باکلاس ترین رشته مهندسی

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مهندسی شیمی هم خوبه............
فقط یکم زیاد سخته............

mishmimi

عضو جدید
روی رشتم تعصب ندارم و باعلاقه هم نرفتم ولی حالا واقعا عاشقشم و بهنظرم باکلاسه ولی تعجب میکنم که مهندسی گلابی (صنایع خودمون:biggrin:) باکلاس باشه
درهرصورت مییییییییییییم شیمی رو عشقه;)

mahdi art

عضو جدید
سلام دوستان من!به نظر من همه رشته ها قابل احتراما و دوست داشتنی ولی من خودم بخاطر اینکه معماری ترکیب هنر با صنعته انتخابش کردم بعد تو کار ایندم خودم اقای خودم میشم و زیر نظر هیچ فرد یا ارگانی نمیرم که واسه مرخصی به هزار نفر رو نندازم ولی در کل خیلی رشتمو و بچه های معماری رو دوست دارم بخاطر جو دوستانه ای که همیشه بینشون برقراره و امیدوارم این جو دوستانه جاودانه بشه!

Nazi_Elite

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب هرکی رشته ی خودشو باکلاس می دونه دیگه منم میگم پلیمر

tina364

عضو جدید
روی رشتم تعصب ندارم و باعلاقه هم نرفتم ولی حالا واقعا عاشقشم و بهنظرم باکلاسه ولی تعجب میکنم که مهندسی گلابی (صنایع خودمون:biggrin:) باکلاس باشه
درهرصورت مییییییییییییم شیمی رو عشقه;)
عزیزم برعکس تصور شما... صنایع یه رشته ی حرفه ایه شاید وقتی اسم درساش رو ببینی به نظرت ساده بیاد اما باید واردش بشی وبخونیش چون خودش یه دنیاااااااست:smile: والبته تنها رشته ایه که همه جا مورد نیازه... چون همیشه شما با زمان سرو کار داری همیشه دوست داری کارت به بهینه ترین حالت انجام بشه...پس همیشه پای یک مهندس صنایع در میان است

saghaigh

کاربر بیش فعال
عزیزم برعکس تصور شما... صنایع یه رشته ی حرفه ایه شاید وقتی اسم درساش رو ببینی به نظرت ساده بیاد اما باید واردش بشی وبخونیش چون خودش یه دنیاااااااست:smile: والبته تنها رشته ایه که همه جا مورد نیازه... چون همیشه شما با زمان سرو کار داری همیشه دوست داری کارت به بهینه ترین حالت انجام بشه...پس همیشه پای یک مهندس صنایع در میان است
مرسي گلم منم باشما موافففففففففففففففقم

بنام خدا
سلام علیکم
به نظر من هر رشته ای که بتونه برای جامعه مفید باشه خوبه . به نظر من عمران و معماری.

negarbahrami

عضو جدید
هه!
خندم ميگيره بعضي وقتا وقتي بعضي چيزارو ميخونم

bekar

عضو جدید
من رشتم برقه ولی به نظرم مهندسی هوافضا از همه رشته ها خفناک تر و باحال تر و باکلاس تره / البته این نظر منه.

mechanic_enginee

عضو جدید
خیلی واسم جالب شد که کسی اسمی از پدر علوم مهندسی یعنی مکانیک نبرده !!! رشته هایی که دوستان اسم بردن اکثرآ توله های رشته ی مکانیک هستن :D رشته هایی مثل هوافضا یا صنایع که 50% رشته ی مکانیک نیستن رو گفتم !!!
طبق نظر اهل فن رشته ی مکانیک جامع ترین و البته مشکل ترین رشته ی تحصیلیه !
وقتی اسم مکانیک میاد وسط ما بقی واس برن لنگ بندازن
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

(Omid(M

عضو جدید
همه ی رشته ها خوبن وقتی آخرش بیکاریه کلاس میخای چکار
نگو این حرفا رو.
تا حالا در مورد رشته های مختلف تحقیق کردی؟
همین پلیمر یا رشته هایی مثل مهندسی شیمی,مکانیک,برق بهترین آینده های شغلی رو دارن.
باور نمی کنی پرس وجو کن.:mad::)

(Omid(M

عضو جدید
خیلی واسم جالب شد که کسی اسمی از پدر علوم مهندسی یعنی مکانیک نبرده !!! رشته هایی که دوستان اسم بردن اکثرآ توله های رشته ی مکانیک هستن :D رشته هایی مثل هوافضا یا صنایع که 50% رشته ی مکانیک نیستن رو گفتم !!!
طبق نظر اهل فن رشته ی مکانیک جامع ترین و البته مشکل ترین رشته ی تحصیلیه !
وقتی اسم مکانیک میاد وسط ما بقی واس برن لنگ بندازن
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
ولی اینقدر مغرور شدنم واقعا بده...:smile:

bekar

عضو جدید
رشته جنرال تر از برق؟! مگه هست اصلا؟!

برق یه سوپر رشته ی ، حیفم میاد اصلا این فکر بیاد تو زهنتون که میشه حتی سایه این ابر رشته رو با رشته های دیگه مقایسه کرد!

mishmimi

عضو جدید
مهندس شیمی:مهندس مکانیکی که شیمی هم میداند.
واقعام مااکثر درسای مکانیکو میخونیم
پس کماکان میییییییییییم شیمیو عشقه.;)

(Omid(M

عضو جدید
رشته جنرال تر از برق؟! مگه هست اصلا؟!

برق یه سوپر رشته ی ، حیفم میاد اصلا این فکر بیاد تو زهنتون که میشه حتی سایه این ابر رشته رو با رشته های دیگه مقایسه کرد!
می دونستی کسایی که زیادی از رشتشون تعریف می کنن اصلا رشته ی به درد بخوری ندارن؟:biggrin:

f_eqbali

عضو جدید
kelase yek reshteye tahsili ya har chize digari ru shakhsiyate fard be vojud miare,,ama man be shakhse hamishe memari ro dust dashtam va khaham dasht.

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب معلومه چون رشتهی خودته.
اما اگه دلیل دیگه ای داری برام جالبه بدونم.
رشته ی عمرا ن از باسابقه ترین رشتهی های مهندسی در سطح کشوره ،همچنین از نظر درآمدی هم در سطح بسیار خوبی قرار داره ،همین طور تا انسان روی زمین زندگی میکنه ساختمان و ساخت وساز هم میشه وخواهد شد .کافی بود یا باز هم دلیل بیارم .

بالا