[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

H-Engineer

عضو جدید
بچه ها یعنی من که خرداد درسم تموم میشه نمیتونم شرکت کنم تو این ازمون؟

تیفوسی

عضو جدید
بچه ها اون قسمت ثبت نام که نوشته محل خدمت....کدوم رو انتخاب کنیم؟؟

کدوم بهتره...از همه لحاظ؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها اون قسمت ثبت نام که نوشته محل خدمت....کدوم رو انتخاب کنیم؟؟

کدوم بهتره...از همه لحاظ؟؟

بستگی داره به خودت و محل سکونتت.
من خودم میزنم پالایشگاه بید بلند.
البته فک میکنم همش الکی باشه و همه ی مهندسان شیمی عزیز باید برن عسلویه....

alexmorgan

کاربر بیش فعال
- فیش بانکی به مبلغ 000/100 ریال به حساب جاري شماره 24809900 بانک تجارت شعبه سپهبد قرني- پل كريمخان كد 209 بنام شركت ملي گاز ايران (قابل واریز در تمام شعب کشور) درج نام واریز کننده روی فیش الزامی است.
10- داوطلبان استخدام می بایست همزمان با ثبت نام نسبت به اسكن و ارسال مدارک فوق الاشاره از طريق سامانه ثبت نام اقدام نمايند.

یعنی باید فیش بانکی رو هم اسکن کنیم؟

AMIN_XCD

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر

4 تا سوال داشتم ، لطفاً جواب بدهید ؛ انشالله که همه شما عزیزان قبول شوید .

1-آیا استخدام رسمی است یا قراردادی 10 ساله تامین اجتماعی ؟
2-شما اولویت محل استخدام را کدام میزنید ؟
3-شیمی فیزیک را از کجا بیاریم بخوانیم ؟ شما منبع و یا سرفصل ها را دارید که در اختیار من قرار دهید ؟
4-ظرفیت ها را برای مهندسی شیمی نزده است که چند تا می خواهد ؟

ازلطف شما بابت پاسخگویی به سوالات بنده ممونم.
منتظرم.....

تیفوسی

عضو جدید
کسی هست ثبت نام کرده باشه

من وقتی گزینه ارسال عکس رو میزنم error میده

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با عرض سلام و وقت بخیر

4 تا سوال داشتم ، لطفاً جواب بدهید ؛ انشالله که همه شما عزیزان قبول شوید .

1-آیا استخدام رسمی است یا قراردادی 10 ساله تامین اجتماعی ؟
2-شما اولویت محل استخدام را کدام میزنید ؟
3-شیمی فیزیک را از کجا بیاریم بخوانیم ؟ شما منبع و یا سرفصل ها را دارید که در اختیار من قرار دهید ؟
4-ظرفیت ها را برای مهندسی شیمی نزده است که چند تا می خواهد ؟

ازلطف شما بابت پاسخگویی به سوالات بنده ممونم.
منتظرم.....

سلام.
1-باید رسمی باشه چون آزمون سراسری هست و هر سال که برگزار میشد رسمی نیرو میگرفتن.
2-من میزنم پالایشگاه بیدبلند ولی خودم میدونم همه رو میخوان برای عسلویه.
3-منبع خاصی رو نمیدونم ولی توی نت سرچ میکنم اگهچیزی پیدا کردم میذارم برای دوستان.
4-نخیر مشخص نیست.

تیفوسی

عضو جدید
واسه منم عکسم آپلوود نشد!!!
نمیدونم چرا؟؟؟

عکس با اکسپلورر اپ نمیشه من با فایرفاکس زدم اپ شد ولی شما ره فیش بانکی میخوان

..(فیش بانکی به همراه تاریخ)..بعد زیرش نوشته اگر الکترونیکی پرداخت کرده اید.!!!!!.. معلوم نیست کجا باید الکترونیکی پرداخت کنیم

فک کنم رفت تا شنبه...

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنک بیوتکنولوژی برا چیشه؟

وقتی ی مشتری بانک میخواد از بانک وام بگیره و طرح توجیهی به بانک میاره کارمند بانک باید بتونه طرح را از بعد مهندسی خوب بررسی و نظر بده
از آنجائی که اکثر بانکهای ایران با صندوق توسعه ملی قرارداد بسته اند و از صندوق توسعه ملی پول را میگیرند و یکی دو درصد روی آن حق دلالی میکشند
و به متقاضی وام میدهند.
صندوق توسعه ملی مثل خزانه کشور است که مستقیم با وام گیرنده حرف نمیزند و باید وسط دلالی با نام بانک عامل باشد
بانک باید وقتی طرحی در زمینه های نفت گاز پتروشیمی صنایع شیمیائی داروئی، آرایشی بهداشتی غذائی و غیره که همگی به مهندسی شیمی مربوط میشه
طرح را باید خوب بررسی کنه و اگر در بررسی طرح اشتباه بکنه ممکنه مشتری بره سراغ بانک عامل دیگه و یا اینکه مشتری بعد از گرفتن وام فرایند تولیدش اشکال داشته باشه
و نتواند وام گرفته شده را به بانک پس بدهد و چون سیستم بانک اسلامی است در نتیجه نمیتواند یقه وام گیرنده را بگیرد در نتیجه طرح را مجبور است بریزد توی لیوان آبش را بخورد
یا منتظر شود یکی پیدا بشود کارخانه را به نصف قیمت بخرد تا پول بانک برگردد.

بنابر این بانکها از مهندسان مختلف از مهندس شیمی تا مهندص صنایع و غیره برای خدمات دهی به مشتریانشان استفاده میکنند تا طرح ها از دست شان نرود
و از طرف دیگر

دو روز پیش با یکی از مسئولان بانک ملت صحبت میکردم میگفت 9 تا پالایشگاه که بدهی معوق بانکی دارند به انها سپرده شده تا یه جوری انها را از نظر مالی ساماندهی کنند.

اگر بانکها نتوانند ذخیره های ارزی صندوق توسعه ملی را برای پروژه های داخل کشور مصرف کنند،
صندوق توسعه ملی برای این که ذخایر ارزی کشور نخوابد و کاهش ارزش پیدا نکند، آنها را به کشورهای خارجی وام میدهد تا سرمایه به گردش بیاید.

در طول سال گذشته بیش از 30 میلیارد دلار صندوق توسعه ملی با بانکها قرارداد بسته تا طرح ها را از نظر طرح و اقتصاد بررسی و نواقص انها را تکمیل کنند
تا وام صندوق توسعه ملی به طرح ها پرداخت شود ولی بانکها به خاطر کمبود منابع انسانی و کمبود مهندسین و متخصصین توی یک سال گذشته نتوانسته اند
دلارهای موجود در خزانه را جذب طرح ها بکنند، از سوی دیگر بانکها به این ضعف خود و بوروکراسی موجود در داخل خود اعتراف نمیکنند
و اکثرا به مشتری میگویند منابع مالی نداریم و بهانه های مختلف می آورند.
در موارد دیگری هم بانکها منابع مالی که در اختیار دارند را برای اشنایان و نزدیکان خود و این جور مسائل نگه میدارند و میگویند که منابع مالی تمام شده
و در نتیجه جوی مسموم از خود به بیرون منتشر میکنند،

تمامی اینها به دست همان مهندسینی است که بیشترشان مهندس شیمی هستند که چون در دوره دانشگاه درست و حسابی درس نخوانده اند
بنابر این وارد شبکه بانکی میشوند و نمیتوانند طرح ها را خوب ارزیابی و هدایت کنند در نتیجه سایر مهندسین شیمی که باید در این شرکتها جذب و استخدام شوند
بلا تکلیف میمانند و منتظر جذب و استخدامی میشوند.

بعنوان مثال داخل بانک ملت اگر مهندسین شیمی و یا صنایع که جذب شده اند اگر سواد و اطلاعات درستی داشتند الان میوانستند ان 9 پالایشگاه که به بانک ملت سپرده شده است را ساماندهی کرده و حد اقل از این 9 شرکت 5 هزار نفر استخدامی جذب میتوانست بشود.
البته اگر اشتغال غیر مستقیم را هم حساب کنیم معمولا این پروژه ها به اندازه ده بیست برابر استخدامی شان اشتغال زائی غیر مستقیم میکنند
مانند ایجاد شبکه حمل و نقل، شبکه فروش و توزیع، شبکه خدمات و نگهداری و کنترل کیفیت و مشاوره و الی آخر ...

پس مهندس شیمی داخل بانک هست که نمیگذارد مهندس شیمی بیرون بانک برایش شغل مناسب فراهم شود.
در نتیجه این ثروت به دست کشورهای خارجی می افتد!

اگر روزی پایتان به داخل بانک افتاد بعنوان کارشناس بدونید که شما مسئول استخدام هزاران نفر مهندسی شیمی هستید.

فقط در این حد میتوانستم توضیح بدهم اگر ناموزون و یا نامناسب بود عذر میخوام.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکس با اکسپلورر اپ نمیشه من با فایرفاکس زدم اپ شد ولی شما ره فیش بانکی میخوان

..(فیش بانکی به همراه تاریخ)..بعد زیرش نوشته اگر الکترونیکی پرداخت کرده اید.!!!!!.. معلوم نیست کجا باید الکترونیکی پرداخت کنیم

فک کنم رفت تا شنبه...

آخه زده با اکسپلورر ثبت نام کنین!!!!نکنه مشکل پیش بیاد بعدا!!!!
آره منم ندیدم بشه اینترنتی واریز کرد!!!پس میره واسه شنبه.

AMIN_XCD

عضو جدید
وحید خان بابت پاسخگویی ازشما ممنونم.

در مورد پرداخت اینترنی میشود یا نه ؟باید برویم تا شنبه !
درضمن اسکن تمام مدارکی که می خواهد بای سایز و اندازه آنها چقدرابشد؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وحید خان بابت پاسخگویی ازشما ممنونم.

در مورد پرداخت اینترنی میشود یا نه ؟باید برویم تا شنبه !
درضمن اسکن تمام مدارکی که می خواهد بای سایز و اندازه آنها چقدرابشد؟

خواهش.
امین جان همه ی دوستان این مشکلاتی که شما میگی رو دارن.نگران نباش.
من خودمم نمیدونم اسکن شناسنامه و کارت ملی میخوان یا نه!!؟؟؟ولی خب تهیه میکنم برا احتیاط.بعدا که رفتم تو فرآیند ثبت نام میفهمم چه سایزی میخوان.
مثلا عکس رو میدونم ماگزیمم 20 کیلو بایت باید باشه!بقیشو هم نتونستم برم جلو!!آخه عکسم آپلوود نشد!!!
فیش هم که دیگه رفت تا شنبه!!!کاش میشد الکترونیکی واریز کرد!!!این همه مسخره بازی برا چیشونه!!!؟؟؟
اسکن کارت پایان خدمت و مدرک و عکس و صفحه ی اول شناسنامه و (کارت ملی پشت و رو تو یه صفحه )ظاهرا لازمه.

MK264

کاربر بیش فعال
آقا من درسم تموم شده اما فعلا مدرکی ندارم که اسکن کنم، باید چکار کنم؟

msmshavi

عضو جدید
کدوم شرکت رو انتخاب کنیم بهتره . دوستان یه توضیحی میدن ؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کدوم شرکت رو انتخاب کنیم بهتره . دوستان یه توضیحی میدن ؟؟؟

آخر سر همه رو میفرستن پارس جنوبی از همین الان بزنیم پارس جنوبی شرفش بیشتره...
ولی خودم دوس دارم بزنم پالایشگاه بیدبلند!!:cry:

alexmorgan

کاربر بیش فعال
استخدام مهندس شیمی
یک شرکت بازرسی جهت کار در گرمسار و تهران به دو نفر مهندس شیمی
با حداقل 5 سال سابقه کار جهت بازرسی رنگ نیاز دارد.
متقاضیان رزومه کاری خود را حداکثر تا 4 روز پس از درج آگهی به شماره دورنگار 88520532 ارسال نمایند.

eng_chemist

عضو جدید
سلام.میگم میتونیم برای استانای دیگه شرکت کنیم؟یا حتما باید بومی اون منطقه باشیم؟پالایشگاه قشم منظورمه.

bad..boy

عضو جدید
..........

..........

سلام.میگم میتونیم برای استانای دیگه شرکت کنیم؟یا حتما باید بومی اون منطقه باشیم؟پالایشگاه قشم منظورمه.

اون هایی که مربع مشکی داره تو جدول رو فقط بومی ها می تونن انتخاب کنن ...........ولی برای بقیه جاها غیر بومی هم می تونه ثبت نام کنه

mohandes-87

عضو جدید
....

....

سلام به همگی .میشه بگید کجا نیروی خانم خواسته؟اینکه فقط مدیریت بود.خواهش میکنم بهم بگید کجا نیروی خانم مهندسی شیمی میخواد.

MK264

کاربر بیش فعال
سلام، آقا من متولد مشهد هستم، شناسنامم هم برای اونجاست اما از سالگی استان دیگه ای زندگی کردم، الان بومی خراسان برای هاشمی نژاد محسوب میشم؟

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی .میشه بگید کجا نیروی خانم خواسته؟اینکه فقط مدیریت بود.خواهش میکنم بهم بگید کجا نیروی خانم مهندسی شیمی میخواد.

هیچ جا عزیزم ...اروم باش به اعصاب خودت مسلط باش...سابقه اگه داشته باشی شاید به زور بتونی ..:)

بالا