دانشگاه صنعتی امام حسین (ع)

1ali1

عضو جدید
تحقیقات

تحقیقات

دانشگاه امام حسین یک گروه علمی و یک قسمت فیزیک هسته‌ای دارد.برنامه فیزیک هسته‌ای در دانشگاه امام حسین به وسیعی دانشگاه شریف است. بهرحال، آنجا تنها یک مرکز اصلی برای تحقیقات هسته‌ای نیست. دانشگاه امام حسین همچنین یک مرکز برای تحقیق زیست شناختی دارد. یک بخش زیست شناختی دارد که تحقیقات میکروبیولوزی هدایت می‌کند. بااین همه، تحقیقات هسته‌ای در دانشگاه امام حسین مادر تمام تحقیقاتی است که به آن لقب دانشگاه اتمی داده‌اند.http://fa.wikipedia.org/wiki/دانشگاه_امام_حسین

ایران33

عضو جدید
با سلام
میخواستم بدانم اگه کسی جزو معرفی شدگان تحت عنوان چند برابر رشته های خاص باشه
چه قدر احتمال قبولی داره واضح تر بگم یعنی اگه دانشگاه تایید کنه دیگه حله
2-اگه فوضلی نباشه کمک هزینه دانشگاه چنده؟؟؟
3-ایا مصاحبه سخته و یاراحت قبول مکنند

1ali1

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

1اگه خدا بخواد با تایید دانشگاه رتبه های علمی رو مقایسه می کنن ورتبه های برتر به دانشگاه راه پیدا می کنن
2برای دانشجویان غیر بورس حتی اگه نخوان بورس بشن و تعهد خدمت هم نداشته باشن ماهانه 50000تومان
3مصاحبه خیلی اسونه کافیه تو جامعه زندگی کرده باشی وبدونی که دانشگاه از انتخاب دانشجویان چه هدفی رو دنبال می کنه
;)

arash250

عضو جدید
شماره تلفن خصوصصصصصصصصصصصصصصصصی

شماره تلفن خصوصصصصصصصصصصصصصصصصی

سلام
از دانشجویانی که تو دانشگاه امام حسین درس خوندن تقاضا دارم که شماره موبایل یا یه شماره به من بدن . اخه چندتا سوال دارم که فقط تلفنی میشه پرسید :redface::redface:

ایا راسته کسانی که توی دانشگاه امام حسین در می خونن برای پروژ ها واخترعاتشون همایت مالی خوبی از طرف سپاه میشن؟
آیا کار کردن در سپاه خوبه؟ به یه مهندس برق ترمی چقدر حقئق میدن؟
آیا کسانی که بورسیه اند فقط باید برای سپاه کار کنند یا علاوه بر سپا میتونن هم زمان برای خودشون یه شرکت خصوصی راه اندازی کنند؟

یه دنیا ممنون:gol::gol::gol::heart::heart::heart:

KHALILT

عضو جدید
سلام
کسی هست که بدونه تو دوره ارشد-روزانه دانشگاه امام حسین چه رشته هایی دایره؟ آیا شیمی جزء این رشته ها هست یا نه؟ اگه آره چه زیر شاخه هایی از اون؟
ممنون من تازه عضو این سایت شدم الان که سوال جوابها رو میخوندم تاریخ ارسال و دریافتها یکمی طولانیه.البته کلی سوال دیگه داشتم که جواب این سوالم رو گرفتم بقیش رو بعدا میپرسم خیلی خیلی ممنون از کسایی که وقت میزارن و اطلاعات صحیح میدنبه افرادی مثل من که نیاز به کمک دارن

1ali1

عضو جدید
حضور فرمانده كل قوا در دانشگاه امام حسين عليه‌السلام

حضور فرمانده كل قوا در دانشگاه امام حسين عليه‌السلام

فرمانده كل قوا26/1/1388 با حضور در مركز تحقيقات آيروديناميك اين دانشگاه از نزديك در جريان چگونگی طراحی و ساخت تونل باد فوق صوت به وسيله محققان و كارشناسان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفتند.

تونل باد فوق صوت از جمله مراحل بسيار مهم و دقيق در طراحی موشك و هواپيما است كه به وسيله آن می‌توان ضريب دقت موشك و همچنين طراحی سازه را بررسی كرد.

به هنگام حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در مركز تحقيقات آيروديناميك، آزمايش مافوق صوت تونل باد در حضور ايشان انجام شد.

حضرت آيت الله خامنه‌ای پس از اين آزمايش ضمن تجليل از مجاهدت علمی، محققان و كارشناسان سپاه برای طراحی و ساخت پيچيده‌ترين تجهيزات، تاكيد كردند: برای جبران عقب‌ماندگی‌های علمی حتما بايد از راه‌های "ميان‌بر " استفاده شود و اين راه‌ها را همانند دانش، بايد كشف كرد.

ايشان با تاكيد بر اينكه جوانان مومن و انقلابی ايران توانايی انجام هر كاری را دارند، افزودند: پيشرفت‌ها و موفقيت‌های امروز ايران اسلامی با سال‌های گذشته قابل مقايسه نيست و اكنون شتاب علمی كشور بسيار زياد است.

رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان كردند: با وجود شتاب علمی زياد، اما هنوز راه زيادی تا نقطه مطلوب و جبران عقب‌ماندگی‌های علمی باقی‌مانده است كه با همت دانشمندان جوان كشور دست يافتنی است.

KHALILT

عضو جدید
سلام
اطلاعات خوبی تو این تایپک دیدم اما راضیم نکرد.قریب به یک ماه دیگه انتخاب رشتست{دوره ارشد-شیمی} برا انتخاب این دانشگاه مرددم میخواستم مزایا و معایب تحصیل در این دانشگاه رو جزء به جزء بدونم تا اگر قسمت بودو مشغول به تحصیل تو این دانشگاه شدم از انتخابم پشیمون نشم .

bargozideh

عضو جدید
من قصد دارم رشته ی کامپیوتر امام حسین رو انتخاب کنم اولا لطفآ بگین امکاناتش چطوره بعد حدودآچه رتبه ای می خواد؟

KHALILT

عضو جدید
سلام کسی نیست این جواب ما رو بده
بابا کجایین ؟؟؟!!!علی آقا؟؟؟

1ali1

عضو جدید
اقا خلیل شرمنده درگیر امتحان میان ترم بودم
سوالت درمورد گرایشا بود
الان دانشگاهم سعی می کنم امروز یا فردا اگه عمری بود از گروه شیمی ب÷رسم
اما به شدت توصیه می کنم که اگه تهرانی حتما بیای دانشگاه رو ببینی شاید فرقشو بادانشگاه های دیگه ببینی ;););)

1ali1

عضو جدید
bargozideh جان اگه می خوای دوره کارشناسی رو انتخاب کنی حقیقتش نمی دونم دانشگاه امسال غیر بورس هم بر میداره یا فقط بورس؟
حقیقتش دانشگاه سال گذشته غیر بورس برداشت بعد چند ماه بعضی ازبچه ها بورس شدن ما هم بورس نشدیم کاملا اختیاریه .
اما اگه امسال فقط بورس بگیره قضیه کاملا فرق می کنه :smile:
فعلا صبر داشته باش
;)

behrouzm

عضو جدید
سلام من دانشجوی رشته ی الکترونیک تهرانم.ترمه آخره دوره ی کاردانیم .میخواستم بدونم میتونم برایه مقطع کارشناسی وارد دانشگاه امام حسین بشم؟ از چه طریقی؟ممنون

behrouzm

عضو جدید
سلام من دانشجوی رشته ی الکترونیک تهرانم.ترمه آخره دوره ی کاردانیم .میخواستم بدونم میتونم برایه مقطع کارشناسی وارد دانشگاه امام حسین بشم؟ از چه طریقی؟ممنون

1ali1

عضو جدید
یه تایپیک

یه تایپیک

سلامKHALILT
دیروز با یکی از دانشجویان ارشد شیمی دانشگاه صحبت کردم
گفت تو ارشد 4گرایش داره
شیمی الی
شیمی فیزیک
شیمی کاربردی فکر می کنم ویکی دیگه
از لحاظ سطح علمی واموزش خوبه در سطح تهران
ولی ازجهت امکانات ازمایشگاهی (برای دوره ارشد)ضعیفه یعنی باید برای انجام بعضی پروژه ها باید به دانشگاه های دیگه تهران سر بزنی وممکنه این رفت وامد دردسر باشه.
چون دانشگاه قبلی به دو دانشگاه تقسیم شد ودانشگاه جامع در سایتی جدا از دانشگاه قبلی قرار داره (حدود 1kmبالاتر از دانشگاه فعلی در سایتی تازه تاسیس) احتمالا از ترم اینده دانشجویان در اون جا درس بخونن
در کل من بازم می گم اگه وقت داری با دانشجویان شیمی این دانشگاه صحبت کن

1ali1

عضو جدید
اینم بگم که ازش پرسیدم دانشجویان ارشد مصاحبه هم دارند یا نه
گفت: اره یه مصاحبه فرمالیته!

behrouzm

عضو جدید

KHALILT

عضو جدید
سلام بر علی آقا خیلی خیلی ممنون
چند تا سوال دیگه داشتم لطف می کنی اگه جواب بدی
ان شاءالله تو کنکور رتبه ای رو میارم که بتونم نه اینکه تو مثلا تهران یا شهرای بزرگ اما شهرستانها قبول شم.از اینکه پرسیده بودم خوبی ها و احیانا بدی های تحصیل تو این دانشگاه چیه اولا بیشتر به خاطر آینده شغلیه(مثلا بورس یا به استخدام در میام:تو مقطع ارشد یا نه)(البته نه اینکه آدم پرتوقعی باشما نه (تو این وضع الان شغلی)این که حالا خوابگاه یا خیلی چیزایه دیگه که لازمه بیشتر وقتتون رو بگیرم....اینطوری بگم آیا استخدامی تو کار هست.یا مثلا شرایط برای ادامه تحصیل بازه .
ممنونت میشم اگه بیشتر از این دانشگاه بگی(یواشکی:وامی یا حقوقی...)میدونم میزاری به حساب...ولی نه به جان خودم به این شدت.منتظر جوابتون هستم.انشاء الله موید و سلامت باشین
البته وقت انتخاب رشته میام تهران برا پرسو جو بعد اومدن رتبه ها.یا علی

1ali1

عضو جدید
توکل به خدا قبول می شی قصه نخور عزیز
اما از هرچیز بگذریم سخن بورس و استخدام شیرین تر است.:biggrin:
اگه راجع به کارشناسیا می پرسیدی می تونستم بگم
سوالایی که پرسیدی مدت زمان بیشتری می بره اما 50 درصدشو می شه الان جواب داد وبقیش با خداست
ما که غیر بورس کارشناسیشیم داریم ماهانه کمک هزینه می گیریم اما راجع به ارشدا می دونم که تا بورس نشن پولی نمی گیرن!!!!!!
وام مثل بقیه دانشگاه ها :cool:
اتفاقا اگه من جای شما بودم راجع به استخدام وادامه تحصیل با شدت پرس و جو می کردم.

KHALILT

عضو جدید
سلام
علی آقا نزاری بریا.شاید نشد برا پرسو جو وقت انتخاب رشته بیام تهران.
(راستی یادم رفت بگم:دولتی روزانه شیمی دانشگاه زنجان)
موید باشی

arash250

عضو جدید
چطوری آقا علی ؟ خوبین ایشا الله

سلام و درود
راستی تا الان هیچ وقت کردی بری نمایشگاه بین المللی کتاب

من اومدم با چند سوال جدید؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

1-میگم ها این قضیه دانشگاه صنعتی امام حسین به کجا کشیده شد؟
اصلا دانشگاه صنعتی در کار هست ؟

2-ببینم برای برق دانشگاه امام حسین رتبت باید حدودا تو چه بازه ای باشه؟

3-اگه شما می خواستین برین رشته برق از بین دانشگاه صنعتی شیراز و
دانشگاه صنعتی امام حسین کدوم رو انتخاب می کردین؟ به نظرتون امکانات
کدوم دانشگاه بیشتره و بهتره؟

mainpersia

عضو جدید
دانشگاه امام حسین(ع)

دانشگاه امام حسین(ع)

برای علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه امام حسین (ع) :
1) اولا نام زیبای دانشگاه به هزار دنیا می ارزد.
2) محیط دانشگاه برای بسیار ارامش بخش و سالم میباشد.چرا؟ دلیل بالا.
3) در این دانشگاه اساتید بزرگی تدریس میکنند .اکثرا در دانشگاه های معتبر دیگر تهران تدریس میکنند.
4) امکانات فوق العاده آزمایشگاهی . اگر شما پروژ ه ای منطقی داشته باشید از نظر امکانات چیزی کم نخواهید داشت (رایگان) فقط باید نتیجه را تحویل بدهید.
5) در صورت فارغ التحصیلی از این دانشگاه میتوانید بسیار مناسب تر (راحتر)از دیگر فارغ التحصیلان جذب بازار کار شوبد.
دلیل :

شما در طول مدت تحصیل از هر نوع امکانات مورد نظر (منطقی) برخوردارید.دروس با تمرکز بر پروژه های عملی و کاربردی تدریس میشوند. دروس تخصصی بدون یک واحد ازمایشگاه من که ندیدم.
کتابها و مراجع دروسی که باید گذرانده شود مطابق با مراجع و کتب مصوب وزارت علوم.(در بعضی دروس تخصصی دوره کارشناسی باید از کتب لاتین استفاده کنید که هنوز ترجمه نشده است)
معمولا در پروژه های عملی و صنعتی در اینده بسیار موفق عمل خواهید کرد .
به دلیل تلاش سپاه بر توسعه فن اوری ها در داخل کشور از نعمت تجربه اساتید مجرب و مسلط به صنعت بهره مند خواهید شد.
کتابخانه بسیار کاملی در دسترس شماست.
شما یکبار از نظر علمی وعرفی(عقیدتی) تایید شده اید.
با صنعت روز در رشته خود اشنا می شوید.بازدیدها و ...

در بعضی رشته های مهندسی خیلی کم خواهید توانست 8 ترمه فارغ التحصیل شوید.
6)از امکانات بسیار خوب ورزشی میتوانید بهره مند گردید.
7)برای تحصیلات تکمیلی در مقاطع بالاتر و در دیگر دانشگاه ها مشکلی وجود ندارد.
8)از بسیاری از دانشگاه های دولتی شهرستانها سطح علمی بالاتری دارد. معیار سنجش سطح علمی به نظر من : 1 ) دانشجویان وارد شده به مقاطع تحصیلی بالاتر. 2) ازمایشگاه های به روز و مجهز .3) اساتید مجرب(نه صرفا با نام دکتر ...!). 4)در صداشتغال فارغ التحصیلان بعد از اتمام تحصیل.5 ) مراکز تحقیقاتی متعدد. 6)مقالات چاپ شده
و ...
6رو مخصوصا اخر اوردم.
9) محدودیت ها در سطح عرف جامعه هستند.به هر حال دانشگاه نظامی است و نظم ضرورت این دانشگاه است.
10) انحرافات محتمل در دیگر دانشگاه ها در این دانشگاه راهی ندارند.
11) به دلیل عدم اطلاع بسیاری از داوطلبان کنکور از شرایط واقعی این دانشگاه در صد قبولی داوطلبانی که این دانشگاه را انتخاب میکردند در سالها قبل بالا بود.
12) این شرایط واقعی دانشگاه تا سال 1387 بود.
13) باز هم به شماره 1 رجوع نمایید.

montazer69

عضو جدید
با سلام . ببخشید اگر یه نفر از منطقه سه که عضویت فعال بسیج رو داره و پدرش هم نظامی هست ( خودمو می گم ) بخواد تو این دانشگاه قبول بشه حدودا چه رتبه ای می خواد . اگر رنج رتبه رو هم بگید کمک زیادی به من کردید. ممنون.

behrouzm

عضو جدید
علی آقا چی شد .قرار بود بپرسی که الکترونیک کارشناسی بر میداره یا نه.

1ali1

عضو جدید
montazer69تقریبا شرایط گزینش رو داری امسال برای قبولی در رشته مهندسی اگر دانشگاه غیر بورس برداره تا1300 منطقه 3 حساب کن اما اگه فقط بورس برداره خیلی بالاتر از اینا می شه:smoke:

1ali1

عضو جدید
arash
من حداقل 10 دلیل قانع کننده برای بهتر بودن دانشگاه امام حسین نسبت به شیراز اصفهان یا تبریز دارم :w02:
(اگه دانشگاه غیر بورس بگیره)
اگه دانشگاه امسال فقط بورس بگیره قضیه خیلی فرق می کنه
بشین درس بخون فقط یه ماهه دیگه مونده:w10:

swamp

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
با خواندن تاپیک یه سری اطلاعات به دست آوردم ولی یه چیز شنیدم که باید 2 سال اول رو دو خوابگاه باشی و برای من که تهرانم به چیزه مسخره ایه و بعد قضیه این لباسها چیه؟ یعنی شما سر کلاس با لباس یکدست میشینید ؟ بعد اگه به اینا تعهد خدمت بدی آموزش چه چیزهایی فرق میکنه؟ از همون اول حقوق میگیری یا اگه تعهد خدمت بدی حقوق بهت میدن و حدودا چه قدر میدن؟ دستتون طلا ببخشید خیلی سوال شد با تشکر:gol:

آخرین ویرایش:

1ali1

عضو جدید
اطلاعیه

اطلاعیه

مطالب این تایپیک فقط برای دانشجویان ورودی 87 غیر بورس صادق است بنابراین اگر دانشگاه از سال88 فقط بورس بگیرد شرایط تغییر می کند
:evil:

1ali1

عضو جدید
این که 2 سال اول رو باید خوابگاه باشی کاملا فرمالیته است ما که غیر بورسیم هر وقت خواستیم رفتیم خونه
این بند برای دانشجویان بورس هستش که تازه از ترم دیگه اجرا می شه(بعضی از بچه ها در خواست بورس شدن دادن)
لباس یکدست هم کاملا مثل بند بالا اجرا می شه (من که تا حالا سر کلاس با لباس فرم نرفتم!)
اگر بورس بشی از همون اول بهت حقوق میدن.