جزوات آموزش نرم افزارهای مهندسی صنایع رااز اینجا دانلود کنید

amir604

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز
من امروز با سایتتون آشنا شدم. واقعا عالی بود . امیدوارم موفق و موید باشید و این سایت هر روز بهتر و کاملتر بشه.

با تشکر :heart: :gol:

g.abdollahi

عضو جدید
با سلام
ضمن تشكر به خاطر گذاشتن جروه ها در سايت ، بعضي از لغات جزوه هاي msp را نمي توان خواند ، لطفا راهنمايي كنيد از چه فونتي بايد استفاده نمايم

مژبد

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من اولین پستم فکر میکنم تو این فارم باشه
از این فایلهای پی دی افی که گذاشتین خیلی ممنون واقعا خیلی به کار اومدن
اما خیلیاشو نمیشه دانلود کرد

می خواستم ببینم اون دوستمون که از همه بیشتر این بسته هی آموزشی رو گذاشته می تونه اینا رو به صورت cd درستشون کنه و اگه کسی بخواد براش بفرسته
هزینشم یه شماره حساب بده که به اون شماهره حسابب براش هزینشو واریز کنن؟؟؟
ممنون میشم اگه دوستمون جواب بدن

milad_fs

عضو جدید
درود به همه ی شما.ممنون از سایتتون.خیلی به دردم خورد و امیدوارم بازم آموزش primavera بزارید.بازم متشکر.با آرزوی موفقیت---میلاد

woodywood

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
راستش من آموزش این نرم افزارو نمی خوام چون بلدم
فقط من توی یک مقاله از این نرم افزار استفاده کردم که حالا باید توی توضیحاتم معرفی این نرم افزار و کاربردهاشو بنویسم
اگه lingo 8 بود بهتر
ولی هیچ متنی ندارم.
کسی می تونه کمکم کنه ؟
لطفا خیلی حیاتیه .

woodywood

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
راستش من آموزش این نرم افزارو نمی خوام چون بلدم
فقط من توی یک مقاله از این نرم افزار استفاده کردم که حالا باید توی توضیحاتم معرفی این نرم افزار و کاربردهاشو بنویسم
اگه lingo 8 بود بهتر
ولی هیچ متنی ندارم.
کسی می تونه کمکم کنه ؟
لطفا خیلی حیاتیه .

amir7121360

عضو جدید
با سلام به همه دوستان و عزیزان
از دوستات گل اگه کسی در رابطه با روشهای بالانس خطوط (facility location and layout) در winqsb و یا اطلاعات و مقاله ای در رابطه با ان که چه کارخانجات صنعتی و تولیدی با یکی از این روشها کار می کنند را برام mail کنند یا upload کنند یک دنیا ممنون میشم
amir.fathali@gmail.com

fafa_iut

عضو جدید
کمک

کمک

سلام بخش اول آموزش word و بخش 5 ام msp باز نمی شه
میشه دوباره بذارین؟

kamran_jh

عضو جدید
سلام
در مورد P6 کسی یه جزوه مختصر داره؟
فقط ذرحدی که بتونم باهاش استارت کنم
ممنون

f_solhjoo

عضو جدید
دوستان عزیز با سلام
در مورد تبدیل تاریخ میلادی به شمسی در نرم افزار MSP و همچنین آموزش QSB اگر کسی مطلبی و یا آدرسی داره ممنون میشم به من اطلاع بده .
آدرس ایمیل f_solhjoo@yahoo.com .

پرين

عضو جدید
سلام يانيك محترم
ممنون از تمام زحماتت من برعكس بچه هاي ديگه خيلي راحت فايلايي رو كه كذاشته بوديد برداشتم خواستم تشكر كنم

mohammadmo

عضو جدید
تشكر

تشكر

سلام
ضمن تشكر اگر در خصوص نرم افزارهاي كنترل موجودي مطلبي داريد خوشحال مي شويم اگر مطرح بفرماييد :
در اين موارد

OPT
MPPZI
MPCS
Production Manager
MRP

mn4030

عضو جدید
سلام
من دانشجوی رشته آمار هستم.
خیلی از آموزشتون ممنون .
خیلی استفاده کردم.
در پیشگاه حق سر بلند باشید

Disaster

عضو جدید
expert choice

expert choice

سلام دوستان

من این ترم برای درس کاربرد کامپیوتر باید سمیناری برای نرم افزار expert choice ارائه بدم . جزوه آموزشی چیزی از این نرم افزار هست !؟

ممنون میشم از بچه ها که اطلاعاتی در مورد این برنامه کارش و اینا لطف کنن و به من بدن .

من هنوز خود برنامه رو هم نتونستم درست دانلود کنم . چون lisance key گویا اکسپایر شده و برنامه اجرا نمیشه !!

به کمکتون نیازمندیم .

بالا