بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

*Essi*

اخراجی موقت
استاتیک فقط مسایل مریام کامل حل شود و گرنه نمیتوانید هیچ سوالی را جواب دهید و یا حداکثر دو سوال را میتوانید.

من امسال 5 سوال استاتیک را درست جواب دادم،فقط با حل کامل مسائل مریام و همین هم باعث رتبه خوبی شد.

mojsfr1984

عضو جدید
اولا مرسی از نظری که دادید،دوما اگه کسی به درسی مسلط باشه خب زودتر از اون میگذره،سوما به نظر من رعایت پیش نیازها خیلی هم میتونه جلوی پراکنده خوندن و مشکلات ناشی از اون بگیره،پنجم هم اینکه چهاردرس خوندن عقیده خیلی از مشاورای کنکوره،چون هم باعث جلوگیری از خستگی هم باعث امادگی ذهنی برای جلسه کنکور میشه

ممنونم از اینکه توجه کردین. ولی من در مورد نظر مشاورا چیز دیگه ای شنیدم اونم اینه که نباید یک درس رو بیش از 7 روز کنار گذاشت چون فراموشی مطالب و از دست دادن تسلط روی مطالب زحمات قبلی رو به باد میده. حتی اگه دقت کنین برنامه ریزی پارسه همین طوریه که اکثر درسا رو با هم پیش می بره.

mojsfr1984

عضو جدید
اگر جسارت نباشه کتاب دوجلدی ترمو دینامیک راهیان عالیه ونیازی به خوندن منبع دیگه ای نیست.از من به شما نصیحت تمرینای دوره ای تمام درسا رو حتما حتما بخونید
در مورد کتاب راهیان ارشد کاملا موافقم البته جلد دومش چند تا فصلش اضافه است و برای بچه های مهندسی شیمیه. در کل حرف نداره.

kingi

عضو جدید
ممنونم از اینکه توجه کردین. ولی من در مورد نظر مشاورا چیز دیگه ای شنیدم اونم اینه که نباید یک درس رو بیش از 7 روز کنار گذاشت چون فراموشی مطالب و از دست دادن تسلط روی مطالب زحمات قبلی رو به باد میده. حتی اگه دقت کنین برنامه ریزی پارسه همین طوریه که اکثر درسا رو با هم پیش می بره.
دقیقا رعایت پیش نیازها هم به خاطر این که شما درس جدیدی که میخونید مطالب پایه اون درس که شما چند روز پیش خوندید دوباره مرور میشه.
ضمنا موازی پیش بردن درسا همنطور که قبلا گفتم کاری که باید از اول مهر انجام داد نه الان

mohaa

عضو جدید
سلام.من تو تبدیل 651 آوردم.تو انتخابام به احتمال زیاد صنعتی شیراز قبول می شم،تا اونجایی که می دونم دانشگاه خوبیه ولی دکترا نداره.از کسایی که از این دانشگاه خبر دارن میشه خواهش کنم اطلاعاتشونو در اختیارم بذارن.من کارشناسیمو تو گیلان خوندم(سیالات)رتبم امسال بازم به اینجا میخورد ولی ترجیح دادم تو جایی غیر ازمازندران و گیلان باشم.

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
دوستام عزیز و مهربان سلام :D خوبین؟ من یه چند وقتی هست سر نزدم اینجا اما یه دوری که زدم فهمیدم حسابی حوصله همتون سر رفته هاااااااااااااااااااااا
یه کاری کنیم. هرکسی فعلا سرش خلوته و یه وبگرد ماهره!!!! به من ای میل بده واسش یه کار توپ دارم!
ghazaleh_eng82@yahoo.com;)

mohammadkarami

عضو جدید
سلام.من تو تبدیل 651 آوردم.تو انتخابام به احتمال زیاد صنعتی شیراز قبول می شم،تا اونجایی که می دونم دانشگاه خوبیه ولی دکترا نداره.از کسایی که از این دانشگاه خبر دارن میشه خواهش کنم اطلاعاتشونو در اختیارم بذارن.من کارشناسیمو تو گیلان خوندم(سیالات)رتبم امسال بازم به اینجا میخورد ولی ترجیح دادم تو جایی غیر ازمازندران و گیلان باشم.
سلام
دانشگاه خوبی هست ولی با این رتبه دانشگاه های دیگری هم قبول می شی که مثل بو علی همدان.
برای انتخاب دانشگاه در فوق لیسانس باید دکترا داشته باشه که اگر تصمیم به ادامه برای دکترا داشته باشین، به مشکلی بر نخورین
حتماً اطلاع دارین که آزمون دکترا بیشتر از دانشجو های فوق لیسانس دانشگاه خودشون می گیرن

1356216

عضو جدید
شانس قبولی تبدیل انرژی نسبت به طراحی کاربردی امسال چقدر است و بارتبه 1394 تبدیل ایا احتمال قبولی هست?

mohaa

عضو جدید
سلام.کسی میدونه اگه یه نفر تو انتخاب رشته اشتباه کرده باشه و بخواد انتقالی بگیره و بره به انتخاب بعدی که اونم قبول شده امکان پذیر هست یا نه . دانشگاه دوم از اولی بالاتر باشه.البته قبل از شروع ترم اول باشه.

آخرین ویرایش:

rattling_boy

عضو جدید
دوستام عزیز و مهربان سلام :D خوبین؟ من یه چند وقتی هست سر نزدم اینجا اما یه دوری که زدم فهمیدم حسابی حوصله همتون سر رفته هاااااااااااااااااااااا
یه کاری کنیم. هرکسی فعلا سرش خلوته و یه وبگرد ماهره!!!! به من ای میل بده واسش یه کار توپ دارم!
ghazaleh_eng82@yahoo.com;)

سلام

دقیقا همین طوریه که میگین. من که به کل صبح تا شبم پای نت می گذره تو این چند وقته:razz::victory:

Desert.2004

عضو جدید
دوستان قیمت کتاب های تست ریاضی معتقدی (هر 4 کتاب ریاضی) حدودا چقدره؟

ممنون میشم جواب بدید

mohaa

عضو جدید
رتبه های مربوط به دانشگاه پذیرفته شده که تو چند صفحه پیش اومده بود تو یکی از اون ها رتبه ای که واسه دانشگاه صنعتی شیراز تو تبدیل زده شده بالاتر از 1200بود اونم روزانه.من اینو ندیده بودم ولی تاجایی که پرس و جو کردم از دانشگاه گیلان بالاتره ولی با توجه به این رتبه حتی در حد شبانه گیلان هم نمیرسه.خواهش میکنم یکی بگه درسته یا نه من با 651 تبدیل اونجا قبول می شم این موضوع خیلی نگرانم کرده.لیستی از این رتبه هارو که از پارسه گرفتم چن تایی رتبه های زیر680 بودن که تو صنعتی شیراز پذیرفته شدن.خواهش می کنم کمک کنید.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
ریاضی 1 ،درس:5500
ریاضی 1 تست:8000
ریاضی 2 درس:4800
ریاضی 2 تست:6500
ریاضی مهندسی:5000

mojsfr1984

عضو جدید
دقیقا رعایت پیش نیازها هم به خاطر این که شما درس جدیدی که میخونید مطالب پایه اون درس که شما چند روز پیش خوندید دوباره مرور میشه.
ضمنا موازی پیش بردن درسا همنطور که قبلا گفتم کاری که باید از اول مهر انجام داد نه الان

منم همون طور که توی پستهای قبلیم گفتم برای شروع 4 درس خوبه ولی برای ادامه بایستی تعداد دروس رو افزایش داد.که فکر کنم اگه کسی از مرداد شروع کن و با کمترین ساعات مطالعه ادامه بده تقریبا میشه اواخر شهریور.که از اون به بعد باید تعداد دروس به طور برنامه ریزی شده افزایش پیدا کنه.

mohammadkarami

عضو جدید
سلام.کسی میدونه اگه یه نفر تو انتخاب رشته اشتباه کرده باشه و بخواد انتقالی بگیره و بره به انتخاب بعدی که اونم قبول شده امکان پذیر هست یا نه . دانشگاه دوم از اولی بالاتر باشه.البته قبل از شروع ترم اول باشه.
یکی از دوستام مهندسی هسته ایی پلی تکنیک قبول شده بود و ولی تصمیمش عوض شد و می خواست که تبدیل انرژی شیراز بخونه که نتونست و موافقت نکردن.فکر می کنم مورد شما هم نشه.

mohammadkarami

عضو جدید
رتبه های مربوط به دانشگاه پذیرفته شده که تو چند صفحه پیش اومده بود تو یکی از اون ها رتبه ای که واسه دانشگاه صنعتی شیراز تو تبدیل زده شده بالاتر از 1200بود اونم روزانه.من اینو ندیده بودم ولی تاجایی که پرس و جو کردم از دانشگاه گیلان بالاتره ولی با توجه به این رتبه حتی در حد شبانه گیلان هم نمیرسه.خواهش میکنم یکی بگه درسته یا نه من با 651 تبدیل اونجا قبول می شم این موضوع خیلی نگرانم کرده.لیستی از این رتبه هارو که از پارسه گرفتم چن تایی رتبه های زیر680 بودن که تو صنعتی شیراز پذیرفته شدن.خواهش می کنم کمک کنید.
فکر کنم شما با رتبه 651 روزانه صنعتی شیراز قبول بشین. نگران نباشین;)

arash_saiialat

عضو جدید
سلام به همگی
ببخشید اینجا کسی از آخرین رتبه قبولی علوم حرارتی و دینامیک سیالات روزانه علم و صنعت سال 88 خبر داره.ممنون میشم اگه منو در جریان بگذارید

farzin23

عضو جدید
دانشگاه شیراز یا صنعتی شیراز؟؟؟؟؟
:redface::confused:

silverman24

عضو جدید
قسمت چهارم

- 1320 به بالا و بعضی رشته های با شرایط خاص
آقا ممنون از حرکت جوانمردانه ات.اگه زحمتی نیست این قسمت 1320 به بالا رو دوباره بارگذاری کن.چون خرابه.و حیاتی ترین قسمتش هم همینه که باز نمیشه.بازم سپاس.خیلی مردی

tanha60

عضو جدید
:surprised::surprised::surprised::surprised:میدونید حل تمرینای آخر فصل تمامی کتابها چه وقتی میخواد:warn:

ببخشید.احتمالا منظورمو بد فهمیدید.منظورم تمرینای دورهای آخر هر فصل بود نه تمام تمرینات.البته اگر دقت کنید متوجه میشید که 70 درصد تستای کنکور سراسری از همین تمریناته.که اکثرشون نکته های جالبی دارن.
البته من با تجربه ای که دارم شخصا از یک تمرین استاتیک هم نمیگزرم!استاتیک توی کنکور سوالات سختی داره واکثر داوطلبا از این درس میگزرن وهمه ی اینها باعث میشه که انحراف معیار بالایی داشته باشه.در مورد زبان عمومی هم به همین صورته.به هر حال موفق باشید.
من که از ریاضی عمومی1 وکتاب دکتر نیکوکار شروع کردم و استاتیک هم مریام رو میخونم و تستای راهیانو میزنم و همون طور که گفتم همه ی تمرینها روحل میکنم.چون آدمه فوق العاده عجولی هستم نمی تونم 4 تا درسو هم زمان بخونم.سریع یه کتابو تموم میکنم ومیرم سراغ تستاش.البته با دقت ومفهومی.

آخرین ویرایش:

shervin1368

عضو جدید
منابع ارشد مکانیک --- مهندسی پزشکی بیومکانیک

منابع ارشد مکانیک --- مهندسی پزشکی بیومکانیک

بچه ها خیلی عجیبه که کل سایت ها رو بگردی ولی هیچ اشاره ای به منابع ارشد برای
مباني بيومکانيک 1 و 2 و دروس پايه پزشکي شامل فيزيولوژي و آناتومي و فيزيک پزشکي
نشده باشه .... لطفا اگه کسی میدونه اینو به ما هم بگه .... خیلی از بچه ها دنبال این هستند..... . راستی من سیالاتی هستم ..... به نظر شما جزوه های پارسه برای دروس بالا چطوره .... ؟:w42::w19::w10:

arash_saiialat

عضو جدید
کسی نبود به ما جواب بده
ممنون میشم اگه از آخرین رتبه قبولی علم و صنعت تو دینامیک سیالات و علوم حرارتی منو در جریان بگذارید

silverman24

عضو جدید
دوستان! کسی نمیدونه پارسال, آخرین رتبه قبولی در طراحی کاربردی شبانه بخصوص در دانشگاههای بیرجند,همدان,یزد,کرمانشاه چند بود؟

parandme

کاربر بیش فعال
در مورد دانشگاه بوعلی با توجه به اینکه خودم اونجا رو انتخاب کردم
سال 87 ظرفیت طراحی کاربردی 8نفر بوده اما در سال 88ظرفیتش به 30
نفر افزایش یافته به همین خاطر تا رتبه های حدود 1000 پذیرش کرده
اما امسال ظرفیت روزانش 20 نفره ولی 19نفر هم شبانه می گیرن که فک کنم
تا 900 روزانش پر شه

tanha60

عضو جدید
سلام.
امروز ریاضی 1 اعداد مختلط رو خوندم.همینطور استاتیک فصل 1 با مسائل وفصل 2 تا سرگشتاور با حل تمام مسائل

hasanpogc

عضو جدید
[بچه ها خيلي وقته ازتون هيچ خبري نيست
داريم به اعلام نتايج نزديك ميشيم

Romanof

عضو جدید
Graduated رياضيات براي ارشد

Graduated رياضيات براي ارشد

salam be hame shoma khooban

man terme 4 mohansesi mekanik ro tamoom kardam... ba tavajjoh be inke man 2 sal ta konkoor arshad zaman daram... barname rizi karde va mikham doroos ro az allan konkoori bekhoonam... felan chon tamam doroos riaziat aam az (riazi 1 ,riazi 2,moadelat , riazi mohandesi , mohasebat) ro pas kardam va gozaroondam mikham roo riaziat sarmaye gozari karde ve jamo jooresh konam va ta konkoor faghat va faghat test bezanam

az shoma azizan mikhastam komak konid va har manbaei ro ke be nazaretoon ali miad va mitoone be man ava amsale man komak kone moarrefi konid

aam az

ketab test
kelashaye moassesat
ketabhaye marjae ghavi
va harche ke khodetoon mofid midoonid

hatta age linke danlode ketabharo ham darid bezarid khoobe

mer30 az hamatoon

:d:d:d:d

;););)

:gol::gol::gol::gol:

بالا