خداحافظی از باشگاه مهندسان ایران به روایت تصویر

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل ایشون این بود که هدفش تبلیغ یه سایت دیگه بود. برای معرفی سایت یه تالار جدا هست که افراد میتونن سایتهاشون رو معرفی کنن اونجا. نه اینکه هر جا رسیدن تبلیغ کنن.
تبلییییییییغ؟!!!:eek::eek:از اولشم تبلیغ کرده بود؟!تاپیکه قبلیشم حذف کرده بودید آخه!اون چه مشکلی داشت...به خاطر دیکتاتوریه مطلقه؟!!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا بیکارم بیام اکانت بسازم؟ شما کاربرای من هستید چکارتون دارم. آزاد آزاد باشید. ولی خلاف نکنید. :دی

همیشه وقتی آی دی " پیرجو " رو میبینم با خودم می پرسم این چه معنی می تونه داشته باشه؟؟؟؟ peier??? جوینده پیر؟؟؟ فامیلیه؟چیه؟!

ولی خوب حالا همینه دیگه ... چی کار کنیم!!!!باریکلا باریکلا اگه خودت این متنو نوشته باشی اهل قلمی و استعداد نویسندگی داری! زیرا که متن بسیار شیوا و دلنشین پیرجو به دلمان نشست!!

مام که کاربراتیمو زیر دستتونیم.... مشخصه که خیلی فروتنیا... اون جمله رو که خوندم حس بدبختی کردم یه لحظه!

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
تبلییییییییغ؟!!!:eek::eek:از اولشم تبلیغ کرده بود؟!تاپیکه قبلیشم حذف کرده بودید آخه!اون چه مشکلی داشت...به خاطر دیکتاتوریه مطلقه؟!!

هر تاپیکی که حذف می شود دلیل دارد، الان سرمد تاپیک ارسال کردن حذف شد دلیلش رو جویا شد گفتم لینک منبع نداره، دوباره ارسال کرد حذف شد دلیل رو جویا شد گفتم لینک منبع مسدوده، دوباره ارسال کرد و حذف شد و دوباره جویا شد گفتم عنوان خبر با عنوان منبع خبری یکسان نبود، حالا دوباره ارسال می کنه و حذف میشه و جویا میشه...جواب...ارسال تاپیک سیاسی ممنوع. به چه زبونی بگم.

m_janitabar

عضو جدید
سلام مدیر!
خیلی باحال بود!
خوشمان آمد!
حالا که اینجایی به داد دلم برس!
چرا این قالبا اینقدر به هم ریختست.کالافه شدم به جان خودم...

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر تاپیکی که حذف می شود دلیل دارد، الان سرمد تاپیک ارسال کردن حذف شد دلیلش رو جویا شد گفتم لینک منبع نداره، دوباره ارسال کرد حذف شد دلیل رو جویا شد گفتم لینک منبع مسدوده، دوباره ارسال کرد و حذف شد و دوباره جویا شد گفتم عنوان خبر با عنوان منبع خبری یکسان نبود، حالا دوباره ارسال می کنه و حذف میشه و جویا میشه...جواب...ارسال تاپیک سیاسی ممنوع. به چه زبونی بگم.

یعنی انقدر دقت رفته بالا؟!!!:surprised::razz:یعنی احیانا نمیشه اول تذکرشو داد بعد حذف کرد؟!!!
تازه اینا سیاسی محسوب نمیشن؟!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ی-در-یک-اقدام-«انقلابی»-(!!!)-.....-بامزه-بود!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219302-تاکیدایران-برممنوعیت-شکنجه-درزندانهای-آمریکا
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...لمینی-پس-از-دیدن-جنازه-پسرم-به-دو-نفر-زنگ-زدم
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-سارکوزی-مهربانتر-از-مادر-می-شود...?highlight=
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...عدام-برای-جاسوسان-اسرائیلی-در-لبنان?highlight=
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219013-سندي-كه-به-موقع-منتشر-نشد-.?highlight=

و غیره....
اگرم هیچ کدوم سیاسی محسوب نمیشن و خبری هستن تو گفتگو ازاد چی کار میکنن...:razz:پس اونقدرام منظم نشده ....
خلاصه که من خیلی شاکیم پیرجو جان:razz:

آخرین ویرایش:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه وقتی آی دی " پیرجو " رو میبینم با خودم می پرسم این چه معنی می تونه داشته باشه؟؟؟؟ peier??? جوینده پیر؟؟؟ فامیلیه؟چیه؟!

ولی خوب حالا همینه دیگه ... چی کار کنیم!!!!باریکلا باریکلا اگه خودت این متنو نوشته باشی اهل قلمی و استعداد نویسندگی داری! زیرا که متن بسیار شیوا و دلنشین پیرجو به دلمان نشست!!

مام که کاربراتیمو زیر دستتونیم.... مشخصه که خیلی فروتنیا... اون جمله رو که خوندم حس بدبختی کردم یه لحظه!
منم روز اولی وارد این سایت شدم اول از همه اسم پیرجو واسم جلب توجه کرد...انقدر از اسم کاربریش خوشم اومد که اندازه نداشت ...اواتارشم ین و یانگ بود...انرژیه مثبتی بود که سرازیر شد سمته من...ولی بعدا چن تا از پستاشو تو چن تا از تاپیکای بچه ها دیدم....:razz:

haj sadegh

عضو جدید
آدم یاد مردودیهایی میوفته که خودشونو ارزون فروختن!
دمت گرم حاجی جان

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
همواره تنهاییم
تنها در این زندان
تنها در این محبس
این خانه ی ویران
همواره تنهاییم
تنها در این خانه
تنها در این وهم
میراث کاشانه
همواره تنهاییم
تنها در این تردید
جایی که دیو شب
پروانه را دزدید
همواره تنهاییم
در جمع یاران هم
در یک کویر خشک
در زیر باران هم
همواره تنهاییم
وقتی که می آییم
وقتی که دستان را
بر سنگ می ساییم

همواره تنهاییم
در این نفس تنگی
در قلب یک بن بست
مدهوش دلتنگی
همواره تنهاییم
وقتی که در خوابیم
وقتی که در شب ها
همراه مهتابیم
همواره تنهاییم
اما نمی مانیم
با اینکه رمز شب ، ها را نمی دانیم

همواره تنهاییم
تنها تر از مهتاب
تنهاتر از رویا
تنها تر از یک خواب
همواره تنهاییم
تنهاتر از خورشید
همچون ستون های
یک تخت جمشید
همواره تنهاییم
همچون خدای خویش
تنها تر از تنها
همچون شب درویش
همواره تنهاییم
وقتی که در خاکیم
وقتی گرفتار
دستان ناپاکیم
همواره تنهاییم
چون پروانه شب
یک جا نمی پاییم
زیرا که در ابهام
دنبال معناییم ..
پیرجو ما رفتیم تو اینجا بمون

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
یعنی انقدر دقت رفته بالا؟!!!:surprised::razz:یعنی احیانا نمیشه اول تذکرشو داد بعد حذف کرد؟!!!
تازه اینا سیاسی محسوب نمیشن؟!!
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ی-در-یک-اقدام-«انقلابی»-(!!!)-.....-بامزه-بود!
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219302-تاکیدایران-برممنوعیت-شکنجه-درزندانهای-آمریکا
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...لمینی-پس-از-دیدن-جنازه-پسرم-به-دو-نفر-زنگ-زدم
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-سارکوزی-مهربانتر-از-مادر-می-شود...?highlight=
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...عدام-برای-جاسوسان-اسرائیلی-در-لبنان?highlight=
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/219013-سندي-كه-به-موقع-منتشر-نشد-.?highlight=

و غیره....
اگرم هیچ کدوم سیاسی محسوب نمیشن و خبری هستن تو گفتگو ازاد چی کار میکنن...:razz:پس اونقدرام منظم نشده ....
خلاصه که من خیلی شاکیم پیرجو جان:razz:

اگر قرار باشه خیلی دقیق رسیدگی کنم نباید حذف خالی صورت بگیره، کم کمش باید یک اخطار یک امتیازی رد کنم، پس شما خودتون حساب کن در روز چندتا پست سیاسی میذارید. فکر کنم به ساعت نکشه که نصف بیشترتون اخراج می شید، پس حذف می کنیم و اخطار نمیدیم دلیل نمیشه بیاد بگید چرا تاپیک های ما رو حذف می کنید. بعدشم مگر همین شما ها نبودید که چند ماه پیش باعث مسدود شدن باشگاه شدید؟ نکنه می خواید بگید مدیرا بودن که باعث شدن؟ یا من بودم؟ یا ادمین و ...کیا بودن؟ همین کاربرهایی که میان اعتراض می کنن چرا تاپیک ما حذف شد و اصلا هم سیاسی نبود...

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
اگر قرار باشه خیلی دقیق رسیدگی کنم نباید حذف خالی صورت بگیره، کم کمش باید یک اخطار یک امتیازی رد کنم، پس شما خودتون حساب کن در روز چندتا پست سیاسی میذارید. فکر کنم به ساعت نکشه که نصف بیشترتون اخراج می شید، پس حذف می کنیم و اخطار نمیدیم دلیل نمیشه بیاد بگید چرا تاپیک های ما رو حذف می کنید. بعدشم مگر همین شما ها نبودید که چند ماه پیش باعث مسدود شدن باشگاه شدید؟ نکنه می خواید بگید مدیرا بودن که باعث شدن؟ یا من بودم؟ یا ادمین و ...کیا بودن؟ همین کاربرهایی که میان اعتراض می کنن چرا تاپیک ما حذف شد و اصلا هم سیاسی نبود...

پیرجو اعصابتو خورد نکن
همه سبزها و قرمز ها رو اخراج کن

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
پیرجو اعصابتو خورد نکن
همه سبزها و قرمز ها رو اخراج کن

نه با اخراج کردن کار درست نمیشه، با گذر زمان خیلی از این مشکل رفع شد اما هنوز یک عده ای هستن که آتیش این ماجرا رو زیاد می کنن. که کاملا هم شناسایی شده هستن. به موقعش ما هم برای اون ها دردسرهایی رو درست می کنیم.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
نه با اخراج کردن کار درست نمیشه، با گذر زمان خیلی از این مشکل رفع شد اما هنوز یک عده ای هستن که آتیش این ماجرا رو زیاد می کنن. که کاملا هم شناسایی شده هستن. به موقعش ما هم برای اون ها دردسرهایی رو درست می کنیم.

حالا تاپیک ترکهای آزادی خواه رو چرا میبندی؟
البته من دارم میرم فرقی نداره

Sarp

مدیر بازنشسته
مشکل ایشون این بود که هدفش تبلیغ یه سایت دیگه بود. برای معرفی سایت یه تالار جدا هست که افراد میتونن سایتهاشون رو معرفی کنن اونجا. نه اینکه هر جا رسیدن تبلیغ کنن.
میشد پستش رو حذف کرد
نه کل تایپیک رو:surprised:
آهان
چون ایشون مدیر هستند و سرمد هستند ، تا هرجا بپرسه واسش جواب هست

ولی ما یوزرهای خرده پا هستیم و ارزش جواب نداریم :eek:

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
میشد پستش رو حذف کرد

آهان

نه بابا از راهش وارد بشی به تو هم جواب میده
من الان دارم جواب میگیرم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بعضیهاش رو می قفلید بعضی هاش رو از صحنه روزگار بر میداری

من که یاد ندارم قفل کرده باشم، نشون بدید. حذف بله.

میشد پستش رو حذف کرد

آهان

پست اول تاپیک بود. فرقی نداره شما هم به پروفایل من مراجعه کنید سوال کنید جواب میگیرید. ولی این رو بدونید در تالار آزاد تاپیکهاتون از این موارد خارج نیست...
یا سیاسی، یا اخباری هستش که لینک منبع نداره...همه اخبارها لازم نیست اون هایی که ایجاد بحث رو راه میندازه. یا اینکه لینک منبعش مسدوده.

Sarp

مدیر بازنشسته
نه بابا از راهش وارد بشی به تو هم جواب میده
من الان دارم جواب میگیرم
بلد نیستم خوب

صب کن تلاشمو بکنم

پیرجو جــــــــــــــــــــون
اون تایپیک بایکوت تجزیه طلبان . . .. .چرا حذف شد ؟

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
من که یاد ندارم قفل کرده باشم، نشون بدید. حذف بله.

پست اول تاپیک بود. فرقی نداره شما هم به پروفایل من مراجعه کنید سوال کنید جواب میگیرید. ولی این رو بدونید در تالار آزاد تاپیکهاتون از این موارد خارج نیست...
یا سیاسی، یا اخباری هستش که لینک منبع نداره...همه اخبارها لازم نیست اون هایی که ایجاد بحث رو راه میندازه. یا اینکه لینک منبعش مسدوده.
دلیلت برا حذفش چی بود
چون ترکن؟
یا حرف اجرای قانون اساسی رو که شهید بهشتی برا تصویبش جون داد رو میزنن؟

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
بلد نیستم خوب

صب کن تلاشمو بکنم

پیرجو جــــــــــــــــــــون
اون تایپیک بایکوت تجزیه طلبان . . .. .چرا حذف شد ؟

از من هم بپرسی من دلیلش رو میگم بهت
چون داشت معلوم میشد اوناییکه بهشون میگن
پان ترک جدایی طلب نیستن آزادی خواه هستن
اینکه سخت نیست بابک

• Like
واکنش ها: Sarp

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت از همین شماها احیانا من که نیستم؟!!هرکی بوده اخراجش کردی دیگه...4 تا کاربر درست حسابی مثل وافن تو سایت بود که اونم اخراج شد...اینم از اسی و بقیه ام که فرار کردن یا به سرنوشته همینا دچار شدن...بله میدونم که یه عدی ایم غرض ورزی میکنن ولی اگه قرار تاپیک حذف کنین پارتی بازی نکنید ماله همه رو حذف کنید...نمیدونم چرا ترکشه حذف کردن فقط به ساسیا خوب میخوره به هدف!!دو سه ماهه پیش یه خانم با یه اواتار افتضاح بیشتر از یک ساعت تو سایت فعالیت کرد یه مدیر نبود پرتش کنه بیرون!
فقطم که تهدید کن!:razz:

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
منظورت از همین شماها احیانا من که نیستم؟!!هرکی بوده اخراجش کردی دیگه...4 تا کاربر درست حسابی مثل وافن تو سایت بود که اونم اخراج شد...اینم از اسی و بقیه ام که فرار کردن یا به سرنوشته همینا دچار شدن...بله میدونم که یه عدی ایم غرض ورزی میکنن ولی اگه قرار تاپیک حذف کنین پارتی بازی نکنید ماله همه رو حذف کنید...نمیدونم چرا ترکشه حذف کردن فقط به ساسیا خوب میخوره به هدف!!دو سه ماهه پیش یه خانم با یه اواتار افتضاح بیشتر از یک ساعت تو سایت فعالیت کرد یه مدیر نبود پرتش کنه بیرون!

راست میگه آدرستون رو هم درآوردن

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

تاپیکا و پستایه منم حذف شده ولی اون چیزی که واسم جالبه اینه که بعضیا هی تهدید به خداحافظی دست جمعیو از این چیزا میکنن ولی باز روز از نو روزی از نو

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیکا و پستایه منم حذف شده ولی اون چیزی که واسم جالبه اینه که بعضیا هی تهدید به خداحافظی دست جمعیو از این چیزا میکنن ولی باز روز از نو روزی از نو

مثلا کیا؟!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

مثلا همونا.... تا چن ماه پیش که تهدید میکردن اقا ما از فردا دیگه نمیایم ، یواشکی همشون 1 دقیقه انلاین میشدن غیبشون میزد (عینه بچه ها) الانم که هی میگن چرا تاپیکامون حذف میشه، ما دیگه پست نمیزنیم، از فرداش دو برابر امرو پست میزنن... در اینکه بعضی از مدیرا سلیقه ای عمل میکنن تا حدی موافقم ولی یا باید این شرایطو قبول کرد فیلتــر شدنه سایتو