جمله هایی که دخترها ظرفیت شنیدنشو ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟

reza faraji azar

عضو جدید
زن های بی جنبه

دوستت دارم ---------------انقدر بی جنبه ان که سریع خودشونو گم میکنن. میخوام باهات ازدواج کنم ------------دیگه بدبخت میشین مثل کنه میچسبن بهت. من عاشقت شدم---------چنان برات خودشونو میگیرن که از هر چی عشقو عاشقی حالت بهم میخوره. من دیروز با دختر داییم رفتم پارک--------دیگه کاری ندارن دختر داییت چند سالشه میخوان از حسودی بترکن. فردا تنهام میای پیشم--------------چنان برات ناز میکنن که انگار از دختر شاهزاده جزایر مارماری دعوت کردی بیاد پیشت. دلم برات تنگ شده بود---------------دیگه بیچار شدی نازه و عشوشون میزنه در حد هزار دیگه فکر میکنن چه گوهر گران بهایی هستن که دلت براش تنگ شده. چقدر خوشگل شدی--------------دیگه خودشونو با جنیفر هم سطح میکنند یه کلمه گفتی خوشگل شدی فکر میکنه دیگه مانکن 2013اروپا انتخاب شده

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
با همه این اوصاف من عاشق دختر بودنمم خداجون شکرت
.
.
.
.
..
من به بعضیاش اعتراض دارم
دوستت دارم ---------------انقدر بی جنبه ان که سریع خودشونو گم میکنن.نه باااااااااااو اینطولیام نیست
میخوام باهات ازدواج کنم ------------دیگه بدبخت میشین مثل کنه میچسبن بهت. وا اگه میخواد ازدواج کنه که نمیگه اقدام میکنه بهله
من عاشقت شدم---------چنان برات خودشونو میگیرن که از هر چی عشقو عاشقی حالت بهم میخوره. نه باو
من دیروز با دختر داییم رفتم پارک
--------دیگه کاری ندارن دختر داییت چند
سالشه میخوان از حسودی بترکن. اخه موافقم 100درصد رد خور نداله..............دی
فردا تنهام میای پیشم--------------چنان برات ناز میکنن که انگار از دختر شاهزاده جزایر مارماری دعوت کردی بیاد پیشت.حخ داله خب
دلم برات تنگ شده بود---------------دیگه بیچار شدی نازه و عشوشون میزنه در حد هزار دیگه فکر میکنن چه گوهر گران بهایی هستن که دلت براش تنگ شده. بله بله موافقم منم اینطولیم خیلی خوفه ها
چقدر خوشگل شدی
--------------دیگه خودشونو با جنیفر هم سطح میکنند یه
کلمه گفتی خوشگل شدی فکر میکنه دیگه مانکن 2013اروپا انتخاب شده.وا من همیسه خومسلم

خوب بود بعضی چیزاش واقعیته اما همیناست که زندگی شیرین میکنه

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا رو یادت رفت بگی;)
میخوام برات ی کادو بخرم.....
چقد این آرایش بهت میاد....
اسم دوستت چی بود...
بازیگر زنه که تو اون فیلمه بود,چقد استایلش عالی بود....

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینا رو یادت رفت بگی;)
میخوام برات ی کادو بخرم.....
چقد این آرایش بهت میاد....
اسم دوستت چی بود...
بازیگر زنه که تو اون فیلمه بود,چقد استایلش عالی بود....

بقیه هیچی این قسمتشو خیلی دوس دارم:d

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با همه این اوصاف من عاشق دختر بودنمم خداجون شکرت
.
.
.
.
..
من به بعضیاش اعتراض دارم
دوستت دارم ---------------انقدر بی جنبه ان که سریع خودشونو گم میکنن.نه باااااااااااو اینطولیام نیست
میخوام باهات ازدواج کنم ------------دیگه بدبخت میشین مثل کنه میچسبن بهت. وا اگه میخواد ازدواج کنه که نمیگه اقدام میکنه بهله
من عاشقت شدم---------چنان برات خودشونو میگیرن که از هر چی عشقو عاشقی حالت بهم میخوره. نه باو
من دیروز با دختر داییم رفتم پارک
--------دیگه کاری ندارن دختر داییت چند
سالشه میخوان از حسودی بترکن. اخه موافقم 100درصد رد خور نداله..............دی
فردا تنهام میای پیشم--------------چنان برات ناز میکنن که انگار از دختر شاهزاده جزایر مارماری دعوت کردی بیاد پیشت.حخ داله خب
دلم برات تنگ شده بود---------------دیگه بیچار شدی نازه و عشوشون میزنه در حد هزار دیگه فکر میکنن چه گوهر گران بهایی هستن که دلت براش تنگ شده. بله بله موافقم منم اینطولیم خیلی خوفه ها
چقدر خوشگل شدی
--------------دیگه خودشونو با جنیفر هم سطح میکنند یه
کلمه گفتی خوشگل شدی فکر میکنه دیگه مانکن 2013اروپا انتخاب شده.وا من همیسه خومسلم

خوب بود بعضی چیزاش واقعیته اما همیناست که زندگی شیرین میکنه

سونیا اگه بهت بگم:
من دیروز با دختر داییم رفتم پارک:surprised:
چه حسی بهت دست میده!!!!!!!!؟؟؟:دی:D

urban planing

عضو جدید
هر کی به من این چیزارو بگه میخوابونم تو گوشش!:D
نه که شماها خیلی با جنبه این؟

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زن های بی جنبه

دوستت دارم ---------------انقدر بی جنبه ان که سریع خودشونو گم میکنن. میخوام باهات ازدواج کنم ------------دیگه بدبخت میشین مثل کنه میچسبن بهت. من عاشقت شدم---------چنان برات خودشونو میگیرن که از هر چی عشقو عاشقی حالت بهم میخوره. من دیروز با دختر داییم رفتم پارک--------دیگه کاری ندارن دختر داییت چند سالشه میخوان از حسودی بترکن. فردا تنهام میای پیشم--------------چنان برات ناز میکنن که انگار از دختر شاهزاده جزایر مارماری دعوت کردی بیاد پیشت. دلم برات تنگ شده بود---------------دیگه بیچار شدی نازه و عشوشون میزنه در حد هزار دیگه فکر میکنن چه گوهر گران بهایی هستن که دلت براش تنگ شده. چقدر خوشگل شدی--------------دیگه خودشونو با جنیفر هم سطح میکنند یه کلمه گفتی خوشگل شدی فکر میکنه دیگه مانکن 2013اروپا انتخاب شده

اینا که خیلی خوبه ولی آخه مشکل اینجاست که پسرها هم ظرفیت شنیدن این کلماتو از زبون دخترا ندارن مثل دوستت دارم من عاشقت شدم دلم برات تنگ شده بود

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زن های بی جنبه

:question::w20::huh:

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زن های بی جنبه

همینی که هست:razz:پسرا ک بی جنبه ترن......:D

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
اه حرف دلمونی زدی داداش
خدا نکنه از دهنت در بره بگی دوستت دارم
تا اخر عمر بدبختی

ریحانه...

عضو جدید
اصلا همینه که هست اصلا دختر باید همینطوری باشه
تازشم بیخود با دخترخالش رفته پارک چه گستاخم هستید.خخخخخخخخخ