بحث و گفتگو در مورد آزمونها (کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا)

nkazemi

عضو جدید
سلام
بچه ها به نظرتون رتبه دانشگاه های تهران تو ارشد مواد به چه ترتیبه؟

اگر راهنمائیم کنید کمک بزرگی کردید. تقریبا تصمیمم رو برای گرایش گرفتم، تو انتخاب دانشگاه تردید دارم.
با 62 که قطعا شریف قبول نمی شم، دنبال دانشگاه با رتبه بعدی ام.

اینجا فقط جواب سوال آدمهای خاصی رو می دن؟

setayesh 88

عضو جدید
سلام.ترتيب انتخاب رشته تو ارشد مثل كنكور كارشناسيه؟ يعني به ترتيب ازبالا گرايشهاي تاپ نوشته ميشه مياد پايين؟

masoud*65

عضو جدید
اینجا فقط جواب سوال آدمهای خاصی رو می دن؟

نه اینطور هم نیست.
بچه ها لطفشون شامل همه می شه. اگه یک وقت جوابی نمی زارند بخاطر اینه که خیلی مطمئن نیستند.
ضمنا منظورتون رو از خاص نفهمیدم.!!

goshtas

عضو جدید
کمک

کمک

با سلام
هر کی هر کمکی از دستش بر میاد اعلام کنه
با رتبه 540كجا قبول مي شم:que:

goshtas

عضو جدید
به نظر شما جوش شب شانسي دارم:que:
ومنظورتون روز سمنانه يا شب
برام قبولي خيلي مهمه چون خيلي ضحممممممت كشيدم
با تشكر

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما جوش شب شانسي دارم:que:
ومنظورتون روز سمنانه يا شب
برام قبولي خيلي مهمه چون خيلي ضحممممممت كشيدم
با تشكر

با رتبه 540 جوش شب قبول نمیشی... ولی گرایش های دیگه غیر از دانشگاه های تهران شانس قبولیت زیاده.... حتی شبانه اصفهان ... شیراز...

navid_ooschk65

عضو جدید
سلام

سلام

فكر مي كنيد با رتبه 109 خوردگي شبانه دانشگاه تهران قبول بشم؟؟؟؟

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.isna.ir/ISNA/PicView.aspx?Pic=Pic-1350435-1&Lang=Pخبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: آموزشي

معاون سازمان سنجش آموزش كشور با اشاره به اتمام مهلت انتخاب رشته آزمون كارشناسي ارشد، گفت: 90 درصد مجازين انتخاب رشته خود را تكميل كرده‌اند.
دكتر حسين توكلي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران‌ (ايسنا)، با اشاره به مجاز شدن بيش از 195 هزار داوطلب در آزمون كارشناسي ارشد 88، گفت: با اتمام مهلت انتخاب رشته در شب گذشته، از اين تعداد 178 هزار و 750 نفر انتخاب رشته خود را تكميل كردند.
وي با بيان اينكه حدود 90 درصد از مجازين انتخاب رشته كردند، اظهار كرد: نسبت به آزمون كارشناسي ارشد سال گذشته استقبال مجازين براي انجام انتخاب رشته خوب بوده است چون در دوره قبل حدود 12 تا 15 درصد از داوطلبين انتخاب رشته نكرده بودند.
وي با تاكيد بر اينكه هر ساله به صورت ميانگين حدود 10 تا 11 درصد در مرحله انتخاب رشته غايب هستند، گفت: امسال استقبال خوبي براي اين موضوع انجام شده است.
وي از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد 88 در هفته اول شهريور ماه خبر داد و افزود: ظرفيت پذيرش آزمون به استناد دفترچه 40 هزار نفر است كه با توجه به جذب دانشجويان ممتاز حدود 44 هزار نفر در اين آزمون پذيرفته مي‌شوند.

Amin.M.1986

عضو جدید
دوستانی که تازه ارشد دادن یا میخوان تو ارشد شرکت کنن... من خیلی به جزوه برای کنکور نیاز دارم... از همه بیشتر به جزوه برای زبان تخصصی.... شنیدم جزوه زبان تخصصی جهش خوبه... راست یا دروغش رو نمیدونم.... کسی میتونه به من کمک کنه... سپاسگذارم:gol:

booklet_shop

عضو جدید
دانلود رايگان آموزش روشهاي تست زني

آيا مي دانيد با زدن حتي يك تست صحيح مي توانيد شانس موفقيت خود را افزايش داده و چند صد نفر را پشت سر بگذاريد و به نتيجه مطلوب تري دست يابيد. با استفاده از تكنيك ها و روشهاي تست زني شما مي توانيد ترديد خود را بين گزينه ها از 4 به 2 گزينه كاهش دهيد و سپس به گزينه صحيح برسيد. تجربه نشان داده است كه در هر سال كنكور و در هر درس 15% از سوالات كنكور تكرار سالهاي گذشته مي باشد كه شما علاوه بر استفاده روش هاي تست زني با تمرين و مرور تستها و رابطه بين گزينه ها به راحتي گزينه صحيح را كشف يا شكار كنيد.
پس از آموزش اين دوره شما چه مي آموزيد: با روشهاي صحيح تست زني آشنا مي شويد و اين روش را به راحتي در طول دوره به كار مي بنديد. با امتحانات تستي و چگونگي برگزاري آنها آشنا مي شويد. ياد مي گيريد كه در جلسه آزمون چگونه تست ها را انتخاب نماييد. مي توانيد تفاوت بين تست هاي استاندارد و غير استاندارد را به راحتي تشخيص دهيد. مي آموزيد كه چگونه خود را براي امتحانات تستي آماده نماييد. تفاوت ها و تشابهات ميان امتحانات تستي و تشريحي را درك مي كنيد. بدون هر گونه اضطراب و استرس در جلسات كنكور مختلف شركت مي كنيد. سرعت عمل و سرعت انتقال خود را تا 50% افزايش خواهيد داد. مي آموزيد كه چگونه با مديريت زمان و تقسيم بندي زماني صحيح ، از وقت به عنوان يك فاكتور اصلي در امتحانات تستي بهره ببريد.

براي دانلود رايگان فايلهاي صوتي روشهاي تست زني اينجا را كليك كنيد.
www.booklet-shop.com

masoud*65

عضو جدید
سلام شما که کنکور ارشد مواد را دادین به من میگین چی باید بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cry:

به تاپیک (( من چی خوندم )) تو همین تالار سر بزن.
یکی دوتا از بچه ها از جمله خودم منابع و تجربیاتشون رو نوشتند بد نیست یه سری بزنی.
در مورد ضرایب دروس تمام 5 درس ضریب 1 دارند.
موفق باشی.;)

سلام به همه برو بچ مواد .بابا دمتون گرم کارشناسی ارشد سراسری که رتبها اومد انتخاب رشته هم کردین .حالا یه گوشه چشمی به ما فقیر فقرا بندازین بالاخره همه که سراسری قبول نمی شن .
حدودن درصدای قبولی تو دانشگاه ازاد گرایش شناسایی و انتخاب مواد کرج چنده؟
یه موضوع دیگه من شنیدم پارسال دانشگاه کرج 45 تا شناسایی و انتخاب گرفته .بنظرتون راسته؟
خدایی جوابمو بدینا نپیچونین

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام به همه برو بچ مواد .بابا دمتون گرم کارشناسی ارشد سراسری که رتبها اومد انتخاب رشته هم کردین .حالا یه گوشه چشمی به ما فقیر فقرا بندازین بالاخره همه که سراسری قبول نمی شن .
یه موضوع دیگه من شنیدم پارسال دانشگاه کرج 45 تا شناسایی و انتخاب گرفته .بنظرتون راسته؟
من دانشجوی ارشد آزاد نجف آباد هستم.دوست عزیز ناراحت نباش.دانشگاه آزاد تو دفترچه زده 15 دانشجو میگیره.اما برای هر ترم 25 دانشجو میگیره.یعنی سالی 50 ارشد

خوب خدارو شکر که 50 تا میگیره .این جوری منم امیدوارم که دانشگاه ازاد قبول شم .شما که ارشد نجف اباد می خونی میتونی به من بگی حداقل درصدهای که میشه زد که دانشگاه ازاد قبول شد چنده؟

خوب خدارو شکر که 50 تا میگیره .این جوری منم امیدوارم که دانشگاه ازاد قبول شم .شما که ارشد نجف اباد می خونی میتونی به من بگی حداقل درصدهای که میشه زد که دانشگاه ازاد قبول شد چنده؟

بالا