دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز که تاپیک از رونق افتاد!!!!!!!!!!!!!!!
فهیمه خانم هم که یه مدت واسه بقیه جایزه میذاشتن که بیان اینجا ، حالا فکر کنم یکی باید برای خودش جایزه بذاره که بیاد! البته کار هم داره ! پیگیر کارای نشریه ست..........

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
فهیمه خانم هم که یه مدت واسه بقیه جایزه میذاشتن که بیان اینجا ، حالا فکر کنم یکی باید برای خودش جایزه بذاره که بیاد! البته کار هم داره ! پیگیر کارای نشریه ست..........

منم هستم ولی خستم .

هی میام الینجا هیشکی نیست . تازه تالاره مواد هم داره خلوت میشه . آخه همه امتحانا شروع شده .

ولی اینکه دلیل نمیشه :w00::w00:

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هستم ولی خستم .

هی میام الینجا هیشکی نیست . تازه تالاره مواد هم داره خلوت میشه . آخه همه امتحانا شروع شده .

ولی اینکه دلیل نمیشه :w00::w00:
خب بچه ها آروووووووووووووووووم باشيد !
صبر كنيد تا بعد از امتحان ها ...

Pro

عضو جدید
سلام
ببخشید میخواستم اسم اساتیدی رو که تو دانشگاههای مختلف کشور، شبیه‏سازی تدریس میکنن بدونم
میتونید کمکم کنید؟
حتی‏الامکان لطفاً از طریق پیام بهم خبر بدید
با تشکر
موفق باشید

mahbobi

عضو جدید
در خواست ایمیل دکتر کریمی

در خواست ایمیل دکتر کریمی

سلام
من از فارع التحصیلان معدن دانشگاه امیر کبیر هستم و برای انجام کاری نیاز به ایمیل دکتر کریمی از اساتید گروه معدن دانشگاه بین المللی امام خمینی دارم.
در سایت دانشگاه یک ایمیل از ایشان پیدا کردم که گویا اصلا فعال نیست و کار نمی کند.
می خواستم از دوستان خواهش کنم در صورت امکان اگر ایمیل فعالی که دکتر کریمی با آن کار می کند را دارند برایم بفرستند.
با تشکر فراوان.

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین همگی... مثل اینکه بازم بچه های بین الملل دارن واسه امتحانا ( ببخشیدا :D) مثل ... درس می خونن... بابا یه سر بیاین دیگه هیچی نمی شه ....

fahime7

عضو جدید
سلامممممممممممم

سلامممممممممممم

سلام...ببخشید..بابا ما همش دو هفته نبودیما!:w01::biggrin:..بله درگیر نشریه بودم.... :lol:
من چون نبودم الان جواب قبلی هارو هم می دم!:whistle:.. بوفه ی ما؟؟بابا بوفه ی شما که بهتره!..ما یه چایی می خوایم خوریم باید بریم سر در!..از بس این بوفه دوره!..این بوفه ی پسرا رو هم بردن تو اون سوراخه..همیشه جلوش چندتا پسر در حال استعمال سیگارن:smoke::smoke::smoke::smoke:..ادم نمی تونه یه خرید کنه!:w06:...بستنی سالار؟؟؟اگه از یه بستنی خور حرفه ای می شنوین..سالار خیلی خوشمزه نیست...فالوده ای صد شرف داره به سالار...سالار فقط روش خوشمزست..توش مزه ی جالبی نداره!...مگنوم بهتر نیست؟
شما ولی هر وقت سالار خواستی بگو من برات می خرم!نامردم اگه شما بگی و من نرم بخرم!..:cap:

اقا بالاخره نشریمون چاپ شد...هوراااا....هورا....
:w31::w23::w31::w11::w11::w31::w23::w31:
بچه ها بیاین بخرینش لا اقل ما دلمون خوش شه یه چنتایی هفته ی اخری فروش داشتیم!...:lol::lol:
اگه خوندینش نظرتونم بگین...

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبین همگی... مثل اینکه بازم بچه های بین الملل دارن واسه امتحانا ( ببخشیدا :D) مثل ... درس می خونن... بابا یه سر بیاین دیگه هیچی نمی شه ....
سلام. من که درس نمیخونم!!!!!!!! هر وقت هم که میام هیچ کس نیست!!!!!
راستی یک حالی میده تو دانشگاه میبینمت ، ولی تو نمیدونی من کیم؟؟؟؟؟

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
شرمنده واقعا به جا نمیارم البته بخاطر کم حافظه بودن بندس:(:cry:

آقا سینا ! بذار بهت بگم که من کیم!!!!!!!!!!!
من 87ایم، این ترم با شما استاتیک داشتم،اسمم تو شناسنامه هم مرتضی ست.آخه من دو اسمیم.......
اینقدر حال میداد میدیدمت ، نمیدونستی من Roozbeh69ام.

fahime7

عضو جدید
سلام

سلام

من 87ایم، این ترم با شما استاتیک داشتم،اسمم تو شناسنامه هم مرتضی ست.آخه من دو اسمیم.......

بچه های قزوین که دوتا بیشتر نیستن!...یا شما بودی یا اقای پوربخشی...:whistle:
بیا الان من هستم...شما نیستی!...:lol:
پدیده چی میگه؟؟؟شوخی بردار نیستا!..اخه این چه جورشه..ادم نمی دونه پدیده بخونه...ترمو بخونه...خواص بخونه...انقلاب هم واسه ما ادم شده!....:wallbash:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدیده چی میگه؟؟؟شوخی بردار نیستا!..اخه این چه جورشه..ادم نمی دونه پدیده بخونه...ترمو بخونه...خواص بخونه...انقلاب هم واسه ما ادم شده!....:wallbash:
غیبت دیشب من موجهه.حنابندون بودم........
خوشم میاد ریخته گری رو جزو درسا حساب نمی کنید...... به نطر من که بهتره همون ریخته گری بخونیم ....... راستی شما مگه ریاضی مهندسی ندارید؟؟؟؟ از همه بدتر اونه!!!!!!!!!!!

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیبت دیشب من موجهه . حنابندون بودم ...........
خوشم میاد ریخته گری رو جزو درسا حساب نمی کنید. به نظر من که همون ریخته گری بخونیم بهتره......
راستی شما مگه ریاضی مهندسی نداری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از همه بدتر اونه!!!!!!!:crying2::crying2::crying2::crying2:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز

غیبت دیشب من موجهه . حنابندون بودم ...........
خوشم میاد ریخته گری رو جزو درسا حساب نمی کنید. به نظر من که همون ریخته گری بخونیم بهتره......
راستی شما مگه ریاضی مهندسی نداری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از همه بدتر اونه!!!!!!!:crying2::crying2::crying2::crying2:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
غیبت دیشب من موجهه.حنابندون بودم........
خوشم میاد ریخته گری رو جزو درسا حساب نمی کنید...... به نطر من که بهتره همون ریخته گری بخونیم ....... راستی شما مگه ریاضی مهندسی ندارید؟؟؟؟ از همه بدتر اونه!!!!!!!!!!!
سایت مشکل داره؟؟؟
چرا اینجوری شده؟؟؟!!!!!!

fahime7

عضو جدید
به سلامتی..حنابندون کی بود؟؟؟
به ما که خیلی خوش گذشت....
ریخت؟....داغ دل ادم رو تازه می کنیناااا!!!!1
نه من ریاضیات ندارم...درعوض جای همه خالی محاسبات هم واسه ما شاخ شده!!!

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامتی..حنابندون کی بود؟؟؟
به ما که خیلی خوش گذشت....
ریخت؟....داغ دل ادم رو تازه می کنیناااا!!!!1
نه من ریاضیات ندارم...درعوض جای همه خالی محاسبات هم واسه ما شاخ شده!!!
سلام. حنابندون پسرداييم بود.......
علي برام تعريف كرد....... بايد يه دفعه هم بعد امتحانا بريم........
اي بابا !!!!!!! براي شما كه درس خونيد شاخ باشه ، پس ما تنبلا چي كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستي يادتون باشه فلشتونو بديد ، عكسارو براتون بريزم..........

fahime7

عضو جدید
سلام. حنابندون پسرداييم بود.......
علي برام تعريف كرد....... بايد يه دفعه هم بعد امتحانا بريم........
اي بابا !!!!!!! براي شما كه درس خونيد شاخ باشه ، پس ما تنبلا چي كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راستي يادتون باشه فلشتونو بديد ، عكسارو براتون بريزم..........

اتفاقا ما هم می خواستیم اگه این دفعه خوب بود بعد امتحانا هم بریم....:cap:
ما یه هفته یادمون رفت فلش بیاریم هرچی عکس و فیلم و...بود اومد زیر دستمون و رفت!...:w06::wallbash:
پای سیب چه حالی داد!....ما که دوتا خوردیم خیلی هم راضی بودیم!:w23:
بازم میبینم فقط بچه های مواد اینجان!:whistle:

sina.m

عضو جدید

بفهمستم:heart:
آقا من خوشبختم
خیلی ارادتمندیم :biggrin::):gol::heart:

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ای بابا اینجا که همه موادی هستند یه مکانیکم وسطشون

این بچه های شهرسازیتون پس کجان بیان یه کم با هم تعامل کنیم ما بروبچ شهر سازی آزاد قزوین خیلی حال میکنیم با بقیه شهرسازا ارتباط داشته باشیم...
دعوتشون کنید بیان .....

:):):)

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا ما هم می خواستیم اگه این دفعه خوب بود بعد امتحانا هم بریم....:cap:
ما یه هفته یادمون رفت فلش بیاریم هرچی عکس و فیلم و...بود اومد زیر دستمون و رفت!...:w06::wallbash:
پای سیب چه حالی داد!....ما که دوتا خوردیم خیلی هم راضی بودیم!:w23:
بازم میبینم فقط بچه های مواد اینجان!:whistle:
خوب بوده دیگه ........ بعد امتحانا هم بریم.......
پای سیب هم خیلی حال داد..... من تا به حال رزاقیان رو اینقدر خوشحال ندیده بودم......:biggrin:
راستی شما چجوری دوتا خوردی؟:w20:
دیدید قسمت نشد بستنی تولدمو بخوریم ......... حیف شد:( . ان شا الله سال دیگه.......
واقعاً باید کم کم اسم تاپیک رو عوض کنیم.............همه بچه های موادن........
راستی کیفتون هم مبارک..........

آخرین ویرایش:

fahime7

عضو جدید
سلام
ای بابا اینجا که همه موادی هستند یه مکانیکم وسطشون

این بچه های شهرسازیتون پس کجان بیان یه کم با هم تعامل کنیم ما بروبچ شهر سازی آزاد قزوین خیلی حال میکنیم با بقیه شهرسازا ارتباط داشته باشیم...
دعوتشون کنید بیان .....

:):):)

سلامممم.....بله اصولا بچه های مواد هیچ جایی رو خالی نمیزارن!به قول معروف بیل بزنی موادی میاد بیرون!!!!!:lol::whistle:
بچه های شهرسازی افتخار نمیدن بیان...ولی اگه سوال خاصی دارین من می تونم واستون بپرسم...یه چندتایی شون رو میشناسم.:)
شما به دوستاتون بگین بیان...حرف مارو که قبول ندارن!:w01:

fahime7

عضو جدید
پای سیب هم خیلی حال داد..... من تا به حال رزاقیان رو اینقدر خوشحال ندیده بودم......:biggrin:
دیدید قسمت نشد بستنی تولدمو بخوریم ......... حیف شد:( . ان شا الله سال دیگه.......
راستی کیفتون هم مبارک..........[/QUOTE]

خب دیگه!..من دوتا نخورم پس کی بخوره!!!!؟؟؟:lol::w01:
حالا الکی گفتین بوفه تعطیله و فکر کردین ما رو پیچوندین، خیال کردین ما نفهمیدیم؟؟؟؟نه خیر...ما دست شما رو خوندیم!سال بعد منکه به شخصه به کمتر از شام رضایت نمیدم!:w07:...
کیف؟....اتفاقا من اصلا ازش خوشم نیومد...همون روز اختتامیه چندتا مونده بود به منم دادن،من بر نداشتم...نمی دونم کی سلیقه به خرج داده بود!...البته واسه اقایون انگار بد نبود.

fahime7

عضو جدید
سلام

سلام

راستی کیفتون هم مبارک..........[/QUOTE]

خب دیگه!..من دوتا نخورم پس کی بخوره!!!!؟؟؟:lol::w01:
حالا الکی گفتین بوفه تعطیله و فکر کردین ما رو پیچوندین، خیال کردین ما نفهمیدیم؟؟؟؟نه خیر...ما دست شما رو خوندیم!سال بعد منکه به شخصه به کمتر از شام رضایت نمیدم!:w07:...
کیف؟....اتفاقا من اصلا ازش خوشم نیومد...همون روز اختتامیه چندتا مونده بود به منم دادن،من بر نداشتم...نمی دونم کی سلیقه به خرج داده بود!...البته واسه اقایون انگار بد نبود.