دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

fahime7

عضو جدید
ترم که تموم شد ولی ترم بعد این جوری نباشه که فقط بشه پاتوق موادیا :D یکم تبلیغ کنید بقیه هم بیان:razz::razz:
سلام..ای بابا ما از بس گفتیم بقیه هم بیان زبونمون مو دراورد!:biggrin:..یکی دوتا از بچه های مکانیک بودن اونا هم دیگه نیستن:whistle:..دوستای ما موادین شما باس تبلیغ کنی دوستاتون بیان:w01:...در هر حال خوشحالم اومدین...:w23:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..ای بابا ما از بس گفتیم بقیه هم بیان زبونمون مو دراورد!:biggrin:..یکی دوتا از بچه های مکانیک بودن اونا هم دیگه نیستن:whistle:..دوستای ما موادین شما باس تبلیغ کنی دوستاتون بیان:w01:...در هر حال خوشحالم اومدین...:w23:

من دانشگاه بین الملل نیستم من از آزاد باراجینم :D

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
بالاخره بنده اومدمممممممممممممممممممممممممممممم

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز

منو میگه هاااااااااااااااااا:redface:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
بالاخره بنده اومدمممممممممممممممممممممممممممممم

سلام.

چه کشدار اومدی !!!!!!!!!!!

اومدمممممممممممممممممممممممممممممم

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به سلام:cap::cap:...بله با خود شما بودم!:biggrin:نبودین خوش میگذشت؟رفتین دوستاتونو بیارین خودتونم رفتین؟:w01:تابستون چه طوره؟

ماکه هستیم زینب خانوم:smile:

نه بابا می خواستم نت رو ببوسم بزارم کنار ولی نشد دیگه دلم واسه دوستای قدیمیم تنگید اومدم....

فهیمه خانوم من شما رو تو دانشگاه ندیدم....؟

E_Ravari

عضو جدید
ما هم ابراز وجود مینماییم !!! :w36:
جاتون خالی دیروز دانشگاه بودم ، داشتن دانشکده فنی رو میکوبیدن !!!
از پایین لوله رد میکردن ، از بالا هم کابل برگردون !!! :w28: :w29:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به !!!! بالاخره از بچه های برق هم یکی پیداش شد.......خیلی خوش اومدین.....:gol:
اتفاقاً جای من یکی که خالی نبوده ، چون منم دانشگاه بودم.......حالا شما رو نمیدونم برای چی اومده بودید، ولی منو دوستان اطلاع دارن........خلاصه اگه واحدی افتادید ، بگید..بچه ها همه خودین.

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به !!!! بالاخره از بچه های برق هم یکی پیداش شد.......خیلی خوش اومدین.....:gol:
اتفاقاً جای من یکی که خالی نبوده ، چون منم دانشگاه بودم.......حالا شما رو نمیدونم برای چی اومده بودید، ولی منو دوستان اطلاع دارن........خلاصه اگه واحدی افتادید ، بگید..بچه ها همه خودین.

نه بابا بچه میان تا از کتاب خونه دانشگاه استفاده کنن... تو این گرما خر خونی رو کنار نمی زارن:D

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا بچه میان تا از کتاب خونه دانشگاه استفاده کنن... تو این گرما خر خونی رو کنار نمی زارن:D
نه بابا !!!! بی خیال........ دوستمون محل سکونتش ساوه ست.....یعنی میگی از ساوه میاد تا بره کتابخونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته از این بچه های برق هیچی بعید نیست.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

ماشااله هر چی خراب کن درست کنه تابستونا انجام میدن. این سایتم که بستن باید تا علوم انسانی بریم. حالا خودتون رو معرفی می کردید بیشتر آشنا می شدیم .

من که سرامیک می خونم . ورودی 86

ماشااله تو دانشکده ملت منو می شناسن.

fahime7

عضو جدید
نه بابا می خواستم نت رو ببوسم بزارم کنار ولی نشد دیگه دلم واسه دوستای قدیمیم تنگید اومدم....

فهیمه خانوم من شما رو تو دانشگاه ندیدم....؟[/QUOTE]
اا..چرا می خواستین اینکار رو بکنین؟یه وقت نکنینا!...ما امیدمون به شماست!.. :w12:
منو؟نمی دونم..من که از بس تو فنی رژه رفتم و مترش کردم فک نکنم خیلی ناشناخته باشم!..الانم که فنی رو کندن خیلی بهم برخورد!:w28:چون نتونستم خوب تو سالناش بگردم!با اینکه کسی نیست وی من نمی تونم تنهاش بزارم!:lol:..ولی تا حالا شما رو ندیدم!...:w20::Ph34r:

fahime7

عضو جدید
من که میام.......

ما هم هستیما!..ما رو از یاد میبرین؟؟؟؟:evil:هییی باشه!:w06:
ما دانشگاه رو در هیچ شرایطی تنمها نمی زاریم!:rambo:...بله من تائید میکنم.ایشون بودن..چون خودمم بودم!:cap:راستی رزاقیان کارتون رو راه انداخت؟

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم هستیما!..ما رو از یاد میبرین؟؟؟؟:evil:هییی باشه!:w06:
ما دانشگاه رو در هیچ شرایطی تنمها نمی زاریم!:rambo:...بله من تائید میکنم.ایشون بودن..چون خودمم بودم!:cap:راستی رزاقیان کارتون رو راه انداخت؟
مگه میشه هم کلاسی رو از یاد برد؟؟؟؟؟؟ دیگه ماشاالله خودتون که همیشه هستید.
رزاقیانم که خسته نباشه، یه نمره بهم داد......ولی خداییش نمره برگم خیلی ضایع بود....:redface:

E_Ravari

عضو جدید

ماشااله هر چی خراب کن درست کنه تابستونا انجام میدن. این سایتم که بستن باید تا علوم انسانی بریم. حالا خودتون رو معرفی می کردید بیشتر آشنا می شدیم .

من که سرامیک می خونم . ورودی 86

ماشااله تو دانشکده ملت منو می شناسن.
منو؟نمی دونم..من که از بس تو فنی رژه رفتم و مترش کردم فک نکنم خیلی ناشناخته باشم!..الانم که فنی رو کندن خیلی بهم برخورد!:w28:چون نتونستم خوب تو سالناش بگردم!با اینکه کسی نیست وی من نمی تونم تنهاش بزارم!:lol:..ولی تا حالا شما رو ندیدم!...:w20::Ph34r:
بابا دم شماها گرم ، فکر کردم فقط منم تابستون میکوبم میام قزوین !!!
البته از این هفته دیگه کسی رو راه نمیدن چون تعطیلی چند روزه دانشگاه شروع میشه ، فقط افراد خاص ( مث من :w08: ) میتونن بیان !!! :book:

اینجا هم که همه اهل موادن !!! من از موادی ها فقط یه سینا میشناسم ورودی 88 ، همیشه یه پلاک گردنشه ، این شکلی هم هستش => :w02:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته از این هفته دیگه کسی رو راه نمیدن چون تعطیلی چند روزه دانشگاه شروع میشه ، فقط افراد خاص ( مث من :w08: ) میتونن بیان !!! :book:

اینجا هم که همه اهل موادن !!! من از موادی ها فقط یه سینا میشناسم ورودی 88 ، همیشه یه پلاک گردنشه ، این شکلی هم هستش => :w02:
سینا که اینجاها هم میاد......sina.m ........

fahime7

عضو جدید
نمره؟...وای نه!من که نیستم!از بس گلبارون کردم!
غیبت هم کار خوبی نیست!..میدونستین استادا اینجا توی این سایت می یان؟...

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمره؟...وای نه!من که نیستم!از بس گلبارون کردم!
غیبت هم کار خوبی نیست!..میدونستین استادا اینجا توی این سایت می یان؟...
البته الان که فکرشو میکنم نمره ها زیاد موضوع خوبی نیست.....خیلی ستمه.......
ولی اگه استادا میان اینجا دیگه حرفای ما غیبت نمیشه ، میشه انتقاد.....خیلی حال میده...

sina.m

عضو جدید

سلام سلام سلامی چه برقیییی چه ماهی
من اینطوریم !!!!:surprised::surprised:
خوبی :gol:؟
من ارادتمندم:heart::gol:؟
یادته من یه بار نجاتت دادم!!!:gol:;)

آخرین ویرایش:

sina.m

عضو جدید
سلام

سلام

یه سلامه گرمه دو آتیشه بچه بروبچ گله امام:w14::w14:
خوبید همگی:w23:؟
من ترم تابستونی ور داشتم:w47:
رفتم شهید بهشتی دیدم هر جایی رو نگاه می کنی:w38: بچه های دانشگاه خودمون هستم و کلی برام جالب و خوب بود

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتم شهید بهشتی دیدم هر جایی رو نگاه می کنی:w38: بچه های دانشگاه خودمون هستم و کلی برام جالب و خوب بود

سلام سینا . خوبی ؟

جدی میگی همه ی برو بچه ما اونجان ؟

ایول به برو بچه فعاله امام:w11:

E_Ravari

عضو جدید
سلام سلام سلامی چه برقیییی چه ماهی
من اینطوریم !!!!:surprised::surprised:
خوبی :gol:؟
من ارادتمندم:heart::gol:؟
یادته من یه بار نجاتت دادم!!!:gol:;)

بله ، بله :w27:
اگه همون شکلی میرفتم که ............................

آقا چطوری ترم تابستونی برداشتی ، چیا برداشتی ؟؟؟ :surprised:
بچه های ما هر کاری کردن نتونستن !!! :crying2: => (این یکی از بچه های کلاسمونه که 9 واحد افتاده )

sina.m

عضو جدید
بله ، بله :w27:
اگه همون شکلی میرفتم که ............................

آقا چطوری ترم تابستونی برداشتی ، چیا برداشتی ؟؟؟ :surprised:
بچه های ما هر کاری کردن نتونستن !!! :crying2: => (این یکی از بچه های کلاسمونه که 9 واحد افتاده )

مراحل اداری زیاد داشت ولی آسون بود و سریع و بچه ها از 3 واحد بگیر تا 7 واحد (4 واحد طرح ضیافت) ورداشتن
:w40::w21: