خوش‌خدمتی ضدایرانی سامسونگ+توهین به زنان و فرهنگ ایران

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بچه های انقلاب 30 سال پیش بودن میریختن هرچی سامسونگه آتیش میزدن اگه مرجع بودم فتواشو صادر میکردم....خدایا کاش انقدر تحریم شیم که دیگه از این آشغالای خارجی دست هیچکدوممون نباشه...وای به غیرت ما....حالا مردم بشینن واسه جومونگ هورا بکشن!!!!!!!!!
شما اول بپرس بچه های 30 سال پیش انقلاب میکردن...همونام الان به خاک سیاه نشستن. چی میخواستیم چی شد!
اون چیزی که واسم جالبه اینه که چطور بعضیا میگن تحریم رومون اثر نداره دلار تو یه هفته 1000 تومن بالا پایین میشه، میدونین یعنی چی؟
دولت نرخ سود بانکیو بالاتر از نرخ تورم کرده که تا دیروز مخالف سرسختش بود!
بسّه مونه دیگه خداییش بدبخت شدن ملت، دروغ، فقر، فحشا... گیره هورا کشیدن مردم واسه جومونگی شما؟!
نه اینده ای نه سرمایه ای نه کاری... فقط یه سری امار دروغ تحویل مردم میدن
در مورد این کلیپ کهسراسر توهینه خدمت دوستان عرض کنم که اگه به کشورایه مجاور (نمیگم اروپا، همین کشورایه گوگولی مگولی حوزه خلیج فارس) برین اونوقت میبینین همشون همین دیدو به ما دارن، از ایرانی بودنتون خجالت میکشین، حالا بیاین وطن وطن کنین، وجه مون خراب تر از این حرفاست، منتها چون تو یه محیط ایزوله ایم از همه جا بیخبریم. "ایران منزوی شده" با ایدئولوژیی که به منافع ملی برتری داره. خودشونم موندن، شاید با تغییر ریس جمهور حداقل یه بهانه ای باشه که سیاستشون عوض شه.

SAMAN_747

عضو جدید
همش تقصیر خودمونه جونامون همه دکتر و مهندسن اما خیلی معضرت می خوام فقط مدرک دارن، سواد ندارن اونایی هم که سواد دارن عرضه ندارن اونایی هم که سواد و عرضه دارن حمایت نمی شن اخرشم از کشور میرن واسه اجنبی کار می کنن. ( البته بلا نسبت بچه های باشگاه امیدوارم ناراحت نشده باشن.) این میشه که خودمون جنس خوب و قابل رقابت با جنس خارجی تولید نمی کنیم. بیشتر مصرف کننده هستیم تا تولید کننده. اگر هم تولید می کنیم اونقدر توش می خوریم، سمبل کاری می کنیم که حتی خودمون قبولش نداریم.
مسئولین هم که حرف مفت میزنن و کاری نمی کنن به جز شاخه و شونه کشیدن الکی واسه آمریکا و انگیس و اسرائیل آخرشم هیچ کاری نمی کنن.
اصنافمون هم که فقط خوره وارد کردن و خرید جنس خارجین، حاضرن آشغال جنس چینی واسه فروش تو مغازه بیارن اما جنس ایرانی نیارن.
مردم خودمون هم که جنس ایرانی اصلا نمی خرن. شده آشغال جنس چینی بخرن جنس ایرانی نمی خرن.
اگه ما هم مثل ژاپن بعد از جنگ جهانی دوم، درای کشورمون رو 10 سال می بستیم. مدرک تحصیلیمون رو وسط شهر آتیش میزدیم و فقط برای آبادانی کشورمون شب و روز کار می کردیم الان آمریکا که هیچ گنده تر از اون هم نمی تونست چیزی بهمون بگه چه برسه به یه کشوری مثه کره که یه ارتش پدر و مادر دار نداره. صبح هوس کنیم تا شب گرفتیمش.
مگه ما از هند کمتریم که تو بعضی صنایع مثل سیستم های کامپیوتری ،ساخت جنگنده های مافوق صوت دست آمریکا رو از پشت بسته. تازه دوره استعمار اونا توسط انگلیس از ایران هم بیشتر بوده.

بیاین دست به دست هم بدیم همت کنیم این کشور رو بسازیم محکم و استوارتر از همیشه.

tak2750

عضو جدید
من اگه رئیس جمهور می شدم,روز اول کاریم دستور می دادم اسرائیلو با خاک یکسان کنند! حرومزاده ها! جهانو به گند کشیدن
شما باید یه خورده حد تحمل تون رو ببرید بالاتر و بفهمیئ که واسه یه کلیپ طنز نمیشه ملیون ها ایرانی و اسراییلی را به کشتن داد.

متا سفم واسه افرادی که به همه ی دنیا فحش خواهر و میدند ولی تمحل ندارن بشنوند بالای چشموشون ابروه

tak2750

عضو جدید
دیروز که این خبر رو از تلوزیون شنیدم فکر کردم ببین چیبوده که مجلس هم در بارش زود واکنش نشون داده.
ولی حالا که دیدمش گفتم کاش که یه نفر هم پیدا بشه برای گرفتن حق ما فریاد بزنه

پایان نامه

عضو جدید
چیزی که عوض داره گله نداره....اون موقع که قلدرم اولدرم میخونیم تو 2نیا ..اینو باس پاک کنیم از نقشه هو . اونو باید edit کنیم تو نقشه باید به فکر تشر اونا هم باشیم ..که جوا بو با تکنولوزی و علم روز دنیا میدن
..دمشون گرم واسه این فکرو ایدشون که این کلیپ فوق العاده رو ساختن....میدونن کجا رو سیبل کنن..اینو میشه از حرکت مجلس فهمید براحتی:biggrin:..زنده باد ایران و ایرانی..هرکسم مخالف این کلیپه بیشک در جهل و القائات فکری عقب مونده دیکته شده بسر میبره..به امید روزی که اونم بیدار شه..
فقط کمی بصیرت...همین:confused:

آخرین ویرایش:

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چیزی که عوض داره گله نداره....اون موقع که قلدرم اولدرم میخونیم تو 2نیا ..اینو باس پاک کنیم از نقشه هو . اونو باید edit کنیم تو نقشه باید به فکر تشر اونا هم باشیم ..که جوا بو با تکنولوزی و علم روز دنیا میدن
..دمشون گرم واسه این فکرو ایدشون که این کلیپ فوق العاده رو ساختن....میدونن کجا رو سیبل کنن..اینو میشه از حرکت مجلس فهمید براحتی:biggrin:..زنده باد ایران و ایرانی..هرکسم مخالف این کلیپه بیشک در جهل و القائات فکری عقب مونده دیکته شده بسر میبره..به امید روزی که اونم بیدار شه..
اوه...اوه...عجب بصیرتی داری شما سریع بدو بصیرتتو ببر کره باهم ایده بدید دیگه چه جوری میشه ایران وایرانیو به سخره گرفت...خوبه که شما بیدار شدی،ایران دست شما بود که تاحالا ازش فقط کویر لوت مونده بود!!!خوبه آدم یه کوچولو عرق ملی داشته باشه تا به جای هورا کشین واسه دشمناش خون تو رگش قل بزنه....بیچاره اون جوونایی که خونشون واسه امثال شما پایمال شد....آینده دست استهزا کنندگان ایرانی و شیعه ی علی نیست...دست اینجور علم و فناوری های مدرن هم نیست ....به امید فرج!

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوه...اوه...عجب بصیرتی داری شما سریع بدو بصیرتتو ببر کره باهم ایده بدید دیگه چه جوری میشه ایران وایرانیو به سخره گرفت...خوبه که شما بیدار شدی،ایران دست شما بود که تاحالا ازش فقط کویر لوت مونده بود!!!خوبه آدم یه کوچولو عرق ملی داشته باشه تا به جای هورا کشین واسه دشمناش خون تو رگش قل بزنه....بیچاره اون جوونایی که خونشون واسه امثال شما پایمال شد....آینده دست استهزا کنندگان ایرانی و شیعه ی علی نیست...دست اینجور علم و فناوری های مدرن هم نیست ....به امید فرج!

من کاری به اون کاربر ندارم از شما میپرسم الان از ایرانمون دقیقا چی مونده؟؟؟الان که دست شماست....؟؟؟

bahareh85

عضو جدید
منم کاری به اوضاع داخلی ایران ندارم اوضاع داخلی کشورمون به خودمون مربوطه و اجازه دخالت به هیچ کشوری هم نمیدیم
ولی الان بحث توهین کشوری خارجی به مردم کشورتون و اعتقاداتونه متاسفم که بعضی ها اونقدر بچه هستن که همه چیز رو با هم قاطی می کنن
متاسفم که شدن دفتر حافظ منافع صهیونیست ها و به جای دفاع از مردمشون کارشون شده توجیه علل و عملکرد دشمن که چیه از وضع داخلی کشورشون شکایت دارند

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من کاری به اون کاربر ندارم از شما میپرسم الان از ایرانمون دقیقا چی مونده؟؟؟الان که دست شماست....؟؟؟
دقیقا با اینجور بی غیرتی ها و دخالتهای اجنبی هیچی نمونده....من منظورم هویت برباد رفتمون نبود منظورم خاک ایران بود وگرنه هویت و فرهنگمون که خیلی وقته توسط همین ابر قدرتها به یغما رفته......اما درسته به همین بهونه عزتمونم خدشه دار بشه؟..درسته خون هزاران نفر که واسه این خاک رفه پایمال بشه؟اینا دیدن در واقعیت دستشون تنگه گفتن بذار تخیلاتمونو یه امتحانی کنیم...درضمن فرستاده شدن ماهواره ی نویدو بهشون تسلیت میگم حالا برن بیندیشن که چجوری با تبلتشون اونو از فضا بکشن پایین:D

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا با اینجور بی غیرتی ها و دخالتهای اجنبی هیچی نمونده....من منظورم هویت برباد رفتمون نبود منظورم خاک ایران بود وگرنه هویت و فرهنگمون که خیلی وقته توسط همین ابر قدرتها به یغما رفته......اما درسته به همین بهونه عزتمونم خدشه دار بشه؟..درسته خون هزاران نفر که واسه این خاک رفه پایمال بشه؟اینا دیدن در واقعیت دستشون تنگه گفتن بذار تخیلاتمونو یه امتحانی کنیم...درضمن فرستاده شدن ماهواره ی نویدو بهشون تسلیت میگم حالا برن بیندیشن که چجوری با تبلتشون اونو از فضا بکشن پایین:D

:surprised:
شما کلا تو فاز خودتی...!!!!!!!!
خوش باشی عزیزم...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اگه بچه های انقلاب 30 سال پیش بودن میریختن هرچی سامسونگه آتیش میزدن اگه مرجع بودم فتواشو صادر میکردم....خدایا کاش انقدر تحریم شیم که دیگه از این آشغالای خارجی دست هیچکدوممون نباشه...وای به غیرت ما....حالا مردم بشینن واسه جومونگ هورا بکشن!!!!!!!!!
سامسونگ و آشغال ؟!؟!؟!
فکر کنم بعضیا خیلی وقته تو خواب بودن ...
اونایی که میگن سامسونگ آشغاله بهتره اول برن یه تحقیق در موردش بکنن بعد با این قاطعیت نظر بدن . فعلا سامسونگ غول تکنولوژی دنیاس ....
اینم که میگین باید سامسونگ و ... تحریم بشه هم اصلا درست نیست ...

و در آخر هم میگم کاش ما سر همه چیزمون مثل این غیرت داشتیم ! کلا عادتمونه ...

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم...
تقصیر من و شما نیست که...

من و تو مصرف کننده هستیم...ایرانی توی بازار باشه میخریم..چینی باشه...هر قبرستون دیگه ای باشه میخریم

اما

اصلا مگه ما تولیدی هم داریم؟؟؟؟اصلا مگه تولیدی هم برامون گذاشتن؟؟؟
گناه رو گردن آمریکا و انگلیس نندازیم...قبول اونا هم دخیل بودن در عقب افتادگی ما
اما خودمون هم بی عرضه بودیم...بی لیاقت بودیم

وقتی که هزینه واردات برای دولت کمتر از تولید در کشور باشه...در عوض برای دولت حتما سودی داره دیگه...چرا دولت بیاد به تولید در کشور کمک کنه

یادم میاد استاد حسابداری مون توی دانشگاه قبلا در زمان شاه توی کفش ملی کار میکرد..همیشه میگفت این کفش ملی که الان دیگه در حال بسته شدنه زمانی واسه خودش ( همان زمان شاه ) برو بیایی داشته...تمامی ارتش های دنیا کفشاشون رو از کفش ملی ما تهیه میکردن...
الان چی؟؟؟کفش ملی...کفش بلا...یه عالمه مارک هایی که زمانی برای خودشون اسم و رسمی داشتن به انزوا کشیده شدن و در عوض آدیداس و نایک و کوفت و درد و زهرمار جاشون رو گرفتن...

حالا امدیم به سامسونگ گیر دادیم...عزیزم یه ضرب المثل میگه:
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها....

خودمون براشون یه چراغ سبز امدیم که اونا هم اینقده شیر شدن دیگه...من متن رو نخوندم...گفتم بازم یه مشت خزعبلات که بیشترش بخاطر نادونی خودمونه...اگه خودمون برای مردم خودمون برای تولیدات خودمون ارزشی قایل بودیم که اینا نمی امدن بهمون توهین کنند که...

تازه...خدایی...در نظر بگیر
دو جنس که از نظر قیافه و ظاهر شبیه هم دیگه اند...فرض کن همون مایکرو ویو...
یکیش ایرانیه مثلا پارس خزر..
اون یکی همون سامسونگه...

اگه فرض کنیم که تقریبا قیمت هاشون یکی باش ( مطمئن باشه ایرانی گرون تره ) کدومش رو میخری؟؟؟؟؟

من بدون رودربایستی میگم: من سامسونگ رو میخرم چون به جنسش اطمینان دارم...تقریبا
چکار کنم؟؟؟؟ ما از تولید کننده های ایرانی چیز خوب تقریبا ندیدیم...

اونا هم تقصیری ندارن ها...وقتی هزینه هاشون ازسودشون بیشتر باشه...خوب معلومه دیگه میان از کیفیت میزنن فقط ظاهر رو خوب درست میکنند باقیش هم بجهنم..

پس اگه 30 سال پیش میامدن یه عده بی عرضه همه چیزو آتیش هم میزدن بازم اوضاع ما الان بهتر نبود که بدتر بود...
راه کار این نیست...

خشت اول گر نهد معمار کج
تا ثریا میرود دیوار کج

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:surprised:
شما کلا تو فاز خودتی...!!!!!!!!
خوش باشی عزیزم...
شمام تو فاز خودت بهت خوش بگذره!درست نیست آدم همه چیو با هم قاطی کنه....انقدر خود بد نباشید کمی هوای همو داشته باشید واسه هوای خودتون هم خوبه....به نظرت همه باید تو فاز شما باشن؟؟اگه نباشنم باید برن خوش باشن نه؟؟ما ضعف داریم درسته کتمان نمیکنم...ولی باید توانییهامونم نادیده بگیریم؟؟تو منظور منو از بخشی که قرمز کردی نفهمیدی...خواهشا قبلیارم قرمز کن که ارتباط متن مشخص بشه...خوب بلدی چجوری بگی که خیلی حالیته ....آووووورین...

آخرین ویرایش:

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سامسونگ و آشغال ؟!؟!؟!
فکر کنم بعضیا خیلی وقته تو خواب بودن ...
اونایی که میگن سامسونگ آشغاله بهتره اول برن یه تحقیق در موردش بکنن بعد با این قاطعیت نظر بدن . فعلا سامسونگ غول تکنولوژی دنیاس ....
اینم که میگین باید سامسونگ و ... تحریم بشه هم اصلا درست نیست ...

و در آخر هم میگم کاش ما سر همه چیزمون مثل این غیرت داشتیم ! کلا عادتمونه ...
من منظورم شرکت سامسونگ نبود شما خودشو ناراحت نکن....!!!منم میدونم 70%قطعات اصلیه بقیه ی شرکتارو سامسونگ میسازه....!الان منظورت اینه که سر سامسونگ غیر داشته باشیم...؟؟؟شوخی کردم..بعدشم چند نفر به یه نفر؟؟؟؟

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شمام تو فاز خودت بهت خوش بگذره!درست نیست آدم همه چیو با هم قاطی کنه....انقدر خود بد نباشید کمی هوای همو داشته باشید واسه هوای خودتون هم خوبه....

چیو با چی؟شما که بیشتر از همه قاطی کردی و زدی صحرای کربلا و شروع کردی به روضه خوندن
من که گفتم با نظرات اون کاربر کاری ندارم هرچند نظرات هر کس محترمه و این دلیل نمیشه که شما فکر میکنی داری درست میگی پس راه به راه خون شهدا رو چماق کنی بزنی تو سر ما...
نیازی نیست شما سنگ اونا رو به سینه بزنید و اینو اونو متهم به پایمال کردن خونشون کنی؟
دوست عزیز از ماست که بر ماست
تا وقتی اینهمه توهین داخلی به شعورمون رو متحمل شدیم دیگه از بیگانه انتظاری نمیره...
شما بشین ببین همین هایی که مدافعشون در میای در پاسخ به این توهین چی کار میکنن؟
منم به سازنده ی اون کلیپ میگم دمت گرم که خوب از بی عرضگی ما کمال استفاده رو بردی
شما نمیتونی حیثیت کشورتو حفظ کنی واسه چی به اونا گیر میدی اونا کارشون همینه و دمشون گرم که حداقل کارشون رو درست انجام میدن...

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس اگه 30 سال پیش میامدن یه عده بی عرضه همه چیزو آتیش هم میزدن بازم اوضاع ما الان بهتر نبود که بدتر بود...
راه کار این نیست...

خشت اول گر نهد معمار کج
تا ثریا میرود دیوار کج
اگه بی عرضه بودن که انقلاب نمیکردن...مفهوم عرضه رو فهمیدیم....!!!ا

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

چیو با چی؟شما که بیشتر از همه قاطی کردی و زدی صحرای کربلا و شروع کردی به روضه خوندن
من که گفتم با نظرات اون کاربر کاری ندارم هرچند نظرات هر کس محترمه و این دلیل نمیشه که شما فکر میکنی داری درست میگی پس راه به راه خون شهدا رو چماق کنی بزنی تو سر ما...
نیازی نیست شما سنگ اونا رو به سینه بزنید و اینو اونو متهم به پایمال کردن خونشون کنی؟
دوست عزیز از ماست که بر ماست
تا وقتی اینهمه توهین داخلی به شعورمون رو متحمل شدیم دیگه از بیگانه انتظاری نمیره...
شما بشین ببین همین هایی که مدافعشون در میای در پاسخ به این توهین چی کار میکنن؟
منم به سازنده ی اون کلیپ میگم دمت گرم که خوب از بی عرضگی ما کمال استفاده رو بردی
شما نمیتونی حیثیت کشورتو حفظ کنی واسه چی به اونا گیر میدی اونا کارشون همینه و دمشون گرم که حداقل کارشون رو درست انجام میدن...
کو صحرای کربلا آخه؟؟؟من روضه خونی کردم؟والا نه. شما هم چسبیدی به این مساله داری چماقش میکنی به هدف سر بنده!یه دقیقه برگرد به همون پستی که گفتی ببین توهین به شعور یعنی چی!

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینو میگما...آرررره...به این میگن توهین به شعور...

mina.eror

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا متاسفم چرا باید بشینیم بهمون توهین کنن آخه:exclaim:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سامسونگ کره جایزه شبکه صهیونیستی را تامین نخواهد کرد

دفتر سامسونگ الکترونیکس تهران با اعلام مراتب اعتراض شدید خود به دفتر مرکزی سامسونگ در خصوص پخش کلیپ ویدیوئی توهین‌آمیز این شرکت در یک شبکه اسرائیلی اعلام کرد: شرکت سامسونگ الکترونیکس کره، از تامین این محصول برای شبکه مذکور جلوگیری می کند.

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، شرکت سامسونگ الکترونیکس با صدور بیانیه‌ای در محکومیت تولید تیزر تبلیغاتی ضد ایرانی اعلام کرد: در اولین اقدام، شرکت سامسونگ الکترونیکس کره، از هر گونه تامین این محصول برای شبکه ذکر شده جلوگیری می کند.
بنا بر این گزارش، در بیانیه این شرکت آمده است: "شرکت سامسونگ الکترونیکس بدین وسیله ابزار تاسف شدید خود را از سوءتفاهم پیش آمده پیرامون کلیپ تبلیغاتی پخش شده توسط شرکت تلویزیونی کابلی اسرائیلی hot اعلام می دارد.
بدین وسیله شرکت سامسونگ عدم اطلاع و همکاری خود را در زمینه ساخت و تهیه ویدیو کلیپ ساخته شده توسط شبکه کابلی hot را به اطلاع عموم می رساند.
قابل توجه است که کلیپ پخش شده از شبکه کابلی hot نه به منظور تبلیغ محصول گالاکسی تب سامسونگ، بلکه تنها به عنوان جایزه قرعه کشی این شبکه استفاده شده و شرکت سامسونگ هیچ گونه ارتباطی با کلیپ تبلیغاتی ذکر شده نداشته است.
دفتر سامسونگ الکترونیکس تهران به محض اطلاع از تهیه و پخش این ویدیو کلیپ اعتراض شدید خود را به دفتر مرکزی سامسونگ اعلام کرده و در اولین اقدام، شرکت سامسونگ الکترونیکس کره، از هر گونه تامین این محصول برای شبکه ذکر شده جلو گیری می کند.
لازم به ذکر است که شرکت سامسونگ الکترونیکس مجددا تاسف خود را از بابت هرگونه سوءتفاهم به وجود آمده درمورد ارتباط شرکت سامسونگ با این ویدیو کلیپ اظهار می کند و سامسونگ، به عنوان یک عضو جامعه جهانی متعهد به احترام به مردم و فرهنگ غنی ایرانی در سراسر جهان می باشد."

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا سخت میگیرین
اگر الان بخواین سامسونگ یه کلیپ میسازه که ایران با یه موبایل کل اسرائل رو نبود میکنه
این قانون بازار یابی هستش
همون تبلیغات رنگی روی بیلبورد ها که از سامسونگ میاد مثلا یه خانم با چادر آشپزی میکنه عینش تو یه کشور دیگه زنه داره بی حجاب همون کار رو میکنه
این ها برای گرفتن حق امتیاز و جلب مشتری هر کاری میکنن ...

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شمام تو فاز خودت بهت خوش بگذره!درست نیست آدم همه چیو با هم قاطی کنه....انقدر خود بد نباشید کمی هوای همو داشته باشید واسه هوای خودتون هم خوبه....به نظرت همه باید تو فاز شما باشن؟؟اگه نباشنم باید برن خوش باشن نه؟؟ما ضعف داریم درسته کتمان نمیکنم...ولی باید توانییهامونم نادیده بگیریم؟؟تو منظور منو از بخشی که قرمز کردی نفهمیدی...خواهشا قبلیارم قرمز کن که ارتباط متن مشخص بشه...خوب بلدی چجوری بگی که خیلی حالیته ....آووووورین...

جالبه...قبل از ادیتت پستتو خوندم اما الان که بهتر خوندم دیدم داری بد حرف میزنی...
اولا تو نه شما
دوما خودت نفهمیدی
سوما ما مثل امثال شما ادعامون گوش عالمو آدم رو کر نکرده
چهارما همون تو فاز خودت باش عزیزم...
فکر میکردم با یه دختر نسبتا منطقی و مودب طرفم...