خانوما آقایون تشریف بیارید.

sinasolhy

عضو جدید
سلام...در تایپیک قبلیه(http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/341393) اینجانب یک سوال

پرسیدم، که بحث به درازا کشیده شد. در نتیجه بر آن شدم در این تایپیک خانوما و آقایون حرفاشون رو

در مورد حقوق خودشون بزنن. ظلم هایی که در حقشون شده(اگه شده). از همه چی. فقط 1- دعوا

ممنوع 2- توهین ممنوع. هر حرفی زده میشه با دلیل و منطق... به نتیجه برسیم تا دیگه انقد حرف

نشنویم در حق ما اجحاف شد.

بسم الله...

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...در تایپیک قبلیه(http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/341393) اینجانب یک سوال پرسیدم، که بحث به

درازا کشیده شد. در نتیجه بر آن شدم در این تایپیک خانوما و آقایون حرفاشون رو در مورد حقوق خودشون بزنن. ظلم هایی

که در حقشون شده(اگه شده). از همه چی. فقط 1- دعوا ممنوع 2- توهین ممنوع. هر حرفی زده میشه با دلیل و

منطق... به نتیجه برسیم تا دیگه انقد حرف نشنویم در حق ما اجحاف شد.

بسم الله...

یعنی چکار کنیم؟

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا تورو خدا باز جو الکی ندین
در حقه هیشکی ظلم نشده
نه دختر نه پسر

sinasolhy

عضو جدید
خب مثل اینکه واقعا در حق هیچکی ظلم نشده. پس اگه کسی جایی بگه در حق ما ظلمیده، من میدونم و اون...
فعلا

pahlevoon 70

عضو جدید
سلام...در تایپیک قبلیه(http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/341393) اینجانب یک سوال

پرسیدم، که بحث به درازا کشیده شد. در نتیجه بر آن شدم در این تایپیک خانوما و آقایون حرفاشون رو

در مورد حقوق خودشون بزنن. ظلم هایی که در حقشون شده(اگه شده). از همه چی. فقط 1- دعوا

ممنوع 2- توهین ممنوع. هر حرفی زده میشه با دلیل و منطق... به نتیجه برسیم تا دیگه انقد حرف

بسم الله...
وای تو چقده خوبی مرسی که چنین کرسی ازاد اندیشیی رو واسه حل مشکلات جوونا راه انداختی افرین افرین

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی وقته که زنها به حیطه مردها وارد شدند اما اگه مردی به حیطه زنها وارد بشه محکوم میشه.

قبول ندارم شما اول باید حیطه رو تعریف کنید یعنی چی که زنها وارد حیطه مردا شدند؟
اگه منظورتون کار هست که از نظر من هر کسی بتونه هر کاری بکنه باید انجام بده نمیشه بهش بگی شما نباید انجام بدی چون وارد حیطه ما میشه رقابت همیشه باید باشه.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبول ندارم شما اول باید حیطه رو تعریف کنید یعنی چی که زنها وارد حیطه مردا شدند؟
اگه منظورتون کار هست که از نظر من هر کسی بتونه هر کاری بکنه باید انجام بده نمیشه بهش بگی شما نباید انجام بدی چون وارد حیطه ما میشه رقابت همیشه باید باشه.

بحث در این مورد گسترده هست و البته نمیشه در باشگاه مهندسان بازش کرد.

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
و همینطور مهریه و نفقه برای مردها.

میدونی مهریه واسه چیه؟
میدونی در مقابل نفقه یه زن چه کارایی انجام میده؟
من حاضرم از هر دوش بگذرم و حق طلاق با من باشه والبته حقوقی که برای مرد تعریف شده در مقابل این دو کار.

sinasolhy

عضو جدید
درسته منم برا همین گفتم حیطه رو باید تعریف کرد.
از نظر من حق طلاق یکی از بزرگترین ظلم ها در حق خانوماست .

حق طلاق با خانوما باشه که چی بشه؟
اینکه شماها به راحتی میتونین یه پسر 25 ساله رو بدبخت کنین، ظلم در حق کیه؟

sinasolhy

عضو جدید
میدونی مهریه واسه چیه؟
میدونی در مقابل نفقه یه زن چه کارایی انجام میده؟
من حاضرم از هر دوش بگذرم و حق طلاق با من باشه والبته حقوقی که برای مرد تعریف شده در مقابل این دو کار.

تو بگو مهریه واسه چیه؟3000 تا واسه چیه؟؟؟؟؟؟

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو بگو مهریه واسه چیه؟3000 تا واسه چیه؟؟؟؟؟؟

دختره تو عمرش یه میلیون یه جا ندیده بعد میکه 500 سکه مهریه ام !!! آخه بی انصاف واسه چی؟ اگه فردا روزی سر ناسازگاری با شوهر بگیری شوهر باید چیکار کنه؟

3erERFAN

عضو جدید

بسم الله...
حسش نیست جون تو..... من به خودم اطمینان دارم..... لازم به داد و بیداد نیست

sinasolhy

عضو جدید
دختره تو عمرش یه میلیون یه جا ندیده بعد میکه 500 سکه مهریه ام !!! آخه بی انصاف واسه چی؟ اگه فردا روزی سر ناسازگاری با شوهر بگیری شوهر باید چیکار کنه؟
500 خوبه .میگم 3000 تا.هدفشون همینه.حرصم میگیره حرف زیادی میزنن بخدا

ایران86

کاربر فعال
سلام.....خب حرفتون بد بود...:redface:...یعنی چی ما دخترا میتونیم براحتی یه پسر 25 ساله رو بد بخت کنیم؟...اتفاقا دخترا خوشبختی آرزوشونه.......پسرا رو اصلا نمیشه شناخت......:confused:..ترس و دلهره ای که دخترا واسه ازدواج دارن رو پسرا ندارن....:que:..

sinasolhy

عضو جدید
سلام.....خب حرفتون بد بود...:redface:...یعنی چی ما دخترا میتونیم براحتی یه پسر 25 ساله رو بد بخت کنیم؟...اتفاقا دخترا خوشبختی آرزوشونه.......پسرا رو اصلا نمیشه شناخت......:confused:..ترس و دلهره ای که دخترا واسه ازدواج دارن رو پسرا ندارن....:que:..
اتفاقا دلهره پسرا خیلی بیشتره.ما همه فک میکنیم اگه زنمون مهریه رو بزاره اجرا ، با این گرونی سکه، چه خاکی تو سرمون کنیم؟ واسه همینم خیلی از ما ها از زیر ازدواج در میریم.

ایران86

کاربر فعال
شما پسرا که حقتونه بترسید.....آخه بیشتره جاها دیدم که بر اساس ظاهر قضاوت میکنید.....چه در مورد خونواده دختر چه ظاهر خود فرد....

بالا