بودا و زن هرزه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
بین .به این دختره تازه وارده بفهمون کیوان کیه وگرنه بد میبینه ها. رفته رو اعصابم بدجوری

کدوم دختره تازه وارده ؟؟؟

خب داداش من ادامه نده .

یک اقا همیشه رعایت حال یک خانمو میکنه

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کدوم دختره تازه وارده ؟؟؟

خب داداش من ادامه نده .

یک اقا همیشه رعایت حال یک خانمو میکنه

اخه رفتارشو برو بخون به آدم بر میخوره .اخلاق منو که میدونی با خانما کل کل ندارم.

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
بودا به دهی سفر كرد . زنی كه مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد . بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه‌ی زن شد . كدخدای دهكده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت : «این زن، هرزه است به خانه‌ی

او نروید » بودا به كدخدا گفت : « یكی از دستانت را به من بده» كدخدا تعجب كرد و یكی از دستانش را در دستان بودا گذاشت . آنگاه بودا گفت : «حالا كف بزن» كدخدا بیشتر تعجب كرد و گفت: « هیچ كس نمی‌تواند با یك دست كف بزند»

بودا لبخندی زد و پاسخ داد : «هیچ زنی نیز نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد، مگر این كه مردان دهكده نیز هرزه باشند . بنابراین مردان و پول‌هایشان است كه از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند .»

واقعا جالب بود...
هر دو طرف مقصرن..........

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بودا به دهی سفر كرد . زنی كه مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد . بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه‌ی زن شد . كدخدای دهكده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت : «این زن، هرزه است به خانه‌ی

او نروید » بودا به كدخدا گفت : « یكی از دستانت را به من بده» كدخدا تعجب كرد و یكی از دستانش را در دستان بودا گذاشت . آنگاه بودا گفت : «حالا كف بزن» كدخدا بیشتر تعجب كرد و گفت: « هیچ كس نمی‌تواند با یك دست كف بزند»

بودا لبخندی زد و پاسخ داد : «هیچ زنی نیز نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد، مگر این كه مردان دهكده نیز هرزه باشند . بنابراین مردان و پول‌هایشان است كه از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند .»
خیلی زیبا بود... ممنون:w27:
.
خیلی عالی بود

واقعا ما مردها رو خوب به تصویر کشید
:lol:چه آقای محترمی.... معترف به واقعیت...:lol:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این یه مورد داستان فرق میکنه اگه تقاضا نباشه عرضه هم نخواهد بود
اگه مرد هرزه ایی نباشه زن هرزه ایی هم وجود نداره
به شخصه تو این مسائل آقایون رو بیشتر مقصر میدونم تا خانومها

شما خیلی کار خوبی می کنین :)