اشاره به زنهای ایرانی در فیلم جیم کری yes man

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره میگم تمام پست هارو بخونید

من گفتم خود من هرجای دنیا که برم هرجور لباس بپوشم یا آرایش کنم ربطی به وطنم نداره
چون کسی منو نمیشناسه
اما بازیگر مشهور و مطرحی مثل گلشیفته در قبال شهرتش مسئولیت داره و باید مراقب رفتارش باشه
اگه همین الان بهتون بگن بازیگر یا بازیکن مورد علاقه ی شما رو از تو یه پارتی مختلط گرفتن چه حسی بهتون دست میده؟؟؟
این افراد به نوعی الگو های اغلب ما هستند
اگر اونا بد باشند ما هم مثل اونا بد میشیم
البته همه ی ما نه

شما بالاخره اعتقاد داری که اینطور لباس پوشیدن بده .ولی حالا میگی اگر کسی معروف نباشه اشکالی نداره.ولی بالاخره اینطور را بد میدونید و طرف را هرزه.غیر از اینه؟؟؟؟؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شما بالاخره اعتقاد داری که اینطور لباس پوشیدن بده .ولی حالا میگی اگر کسی معروف نباشه اشکالی نداره.ولی بالاخره اینطور را بد میدونید و طرف را هرزه.غیر از اینه؟؟؟؟؟
ببینید بحث ما اینجا سر حجاب نیست
تاپیک حجاب به اندازه کافی تو باشگاه هست
موضوع این تاپیک رو پرت نکنید

اینکه گفتم یه خانوم معمولی میتونه تو خارج هرجور خواست بپوشه منظورم این نبود که کار درستی میکنه
میگم کارش ضرری به وطنش نمیزنه
وگرنه خود من امریکا هم برم، حجابم رو برنمیدارم
درضمن من هیچکس رو هرزه خطاب نکردم
این هزاربار

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید بحث ما اینجا سر حجاب نیست
تاپیک حجاب به اندازه کافی تو باشگاه هست
موضوع این تاپیک رو پرت نکنید

اینکه گفتم یه خانوم معمولی میتونه تو خارج هرجور خواست بپوشه منظورم این نبود که کار درستی میکنه
میگم کارش ضرری به وطنش نمیزنه
وگرنه خود من امریکا هم برم، حجابم رو برنمیدارم
درضمن من هیچکس رو هرزه خطاب نکردم
این هزاربار

این بحث را خودت شروع کردی.ولی تمومش میکنم.و این اخرین پست هست
هیچ وقت سعی نکن در مورد دیگران قضاوت کنی.
چون دیگران هم در موردت قضاوت کنند.چون خیلی ها حجاب را باعث بی ابرویی زن میدهند و اون را توهین به زن میدونند که باید بره تو گونی.
اینقدر هم مثل این یارو احمدی از دهن مردم ایران حرف نزن.
شما وقتی میگی باعث بی ابرویی ایرانیان شده.اصلا درست نیست.از خودت سعی کن حرف بزنی.
گلشیفته فراهانی باعث غرور خیلی از ایرانیان هست و خیلی از ایرانیان دوستش دارند.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

این بحث را خودت شروع کردی.ولی تمومش میکنم.و این اخرین پست هست
هیچ وقت سعی نکن در مورد دیگران قضاوت کنی.
چون دیگران هم در موردت قضاوت کنند.چون خیلی ها حجاب را باعث بی ابرویی زن میدهند و اون را توهین به زن میدونند که باید بره تو گونی.
اینقدر هم مثل این یارو احمدی از دهن مردم ایران حرف نزن.
شما وقتی میگی باعث بی ابرویی ایرانیان شده.اصلا درست نیست.از خودت سعی کن حرف بزنی.
گلشیفته فراهانی باعث غرور خیلی از ایرانیان هست و خیلی از ایرانیان دوستش دارند.
ترجیح میدم به آدم بی منطقی مثل شما ‏فقط یک ‏لبخند ملیح بزنم!

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترجیح میدم به آدم بی منطقی مثل شما ‏فقط یک ‏لبخند ملیح بزنم!

جوابت را نمیدم چون شما به راحتی به ملیون ها انسان توهین میکنه.
به کسانی که اعتقاد شما را ندارند به راحتی میگید عقده ای.
در واقع شما دنیای کوچکی دارید و اجازه میدهم در دنیای کوچکتون خدایی کنید

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
جوابت را نمیدم چون شما به راحتی به ملیون ها انسان توهین میکنه.
به کسانی که اعتقاد شما را ندارند به راحتی میگید عقده ای.
در واقع شما دنیای کوچکی دارید و اجازه میدهم در دنیای کوچکتون خدایی کنید
شما که دیگه قرار نبود پستی بفرستی:biggrin:

rouzbeh1985

عضو جدید
اولا تاپیک داره از موضوع اصلیش منحرف میشه و مقصرش هم منم
دوما چرا خودمون رو گول بزنیم؟
یک سوال از شما:
با حجابی بهتره یا بی حجابی؟؟
جواب این سوال رو بدید اول

عیسی به کیش خویش موسی هم به کیش خویش

تا منظورت از حجاب چی باشه ؟( تا چه مقداری رو معمول میدونی )

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
باش
گوش های منم دراز

فقط لطف کنید اسم ایشون رو تو گوگل یک سرچی بکنید و آمار افتخارات این عزیز را دربیاورید...
شما میگی چرا تو فرش قرمز با اون وضعیت اومد؟! خوب از نظر شما پوشش ایشون توی اون مراسم چه مشکلی داشت که خوشت نیومده؟ اینو همون اول که گفتی پرسیدم جواب ندادی!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شما میگی چرا تو فرش قرمز با اون وضعیت اومد؟! خوب از نظر شما پوشش ایشون توی اون مراسم چه مشکلی داشت که خوشت نیومده؟ اینو همون اول که گفتی پرسیدم جواب ندادی!

ببخشید یادم رفت جوابشو بدم

شاید شما لباس ایشون رو با بازیگرهای هالیوودی مشهور مقایسه کردید و به این نتیجه رسیدید که خیلی هم بد نبود!
ولی اگه عکس های فرش قرمز فیلم های بیشتری رو میدید با من موافق بودید...
گلشیفته میتونست لباس بسیار با حجاب تری بپوشه
این درست نیست که بگیم چون اونجا هالیووده مجبور بوده
خیر
من بازیگر هایی رو میشناسم که شهرت جهانی دارن اما خیلی خیلی مناسب تر لباس میپوشن
راستی: گلشیفته مسلمون نبود؟؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

تا منظورت از حجاب چی باشه ؟( تا چه مقداری رو معمول میدونی )
اصلا بحث حجاب رو بیخیال بشیم بهتره
همین یه هفته پیش بود تو یه تاپیک کلی در موردش حرف زدیم
من که دیگه حوصله اش رو ندارم

rouzbeh1985

عضو جدید
اصلا بحث حجاب رو بیخیال بشیم بهتره
همین یه هفته پیش بود تو یه تاپیک کلی در موردش حرف زدیم
من که دیگه حوصله اش رو ندارم

نه دیگه جواب بده اینطوری نمیشه که بیایی حرفاتو بزنی بعدم جواب ندی.

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید یادم رفت جوابشو بدم

شاید شما لباس ایشون رو با بازیگرهای هالیوودی مشهور مقایسه کردید و به این نتیجه رسیدید که خیلی هم بد نبود!
ولی اگه عکس های فرش قرمز فیلم های بیشتری رو میدید با من موافق بودید...
گلشیفته میتونست لباس بسیار با حجاب تری بپوشه
این درست نیست که بگیم چون اونجا هالیووده مجبور بوده
خیر
من بازیگر هایی رو میشناسم که شهرت جهانی دارن اما خیلی خیلی مناسب تر لباس میپوشن
راستی: گلشیفته مسلمون نبود؟؟

خب اینجا یک مساله وجود داره ایشون مطمعنا مثل خیلی های دیگه که توی ایران زندگی میکنند مثل من مسلمون اجباری هستند و دلیل نمیشه وقتی یک دین ارثی به طرف میرسه احکامش رو رعایت کنه.
ایشون اعتقادی به حجاب ندارند بعد شما میای میگی چرا حجاب رو رعایت نکرده؟! هیچ جا هم ایشون ادعای دفاع از اسلام و دین رو نکرده که بگیم نماینده زنان مسلمان ایرانی بوده! ایشون رو میشه نماینده تمام دختران ایرانی بعد از انقلاب در نظر گرفت که همه چیزهای اعتقادی رو به زور باید قبول کنند حتی پوششون رو!
توی لباسش هم من هیچ چیز تحریک کننده و س.ک.س.ی ندیدم که شما میگی پوشیده نبوده! شاید از نظر شما پوشیده نبوده که این هم بستگی به فرهنگ هر خانواده داره به نظر من لباسش اصلا زشت و جلف و تحریک کننده نبود .

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب اینجا یک مساله وجود داره ایشون مطمعنا مثل خیلی های دیگه که توی ایران زندگی میکنند مثل من مسلمون اجباری هستند و دلیل نمیشه وقتی یک دین ارثی به طرف میرسه احکامش رو رعایت کنه.
ایشون اعتقادی به حجاب ندارند بعد شما میای میگی چرا حجاب رو رعایت نکرده؟! هیچ جا هم ایشون ادعای دفاع از اسلام و دین رو نکرده که بگیم نماینده زنان مسلمان ایرانی بوده! ایشون رو میشه نماینده تمام دختران ایرانی بعد از انقلاب در نظر گرفت که همه چیزهای اعتقادی رو به زور باید قبول کنند حتی پوششون رو!
توی لباسش هم من هیچ چیز تحریک کننده و س.ک.س.ی ندیدم که شما میگی پوشیده نبوده! شاید از نظر شما پوشیده نبوده که این هم بستگی به فرهنگ هر خانواده داره به نظر من لباسش اصلا زشت و جلف و تحریک کننده نبود .

اولا خود من شامل این دخترهایی که گفتید نمیشم و حجاب رو خودم انتخاب کردم
دوما لباس حتما باید تحریک کننده باشه تا بگیم بده؟؟؟؟
سوما پس شما هم قبول دارید گلشیفته عقده ای بود؟

rouzbeh1985

عضو جدید

من منتظر جوابتونم

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز

نه دیگه جواب بده اینطوری نمیشه که بیایی حرفاتو بزنی بعدم جواب ندی.

جدا عذر میخوام
اما واقعا حوصله ندارم
اگه دوست داشته باشید لینک تاپیک های حجاب رو براتون بزارم
نظراتم اونجا هست

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!!!!!!!!!!!!!! عقده ای بوده؟!! دقیقا این برداشت رو از کجای حرف های من کردید؟!:0:eek:

اگه لباسش تحریک کننده نبوده پس مشکلش چی بوده؟ زشت بوده؟ مطابق یا سلیقه شما نبوده؟!

در ضمن مگه من جایی گفتم همه کسایی که تو ایران هستند مثل من حجاب رو قبول ندارند که شما میگی من خودم حجاب رو انتخاب کردم و .... ؟!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عجب!!!!!!!!!!!!!! عقده ای بوده؟!! دقیقا این برداشت رو از کجای حرف های من کردید؟!:0:eek:

اگه لباسش تحریک کننده نبوده پس مشکلش چی بوده؟ زشت بوده؟ مطابق یا سلیقه شما نبوده؟!

در ضمن مگه من جایی گفتم همه کسایی که تو ایران هستند مثل من حجاب رو قبول ندارند که شما میگی من خودم حجاب رو انتخاب کردم و .... ؟!

شما میدونید عقده یعنی چی؟

لباسی که باهاش بازو و ساعد و ساق پا کاملا مشخص باشه زشت نیست؟؟

از این تیکه سوم مثل اینکه برداشت غلط کردم

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما میدونید عقده یعنی چی؟

لباسی که باهاش بازو و ساعد و ساق پا کاملا مشخص باشه زشت نیست؟؟

از این تیکه سوم مثل اینکه برداشت غلط کردم
من نمیدونم شما بگو یعنی چی؟

با کمال احترام نظر شخصیم اینه که لباسی که جنس مخالف رو تحریک کنه زشته بقیه اش چرت و پرته ...

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من نمیدونم شما بگو یعنی چی؟

با کمال احترام نظر شخصیم اینه که لباسی که جنس مخالف رو تحریک کنه زشته بقیه اش چرت و پرته ...
عقده؟
یه مثال بزنم
دختری بوده که به خاطر نظام جمهوری اسلامی نمیتونسته تو ایران جوری که دلش میخواد بپوشه
همین دختر یه سفر خارج براش پیش میاد
تا که میفهمه از مرز رد شدن روسری رو درمیاره
چرا؟
چون عقده داشته که تو جامعه بیرون از خونه ، روسری نپوشه
این یه مثال بود
در ضمن عقده همیشه معنی بدی نداره
ما همین ترم ۲واحد روانشناسی داشتیم
تو جلسات کلاس اینو بهمون گفتن عقده یه چیزیه که هرکی ممکنه داشته باشه
مثلا خود من، عقده دارم بشینم ده ساعت پلی استیشن بازی کنم ولی مجبورم کردن که این کارو نکنم

نظر شما در مورد حجاب مربوط به خودتونه
منم بهش احترام میزارم

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقده؟
یه مثال بزنم
دختری بوده که به خاطر نظام جمهوری اسلامی نمیتونسته تو ایران جوری که دلش میخواد بپوشه
همین دختر یه سفر خارج براش پیش میاد
تا که میفهمه از مرز رد شدن روسری رو درمیاره
چرا؟
چون عقده داشته که تو جامعه بیرون از خونه ، روسری نپوشه
این یه مثال بود
در ضمن عقده همیشه معنی بدی نداره
ما همین ترم ۲واحد روانشناسی داشتیم
تو جلسات کلاس اینو بهمون گفتن عقده یه چیزیه که هرکی ممکنه داشته باشه
مثلا خود من، عقده دارم بشینم ده ساعت پلی استیشن بازی کنم ولی مجبورم کردن که این کارو نکنم

نظر شما در مورد حجاب مربوط به خودتونه
منم بهش احترام میزارم
این چه حرفیه میزنی دوست من؟! وقتی کسی به حجاب اعتقاد نداره و هیچوقت روسری و مانتو براش تعریف خاصی نداشته وقتی از کشور میره بیرون مصلمه که پوشش اجباری رو درمیاره و جوری که اعتقاد خودشه لباس میپوشه ، اینجوری که شما میگی هرکسی که حجاب رو قبول نداره عقده ایه!
اگه زیر بار اجبار حکومت نرفتن عقده ای بودن من ترجیح میدم عقده ای باشم..

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه حرفیه میزنی دوست من؟! وقتی کسی به حجاب اعتقاد نداره و هیچوقت روسری و مانتو براش تعریف خاصی نداشته وقتی از کشور میره بیرون مصلمه که پوشش اجباری رو درمیاره و جوری که اعتقاد خودشه لباس میپوشه ، اینجوری که شما میگی هرکسی که حجاب رو قبول نداره عقده ایه!

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من که گفتم عقده لزوما معنی بدی نداره
خب هرکس هرکاری رو که دوست داشته باشه بکنه و عاملی مزاحم باشه، اگه اون عامل برداشته بشه، بلافاصله اون کار رو انجام میده
این خیلی طبیعیه

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر شخصی با هزینه شخصی خودش از ایران بره میتونه به اون شکلی که دوست داره زندگی کنه میتونه مدل زندگیش موافق نظر مردم کشورش یا مخالفش باشه اکثر افرادی که از ایران میرن با مدل زندگی که داخل ایران هست همخونی ندارند پس عجیب نیست اگر روش زندگیشون رو تغییر بدن;مسله خانواد با مسله جامعه متفاوت هست شما هر جای دنیا که برید فقط نسبت به خانواده خودتون مسولید نه تمام جامعه همینطور که الان یک نفر داخل ایران هم فقط در برابر خانواده خودش مسول هست نه تمام افراد جامعه در مورد لباس و عقاید و ....;در مورد اینکه به ایرانیهای خارج از ایران افتخار کنم به نظر من کسی که از کشورش میره و داخل کشور دیگه ای تحصیل میکنه و.... و به جایی میرسه از لحاظ افتخار و ... متعلق به وطنش نیست برای اینکه با امکانات کشوری که بهش مهاجرت کرده به اون نقطه رسیده و اگر داخل وطنش میموند به جایی نمیرسید;شما پیمان عبدی رو در نظر بگیرید خارج از ایران زندگی میکرد و قهرمان شنا و بدلکار فیلمهای هشدار برای کبری 11 بود ولی اگر ایران بود به هیچ جایی نمیرسید همین طور که خودتون دید هنوز چندتا بدلکاری انجام داده بود که اتوبوس افتاد روش و فوت کرد
من در مورد آدمه خاصی بحث نمی کنم .
کاری به فرهنگه حاله حاضر ندارم ولی به نظرت اگر کسی از ایران خارج شه میتونه هر کاری کنه ؟ پس اون فرهنگی که داشته چی میشه ؟ ما در تمام دوران حتی در زمان آریایی ها هم حجاب و وقار رو داشتیم اما متاسفانه الان به گند کشیده شده . این طرز فکره شما بخاطر اینکه از کشورت راضی نیستی . اگر از کشورت راضی بودی این طرز فکرو نداشتی و به فکره سربلندی مملکتت بودی. متاسفانه فکر نمی کنم تاریخی از تاریخ ایران غم انگیز تر باشه .
اگر یک ایرانی حتی به خرج خودش در خارج از ایران موجب جنایت بشه تمام ماهواره ها اونو تو بوق میکنند که ایرانیه . در این حالت باز هم میتونی بگی که به خودش مربوطه؟

تو از کجا میدونی که فرهنگ واقعی ایران همون چیزی نیست که گلشیفته انجام میده.
بحث رو خواهشا رو یک نفر خاص متمرکز نکنید
ولی به نظرم خیلی بهتر بود که یه مثال خوبتر می زدید واسه فرهنگه ایران!!!
گلشیفته یه بازیگره . همین
بازم می پرسم ، دوستان چرا احساس می کنین به ایرانی ها توهین شده؟ چون جیم کری کم محلی کرده؟ لطفا جواب بدین.
به نظر شما توهین نیست؟

B]

کیش که واسه ماست:D:D اون هم مدعی پیدا کرد؟

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا همون موقع که این فیلم درحال اکران بود
تا دو سه روز تو اخبار همه اش حرفش بود
شبکه 4 هم راجع به این فیلم و باقی فیلم های از این دست یه میزگرد گذاشت
مثل اینکه تلوزیون وطنی نمیبینیدا

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا همون موقع که این فیلم درحال اکران بود
تا دو سه روز تو اخبار همه اش حرفش بود
شبکه 4 هم راجع به این فیلم و باقی فیلم های از این دست یه میزگرد گذاشت
مثل اینکه تلوزیون وطنی نمیبینیدا

جدا ً
من ندیدم . ولی خیلی دوست داشتم ببینم چی میگن
شما نگاه کردی چی دستگیرت شد
منظورم اینه که نظرشون در مورد این فیلم چی بود
دید صدا و سیما برام جالبه

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولن غربیها زن رو میخوان برای استفاده از هر نوع که میخواد باشه.ولی چون زنهای شرقی اینجوری نیستن سختشونه.ومیدونن جامعه ای رو اگه میخوای بپاشونی زناشونو ازشون بگیر.تغیرشون بده.
ماها خودمون داریم تقلید میکنیم.موقعی که یه خانم ایرانی تا تو هواپیما اعلام میکنه وارد مرز هوایی فلان کشور شدیم میدووه میره تغییر حالت میده اونا چی میخوایی بگن.بابا خودمونو درست کنیم.اونا همینا رو میخوان.درست بودنمونو نمیخوان.

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
توهین به پرچم و .... کشورشون رو تو این 30 و چند سال ندیدید؟خبر خودکفایی میهن اسلامی در تولید و قاچاق اسلحه و مواد مخدر به نیجریه و.... نشنیدید؟برنامه های تلویزیون و .... داخلی ایران رو ندیدید؟صحبتهای مسولین در مورد اونا رو نشنیدید؟ و ......
احترام یک مسله متقابله تا زمانی که به طرف مقابل احترام نزارید انتظار احترام متقابل رو نداشته باشید

شدیدا موافقت می کنم.

خوب ، با این حساب شاه که پرچمشون رو آتیش نزد و بهشون بد و بیراه نمی گفت و بر علیهشون راهپیمایی که راه نمی انداخت !!!!!!! پس چرا آمریکائیها از شاه حق توحش میگرفتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وای میمیرم واسه اون همه احترامی که واسه ایرانیها تو اون دوره قائل بودن :razz:
بابا کی می خواهین این موضوع رو بفهمین ،که هیچ گربه ای واسه رضای خدا موش نمیگیره حتی آمریکا ، با وجود این همه ادعای حقوق بشرش :mad:

شما از کجا میگید خیلی های دیگه مسلمون اجباری هستن ؟؟؟؟؟
ظرف سنجشتون ، فقط خودتون و اطرافیانتون هست ؟؟؟؟؟
با این حساب پس منم باید بگم که خیلی های دیگه که تو ایران زندگی میکنن ، مسلمون اجباری که نیستن ، بلکه به این دینی و حجابی که دارن می بالند و با تمام وجود ازش حمایت می کنن و بهش افتخار می کنن .
به نظر شما و هم فکرای شما این نهایت بی انصافیه !!!!! درسته ؟؟؟؟؟؟؟:razz:

بالا