اولويت اشتغال ، فرزندان شاهد و ايثارگر...

Saman007Spy

عضو جدید
و ديگر هيچ..!

همينطوريش كم بود مشكل بيكاري ، اينم روش .

آسوده خيال ميخوابيم..

جام جم - 2/4

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به فرزندانشون بدن حرفی نیست ما پسرخاله و دختر عمه ...

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا بی انصافیه
هم تو دانشگاه هم واسه کار
انگار فقط اینا حق زندگی دارن
این همه درس بخون زحمت بکش ...

MAHSA3+*

عضو جدید
اگه بهشون فقط از لحاظ مالی کمک میکردن خوب بود... آخه علم و تخصص که چیزی نیست که سهمیه داشتن یا نداشتن بخواد توش تاثیر بذاره.... خب همین کارار رو میکنن وضع کشور شده این... بخدا ما یه همکلاسی داشتیم خنگ به تمام معنا... ترم آخر ،مدار مخابراتیشو 5 گرفت با هزار جور ترفند واسش پاس کردن ...اون وقت ناگهان خبردار شدیم که بلههههههه ارشد مخابرات قبول شدن!!!! و بعد از تحقیقات فهمیدیم که خانم سهمیه شاهد بودن......................
حالم که هرجا استخدامی داره نگاه میکینم میبینیم که حضرات به شدت تحویل گرفته میشن....

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از دلایل: خوب وقتی همه کارا دست خوداشون باشه هرچی هم که مردم اعتصاب کنن مشکلی پیش نمیاد و به هیچی برنمیخوره و مملکت میچرخه..........

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
و جالبترین قسمت ماجرا اینجاس !!

بیمارستاهای روانی دیگه بیمار قبول نمیکنند (به دلیل کمبود بودجه)
بهزیستی دیگه معلول قبول نمیکنه (به دلیل کمبود بودجه . تو سالنهاش شماره حساب زدند که هر کی بتونه ، کمک کنه )
طرف از اون طرف دنیا پا مشه میاد واسه خدمت رسانی تو باباباغی (مرکز جزامیان) !! بدون مزد و پاداش و . . .! اونوقت دولت قرونی بودجه نمیده به همین باباباغی !!!

بهزیستی شهریه دانشگاه آزاد معلولان رو تا یکی دو سال پیش تقبل میکرد (حمایت از معلولین تو هر کشوری یه قانونه . پس لطفا زود به این مورد اعتراض نکنید) ولی الان حدود یک سومش رو میده !
بیمه ش هم که دیگه . . . . !!

و اما . . . . . . .!!

بنیاد شهید و ایثارگران و . . . چی ؟ بودجه شون هی میره بالا :surprised::surprised:
( والبته من به بالا رفتن این بودجه اعتراض نمیکنم . اعتراضم به پائین اومدن اون یکی بودجه هاست )

آخرین ویرایش:

tatu_lover1366

عضو جدید
همین کارارو کردن که مردم فکر میکنن اونایی که رفتن جبهه فقط برای همین امور دنیوی بوده و نه بخاطر مملکت و دینشون
انشالا که یک روز این قضیه درست بشه و نو این مملکت برای همه ایرانی ها ارزش یکسانی قائل بشن

nomber_van

عضو جدید
یه رفیق دارم لیسانس معماری داره. الان تو بازار یه مغازه اجاره کرده داره فروشندگی میکنه.
همه چی داغونه ... من چقدر بدبختم ... این چقدر خوبه که ...