آیا جن وجود داره؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

natanaeal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تصورش سخته ولی بعضیا می گن ما جن رو دیدیم.عقاید خرافی بسیار زیادی در مورد جن وجود داره .نمی دونم بعضیا که می گن جنو دیدن دچار توهم شدن یا چیز دیگری
ولی دوست دارم نصفه شب برم قبرستون ببینم چی می بینم دروغ خرافات توهم و یا اینکه واقعآ جن وجود داره :warn:

نظر شما چیه ؟آیا کسی جرات داره نصفه شب بره قبرستون همراه دوربین و از دور بعضی از دوستاشم مراقبش باشن.اگه رفتید منم خبر کنید چون من شرایط رفتن به قبرستون رو ندارم

بله جن وجود داره
البته نه اینطور که شما تصور میکنید و تو قبرستون و اینجور چیزا که متاسفانه این رفتار غلط تو خوابگاها تو جمع دوستا باب شده و جوونا حتی سکته کردنو جونشونو از دست دادن و همه این فقط برای قدرت نمایی بود

جن معمولا جاهایی هست که آبادی و آدمیزاد نباشه یا کم باشه انگشت شمار که الان اصلا دیگه ناپدید شدن...

جن هم مسلمونو کافر داره و اینکه نشونه هایی که قدیمیا ازشون دارن میگن کنار رودخونه ها هستن یعنی زندگیشون به آب بسته است و اونا آب رو به اسمای مختلف میشناسن و منتظر میمونن تا اگه درست یادم باشه آب کبود رو با خودشون برای استفادشون ببرن...

من تو روستا بزرگ شدم و جز دورانی که برای دانشگاهو کار دارم وطنم روستامونه و یادمه برای رفتن خونه داییم از کوچه ها طولانی میشد و یه میانبر از جنگل داشت که باید میرفتیم (من کوچولو بودم ) داییم منو رو شونه هاش گرفت تا از میانبر به خونه ببره که تو مسیر یه دره بود که قدیم تر رودخونه ها هم آب داشتن(یعنی تا دوره راهنمایی من ...) که سر راهمون میان من فکر میکردم اون خانما از همسایه هامونن اما برام عجیب بود که اونموقع اومدن برای چیدن علوفه(با خودم گفتم حتما غروبه...) تا فرداش دیدم داییم رو سینه ش زخمای مث تبخال زده...
برای دور کردن جن هم بسم الله میگیرن و یه چیز تیز مث سنجاق قفلی یا چاقو و یا نمک با خودشون میگیرن و دائم بسم الله رو زمزمه میکنن...

خصوصا به قنداق نوزاد و لباس خانمای حامله سنجاق و آیة الکرسی همراه میذاشتن تا بهشون آسیب نرسه...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم باید بیای همه جا نظر بدی؟؟؟
شما کنترل نامحسوسه باشگاه هستین؟؟

ببخشید پا رو سیم ارتباطیتون گذاشتم!................فعلا که شما و دوستانتون هستید که هر جایی رو گیر میارید برای اسپم گری ..........نمیدونم از این اسپم بازی ها چی بدست میارید ........توهین به استارتر بی احترامی به حقوق کاربران دیگر ..........تالار به این وسعت زنگ تفریح رو درست کردن .......فضا براتون کوچیکه که به گفتگوی آزاد و همه جا سر میزنید اونم نه برای یه بحث بلکه برای اسپم و وقت گذرانی بیهوده .......
میگن وقت طلاست..........نمیدونم واقعا تعریفش برای شما چیه سرکار خانم مهندس!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید پا رو سیم ارتباطیتون گذاشتم!................فعلا که شما و دوستانتون هستید که هر جایی رو گیر میارید برای اسپم گری ..........نمیدونم از این اسپم بازی ها چی بدست میارید ........توهین به استارتر بی احترامی به حقوق کاربران دیگر ..........تالار به این وسعت زنگ تفریح رو درست کردن .......فضا براتون کوچیکه که به گفتگوی آزاد و همه جا سر میزنید اونم نه برای یه بحث بلکه برای اسپم و وقت گذرانی بیهوده .......
میگن وقت طلاست..........نمیدونم واقعا تعریفش برای شما چیه سرکار خانم مهندس!

نمیبخشم!!این یک.
من قرار نیس چیزی و بدست بیارم چون اصولن برا به دست اوردن چیزی تلاشی نمیکنم!!این دو. البته تا موقعی که شما هستی!!
استارتر خودش حرفی نزده شما وکیل وصیشی؟این سه.
کی میگه وقت طلاست؟؟؟
فقط طلا میتونه طلااا باشه..هیچ چیزی به جز طلا نمیتونه طلا باشه!این چاهار.
همون تعریفشو ندونی بهتره.اینم پنج

XBoy69

عضو جدید
فقط میگم که وجود داره و اصلا دوست ندارم باهاشون برخورداری داشته باشم توصیه میکنم کنجکاوی تو این قضیه نکنید :razz:

rel!ance

کاربر فعال
شما این ویژگیها رو داری بفرما برو پورن استار بشو کسی جلوتو نگرفته!!
این ویژگی را خیلی از خانمها دارند ولی از این غلطها نمیکنند چون چیزی دارند که اون مردنی معتاد عقده ای نداره و اون شرم و حیا است. واقعا خدا خر را شناخته که شاخ بهش نداده این بی ابرو اگه یه ظاهر خوبی داشت چه بی ابرویی ها که نمیکرد. شانس اوردیم که ادم با دیدنش حالت تهوع میگیره.

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه شما شب برید قبرستون برای دیدن جن ، اون چیزی که خواهید دید جن نیست توهمات شماست و احتمالا روانی هم بشید.

ولی در مورد جن ، بله وجود داره ، همانطور که جنس شما از خاک هست ، جنس انها هم از اتش است ، همانطور که شما راه می روید ، انها هم به طریق دیگری حرکت دارند ، همانطور که شما زندگی می کنید انها هم زندگی دارند ولی به طریقی متفاوت...

اینکه یکی جن ببینید یا نبیند ، با جن ارتباط پیدا کند یا نکند ، این شاید ممکن باشد ، شاید ممکن باشد

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
;)

نمیبخشم!!این یک.
من قرار نیس چیزی و بدست بیارم چون اصولن برا به دست اوردن چیزی تلاشی نمیکنم!!این دو. البته تا موقعی که شما هستی!!
استارتر خودش حرفی نزده شما وکیل وصیشی؟این سه.
کی میگه وقت طلاست؟؟؟
فقط طلا میتونه طلااا باشه..هیچ چیزی به جز طلا نمیتونه طلا باشه!این چاهار.
همون تعریفشو ندونی بهتره.اینم پنج
........

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این ویژگی را خیلی از خانمها دارند ولی از این غلطها نمیکنند چون چیزی دارند که اون مردنی معتاد عقده ای نداره و اون شرم و حیا است. واقعا خدا خر را شناخته که شاخ بهش نداده این بی ابرو اگه یه ظاهر خوبی داشت چه بی ابرویی ها که نمیکرد. شانس اوردیم که ادم با دیدنش حالت تهوع میگیره.
شما هم یکم شرم و حیا وشرف داشته باشی بد نیس!!!
کسی مجبورت نکرده ببینیش..

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان خبر رسیده که بعله جناا هم یه انجمنی دارن به اسم انجمن جنای بی آزار باشگاه موهندسان!!

saghar*20*

عضو جدید
تصورش سخته ولی بعضیا می گن ما جن رو دیدیم.عقاید خرافی بسیار زیادی در مورد جن وجود داره .نمی دونم بعضیا که می گن جنو دیدن دچار توهم شدن یا چیز دیگری
ولی دوست دارم نصفه شب برم قبرستون ببینم چی می بینم دروغ خرافات توهم و یا اینکه واقعآ جن وجود داره :warn:

نظر شما چیه ؟آیا کسی جرات داره نصفه شب بره قبرستون همراه دوربین و از دور بعضی از دوستاشم مراقبش باشن.اگه رفتید منم خبر کنید چون من شرایط رفتن به قبرستون رو ندارم

اولندش ک به گفته قران وجودداره
دومندش کی گفته فقط توقبرستون:surprised:
سیمندش من اماده ام کامل که نصفه شب برم توقبرستون
حالانگیدنگفتی
ولی جدی گفتم باشرایطی که شما میگی کسی ازدورفیلم بگیره میتونم برم

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
جهت جلوگیری از ارسال مطالب نامرتبط تاپیک قفل میگردد.

جهت جلوگیری از ارسال مطالب نامرتبط تاپیک قفل میگردد.

تعدادی از مراجع عظام تقلید در پاسخ به سوالی درباره "جن"چنین گفتند :

سوال: آیا وجود جن در اسلام یک واقعیت است؟جن‌گیری در اسلام چه حکمی دارد؟ آیا فرا گرفتن علوم مربوط به اجنّه جایز است؟ واقعیات مربوط به جن چه مواردی است؟

رهبر انقلاب اسلامی ، آیت الله خامنه‌ای: برحسب اختلاف موارد و وسایل و اغراض، احکام مختلفى دارد.

آیت الله صافی گلپایگانی: بلی. جن واقعیت دارد ولی رابطه با جن جایز نیست. آنچه برای مومن لازم است یادگیری حلال و حرام دین و تکمیل معارف دینی است.

آیت الله مکارم شیرازی: جن موجودی است ناپیدا و مطابق آنچه در قرآن آمده حقیقت دارد، امّا بر خلاف پندار بعضی از عوام کاری به انسانها ندارد و آنچه در افواه مشهور است غالبا زاییدۀ خیالات است و کسانی که مبتلا به اوهام هستند لازمست هرگز به آن فکر نکنند، و اگر در هر روز 5 مرتبه آیۀ الکرسی را بخوانند آرامش بیشتری خواهند داشت و درباره ی احضار جن و جن گیری این امر اگر چه ممکن است ولی شرعا جایز نیست، و بسیاری از مدّعیان آن افرادی دروغگو یا خطاکارند.

آیت الله علوی گرگانی: وجود جن واقعیت دارد و در قرآن و روایات به آن اشاره شده است اما پرداختن به علوم جن گیری و امثال آن در اسلام مذمت شده است و امر مطلوبی نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.