احساسات مردها

spring sis

عضو جدید
چنانچه به راستی مردی را خوشحال و خوشبخت دیده باشید یا بی گمان مشغول ساختن یک قایق بوده و یا نوشتن سمفونی یا تدریس به پسرش و یا مشغول کاشتن گل کوکب در باغچه ی خانه اش یا در صحرای گبی به دنبال تخم دایناسور بوده است . هیچ وقت نمی بینید مردها آن طور که به دنبال دگمه ی سردست گمشده شان زیر رادیاتور شوفاژ اتاقشان می گردند ، به دنبال خوشبختی و خوشحالی واقعی بگردند . برای مردها خوشحالی و خوشبختی واقعی به خودی خود یک هدف نیست که مدام در عطش آن بسوزند . مردها فقط موقعی می فهمند خوشحال و خوشبخت بوده اند که زندگی بیست و چهار ساعته ی هر روزشان ، ساعت هایی پر از کار و زحمت و گرفتاری باشد .

- و . بران ولف

پیوست ها

• 04.JPG
    04.JPG
    56 کیلوبایت · بازدیدها: 0

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون اکثرا همسری مهربان و خوب و بااحساس در کنارشان بوده و احساس بدبختی و ناراحتی رو تجربه نکردند
کافیه به چند تا اقاکه دراین مورد تحربه داشتند برخورد کنید تا بفهمید خوشبختی رو در چه چیزی جستجو می کنند
ولی خانمها برعکس..چون شوهران خوبی ندارن همیشه بدنبال خوشبختی ومحبت می گردند
کلا ما انسانها ناشکزهستیم و قدر چیزهایی که داریم نمیدانیم تا زمانی که از دست بدهیم

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون اکثرا همسری مهربان و خوب و بااحساس در کنارشان بوده و احساس بدبختی و ناراحتی رو تجربه نکردند
کافیه به چند تا اقاکه دراین مورد تحربه داشتند برخورد کنید تا بفهمید خوشبختی رو در چه چیزی جستجو می کنند
کلا ما انسانها ناشکزهستیم و قدر چیزهایی که داریم نمیدانیم تا زمانی که از دست بدهیم

کاملا موافقم
....

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

معرفي ميكنم روانشناس جديد و از رهرويان جدي فمنيسم خانم ونوس .

من مخالف هرگونه كلي گويي و بسط عقايد هستم.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست می گه منم دقت کردم مردا وقتی با یه چیزی درگیرن کلا احساس خوبی دارن!! پس می شه نتیجه گرفت کلا بذاریمشون سر کار تا هم اونا احساس خوشبختی کنن هم ما!
اصلا وقتی مردا تو خونن آدم حس خوبی نداره مرد جاش بیرونه!! هم مرد راضیه هم زن! والا...