خداحافظی از باشگاه مهندسان ایران به روایت تصویر

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
خب بالاخره پیش میاد دیگه؟ چیه ؟ چشاتون داره برق شادی میزنه!! بخندید بخندید...
بعضی وقتا که صفحه اول سایت بالا می آمد تاپیک هایی در تالارهای متفاوت فنی مهندسی و بیشتر در تالارهای اول باشگاه جهت جلب توجه و خلاصه گفتگوی آزاد زده می شد که عنوان کاملا واضحی داشت خداحافظی از باشگاه ...وقتی وارد تاپیک می شدم نوشته های جالبی به چشم می خورد...

اولش شرحی ( ناگفته نماند که بعضی ها خوش سلیقه بازی در میارن و شعری از خودشون تراوش می کنن یا از یه بدبختی میزارن) با نحوه آشنایی با سایت گفته می شد که در همشون برای کسب علم وارد باشگاه توسط موتورهای جستجوگر شده اند. دقیقا اسم مقاله ای که دانلود کردن و چه بوده و چه ساعتی و چه روزی و چه سالی...
بعدش شرحی درباره اینکه چه تاپیک هایی داشتم که باعث کدورت شده، و اینجاشه که خیلی مهمه....
یک طوری صحبت می کنن که همه اه و ناله و اشک از گوشه چشم خوانندگان جاری می شود.

حالا میان درباره حلالیت طلبیدن...توی این مدت بماند که دهن مدیریت و کاربر و ربات و هر چی که بوده سرویس شده....با یه جمله ..دیگه اگه خوبی یا بدی دیدید حلال کنید..حالا این جمله رو وقتی یه نفر واسه دو سه روز میره مهمانی خونه عزیزش میگه نه اینکه 2 سال دهن سرویس کنه و بعدش هم...خب بگذریم..حلال..تو برو مال از شیر مادر هم حلال ترش می کنیم...

در آخرش هم اسم کلیه کاربرای باشگاه رو میذاره که دوستم بودن و یادشون هستم...معمولا این آدرس رو میذارن..اینه...خود خودشه

هنوز تمام نشده ها..تازه اولشه....

بعدش طبع شاعریشون گل می کنه و علی یارت دیگه بنویس ...شعر رمانتیک..شعر سر مزار...شعر عارفانه...خلاصه هر شعر جان سوزی که باشه میذارن...

آخر آخر تاپیک هم اسم یه سایت رو میذارن که من اونجا هستم 24 ساعت...خدا به داد مدیرای اون سایت برسه که قرار دهنشون مثل دهن ما بشه.

این جاش خیلی مهمه آواتار که مدت ها عکس سیاسی بود، عکس مورد دار بوده که با کلی خواهش و التماس مدیریت که آخرش هم عوضش نکرده...بر میداره و این عکس ها رو میذارن...

و غیره که خودتون متخصصش هستید....
.......اما....
ملت رو کلا خر فرض کردن....
.......................
اکانت دوم رو از یک ماه قبل ساختن...علی یارت...بیا تو...
=====================================
چی شد؟ فکر کردید من می خوام برم؟ حالا بخند...

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرجو جان عنوان تایپیک رو که دیدم با خودم گفتم علی یارت برو سیاسی:D
مطلب قشنگی بود! واقعا جای تامل داره:gol:

haleh_sharif

عضو جدید
من امروز خودمو گذاشتم جای تو و فکر کردم اگه جای تو بودم شاید انصراف می دادم
باورت می شه 4 ساعت از فکرم نمی گذره بعد تحسینت کردم
الان که تاپیکتو دیدم در نگاه اول جا خوردم گفتم ما را باش کی و تحسین کردیم بعد دیدم فقط یه جورایی روایته

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضی وقتا که صفحه اول سایت بالا می آمد تاپیک هایی در تالارهای متفاوت فنی مهندسی و بیشتر در تالارهای اول باشگاه جهت جلب توجه و خلاصه گفتگوی آزاد زده می شد که عنوان کاملا واضحی داشت خداحافظی از باشگاه ...وقتی وارد تاپیک می شدم نوشته های جالبی به چشم می خورد...

اولش شرحی ( ناگفته نماند که بعضی ها خوش سلیقه بازی در میارن و شعری از خودشون تراوش می کنن یا از یه بدبختی میزارن) با نحوه آشنایی با سایت گفته می شد که در همشون برای کسب علم وارد باشگاه توسط موتورهای جستجوگر شده اند. دقیقا اسم مقاله ای که دانلود کردن و چه بوده و چه ساعتی و چه روزی و چه سالی...
بعدش شرحی درباره اینکه چه تاپیک هایی داشتم که باعث کدورت شده، و اینجاشه که خیلی مهمه....

حالا میان درباره حلالیت طلبیدن...توی این مدت بماند که دهن مدیریت و کاربر و ربات و هر چی که بوده سرویس شده....با یه جمله ..دیگه اگه خوبی یا بدی دیدید حلال کنید..حالا این جمله رو وقتی یه نفر واسه دو سه روز میره مهمانی خونه عزیزش میگه نه اینکه 2 سال دهن سرویس کنه و بعدش هم...خب بگذریم..حلال..تو برو مال از شیر مادر هم حلال ترش می کنیم...

در آخرش هم اسم کلیه کاربرای باشگاه رو میذاره که دوستم بودن و یادشون هستم...معمولا این آدرس رو میذارن..اینه...خود خودشه

بعدش طبع شاعریشون گل می کنه و علی یارت دیگه بنویس ...شعر رمانتیک..شعر سر مزار...شعر عارفانه...خلاصه هر شعر جان سوزی که باشه میذارن...

آخر آخر تاپیک هم اسم یه سایت رو میذارن که من اونجا هستم 24 ساعت...خدا به داد مدیرای اون سایت برسه که قرار دهنشون مثل دهن ما بشه.

این جاش خیلی مهمه آواتار که مدت ها عکس سیاسی بود، عکس مورد دار بوده که با کلی خواهش و التماس مدیریت که آخرش هم عوضش نکرده...بر میداره و این عکس ها رو میذارن...

.......اما....
.......................

با عرش سلام

خوب پیرجوی عزیز چیزی کم نزاشت و واقعیت محض رو نوشت

این حقیر خیلی وقته که اینجور عملیاتهای " ژانگولر " رو در این باشگاه دیدم ...

البته صبر و حوصله ی مدیریت باشگاه هم قابل تحصینه ...

راستی پیرجوی عزیز قضیهی " جوجو 13 " رو نگفتی لابه لای اکانتهای دوم و سوم برخی اعضا چی شد ؟

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضیاشون که در کمال پررویی ما همون ایدی قبلیه میان :D

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با عرش سلام

خوب پیرجوی عزیز چیزی کم نزاشت و واقعیت محض رو نوشت

این حقیر خیلی وقته که اینجور عملیاتهای " ژانگولر " رو در این باشگاه دیدم ...

البته صبر و حوصله ی مدیریت باشگاه هم قابل تحصینه ...

راستی پیرجوی عزیز قضیهی " جوجو 13 " رو نگفتی لابه لای اکانتهای دوم و سوم برخی اعضا چی شد ؟

حالا خوبه اون اکانت رو طوری ساختیم که همه میدونستن که اکانت دوم خودم هستش، آواتار متحرک براش گذاشته بودم. نه اینکه بیام اکانت سوم و چهارم بسازم پشتش...البته دارم که به عنوان جاسوس در باشگاه در حال چرخ زدن هستش. مراقب خودتون باشید.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

.......اما....
.......................
:gol::gol: عالی و قابل تقدیر بود

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا خوبه اون اکانت رو طوری ساختیم که همه میدونستن که اکانت دوم خودم هستش، آواتار متحرک براش گذاشته بودم. نه اینکه بیام اکانت سوم و چهارم بسازم پشتش...البته دارم که به عنوان جاسوس در باشگاه در حال چرخ زدن هستش. مراقب خودتون باشید.[/QUOTE]

سلام مدير
خوبي مدير
خسته نباشي مدير
راستي مدير اهههههههههه باشه بابا كفرت در نياد حالا:D
ولي مرسي باحال گفتي;)
اما اين آخري تهديد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
حالا خوبه اون اکانت رو طوری ساختیم که همه میدونستن که اکانت دوم خودم هستش، آواتار متحرک براش گذاشته بودم. نه اینکه بیام اکانت سوم و چهارم بسازم پشتش...البته دارم که به عنوان جاسوس در باشگاه در حال چرخ زدن هستش. مراقب خودتون باشید.[/QUOTE]

سلام مدير
خوبي مدير
خسته نباشي مدير
راستي مدير اهههههههههه باشه بابا كفرت در نياد حالا:D
ولي مرسي باحال گفتي;)
اما اين آخري تهديد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(

نه بابا بیکارم بیام اکانت بسازم؟ شما کاربرای من هستید چکارتون دارم. آزاد آزاد باشید. ولی خلاف نکنید. :دی

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا بیکارم بیام اکانت بسازم؟ شما کاربرای من هستید چکارتون دارم. آزاد آزاد باشید. ولی خلاف نکنید. :دی

اييييييييي جوووووووووونم
چشام پر شد :w36:
اين تيكه ش خيلي حسي بود:w04:
بابا مديرررررررر
همه ي بچه ها با هم به افتخار مديرجون:gol::gol:
اون كف قشنگه رو بيايين:D
مدير جون دوست داريم :w32::w32:

آخرین ویرایش:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی حالا که بحث اکانت جدید شد بگم من یه اکانت دیگه هم دارم. اونوقتی که باشگاه با مشکل روبرو شده بود با اکانت خودم نمیومد بالا. تکلیفش چیه؟

چطوری باید حذفش کرد؟ خودم نمیتونم؟

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
اييييييييي جوووووووووونم
چشام پر شد :w36:
اين تيكه ش خيلي حسي بود:w04:
بابا مديرررررررر
همه ي بچه ها با هم به افتخار مديرجون:gol::gol:
اون كف قشنگه رو بيايين:D
مدير جون دوست داريم :w32::w32:

اشک شوق..... :cry::cry::cry:

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار

rm_arch

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای من دق کردم فک کردم تو هم داری میری .... هق هق:w04:

دیگه این مدلی شوخی نکن :w00:قلبم ضعیفه :love:

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب پیرجو یه وصفیم از کسایی میذاشتین که تاپیکاشونو فرت و فرت به هیچ دلیلی پاک کردین!:razz:شما که ماشالا دست به قلمتون انقدر عالیه حداقل یه پاراگرافم درمورده کسایی مینوشتین که از اینجا فرار کردن!!!!
تاپیک سیاسی نزنیم...مورد دار نباشه ...اونایی که نه مورد دار بوده نه سیاسی چرا حذف شدن؟!!!!دیشب یکی از دوستای خوب ما ازین باشگاه خدافظی کرد...اسی رو میگم(شاید تو دلتون بگید به درک!)میشه بپرسم مشکل تاپیک خدافظیش چی بود که حذف کردینش؟!!!اجالب اینجاست که دوستان عزیزمون هم فقط بلدن به به و چه چه کنن و قربون صدقه برن!من نمیگم کار شما آسونه اصلانم موافق نقض قوانین سایت نیستم این همه مدته تواین باشگاه عضو هستم هیچ وقتم قوانین و نقض نکردم.میدونم شما هم مشکلاتی رو دارین اما همشم با این ادبیاته تمسخر آلود و بعضی وقتا هم تهدیدی همه مشکلات و گردن کاربرا نندازین...اینجا ما یه سری تاپیک سیاسی داریم که بوده و حذفم نشده ولی بعضیا به ساعتم نمیکشه که میترکه....چرا ؟؟؟؟

#ZaHra#

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان به دلیله اسپم دهی تو تاپیکه مدیر میریم رو هواااااااااا
البته این شکلی نه:w47:
این شکلی

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
جناب پیرجو یه وصفیم از کسایی میذاشتین که تاپیکاشونو فرت و فرت به هیچ دلیلی پاک کردین!:razz:شما که ماشالا دست به قلمتون انقدر عالیه حداقل یه پاراگرافم درمورده کسایی مینوشتین که از اینجا فرار کردن!!!!
تاپیک سیاسی نزنیم...مورد دار نباشه ...اونایی که نه مورد دار بوده نه سیاسی چرا حذف شدن؟!!!!دیشب یکی از دوستای خوب ما ازین باشگاه خدافظی کرد...اسی رو میگم(شاید تو دلتون بگید به درک!)میشه بپرسم مشکل تاپیک خدافظیش چی بود که حذف کردینش؟!!!اجالب اینجاست که دوستان عزیزمون هم فقط بلدن به به و چه چه کنن و قربون صدقه برن!من نمیگم کار شما آسونه اصلانم موافق نقض قوانین سایت نیستم این همه مدته تواین باشگاه عضو هستم هیچ وقتم قوانین و نقض نکردم.میدونم شما هم مشکلاتی رو دارین اما همشم با این ادبیاته تمسخر آلود و بعضی وقتا هم تهدیدی همه مشکلات و گردن کاربرا نندازین...اینجا ما یه سری تاپیک سیاسی داریم که بوده و حذفم نشده ولی بعضیا به ساعتم نمیکشه که میترکه....چرا ؟؟؟؟

مشکل ایشون این بود که هدفش تبلیغ یه سایت دیگه بود. برای معرفی سایت یه تالار جدا هست که افراد میتونن سایتهاشون رو معرفی کنن اونجا. نه اینکه هر جا رسیدن تبلیغ کنن.