[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

bad..boy

عضو جدید
من ثبت نام کردم بچه ها ..............................ولی عکسم که 20 کیلو بایت بود خیلی بی کیفیت شد .............برای شما هم همین طور هست؟؟؟

k_siroos

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز با توجه به اهمیت و وسعت آزمون شرکت گاز پیشنهاد می کنم یک تاپیک جدید در بخش مناسب براش ایجاد کنید و سوالات و اطلاعات قبل و بعد از آزمون رو اونجا مطرح بفرمایید.

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ثبت نام کردم بچه ها ..............................ولی عکسم که 20 کیلو بایت بود خیلی بی کیفیت شد .............برای شما هم همین طور هست؟؟؟
مهندس مدارک رو هم اسکن کردی؟
کدوم شرکتو رو انتخاب کردی؟

keyvanm

عضو جدید
دوستان عزیز با توجه به اهمیت و وسعت آزمون شرکت گاز پیشنهاد می کنم یک تاپیک جدید در بخش مناسب براش ایجاد کنید و سوالات و اطلاعات قبل و بعد از آزمون رو اونجا مطرح بفرمایید.
تاپیک جدید ایجاد شد چون واقعا توی تاپیک وحید جان و تاپیک استخدامی اطلاعات ازمون پراکنده شده بود

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...صاحبه-عقیدتی-طب-صنعتی-)?p=6021780#post6021780

samanemorvarid

اخراجی موقت
داشتن مقاله علمی پژوهشی - ترویجی و ای اس ای چه تاثیری در قبولی در ازمون شرکت نفت و گاز دارد؟چند درصد؟اگر ممکن است توضیح دهید؟

samanemorvarid

اخراجی موقت
ازمون شرکت ملی نفت کی است؟
همزمان با گاز است ؟
در یک روز ؟
در چه بازه تایمی!؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا کی حسرت بخوریم...چیزی که حقمونه خیلی راحت ازمون دریغ میکنن...کاش مدیریتی حسابداری ازاین رشته ها میخوندم..حیف این همه انرژی این همه وقت و فکر که پای این مدرک گذاشتم...

بابا بشینین سر خونه زندگیتون خداییش!
انگار عسلویه حلوا میدن!!!!؟؟؟؟
این حرفو به خواهر خودم زدم به شما هم میگم!!!!دختر بره عسلویه بگه چی؟؟؟بخدا 1 ثانیه هم نمیتونین دووم بیارین!!!!
پسرا از سر اجبار میرن...

eng_chemist

عضو جدید
این حرفو به خواهر خودم زدم به شما هم میگم!!!!دختر بره عسلویه بگه چی؟؟؟بخدا 1 ثانیه هم نمیتونین دووم بیارین!!!!
پسرا از سر اجبار میرن...
مگه چقد مهندسی شیمی عسلویس؟خیلیییی اجحاف میشه...مگه همه آقایونو میبرن عسلویه!!!

samanemorvarid

اخراجی موقت
پسرا از سر اجبار میرن...
اره دیگه شما اجباری میرید...(اجبار حقوق سه میلیونی!)

bad..boy

عضو جدید

اصلا هم از این خبرا نیست............................هر کی بهت گفته می خواسته برات کلاس بذاره ...........................بعدش هم شما اینا رو هم در نظر بگیر که کسی که عسلویه کار می کنه حتی اگه بخواد خون هم بده قبول نمی کنن چون خونش مسمومه...................... بعد از همه اینا هم الان یک جوشکار تو عسلویه نزدیک به یک مهندس حقوق میگیره ........اونجا پول خونت رو دارن بهت میدن............................

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا هم از این خبرا نیست............................هر کی بهت گفته می خواسته برات کلاس بذاره ...........................بعدش هم شما اینا رو هم در نظر بگیر که کسی که عسلویه کار می کنه حتی اگه بخواد خون هم بده قبول نمی کنن چون خونش مسمومه...................... بعد از همه اینا هم الان یک جوشکار تو عسلویه نزدیک به یک مهندس حقوق میگیره ........اونجا پول خونت رو دارن بهت میدن............................

دقیقا

bad..boy

عضو جدید

تقریبا همه مهندسی شیمی ها (استخدامی گاز)عسلویه هستن و باید تو سایت کار کنن ....................البته من واقعا قبول دارم که به دخترای این رشته اجحاف میشه ....................شرایط عسلویه واقعا سخته .....ولی خوب نمیشه منکر این هم شد که بعضی از خانم ها هم می تونن تو شرایط سخت کا ر کنن........................البته شرایط برا خانم هه خیلی سخت تر هم میشه ......چون شرایط ازدواجشون خیلی سخت میشه ..............اگه بخوان بچه دار بشن خیلی احتمال خطر هست .....بعدش شرکتی که رو یک ساعت کار هم حساب می کنه رو دچار مشکل می کنن..................و خیلی و و و و و های دیگه برای خانم مخصوصا با شرایط اجتماعی ایران هست .......................

samanemorvarid

اخراجی موقت
شما اگر توان علمی داشتید شرکت اینترنشنال میرفتید تا با جوشکار حقوق یکسان نگیرید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرکی شرکن گاز قبول بشه میره عسلویه!!!
واسه آزمون نفتم اکثرا میرن عسلویه!
من واقعا متأسفم اینو میگم ولی از همون اول نباید مهندسی شیمی رو انتخاب میکردین!!!دیر شده ولی به بقیه دخترا توصیه کنین.اصن کار مهندسی شیمی یعنی جایی که نفت و گازه.هرجا هم نفت و گاز باشه هواش مناسب پوست خانما نیست!!!!بابا بشینین تو خونه.والا بخدا کسی از دختر توقعی نداره.ما بدبختا باید بریم جون بکنیم.چون مجبوریم.
دوس داشتم شما رو چند روز میبردن اونجا ببینین چه خبره!!!!
والا بخدا پول خونه آدمو میدن بهش.پسر داییم جوشکار بود اونجا آسم شدید و تنگی نفس گرفته!!!
همسایمون سرطان کبد گرفته !!عسلویه بودن دوتاشون!!!همشون بعد به مدتی یه بلایی سرشون میاد.ماهم روشون.هرکی میره عسلویه میگن خودش که زندگی نمیکنه ولی زن و بچش تو رفاه خواهند بود!!!بازم به سود همین خانمایی میشه که دارن بحث میکنن!!!
تقریبا همه مهندسی شیمی ها (استخدامی گاز)عسلویه هستن و باید تو سایت کار کنن ....................البته من واقعا قبول دارم که به دخترای این رشته اجحاف میشه ....................شرایط عسلویه واقعا سخته .....ولی خوب نمیشه منکر این هم شد که بعضی از خانم ها هم می تونن تو شرایط سخت کا ر کنن........................البته شرایط برا خانم هه خیلی سخت تر هم میشه ......چون شرایط ازدواجشون خیلی سخت میشه ..............اگه بخوان بچه دار بشن خیلی احتمال خطر هست .....بعدش شرکتی که رو یک ساعت کار هم حساب می کنه رو دچار مشکل می کنن..................و خیلی و و و و و های دیگه برای خانم مخصوصا با شرایط اجتماعی ایران هست .......................
عامو اجحاف کجا بوووووووود؟؟؟؟به دخترای اطراف خودت نگاه کن!!!؟؟؟؟ببین میتونن تو شرایط سخت عسلویه تحمل کنن!!!!
دخترای قدیم بودنم حالا یه چیزی اینا که همه چیز و آماده میخوان و تا لنگ ظهر فقط میخوابن!!!!چطور میخوان برن عسلویه؟؟؟
بگردن تو شهر خودشون جایی یه کار دفتری معلمی مسئول آزمایشگاهی چیزی پیدا کنن.
شما اگر توان علمی داشتید شرکت اینترنشنال میرفتید تا با جوشکار حقوق یکسان نگیرید
حرف زدن باشما بی فایدست!!!!واقعا که!!!!پستاتونو خودتون یه بار بخونین!!!
! چه کار ما داری؟ ها ؟ خودمون اعصاب نداریم شما هم چه توقعاتی دارید

داداش بخدا خیلی برات ناراحت شدم.حتی تو یه تاپیکی هم گفتن همیشه در حق مهندسی نفت ظلم میشه!!!!اینم روش.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان هییییییچ خبری از آزمون نفت نشد؟؟؟؟
دیگه امسال برگزار نمیشه!!؟؟؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفاتونو کاملا قبول دارم.ولی چرا شرکتای پتروشیمی و پالایش بقیه شهرا که مرکز شهرهک مستقر هستن از پذیرش خانما امتناع می ورزن؟؟؟؟؟

ببینید خانم مهندس تا حالا توو 100000تا تاپیک جواب این سوال رو دادم.
و اینجا هم مجبورم میکنین جواب بده:
از جناب پیرجو و سرمد و K_siroos عذر میخوام آخه تا حالا صدبار توصیه کردن اینجا پستای بی مورد ننویسیم!!!
ولی جوابتون رو میدوم خیالتون راحت بشه:
مهندس توی کشور ما فرصتای شغلی فقط جوابگوی 1 نفر از 50 نفر فرد تحصیل کرده توی هر رشته ی دانشگاهی رو داره.
یعنی از هر 50 نفر مهندس شیمی 1 نفر متناسب رشتش میره سرکار!!!حالا ازون 50 نفر 20 دختر و 30 نفر پسر هستن!به نظر شما پسر باید سر کار یا دختر؟؟؟
صنعت خیلی محدوده!!!تحریم هستیم هیچ پیشرفتی تو زمینه ی ساخت پالایشگاه و پتروشیمی نداریم خیلی کم....واسه همینم استخدامی رو وقتی میزنن که چنتا نیروهاشون بازنشست بشن!!!خب با این وجود میتونیم بفهمیم فرصتای شغلی کشور ما محدودن.
اما حالا برای اولویت داشتن پسرا بر دخترا:
پسرا استارتر زندگی هستن.پسر نره سرکار نمیتونه ازدواج کنه!!!پسر بره سر کار میره با یه دختری ازدواج میکنه و انگار دو نفر به سامون رسیدن!!!اما دختر بره سر کا چی؟؟؟؟چه اتفاقی میفته؟؟؟؟خودتون و خداتون!!!راستشو بگین!!!هییییییییییچ!!!آیا دختر کارمند میره با یه پسر بیکار ازدواج کنه و خرجشو بده؟؟؟؟نه بخدا ازین خبرا نیست!!!پس دختر بره سر کار فقط و فقط دستش میره تو جیب خودش و یه پسری از کار جامونده!!!
پس این همه نگین برای دخترا کار نیست!برای پسرا هم نیست.کار خیلی کمه واسه همین اولویتی که گفتم پسرا ارجحیت دارن.
در آخر هم برای اینکه پستم زیاد اسپم محسوب نشه به همه دوستانی که منتظر آزمون نفت هستن بگم:
دیشب توی یه سایت استخدامی خبر جدیدی از آزمون نفت زده بودن و نوشته بود اماده باشید در همین نزدیکیا میاد بیرون آگهیش!!!نمیدونم چرا ایقد دروووووووووووغ میگن!!مگه مجبورن؟؟؟کسی چیزی نشنیده؟؟؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
حرفاتونو کاملا قبول دارم.ولی چرا شرکتای پتروشیمی و پالایش بقیه شهرا که مرکز شهرهک مستقر هستن از پذیرش خانما امتناع می ورزن؟؟؟؟؟

ببینید دوست عزیز یکی از مشکلاتش ایجاد هزینه هستش، برای خانم ها باید خوابگاه مجزا فراهم بشه، هر خوابگاهی که قرار میدهند شبیه یک کانکس هستش که حدود 20 تا اطاق داره که هر اطاق برای دو نفر هستش شما فکر کنید باید چندتا خانم بگیرن تا حدودا 100 تا کانکس مجزا براشون تهیه بشه، علاوه بر این باید خیلی از چیزهای دیگه مثل کارگر نظافت چی خانم، حراست خانم و.....رو هم براشون فراهم کنن به همین خاطر کمی سخت هستش، علاوه بر اون اکثر خانم ها بعد ازدواج نمیتونن اونجا دیگه کار کنن مثلا همسر اجازه کار به خانم رو نمی دهد و .... علاوه بر اون یک بحث دیگری هم هستش که اگر یک خانم برود سر کار این شخص نمیتونه تشکیل خانواده بده چون توی ایران رسم بر این هستش که مرد برود خواستگاری و خودتون دیگه کاملا براتون روشن هستش بقیه مسائل دیگه نیازی به توضیحات و بحث توی این زمینه نیست. من یا بقیه دوستان با کارکردن خانم ها هیچ مشکلی نداریم اما شرایط کشور به گونه ای هستش که امکانش نیست و همه ناراحت هستیم. شاید یک خانم خیلی قدرت مانور و فعالیتش از یک مرد بیشتر باشه اما شرایط به گونه ای دیگه و غیر قابل انتظار شده است.

آخرین ویرایش:

samanemorvarid

اخراجی موقت
سلام بچه ها ی اعتراض بهشون ایمیل کنید سوالات ادبیات رو حذف کنند چون سوالاتش خیلی مسخره است
مثلا نظامی شاعر چه قرنیه!؟
اثار فلان هنرمند خارجی رو بگید؟
مضاف الیه کدومه؟
اینا چیه...؟!
گفتند اگه فقط صدتا ایمیل بیات که ادبیات و زبان فارسی رو حذف کنید ما از استخدامی نفت و گاز حذف میکنیم.
فقط تویه ایمیلا مشخصات ثبت نامیتون هم بگید که مطمئن بشن که جعلی نیست.
با این عنوان
که لطفا ادبیات و زبان فارسی حذف شود
نام و نام خانوادگی
نام پدر
کدملی
ش شناسنامه
ت تولد
رشته و معدل

بالا