درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
·▪•●مقالات درخواستی●•▪·

·▪•●مقالات درخواستی●•▪·

مقالات درخواستی خود را در این تاپیک مطرح کنید در صورت مشاهده هر گونه تاپیک از کاربران ان تاپیک حذف می شود.
با تشکر

آخرین ویرایش:

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون Nima jafari عزیز
لطفآ جواب سوال دومم را بده
کدام خانواده فنل ها دارای نقطه ذوب 17.5 است؟
با تشکر

خیلی ممنون Nima jafari عزیز
لطفآ جواب سوال دومم را بده
کدام خانواده فنل ها دارای نقطه ذوب 17.5 است؟
با تشکر
راستش امیر جان شیمی آلیم خوب نیست .

راستش این سوالتو باید بری از یه استاد شیمی بپرسی یا کسی که همه دماهای جوش همه مواد رو با اسمشون حفظ باشه! منم که وقتشو نمیکنم دوست من .
فکر کنم کار سختی باشه و چندان بکار کسی هم نمیاد ....
ولی اگه پیدا کردم واست می ذارم :gol:

shinto

عضو جدید
help

help

سلام
من یه فرایندی رو می خوام شبیه سازی کنم نوعش مهم نیست فقط فرایندی باشه که اطلاعات کاملی تو SRI داشته باشه.متشکرم:que:

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درخواست کمک

درخواست کمک

لطفآهر کی گزارش کار آزمایشگاه شیمی آلی را داره برام بزاره
با تشکر

sufia_z

عضو جدید
واقعا ممنون از این همه همکاری
یکی پیدا نمیشه جواب ما رو بده
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااا
حداقل صغحه 5 رو یه نگاه مینداختین

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته

دوست عزیز ، اگه کسی جوابتو نمیده ، دلیل بر این نیست که پستت رو نمیبینه
دلیل بر اینه که کسی جوابتو نمیدونه یا احتیاج به وقت هست تا برات پیداش کنه
هیچ کس که نبینه ، مدیر تالار تمامی پست ها رو میبینه . . .

sufia_z

عضو جدید
سلام،کمک کمک کمک
من دارم با اسپن کار میکنم البته به تازگی
چند تا سوال دارم که برام مهمه خیلی ممنون میشم اگر یکی به من کمک کنه
اول اینکه تو hysys اگر شما سنتیک واکنش رو نداشته باشی با راکتور کانورژن c هم نرم افزار میتونه دما و فشار رو محاسبه کنه اما اینجور که معلومه اسپن این قدرت رو نداره؟پس راکتورهای اسپن به چه دردی میخورن؟؟؟؟؟
دوم اینکه یک جریان رو به صورت مشابه هم تو اسپن هم تو هایسیس تعریف کردم با یک معادله حالت اما خواصی رو که مشاهده میکنم تو این دو تا تفاوتش از زمین تا آسمونه؟مثلا درصد بخار یا درصدی از فلان component که تو فاز گاز یا مایع هست؟
خلاصه اینکه با وجود این همه تعریف و تمجید از اسپن من که الان واقعا به شک افتادم کدمشون معتبرترن
تو رو خدا اگر میتونین به من کمک کنین
اصلا میتونین خودتون امتحان کنین
مواد ورودی:متانول124.8 فرمالدهید1561.8 اب 1755.5 اکسیژن39.964 نیتروژن 2339.6 فرمیک اسید 0.25457 _ هیدروزن 47 _ co 46_ 144.8 co2 کیلوگرم بر ساعت
دما 50 درجه سانتی گراد
فشار 145 کیلو پاسکال
معدله حالتNRTL
منتظر جوابتون هستم دوستان

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته

دوست عزیز ، این تاپیک هنوز توی صفحه 4 هست ، ما چطوری صفحه 5 رو ببینیم ؟ :w02:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
سلام،کمک کمک کمک
اول اینکه تو hysys اگر شما سنتیک واکنش رو نداشته باشی با راکتور کانورژن c هم نرم افزار میتونه دما و فشار رو محاسبه کنه اما اینجور که معلومه اسپن این قدرت رو نداره؟پس راکتورهای اسپن به چه دردی میخورن؟؟؟؟؟
دوم اینکه یک جریان رو به صورت مشابه هم تو اسپن هم تو هایسیس تعریف کردم با یک معادله حالت اما خواصی رو که مشاهده میکنم تو این دو تا تفاوتش از زمین تا آسمونه؟مثلا درصد بخار یا درصدی از فلان component که تو فاز گاز یا مایع هست؟
خلاصه اینکه با وجود این همه تعریف و تمجید از اسپن من که الان واقعا به شک افتادم کدمشون معتبرترن
مواد ورودی:متانول124.8 فرمالدهید1561.8 اب 1755.5 اکسیژن39.964 نیتروژن 2339.6 فرمیک اسید 0.25457 _ هیدروزن 47 _ co 46_ 144.8 co2 کیلوگرم بر ساعت
دما 50 درجه سانتی گراد
فشار 145 کیلو پاسکال
معدله حالتNRTL

http://www.www.www.iran-eng.ir/showpost.php?p=133612&postcount=65

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام،کمک کمک کمک
دما 50 درجه سانتی گراد
فشار 145 کیلو پاسکال
معدله حالتNRTL

القلب حرم الله خدایا حرمت را حفظ بفرما
اولا این رو بگویم که اسپن از یک سیستم دیگر معدلاتی برای حل استفاده می کند و هایسیس از یک سیستم دیگر..ولی میزان اطلاعات تحت هیچ عنوان با هم اختلاف زیادی ندارند. من همه این ها رو قبلا امتحان کردم و در حال تکمیل کتابم هستم.
در اسپن لازم نیست دمای خروجی رو مشخص کنید فقط دمای ورودسی رو باید مشخص کنید که در هر نرم افزاری که باشه شما باید اطلاعات ورودی رو داشته باشید.
سوالی بود در خدمتم.. ولی این روزها خودتون هم شاهد هستید سرمون خیلی شلوغه به دلیل ایجاد تالارهای جدید. من وقت این رو ندارم که زیاد پاسخ بدهم شرمنده هستم. که دیر شد.

ladan joon

عضو جدید
اكليل صنعتي

اكليل صنعتي

سلام
در مورد اكليل صنعتي اطلاعاتي مي خواستم. اينكه از چه ماده اي سا خته شده.از دوستان عزيز خواهش مي كنم كه كمكم كنند. :)

ارا

عضو جدید
کمک کمک

کمک کمک

سلام.کسی هست که بتونه pfd مربوط به فرایند تولید روغن موتور بهران رو برام بفرسته.اگه میتونید کمک کنید خواهش میکنم دریغ نفرمایید(خواهش میکنم )متشکرم

parham79

عضو جدید
سلام دوستان کسی اینجا هست راجع بازرسی کشتی های نفتی توسط اطلاعاتی داشته باشد و رشته بازرسی نفت زیر مجموعه پتروشیمی است یا نه؟

vaio

عضو جدید
آقای فروتن خیلی خوشحالید اشک منو در آوردید...........................................

thermo

عضو جدید
رزین های اپوکسی

رزین های اپوکسی

سلام
من پایان نامه ام در مورد رزین های اپوکسی برای پوشش های صنعتی است لطفا به من کمک کنید(ضروری)
ممنونم.

sahand_nima

کاربر فعال
کمک!

کمک!

سلام اگه ممکنه این کتاب رو هم واسه ما پیدا کنین یه 40-50 نفر دعاتون میکنن:gol:

Fundamentals of Momentum, Heat, and Mass Transfer (Hardcover)
by James Welty (Author), Charles E. Wicks (Author), Robert E. Wilson (Author), Gregory L. Rorrer (Author) "Momentum transfer in a fluid involves the study of the motion of fluids and the forces that produce these motions..." (more)
Key Phrases: sink for mass transfer, unsteady transport problems, negligible surface resistance, New York, Book Company, Appendix Table (more...)

سلام
من پایان نامه ام در مورد رزین های اپوکسی برای پوشش های صنعتی است لطفا به من کمک کنید(ضروری)
ممنونم.
لینکهاتونو توی پیغام خصوصیتون واستون فرستادم ولی دوباره میگم که سریSRI فقط میتونه به شما کمک بزرگی کنه . آدرسش رو هم که دادم ;)

petroman

عضو جدید
هرگونه سوال جزوه و گزارش کار در مورد مهندسی نفت( حفاری و مخزن ) خواستید mail بزنید به من تا براتون بفرستم chiq_odinaka@yahoo.com
احسان شیخی دانشجوی مهندسی نفت مخازن دانشگاه صنعت نفت

shahraksh

عضو جدید
درخواست مطلب :آب شيرين كن

درخواست مطلب :آب شيرين كن

:que:لطفا در مورد آب شيرين كن، شيمي آب مقاله كتاب و مطالب مفيد برام معرفي كنيد:que:
ممنون

sahand_nima

کاربر فعال
help me

help me

سلام من در مورد هیدرات های گازی میخواستم یه پروژه درسی بدم کسی همچین چیزی تو دست و بالش نداره؟
:confused:

بالا