خانوما آقایون تشریف بیارید.

sinasolhy

عضو جدید
آخه عزیزم با 14 تا نمیشه به پسر جماعت اعتماد کرد.14 تا که چیزی نیس.دست میکنن تو جیبشون میدن. پسر باید یه ذره بترسه، :biggrin:

واقعا تنها پشتوانه ما دخترای عزیز همین مهریه است. حقتونه

اون وقت ما باید چه جوری به دخترا اعتماد کنیم؟

پشتوانه ما چیه؟؟؟؟؟؟

sinasolhy

عضو جدید
گیر دادی به مهریه که حق زنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اصلا هرکی بهت گف 3000تا سکه مهرم باشه نگیرش بذار بترشه
برو کسی رو بگیر که به 14تا راضی بشه.......قال قضیه رو بکن بره پی کارش.....اگه کسی راضی نشد بیخیال ازدواج شو که بعدا از ترس مهریه بخوایی باهاش مدارا کنی............مجبور که نیستی حتما ازدواج کنی!!!!!!!!!!!

مهریه حق زنه، پس حق طلاقم حق مرده...حتما ، من عمرا بیشتر از 14 تا مهر کنم.

banooyeariayi

عضو جدید
ترجیح میدم مجرد بمونم تا اینکه 3000 تا مهر کنم،
در ضمن حق طلاقم با مرده تا ابد

تا ابد نیست
می تونی توافقی بگیری

زندگی اگر خوب باشه و از کنار هم بودن لذت ببرین فرقی نمی کنه حق طلاق با کی باشه
اگر بجایی برسونه تون که زجراور باشه حق طلاق با هر کی باشه فرقی نمی کنه فقط دوس داری زود تموم بشه تا از این زندگی زجراور راحت بشی

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هم آقایون حق دارن هم خانوما .... زمونه بدی شده واقعا نمیشه به کسی اعتماد کرد... نه یه دختر میتونه به یه پسر اعتماد کنه و نه یه پسر به یه دختر:(
ولی من از این لحاظ با آقایون موافقم که مهریه 3000 سکه ای یعنی چی! خب وقتی با چشم خودمون می بینیم که کل زندگیشم بفروشه نمیتونه 30 تا سکه بده دیگه 3000 سکه واسه مهریه چه معنی داره!!!
حالا جالب تر از اینا اینه که مثلا 514 تا سکه به نیت چهارده معصوم مهر خودشون میکنن! الان من موندم اون 14 معصوم این وسط چه ربطی به 514 داره:surprised:!!!

مهرگا

عضو جدید
خانومای محترم.شماهرجقدرهم که مهریه تون زیادباشه.نمیتونه خوشبختیتون روتضمین کنه.هرچندتواین روزا.نه دخترراحت میتونه اعتمادکنه نه پسر.ولی مهریه این مشکلوحل نمیکنه

مهسا مشهدی

عضو جدید
به نظر من باید هدف از ازدواج رو مشخص کنیم .
برای چی ازدواج می کنیم هر وقت به این سوال
به طور واضح (برای خودمون نه برای کس دیگه)
جواب دادیم . اون موقع هست که مسئله مهریه و حق طلاق حل میشه .
اگر هدفمون از ازدواج رسیدن به آرامش واقعی در کنار شریکیه که بتونیم در مراحل سخت
زندگی بهش تکیه کنیم و در مراحل خوش زندگی باهم بخندیم
اون موقع می تونیم به مهریه به عنوان یک هدیه نگاه کنیم و به حق طلاق
به عنوان یک حق دوطرفه . . . شاید حرف هام آرمانی به نظر بیاد
ولی یه کم که باخودتون فکر کنید به نتایج جالبی می رسید . . .

F.H

عضو جدید
هم آقایون حق دارن هم خانوما .... زمونه بدی شده واقعا نمیشه به کسی اعتماد کرد... نه یه دختر میتونه به یه پسر اعتماد کنه و نه یه پسر به یه دختر:(
ولی من از این لحاظ با آقایون موافقم که مهریه 3000 سکه ای یعنی چی! خب وقتی با چشم خودمون می بینیم که کل زندگیشم بفروشه نمیتونه 30 تا سکه بده دیگه 3000 سکه واسه مهریه چه معنی داره!!!
حالا جالب تر از اینا اینه که مثلا 514 تا سکه به نیت چهارده معصوم مهر خودشون میکنن! الان من موندم اون 14 معصوم این وسط چه ربطی به 514 داره:surprised:!!!
وقتی اینجوریه میگن مهریه چهارده تا و 500 تا سکه هدیه از طرف خانواده داماد
دیدم که میگما

بالا