بچه که بودین دوسداشتین چیکاره بشین؟ تونستین بهش برسین؟

legend.68

اخراجی موقت
من همیشه دوسداشتم یه خلبان بشم اما افسوس که نشد
حتی برا امتحانش رفتم اما رد شدم
ولی با این حال از وضعیت خودم راضیم وخدارو شکر میکنم

sky walker1

عضو جدید
من کوچیکیام فقط فکره بازی بودم یروز ممکن بود کارتن فوتبالیستارو نگاه کنم شبش فوتبالیس بشم فردا کارتن کماندار نوجوان یهوبرم سمته تیراندازی خلاصه روزی یشغل عوض میکردم ولی فک کنم علاقه اصلیم تو بچگی دوس داشتم مهندس شیمی بشم تو سن ابتداییم

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کوچیک که بودم همش یک کاغذمیگرفتم دستم ادای دکترا را در میاوردم و نسخه مینوشتم گاهی هم هوس میکردم معلم بشم توی بلوغ بازیگری دوست داشتم ولی الان معمارم زیاد راضی نیستم ولی چه میشه کرد.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی عقلم یه کم رسید دوست داشتم مهندس شم واسه همینم رشته علوم پایه دانشگاه دولتی رو ول کردم رفتم مهندسی ازاد
ولی حیف که الان مهندسم ولی اونی که می خواستم نه. مثه زنبور بی عسلم
:D

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دوست داشتم معلم بشم.
ولی چهارم و پنجم دبستان که بودم نظرم عوض شد دوست داشتم مهندس مکانیک بشم....

shadi.g

عضو جدید
من کوچیک بودم همیشه دوست داشتم دکتر بشم و دارو بسازم داروهای عجیب...(مثلا میخواستم دکتر داروساز بشم) اما شدم مهندس IT خدا رو شکر راضیم اما اگه دکتر داروساز بودم بیشتر خوشحال میشدم..;)

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کوچیک بودم همیشه دوست داشتم دکتر بشم و دارو بسازم داروهای عجیب...(مثلا میخواستم دکتر داروساز بشم) اما شدم مهندس IT خدا رو شکر راضیم اما اگه دکتر داروساز بودم بیشتر خوشحال میشدم..;)

جدی چه سنی بودی این فکرو می کردی مگه می دونستی شاخه داروسازی چیه؟

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بچگي دوست داشتم تو صنايع شيميايي باشم

وقتي بچه بودم و از جلوي پالايشگاه رد ميشدم كف ميكردم

الان هم شيمي كاربردي ميخونم / نميدونم چكاره ميشم

يادمه بچگي هام زير تخت خوابم يك آزمايشگاه الكي واس خودم درست كرده بود

زردچوبه ميريختم توي آب رنگش زرد ميشد ، مثلا يك محلول شيميايي بود

وووووو خلاصه خيلي ماده ها رو باهم قاطي ميكردم

به ستاره شناسي علاقه داشتم ، يك تلسكوپ خودم درست كردم ، واي چه لذتي داشت ، وقتي با تلسكوپ خودم به ماه نگاه ميكردم ماه 3-4 برابر ميشد و منم خر كيف ميشدم ........ و اما الان هنوز نجوم و رو آماتور دنبال ميكنم

تا اينجا خدا رو شكر هنوز دارم روي آرزوي بچگي هام مانور ميدم

يكم بزرگتر شدم ، مادر بزرگم عارضه قلبي عروقي داشت _ خيلي دوستش داشتم _ ميخواستم واسه نجات جون مادر بزرگم دكتر بشم

اما متاسفانه فوت كرد ، شايد اگه 2 سال بيشتر زنده ميموند من به اشتياق نجات جونش الان دكتر بودم

تا 2 دبيرستان مثل الاغ ميخوندم تا مامان بزرگم رو نجات بدم ((تا 2 دبيرستان هنوز اون آروزي كودكي درونم موج ميزد))

اما بعد فوت اون ديگه....... رفتم شيمي چون دوست داشتم

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از بچگی عاشق کارای فنی بودم. از 7-8 سالگی دوس داشتم یه مهندس بشم ک خدارو شکر شدم.

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوچیک که بودم همش یک کاغذمیگرفتم دستم ادای دکترا را در میاوردم و نسخه مینوشتم گاهی هم هوس میکردم معلم بشم توی بلوغ بازیگری دوست داشتم ولی الان معمارم زیاد راضی نیستم ولی چه میشه کرد.

مبارزه كن تا پيروز باشي

يك مبارزه حرفه اي

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از وقتی که کامپیوتر اومدم تو ایران واقعا دیونه اش شدم و یه جور هایی وابسته به هم شدیم و هستیم ولی دوران کوچیکیم که نه کامپیوتری بود نه سیستم دیجیتالی و منم آرزویی در این مورد نداشتم ولی یادم میاد مادرم از بچگی من بیماری قلبی داشت و من همیشه بهش میگفتم مامان غصه نخور من خودم دکتر میشم خوبت میکنم رشته دبیرستانمم تجربی بود ولی همینطور دیپلمم ولی خوب تقدیر در این بود که مادرم عمرش به دنیا نبود و فوت کرد(خدارحمتش کنه) و بعدش دیگه بعد از علاقه مندیم به کامپیوتر به این سمت و سو رفتم ولی آرزوی بچگیم همون دکتری بود

legend.68

اخراجی موقت
من از وقتی که کامپیوتر اومدم تو ایران واقعا دیونه اش شدم و یه جور هایی وابسته به هم شدیم و هستیم ولی دوران کوچیکیم که نه کامپیوتری بود نه سیستم دیجیتالی و منم آرزویی در این مورد نداشتم ولی یادم میاد مادرم از بچگی من بیماری قلبی داشت و من همیشه بهش میگفتم مامان غصه نخور من خودم دکتر میشم خوبت میکنم رشته دبیرستانمم تجربی بود ولی همینطور دیپلمم ولی خوب تقدیر در این بود که مادرم عمرش به دنیا نبود و فوت کرد(خدارحمتش کنه) و بعدش دیگه بعد از علاقه مندیم به کامپیوتر به این سمت و سو رفتم ولی آرزوی بچگیم همون دکتری بود
بابت فوت مادرت واقعا متاسفم ایشاالله غم اخرت باشه
امیدوارم که هر ارزویی داری بهش برسی البته ارزوهای خوب چون اینطوری روح مادرتم شاد میشه

Mesut.It

عضو جدید
من از بچگی دوست داشتم مدیر یک شرکت یا کارخونه ای بشم ویکی از آرزوهام هم همینه
درسم که تموم شد می خوام همین کارو انجام بدم

comed-g

عضو جدید
من همیشه دوست داشتم ادبیات بخونم ولی نشد و عمران خوندم......الانم باوصف راضی بودن از شغلم زیاد بهم خوش نمیگذره........

najafi20

عضو جدید
من دوست داشتم خلبان بشم ولي يه حسابدارشدم الانم كارمو خيلي خيلي دوست دارم