دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ELAHE.R

عضو جدید
البته من تازه وارد نیستم. دلم برای همه علم و صنعتیای باشگاه مخصوصا مجتبی و مریم یه عالمه تنگیده بود:cry:

sina_137298

عضو جدید
فقط علم و صنعت...

فقط علم و صنعت...

خدایییش علم و صنعت غوله...مخصوصا تو رشته ی ما که مواد هستش.برای همه ی مهندسا :) خصوصا علم و صنعتیا آرزوی موفقیت می کنم.:D

sina_137298

عضو جدید
فقط علم و صنعت...

فقط علم و صنعت...

خدایییش علم و صنعت غوله...مخصوصا تو رشته ی ما که مواد هستش.برای همه ی مهندسا :) خصوصا علم و صنعتیا آرزوی موفقیت می کنم.:D

rokal

عضو جدید
با خوندن پست های صفحه های اولیه این تایپیک یه حس عجیبی بهم دست داد...اینکه 7-8 سال قبل و ماقبلش چقدر دانشجوها علم و صنعت رو دوست داشتن و اینهمه فان تو دانشگاه بوده....ولی حیف الان که ماها داریم توش درس می خونیم به خاطر حساسیت های واقعا بیجا دانشجوها رو دارن به معنای واقعی کلمه اذیت می کنن و دانشجوهای حال حاضر بهیچ وجه حس خوبی نسبت به دانشگاه ندارن...حداقل دور و بری های من که کم هم نیستند همشون مثه خودمن....واقعا جای تاسف داره....محیطی که می تونه جایی باشه که دانشجوهاش دوستش داشته باشند به این روز بیفته که بچه ها علاقه زیادی به دانشگاه خودشون و در نهایت علم و صنعتی بودن نداشته باشن!

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با سلام خدمت همه ی علم و صنعتیها.خداییش علم و صنعت عشقه...مخصوصا بچه های مواد:smile:

با خوندن پست های صفحه های اولیه این تایپیک یه حس عجیبی بهم دست داد...اینکه 7-8 سال قبل و ماقبلش چقدر دانشجوها علم و صنعت رو دوست داشتن و اینهمه فان تو دانشگاه بوده....ولی حیف الان که ماها داریم توش درس می خونیم به خاطر حساسیت های واقعا بیجا دانشجوها رو دارن به معنای واقعی کلمه اذیت می کنن و دانشجوهای حال حاضر بهیچ وجه حس خوبی نسبت به دانشگاه ندارن...حداقل دور و بری های من که کم هم نیستند همشون مثه خودمن....واقعا جای تاسف داره....محیطی که می تونه جایی باشه که دانشجوهاش دوستش داشته باشند به این روز بیفته که بچه ها علاقه زیادی به دانشگاه خودشون و در نهایت علم و صنعتی بودن نداشته باشن!

سلام
خوشحالم اینجا د.وباره یه خرده شلوغ شده
ورودتون رو تبریک میگم وبراتون ارزوی موفقیت میکنم
درجواب rokal عزیز باید بگم من هم وقتی تو دانشگاه خیلی اذیت میشدممیومدم اینجا .... حال و هواش بهتره ... گاهی تغییر نیاز هست و وگاهی هم باید یکی سنت شکنی کنه ....
از علم و صنعتی بودن خودت خجالت نکش ... وقتی برای مقاطع بالاتر دانشگاهتو عوض کنی میبینی از دیگران هیچی کمتر نداری و حتی بهتر هم هستی...
با این وضع که پیش بره همه به روز علم و صنعت دچار میشن ... البته اگر کسی اعتراض نکنه !!!!!!!
درهرحال اومدن اینجا خالی از لطف نیست
خوش باشید:gol:

hesam02

عضو جدید
منظورتون از جو بد چیه!؟ اینکه دیگه پسرا و دخترا نمیتونن دور هم جمع بشن رو میگید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ELAHE.R

عضو جدید
کلا دانشکده ها دیگه خیلی بی حس و حال شدن. همه رو از هم جدا کردن...منظورم فقط دختر و پسرا نیست. مثلا من ورودی های جدید دانشکده مونو نمیشناسم همینطور سال پایینی ها هم هیچ کدوم ما رو نمیشناسن و نمیتونن کمک بگیرن:(

hesam02

عضو جدید
اگه منظورتون اینه که جو بد شده چون نمیذارن دختر پسرا دور هم جشن بگیرن و از این جور کارا جلوگیری کردن دستشون درد نکنه
اومدین دانشگاه درس بخونین یا رفیق بازی کنین؟ دوران رفیق بازی بعد از دبیرستان تموم شده دیگه

Bionic.arc

عضو جدید
اگه منظورتون اینه که جو بد شده چون نمیذارن دختر پسرا دور هم جشن بگیرن و از این جور کارا جلوگیری کردن دستشون درد نکنه
اومدین دانشگاه درس بخونین یا رفیق بازی کنین؟ دوران رفیق بازی بعد از دبیرستان تموم شده دیگه

دانشگاه فقط جاي درس خوندن نيست.دانشجوها بايد روابط اجتماعي شونم قوي كنن.چه اشكالي داره بچه ها دور هم جشن بگيرن؟ميترسن امار جووناي افسرده بياد پايين؟؟؟

hesam02

عضو جدید
دانشگاه فقط جاي درس خوندن نيست.دانشجوها بايد روابط اجتماعي شونم قوي كنن.چه اشكالي داره بچه ها دور هم جشن بگيرن؟ميترسن امار جووناي افسرده بياد پايين؟؟؟

ههههه نه میترسن دانشجوها به جای اینکه به هدف اصلیشون برسن هدفشون بشه یه چیز دیگه جناب!!! مثل الان که شده

khadijeh fallahm

عضو جدید
بابا آفرين بچه هاي دانشگاه خودمون
حداقل جلو بقيه دوستامون بگيد دانشگاه ما هيچ كم و كسري نداره و همه چيز آرومه و ما همه خوشحاليم
با اين طرح تفكيك هم اصلا مشكل نداريم

rokal

عضو جدید
درسته که باید توی دانشگاه گفتمان علمی بعنوان جو غالب حاکم باشه در این شکی نیس...ولی این به این معنی نیست که توی دانشگاه جز درس خوندن نباید کار دیگه ای کرد...به نظر من دوران دانشجویی وقت اینه که بیاییم و خیلی چیزا رو یاد بگیریم که برای آینده مون به درد بخوره...که فکر می کنم فقط درس و مشق و علم نیستش که در آینده بخواد به کارمون بیاد...

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز من با نظرت موافقم به شدت
كاش فضاي iust هم يه روزاجازه بده تا علاوه بر درس چيزهاي ديگه اي هم ياد بگيريم كه تو زندگي به دردمون بخوره
ما حتي تو گروه كار كردن رو خوب بلد نيستيم

pegah@

عضو جدید
کمک !!!!!!!!!!!11

کمک !!!!!!!!!!!11

سلام

من پگاه هستم دانش آموز سال دوم دبیرستان دبیرستان نمونه دولتی شهرستان

درسامم خوبهههههههههههه . . . میخواستم اگه میشه شماها که دانشجوهاس طرنگی هستیم بهمنم کمک کنین

آدرس وبم : aroosakiii.blogfa.com

ایمیل : pegahjoooni@yahoo.com

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

درمورد نظرات باید بگم من فقط نظرم اینه که باید حرمت های انسانی رعایت بشه و هدف اعتلای ارزش انسان (صرفنظر از زن یا مرد) باشه .... (که البته جای بحث داره ) ...
ولی نظر شما هم محترمه و حتما دلایلی دارید .

آخرین ویرایش:

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم علم و صنعتیم.خوشبختم از آشناییتون.ولی مهندسی نیستم ارشد ریاضیم.

بابا آفرين بچه هاي دانشگاه خودمون
حداقل جلو بقيه دوستامون بگيد دانشگاه ما هيچ كم و كسري نداره و همه چيز آرومه و ما همه خوشحاليم
با اين طرح تفكيك هم اصلا مشكل نداريم

درسته که باید توی دانشگاه گفتمان علمی بعنوان جو غالب حاکم باشه در این شکی نیس...ولی این به این معنی نیست که توی دانشگاه جز درس خوندن نباید کار دیگه ای کرد...به نظر من دوران دانشجویی وقت اینه که بیاییم و خیلی چیزا رو یاد بگیریم که برای آینده مون به درد بخوره...که فکر می کنم فقط درس و مشق و علم نیستش که در آینده بخواد به کارمون بیاد...

دوست عزيز من با نظرت موافقم به شدت
كاش فضاي iust هم يه روزاجازه بده تا علاوه بر درس چيزهاي ديگه اي هم ياد بگيريم كه تو زندگي به دردمون بخوره
ما حتي تو گروه كار كردن رو خوب بلد نيستيم

hamed.maz، zz.arc، khadijeh fallahm namavar1989
دوستان عزیز به ترتیب ورودتون رو خوش امد میگم
:gol::gol::gol:
خیلی خوشحال شدم
مرسی از نظرات ....... ا

ممنون میشم اگر یه کم خودتون رو معرفی کنید

خیلی خوشحال شدم که دوباره تاپیک رونق گرفته
:gol:

آخرین ویرایش:

hesam02

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان محترم و محترمه. خوش اومديد به تاپيك دانشگاه علم و صنعت
اينجا كاپيتان خانوم sara_h هستن. هر چي ايشون بگن درسته.
در ضمن لطف كنيد بحث ها در فضايي كاملا دوستانه و به دور از تنش دنبال بشه.
با تشكر

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم یه علم وصنعتی هستم.دانشگامون خیلی خوبه;)

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان محترم و محترمه. خوش اومديد به تاپيك دانشگاه علم و صنعت
اينجا كاپيتان خانوم sara_h هستن. هر چي ايشون بگن درسته.
در ضمن لطف كنيد بحث ها در فضايي كاملا دوستانه و به دور از تنش دنبال بشه.
با تشكر

مسلما این رو از روی دوستی گفتید !
در اینجا نه کاپیتانی هست و نه چیز دیگه
همه دوست هستن و همه مثل هم ;)
امیدوارم دوباره تاپیک همواره بالا باشه
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.