بدترين بلايي كه سر معلم يا استادت آوردي!!!!

طوفان 2013

اخراجی موقت
نه بابا فقط رو کم کنی بین منو استاد بود و مجبور شدم درس ریاضی رو حذف کنم

sarake

عضو جدید
ماهم یه دفعه استادمون سوعیچ شو جا گذاشت ما هم برداشتیم و رفتیم دانشگاه گردی.استاد بیچاره کلی دنبال ما گشت پیدامون کرد وتازه تشکرم کرد.:D
همین

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال دوم دبیرستان یه دبیری داشتیم(فیزیک) خیلی خانوم خوبی بودا ولی ما باهاش حال نمیکردیم...تدریسشم که افتضااااااااح بود!
پایه صندلی دبیرمون شکسته بود و تازه نوشو خریده بودن،ولی اون شکستهه هنوز گوشه کلاس بود...یه روز با همکاری چن نفر از دوستان فعال کلاس جای صندلی هارو عوض کردیم و پایه صندلی رو با هزار مصیبت چسبوندیم بهش که سر پا واسته...
دبیرمون که اومد سر کلاس دیدیم ای دل غافل دست بیچاره شکسته و تو گچ و آویزون گردنشه..ولی خب دیگه خیلی دیر شده بود!!!!
تا اومد بشینه با کله رفت زیر میز و فقط دست گچ گرفتش موند روی میز ...ما شدیم اینطوری :biggrin: دبیر بیچاره :mad:

ما تو کلاس از شاگردای منظم و درس خون بودیم واسه همین کسی حتی به ما شکم نکرد...:D

طوفان 2013

اخراجی موقت
استاده همسایه دیوار به دیوار مون بود یه دختر تقریبا 27 ساله منم همیشه اذیتش میکردم اون هم اذیتم می کرد فجیع مث به بابام میگفت تو دانشگاه با فلان دختر بود و.......

mahtab 2

عضو جدید
کاربر ممتاز
مایع ظرفشویی ریختم روی سکو تا پاشو گذاشت محکم خورد زمین
یکبارم کیفمو انداختم تو سر ناظم
یک سری هم همسترمو بردم مدرسه و کلی معلم هنرمو ترسوندم و.........
من خیلی شیطون بودم تو مدرسه

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعای بچه های کلاسمون پشت سر معلم زبانومون که همگی ازش متنفررررررررر بودیم باعث شد از پله ها بخوره زمین تازه یکی از موزاییک های پله های راهرو رو هم بشکونه....

memar bashy

عضو جدید
بدترین بلا واسه سال سوم دبیرستان بود که تمام بچه های کلاس توی سطل زباله ببخشد اگه بی ادبیه شاشیدن بعد اونو گذاشتن بالای در وقتی استاد فیزیک اومد داخل چشمتون روز بد نبینه اون همه جیییییییش روی استاد بیچاره مون ریخت باعث شد که کل کلاس ترم اول فیزیک رو افتادن

بدترین بلای دیگه مون واسه دوم دبیرستان بود که یه استاد داشتیم استاد شیمی بود ، شخصی واقعا عقده ای و بد عنوق بود او تازه یک زانتیای سفید رنگ صفر کیلومتر خرید هیچ وقت هم ماشینو از ترس خط خطی بچه ها به داخل مدر سه نمی اورد همون دور و برا پارک میکرد یه روز بچه ها جاشو فهمیدن ، قبل از کلاس این استاد درس شیرین ورزش داشتیم همه بچه ها حدود 30 یا 35 نفر بودیم

ماشینو طوری خط خطی کردن که انگار ماشین تو عمرش رنگ سفید به خودش ندیده بود ماشین سفید بچاره رو این قدر باکلید خط خطی کردن که ماشین رنگ سبز تیره به خود گرفته بود بعد قبل از اینکه زنگ تفریح بخوره بچه ها بیان اومدیم شروع به فوتبال کردیم
این مدرسه شما احتمالا معاونی کسی را نداشته یا بچه ها اداره اش میکردن

طوفان 2013

اخراجی موقت
این مدرسه شما احتمالا معاونی کسی را نداشته یا بچه ها اداره اش میکردن
داش اما همه میترسیدن مدرسه کنار زندان بود بیشتر بچه های اون مدرسه تو اون سال دوساله سه ساله بودند طوری بود که به وحشی ترین مدرسه شهرمون تبدیل شده بود

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول ترم با استاد حل تمرینمون ترم ریختم رو هم (خانم بود)

آخر ترم که نمره کامل بهم داد باهاش بهم زدم:D

نرگسیا

عضو جدید
:cool:من بهترین بلارو سر استارمون آوردم و از خودم مایه گذاشتم..............
تو دوره کاردانی استادی داشتیم که با عرض شرمندگی یه کم ............ تشریف داشت. آتلیه های معماری هم که مسلما مختلطه........و استادمونم که....
ایشون واسه اینکه به اهدافشون برسن کلاسو به دو گروه آقایون و خانوما تقسیم کردن.... که نتیجش معلومه. قرار شد آقایون بعد از ظهر برن سر کلاس و خانومام قبل از ظهر. هیشکی از این کار استادمون راضی نبود. مغز معمارانه منم فورا شروع به راه حل یابی واسه برگردوندن کلاس به روال عادیش کرد. بچه های کلاسو هماهنگ کردمو گفتم من هرچی به استاد گفتم تاییدم کنید و اصلا نخندین!!!!!!!! بچه هام قبول کردن!
گفتم استاد من نمی تونم با گروه آقایون بیام سر کلاس و باید با خانوما بیام!!!!!!!!! علتشو ازم پرسید. منم سینه راست کردمو با افتخار بهش گفتم استاد من شاغلم و شغلمم چوپونیه!!!!!!:cool:
الانم که نشستم تو کلاس یه کارگر استخدام کردمو گذاشتم تا از گوسفندام نگهداری کنه............... ایشونم باور کرد و گفت اشکالی نداره استثنائا تو با اون یکی گروه بیا. این حرف استاد همانا و از هفته بعد مختلط شدن کلاس همان.
نهایتا کلاس دوباره مختلط شد و منم بدلیل چوپونیم یه نمره 19.50 پایان ترمی از استادمون گرفتم.

ای وللللللللللللل چوپون جووووووووووووووون

• Like
واکنش ها: ho_b

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بار دیگه دقیق تر توضیح بده خاطرتو:surprised:

یک ترم کلاس حل تمرین داشتیم 7 نمره دسته استادش بود خانمم هم بودند

من همون اول ترمی باهاش ریختم رو هم آخر ترم هم که ایشون نمره رو کامل بهم داد باهاش بهم زدم:D

nayyeri1982

عضو جدید
من شاگرد زرنگ بودم . ولي يه بار سر يه مسئله الكي كه در ذهن كودكانه من (چهارم ابتدايي) خيلي مهم مي بود و در اعتراض به يك حركت از معلمم به بهانه آب خوردن از كلاس بيرون رفتم و بعد از مدسه فرار كردم ...
بعد كه رسيدم خونه و مادرم با درايت خودش منو راضي كرد و گل خريد و برگشتيم به مدرسه ...
اينقدر معلممون ترسيده بود و نگران موقعيت كاريش شده بود (مدرسه مون فاصله زيادي تا خونه داشت و تقريبا يه نقطه پرت و حومه شهر قرار داشت . بطوريكه روزها با سرويس به مدرسه مي رفتيم .) و گويا مورد بازخواست مدير هم قرار گرفته بود كه فكر كنم تا روزها بعد پشت سرم فحش و نفرين حواله مي كرد ....
خلاصه اونروز خيلي معللممو رو اذيت كردم . كمتر معلمي است كه از طرف يه بچه محصل ممتاز كلاسش بلا سرش اومده نباشه .. اومنم يه همچين مسئله اي كه به موقعيت شغلي و سابقه كاريش ربط پيدا كنه