بچه که بودین از چی بیشتر می ترسیدین؟

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از هیچی.........:D.
اما الان که بزرگ شدم از خیلی چیزها........................بیشتر ازهمه م از انسانها...........:surprised:

آمیتیس19

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم یه پسر خاله دارم هر بار می خواست منو بترسونه می گفت جن.
یه بارم به زور دوچرخه اشو گرفتم.نزدیک یه ساختمون که شدم داد زد:اون ساختمون جن داره!
دوچرخه رو انداختم و دوئیدم تو خونه.
اونشب تا صبح جلو در اتاق مامان و بابام رو زمین خوابیدم!

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
عرضم به حضور همه...
آفرین به شما که آگاهی دارین...
شما که همیشه تو یه شهر شلوغ و پر جمعیت هستید نمیتونید نظری در مورد جن داشته باشید!
اگه موضوع به شناخت جن باشه ما به داداشمون میگیم میثم جنی... :smile:
تا 6ماه پیش فکر میکردم داره چرت میگه ولی بعد فهمیدم یه کاسه ای زیر نیم کاسش هست...
و واقعا به هم ثابت شد...لازم نیست بگید به افکار انسانه،1بار تشریف ببرید جاهای خلوت اطراف شهر یا یکی از روستاهای کویری،متوجه میشید که افکارتون به بنبست میخوره!

rzha

عضو جدید
عرضم به حضور همه...
شما که همیشه تو یه شهر شلوغ و پر جمعیت هستید نمیتونید نظری در مورد جن داشته باشید!
تا 6ماه پیش فکر میکردم داره چرت میگه ولی بعد فهمیدم یه کاسه ای زیر نیم کاسش هست...
و واقعا به هم ثابت شد...لازم نیست بگید به افکار انسانه،1بار تشریف ببرید جاهای خلوت اطراف شهر یا یکی از روستاهای کویری،متوجه میشید که افکارتون به بنبست میخوره!
اولا که من آگاهی ندارم دوما جن هست ولی از انسان ترسناک تر نیست که با دستای خودش داره همه چیو داغون میکنه و.........

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عرضم به حضور همه...
من چار سال خونمون بیخ قبرستون بود و بهترین مکان برای تمرین اهنگم که سرو صدای همسایه هارو در نمی اورد هرشب از مسئول قبرستون اجازه میگرفتم و توش با بچه ها تمرین میکردیم

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چار سال خونمون بیخ قبرستون بود و بهترین مکان برای تمرین اهنگم که سرو صدای همسایه هارو در نمی اورد هرشب از مسئول قبرستون اجازه میگرفتم و توش با بچه ها تمرین میکردیم
بابا تو دیگه کی هستی؟؟
حالا نوازنده ای یا خواننده؟؟؟

sunshid

عضو جدید
من خیلی کله خراب بودم از هیچی نمیترسیدم ولی بقیه بچه هارو میترسوندم بعدشم کلی میخندیدم.

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
ما تو خونمون 1 اتاق تاریک داشتیم .که ماش بسته بود و خیلی تاریک و ترسناک دیده میشد . از ااون اتاق خیلی میترسیدم :)