual design of chemical processes" در اختیار شماست با من همکاری کنید.ممنون

valentine_18h

عضو جدید
من مدتیه که دنبال یه سری E-book میگردم.حتی سایت مورد نظر رو هم پیدا کردم اما برای دانلود نیاز به username and password داره.مثلا حل کتاب "Optimization of chemical processes " نوشته edgar,himmelblau,lasdon در سایت http://www.mhhe.com/engcs/chemical/e...uctor/sm.mhtml موجوده اما نمتونم بهش دسترسی داشته باشم. از دوستان عزیزی که در رشته مهندسی شیمی طراحی فرآیند در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل میکنند خواهش دارم در این زمینه کمک کنند. همچنین اگر حلی از کتاب "Conceptual design of chemical processes" تالیف douglasدر اختیار شماست با من همکاری کنید.ممنون

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر ممکن است برای من جزوه درس شیمی فیزیک را بزارید
با تشکر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام
دوباره می گم !!
کسی هست که درباره
آزمایشگاه کنترل کیفی
مواد غذایی بتونه به من
کمک کنه ؟
کمی بیشتر توضیح بدهید لطفا.. مقاله نیاز دارید؟ اگر مقاله بخواهید می توانم کمکتون کنم در غیر اینصورت تعداد کاربران صنایع غذایی فعلا در تالارها خیلی کم می باشد.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
اگر ممکن است برای من جزوه درس شیمی فیزیک را بزارید
با تشکر
به دلیل اینکه شیمی فیزیک از درس تخصصی مهندسی شیمی نمی باشد ، کسی معمولا" جزوه آنرا نگه نداشته و بنابراین بایدکمی صبر کنید تا کاربران فعال تالار در صورت امکان ، این جزوه را برای شما در سایت قرار دهند.

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
کمی بیشتر توضیح بدهید لطفا.. مقاله نیاز دارید؟ اگر مقاله بخواهید می توانم کمکتون کنم در غیر اینصورت تعداد کاربران صنایع غذایی فعلا در تالارها خیلی کم می باشد.

راست میگه بهتاش جون
کاربران صنایع غذایی تالار ، بسیار کم هستند ، بنابراین باید برم توی خط دعوت مهندسین با گرایش صنایع غذایی . . .:w11:

بالا