بودا و زن هرزه

ricardo

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بودا به دهی سفر كرد . زنی كه مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد . بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه‌ی زن شد . كدخدای دهكده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت : «این زن، هرزه است به خانه‌ی
او نروید » بودا به كدخدا گفت : « یكی از دستانت را به من بده» كدخدا تعجب كرد و یكی از دستانش را در دستان بودا گذاشت . آنگاه بودا گفت : «حالا كف بزن» كدخدا بیشتر تعجب كرد و گفت: « هیچ كس نمی‌تواند با یك دست كف بزند»

بودا لبخندی زد و پاسخ داد : «هیچ زنی نیز نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد، مگر این كه مردان دهكده نیز هرزه باشند . بنابراین مردان و پول‌هایشان است كه از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند .»

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
بودا به دهی سفر كرد . زنی كه مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد . بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه‌ی زن شد . كدخدای دهكده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت : «این زن، هرزه است به خانه‌ی
او نروید » بودا به كدخدا گفت : « یكی از دستانت را به من بده» كدخدا تعجب كرد و یكی از دستانش را در دستان بودا گذاشت . آنگاه بودا گفت : «حالا كف بزن» كدخدا بیشتر تعجب كرد و گفت: « هیچ كس نمی‌تواند با یك دست كف بزند»

بودا لبخندی زد و پاسخ داد : «هیچ زنی نیز نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد، مگر این كه مردان دهكده نیز هرزه باشند . بنابراین مردان و پول‌هایشان است كه از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند .»

مرسی علی جان
جالب و درست

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
راستی بودا با این حرفش با یه تیر چند تا نشان زده!!!:surprised:

هم مردای دهکده رو پتشونو ریخته رو آب!!!

هم با اون زن محترم .......!!

هم جانماز آب کشیده که من اهل این کارا نیستم!!

خیلی خوشم اومد ازش. آدم زرنگی بوده

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی تقاضایی نباشه زن هرزه ای هم نیست !!بعد هم همچین میگید که انگار اون زن هرزه خودش از اول خواسته که هرزه باشه؟:mad:

چرا دعوا میکنین؟؟؟

خوب تقصیر هر دو طرفه...
تا یکی از دو طرف نخواد که نمیشه کاری کرد...

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی تقاضایی نباشه زن هرزه ای هم نیست !!بعد هم همچین میگید که انگار اون زن هرزه خودش از اول خواسته که هرزه باشه؟:mad:

چرا میزنی؟ .........
منظورم پستو دوتا دوتا میزنی
خوب تقصیر از هر دو طرفه باشه؟حق با خانوم آتیشپاره است.

ویرا

عضو جدید
چرا میزنی؟ .........
منظورم پستو دوتا دوتا میزنی
خوب تقصیر از هر دو طرفه باشه؟حق با خانوم آتیشپاره است.
خوب دیگه همیشه حق با خانم هاست شما هم پسر عاقلی هستی که اینو اعتراف کردی!!
بعد هم مگه خانم ها مثل آقایون هستن که وقتی نتونستن کاری بکنن به کتک زدن دیگران رو بیارن؟

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب دیگه همیشه حق با خانم هاست شما هم پسر عاقلی هستی که اینو اعتراف کردی!!
بعد هم مگه خانم ها مثل آقایون هستن که وقتی نتونستن کاری بکنن به کتک زدن دیگران رو بیارن؟
ببین دختر اومدی ونسازی ها. من نظرشو به عنوان یک انسان گفتم کاری به خانم وآقا بودنش ندارم. در ضمن من پسر عاقلی هستم ولی اگه بخواهی کل دختر پسری بندازی با من ضرر میکنی .خود دانی

ویرا

عضو جدید
ببین دختر اومدی ونسازی ها. من نظرشو به عنوان یک انسان گفتم کاری به خانم وآقا بودنش ندارم. در ضمن من پسر عاقلی هستم ولی اگه بخواهی کل دختر پسری بندازی با من ضرر میکنی .خود دانی
:biggrin::biggrin::biggrin:
دیدی گفتم وقتی نمیتونید کاری بکنید شروع به دعوا کردن میکنید؟؟
(ترسدم تهدیدم نکن):whistle::neutral:

ویرا

عضو جدید
اول اینکه من فقط اشتباه شما را متذکر شدم !!!:razz:
دوم هم اینکه من که با شما دعوا ندارم!!!!:w05:
اگر هم کل دختر پسر مینداختیم من برنده میشدم!!!:w11::w15::w15:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول اینکه من فقط اشتباه شما را متذکر شدم !!!:razz:
دوم هم اینکه من که با شما دعوا ندارم!!!!:w05:
اگر هم کل دختر پسر مینداختیم من برنده میشدم!!!:w11::w15::w15:

اولا من اشتباهی نکردم اگه کردم مشابه اشتباه خودت بود
دوما منم با تو دعوا ندارم
بعدش هم تو برنده میشدی؟ پس هنوز کیوانو نشناختی. فکر کردی.

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این یه مورد داستان فرق میکنه اگه تقاضا نباشه عرضه هم نخواهد بود
اگه مرد هرزه ایی نباشه زن هرزه ایی هم وجود نداره
به شخصه تو این مسائل آقایون رو بیشتر مقصر میدونم تا خانومها

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز

تا وقتی مردی نخواد که از یک جسم الوده بهره مند بشه زنی هم اینکارو نمیکنه . باشما همعقیده ام

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا وقتی مردی نخواد که از یک جسم الوده بهره مند بشه زنی هم اینکارو نمیکنه . باشما همعقیده ام

در راستای تایید فرمایشات شما به استحضار میرساند که
تازه اون خانومها اکثرا نیازهاشون مادیه و با رضایت خاطر این کارو انجام نمیدند برخلاف طرف دیگه که جنس نیازش و جنس رضایتش فرق میکنه

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
در راستای تایید فرمایشات شما به استحضار میرساند که
تازه اون خانومها اکثرا نیازهاشون مادیه و با رضایت خاطر این کارو انجام نمیدند برخلاف طرف دیگه که جنس نیازش و جنس رضایتش فرق میکنه

جای بسی خوشیختیه که یکی از اقایون تایید کرد در این مقوله بیشتر مردها سهم دارن

farzaneh yazdani

عضو جدید

تا حدودی درسته ولی یه چیزی هم هست به اسم غریزه اگه زن عشوه خرکی بیاد مردو گول میزنه
حتی حضرت یوسف هم به سختی کاری که انجام داده معترفه و این نجابت و پاکی خودش را خواست و یاری خدا می دونه جنگ با نفس کار هر کسی نیست
ولی بعضی ها هم شورش را در آوردن دیگه