دانشگاه صنعتی امام حسین (ع)

swamp

عضو جدید
من شنیدم که برای دوره ی غیربورس همانند دوره ی شبانه سایر دانشگاهها باید پول بدی آیا حقیقت داره؟
باتشکر از همه به خصوص علی آقای گل:gol:

montazer69

عضو جدید
علی آقا ممنون که جوابمو دادی ولی من خبر دارم که یکی از دوستام با رتبه 7000 منطقه 3 هم پای گزینش دانشگاه رفته ولی تو گزینش ردش کردن . شما چطور میگید رتبه زیر 1300 می خواد ؟ منظور شما برای قبولی 100 درصده یا نه اگر رتبم این حدودا نباشه اصلا برای گزینش هم منو نمی خوان . من فکر کنم منظورت اینه که این رتبه رو نیارم هرچند که پای گزینش برم ولی ردم می کنن ، نه؟

kopoll

عضو جدید
منم بزار در باره ی دانشگاه امام حسین یک چیزی بگم

آخرین رتبه قبولی ارشد صنایع-سیستم در دانشگاه امام حسین در سال قبل 165 بوده:w28:

swamp

عضو جدید
امسال طرز گرفتن دانشجو هنوز مشخص نشده؟ که فقط بورس میگیرن یا غیر بورس هم میگیرن؟

Naser_246

عضو جدید
ارشد صنایع

ارشد صنایع

سلام
همه صفحات این تاپیک رو خوندم و شناختم از دانشگاه امام حسین کلا عوض شد
تقریبا هر کسی سوال پرسیده جوابشو گرفته ممنون میشم اگه منم کمک کنید
من کنکور ارشد مهندسی صنایع_سیستم شرکت کرده بودم دو روز پیش از دانشگاه امام حسین تماس گرفتن گفتن برای گزینش بیام اونجا
در باره گزینش میخواستم بپرسم،گزینش ارشد با دوره کارشناسی فرق میکنه آخه علی اقا گفتن"مصاحبه فرمالیته!"
اگه درباره سوالات گزینش هم بهم بگین ممنونتون میشم( در باره نماز و غسل اینجور چیزهاست؟)

در ضمن تنها عضویتم در بسیج مربوط به بسیج دانشجویی اونهم عضو عادی که فقط کارتشو گرفتم

1ali1

عضو جدید
حقیقتش درباره فرمالیته بودن مصاحبه من از دانشجوهای اونجا پرسیدم این طور گفتن:smoke:
سوالاتش هم همونایی که شما گفتین باید باشه

فکر کن مصاحبه استخدامه.
کی باید برین؟
من هم تنها عضویتم مربوط به 4-5 سال قبل تو مدرسه اون هم در حد یه کارت بود.
تا خدا چی بخواد
:w27:

1ali1

عضو جدید
Naser_246جان
این گواهی بسیج که تویه سایت سازمان سنجش گفته همراه داشته باشین یه امتیاز برای اوناییه که بسیج فعال اند و تو رتبه های برابر تاثیر داره
خوب طبیعیه که بسیج فعال ها شانس بیشتری دارن
همون طور که گفتم من نه بسیج فعال بودم نه تو پایگاهی بودم
فقط تو مدرسه.
ولی شما کارت بسیج تو ببر

1ali1

عضو جدید
مسیرهای دستیابی علاوه بر نوبنیاد بوسیله ی تاکسی از فلکه دوم تهرانپارس هم هست
مترو تهرانپارس هم نزدیک فلکه دومه جلوی مترو هم ماشین گیر میاد:evil:

1ali1

عضو جدید
پاسخ به swamp
به دانشجویان کارشناسی غیر بورس روزانه کمک هزینه می دن پولی ازشون نمی گیرن.
یعنی من هم کمک هزینه می گیرم .
امسال هم باید دید چطور می خوان بگیرن.:w34:

1ali1

عضو جدید
بازم پاسخ به swamp
دانشجویانی که بورس شدن یعنی از جمع ورودی های 87
چون حقوقمی گیرن نظامی اند وبا لباس فرم سر کلاس می رن اما دانشجویانی که غیر بورس اند (مثل من )دانشجوی عادی هستیم ولباس عادی داریم.
:evil::evil::evil::thumbsup:

1ali1

عضو جدید
پاسخ به montazer

پاسخ به montazer

دوست شما که با کارشناسی 7000 رد شده
اولا جزو چند برابر ظرفیت بوده
ثانیا این رتبه مال پارساله والان اعتبار نداره چون معلوم نیست دانشگاه بورس یا غیر بورس می گیره
:evil:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
دانشگاه امام حسين خيلي خوبه.اگه بشه منم ارشد ميرم اونجا.

Naser_246

عضو جدید
ممنون علی آقا بخاطر جوابت،تلفنی گفتن 17ام اما روی سایت سنجش نوشته بود اردوی 3 روزه که از 16 شروع میشه.منم 16ام میام که دانشگاهم از نزدیک ببینم.
توکل بخدا تا خدا چی بخواد و قسمت چی باشه
فکر نمی کردم اینطوری باشه من دوره کارشاناسی هم اسمم در امده بود اما چون بسیج فعال نبودم کلا بی خیال شدم

swamp

عضو جدید
قربون آقا علی دمت گرم
دعا کن تا امسال هم غیربوس بگیره تا ما هم به شما اضافه شیم
راستی محدوده رتبه ای از مهندسی صنایع تو سال پیش داری؟
بسیار ممنونم

آخرین ویرایش:

ایران33

عضو جدید
با سلام
ایا وضعیت بورس یا غیر بورس دانشگاه امام حسین مشخص نشد
لصفا اگه اطلاعات دارید بگویید

1ali1

عضو جدید
ضوابط عمومي و اختصاصي دانشگاه‌امام حسين (ع)‌ سال‌ 1388

ضوابط عمومي و اختصاصي دانشگاه‌امام حسين (ع)‌ سال‌ 1388

شرايط وضوابط عمومي و اختصاصي انتخاب رشته‌هاي‌ تحصيلي‌ داراي‌ شرايط خاص‌دانشگاه‌امام حسين (ع)در ‌آزمون‌ سراسري‌ سال‌ 1388 اعلام شد

پيرو شرايط وضوابط پذيرش دانشجومندرج درصفحه 43دفترچه راهنماي شركت در‌آزمون سراسري سال 1388 درخصوص نحوه اعلام علاقمندي به انتخاب رشته هاي تحصيلي داراي شرايط خاص دانشگاه امام حسين (ع)‌ ، بدين‌وسيله به اطلاع متقاضيان به انتخاب رشته هاي تحصيلي داراي شرايط خاص دانشگاه امام حسين (ع) مي رساند، بنا به درخواست دانشگاه فوق شرايط وضوابط جديدپذيرش براي اطلاع عموم متقاضيان اعلام مي گرددوكليه داوطلبان درصورتيكه مجازبه انتخاب رشته شده باشند حتي اگر درزمان ثبت نام براي گزينش دررشته هاي اين دانشگاه اعلام علاقمندي نكرده اند درصورت تمايل با درنظرداشتن شرايط وضوابط دانشگاه به شرح ذيل مي توانند نسبت به انتخاب رشته هاي اين دانشگاه براساس شرايط وضوابط جديد مندرج در دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (شماره 2)دراولويت هاي 1تا 10فرم انتخاب رشته خوداقدام نمايند،ضمناًلازم به توضيح است كه نتايج اوليه افراد واجد شرايط(ازبين انتخاب رشته كنندگان دانشگاه امام حسين-ع)دهه آخر مردادماه اعلام خواهدشد كه معرفي شدگان لازم است براساس برنامه زماني كه ازطرف دانشگاه درهمان تاريخ به اطلاع مي رسد،براي شركت درساير مراحل پذيرش اقدام كنند.
الف) شرايط عمومي:
1- اعتقاد ‌‌به‌‌ مباني ‌‌اسلام ‌‌ناب ‌محمدي«ص‌»، انقلاب ‌‌‌اسلامي‌ و‌ نظام جمهوري‌‌ اسلامي ‌ايران.
2- اعتقاد و‌ التزام‌ عملي به‌ ولايت مطلقه ‌‌فقيه.
3- التزام عملي به احكام اسلام وقوانين ‌‌جمهوري ‌‌‌اسلامي ورعايت موازين اخلاق اسلامي.
4- نداشتن سابقه عضويت ويا هواداري ازاحزاب وگروههاوسازمانهاي غيراسلامي،التقاطي،الحادي وغيرقانوني.
5- عدم اعتيادبه موادمخدر ومحكوميت به محروميت ازخدمات دولتي.
6- دارابودن مدرك ديپلم ودوره پيش دانشگاهي،
تبصره:دارندگان مدارك كارودانش وفني وحرفه اي پذيرفته نمي شوند.
7- داشتن سلامت وتوانايي جسمي،رواني متناسب بارسته خدمتي .
8- داشتن حسن شهرت اخلاقي واجتماعي وعدم سوء پيشينه.
9- داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ونداشتن تابعيت مضاعف.
ب) شرايط اختصاصي:
1- التزام به خدمت درسپاه پاسداران انقلاب اسلامي بعنوان يك افسرمكتبي.
2- حداكثرسن داوطلبان تحصيل تا تاريخ31/6/1388 بيست سال تمام.
تبصره :درصورت انجام خدمت دوره ضرورت مدت مذكوربه حداكثرسن اضافه مي گردد.
3- معدل كل سال آخرتحصيل از14كمتر نبودويا متوسط معدل سه سال آخرتحصيلي از14 كمترنباشد.
4- پذيرش دانشجودركليه رشته هاي ازميان داوطلبان مرد –مجردصورت مي گيرد.
5- دارابودن حداقل قد165 وحداكثر190 سانتي متر.
6- موفقيت درسيرمراحل گزينش سپاه .
7- دانشجوايان درابتدا ي شروع به تحصيل به عنوان پاسدار محصل شناخته شده ودوره آموزش عمومي پاسداري رابه مدت يك نيمسال دريكي ازمراكز آموزشي سپاه طي مي نمايند.
تبصره :محصلين مذكور برابرقانون ومقررات استخدامي سپاه ازكمك هزينه تحصيلي وپوشش خدماتي ورفاهي برخوردار خواهند شد.
8- گذراندن دروس مصوب وزارت علوم ،تحقيقات وفناوري وتعدادي ازواحدهاي خاص دانشگاه كه تحت نظام تربيتي (نظامي،فرهنگي،ورزشي و...)مي باشد.
9- سپردن تعهدمبني بررعايت كليه مقررات وضوابط آموزشي ،انضباطي ،تربيتي و مقررات نظامي دانشگاه درطول تحصيل وبعداز آن .
تبصره:چنانچه دانشجودرشرايط عمومي واختصاصي (صلاحيتي،اخلاقي،انضباطي ؤ...)خودرا حين ويا بعدازتحصيل ازدست بدهد برابر مقررات دانشگاه وسپاه منفصل مي گردد.
10- تحصيل دانشجويان دردانشگاه به صورت شبانه روزي بوده ودانشجويان دراين مدت از امكانات فرهنگي ،خوابگاه مجردي وغذابهره مند خواهندشدليكن دانشگاه هيچگونه تعهدي براي تامين خوابگاه متاهلي ندارد.
11- دانشجويان مقطع كارداني به درجه ستوان سومي وكارشناسي به درجه ستوان دومي نايل خواهندشد.
لذا داوطلبان گرامي براي كسب اطلاعات بيشتربه دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي (شماره 2) اين سازمان مراجعه نمايند.
روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور
:thumbsup:

ایران33

عضو جدید
با سلام
بند اخر اصلاعیه که گفته ستوان میشوند
ایا به این معنی که امسال فقط بورس میگره چون سال های قبل که به دانشجو هم درجه نمیدادند؟؟؟؟
با تشکر

swamp

عضو جدید
با سلام
بند اخر اصلاعیه که گفته ستوان میشوند
ایا به این معنی که امسال فقط بورس میگره چون سال های قبل که به دانشجو هم درجه نمیدادند؟؟؟؟
با تشکر
فکر نمیکنم اینجوری باشه دوست عزیز چون اون مورد تو شرایط اختصاصی دانشگاه آورده شده شرایط خاص هم همون دوره بورسه هست اگر کسی تو دوره بورس بره به اون مقامات میرسه

montazer69

عضو جدید
سلام. علی آقا تو منطقه سه 8900 شدم بی خیال دانشگاه بشم یا هنوز امید هست؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

swamp

عضو جدید
دانشگاه امسال فقط بورس میگیره من خودم زنگ زدم دانشگاه پرسیدم

bargozideh

عضو جدید
مهندسي كامپيوتر

مهندسي كامپيوتر

سلام مگه امام حسين مهندسي كامپيوتر نداره ؟ چون تو دفترچه نوشته مهندسي فناوري اطلاعات

مریم راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال

سوال

سلام دوستان
ببخشید این دانشگاه رشته حسابداری هم داره؟آخه من دنبال یکی می گردم که اونجاست.میشه کمکم کنید؟
با احترام

swamp

عضو جدید
سلام مگه امام حسين مهندسي كامپيوتر نداره ؟ چون تو دفترچه نوشته مهندسي فناوري اطلاعات
نمیدونم امسال اینا چه مرگشون شده فقط بورس میگیرن بعضی رشته ها مثل مهندسی کامپیوتر و صنایع اصلا نمیگیرن یکی هم پیدا نمیشه بگه اونجا چه خبره

1ali1

عضو جدید
ارزو می کردم کاش دانشگاه ما امسال هم دانشجوی غیر بورس بر می داشت تا مثل دانشگاه های دیگه بچه ها بتونن بیان دانشگاه ما:w40:

1ali1

عضو جدید
اقا من دفترچه رو ندارم راسته که تو دفترچه مهدسی کامپیوتر نیست:wallbash::question: