آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

• مجموع رای دهندگان
    220

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبختانه يا متاسفانه اينا اصلا حرفاي من نبود ، سخنراني رئيس جمهورمون قبل از انتخابات بود من فقط خواستم ياداوري كنم ، همين ...!
در كل حرفي كه بنده زدم همه رو در بر ميگيره، اگه دقت كرده باشين عرض كردم ما ايرانيا...!
اصل موضوع اينه كه با يك كار اشتباه بايد برخورد بشه حالا هر جايي و با هر موضوعي كه هست فرقي نمي كنه.

آخرین ویرایش:

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
با حجاب مخالفم با شکستن قانون مخالف ترم
وقتی دولت یک کشور اجازه بیحجابی رو نمیده و این دولتی که خود مردم روی کار آوردن پس باید قانونش رو اجرا کرد
غر زدن هم نداره
بیشتر از این هم توضیح نمیدم ...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
جهت ياداوري:

واقعا مشکل مردم ما الآن شکل موي بچه هاي ماست؟
خب بچه هاي ما دوست دارن موشون و هر جوري بزنن به من و تو چه ربطي داره
دولت بايد بياد اقتصاد رو سامان بده..فضاي کشور و آرامش ببخشه
امنيت رواني ايجاد کنه..پشتيباني بکنه از مردم
يعني الآن مشکل مهمه جوانهاي ما اينه که مدل موشون و چه جوري بزنن و دولت هم نميذاره!
الآن مشکل کشور ما اينه که مثلا فلان دختر ما فلان لباس رو پوشيد؟!
الآن مشکل کشور ما اينه؟ يعني مشکل مردم ما اينه؟!
اینجا جاداره بهرام بیاد بخونه ...
با عرض سلام خدمت رئیس جمهور محترم
واسه گفتن حرف میشمرم فرصت رو مغتنم ... :D

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر ایجاد اشتغال شود کسی بیکار نیست به این چیزا فکر کنه و تو خیابونا مانور بده
اگه کار باشه پول هست
اگه پول باشه جوونا ازدواج میکنن و دیگه نیازی نیست با این وضعیت خودشنو درست کنن و تو خیابون منور بدن
همه چی برمیگرده به اشتغال

FAMINE RIAN

عضو جدید
ما ایران زندگی میکنیم و خدمون میدونیم که قدر عجیبیم
به دانشگاه و دانشجو هامون نگاه کنید به تنها مسئله ای که رسدیگی نمیشه دانشو تحصیل هر کس سر و وضعش رو به هم بریزه و بی بند و بار باشه فک میکنه که روشنفکره و و ازادانه فکر کرده تا به اینجا رسیده و این وضعیتشه
حجاب هم واسه مرد هست هم واسه زن
پسره یه تی شرت و شلوار پاش کارده 45 درجه خم شه 90 درصد کمر تا اواسط باس.ن بیرون میفته بی حجاب این جور کسیه حالا فردا میخواد چی یاد بچش بده
یا یه خانم مانتو و روسریش توریه که معلومه بی حجاب اونه
و در تمام حالات کسانی که حرفی واسه گفتن در هر زمینه ای داشته باشه لباس و ظاهرشون ساده تره و کسایی که دستشون به جایی بند نشده میان هر کاری میکنن که بگن مایی هم هستیم

اگه الان بگن ازادی در ایران مثل یه کشور غربیه از قوم لوط بد تر میکنیم به خودتون نگاه نکنید 15 دقیقه یه گوشه که رفت و امد زیاده نگاه کنید

غیرت خوب چیزیه اگه طرف داشته باشه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهت ياداوري:

واقعا مشکل مردم ما الآن شکل موي بچه هاي ماست؟
خب بچه هاي ما دوست دارن موشون و هر جوري بزنن به من و تو چه ربطي داره
دولت بايد بياد اقتصاد رو سامان بده..فضاي کشور و آرامش ببخشه
امنيت رواني ايجاد کنه..پشتيباني بکنه از مردم
يعني الآن مشکل مهمه جوانهاي ما اينه که مدل موشون و چه جوري بزنن و دولت هم نميذاره!
الآن مشکل کشور ما اينه که مثلا فلان دختر ما فلان لباس رو پوشيد؟!
الآن مشکل کشور ما اينه؟ يعني مشکل مردم ما اينه؟!

چه قدر بگیم و نمیشنون !!!
انگار خدا چلوی چشماشون پرده گذاشته که چیزی نبین و گوشششون رو کر کرده که چیزی نشنون
....
ایرانی ما با تعصب به هیچ جا نمیرسیم...

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کار باشه پول هست
اگه پول باشه جوونا ازدواج میکنن و دیگه نیازی نیست با این وضعیت خودشنو درست کنن و تو خیابون منور بدن
تایید میکنم
ما اصل مطلب رو ول کردیم چسبیدیم به فرع
تا وقتی تو حاشیه ها دست و پا بزنیم تو همون حاشیه میمونیم و بیرون نمیایم چون خودمون میخوایم

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کار باشه پول هست
تایید میکنم
ما اصل مطلب رو ول کردیم چسبیدیم به فرع
تا وقتی تو حاشیه ها دست و پا بزنیم تو همون حاشیه میمونیم و بیرون نمیایم چون خودمون میخوایم

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما یه مدل خلق شدی ...ما هم یه مدل...
برای این عادی سازی باید اون غریزه ذاتی رو که خدا تو وجود آدما گذاشته از بین برد...
اونموقع باید همه برن خواجه شن...:razz:

عادت زاتی زیادی هست ... پس چرا دزدی نمیکنند .... چرا پول حروم کسب نمیکنند ... اونا هم تو انسان ذاتش هست.... چرا اجرا نمیکنه...
یعنی بعضی از جونای ما یعنی اینقدر هوس باز و شهورت ران هستند ... که وقتی یه دختری با ارایش مبینید .....یعنی نمیتوندد خودشون رو کنترل کنند ......اول خودمون رو اصلاح کنیم ... بعد انگشت اتهام به دیگران دراز کنیم....

honi

کاربر فعال
در جامعه امروز به اونایی که باید گیر بدن نمیدن اما به یه بدبخت بیچاره که تیپ معمولی داره گیر میدن.کلا شانسی هست:razz:

honi

کاربر فعال
در جامعه امروز به اونایی که باید گیر بدن نمیدن اما به یه بدبخت بیچاره که تیپ معمولی داره گیر میدن.کلا شانسی هست:razz:

ترناز

عضو جدید
اگر بی حجابی تمدن است حیوانات متمدن ترن

اگر بی حجابی تمدن است حیوانات متمدن ترن

کاملا" موافقم ،
ولی هر کاری راهی داره ،با منطق واستفاده از شیوه های درست
اگر بی حجابی تمدن است پس حیوانات متمدن ترن (مطهری)

masoud612

عضو جدید
کاملا" موافقم ،
ولی هر کاری راهی داره ،با منطق واستفاده از شیوه های درست
اگر بی حجابی تمدن است پس حیوانات متمدن ترن (مطهری)

نگرا ن نباشيد علما فتوا دادن كه تا زماني كه مشكل مردم از جمله بيكاري ، مشكلات اقتصادي و مسكن و.......... حل نشده لطفا به حاشيه نريد و فعلا كشف حجاب بشه !! من نميدونم چرا بعضيا دوس دارن خودشون موضوع رو به حاشيه بكشن تا ميخواي مسئله اي مطرح بشه همه ياد مشكلاتشون ميفتن !

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگرا ن نباشيد علما فتوا دادن كه تا زماني كه مشكل مردم از جمله بيكاري ، مشكلات اقتصادي و مسكن و.......... حل نشده لطفا به حاشيه نريد و فعلا كشف حجاب بشه !! من نميدونم چرا بعضيا دوس دارن خودشون موضوع رو به حاشيه بكشن تا ميخواي مسئله اي مطرح بشه همه ياد مشكلاتشون ميفتن !

منم نمیدونم چرا بعضیا رو ابرا زندگی میکنن!!!
از ماست که برماست

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از ماست که برماست

منم نمیدونم چرا بعضیها فقط نظر خودشونو "واقعیت" میدونن و نظر بقیه رو "روی ابر زندگی کردن"!!!
اینگونه افراد از خودشان است که بر خودشان است!

masoud612

عضو جدید
از ماست که برماست
منم با همين مشكلاتي كه شما ميگين دست و پنجه نرم ميكنم هيچ كس بدون مشكل نيس ! اونچه كه واضحه اكثريت مردم در برخورد با ناهنجاري هاي جامعه كه يكيش بد حجابيه اتفاق نظر دارن اما نحوه برخورد با اين جور افراد بعضي وقتا مناسب نيست اين بايد اصلاح بشه.

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با همين مشكلاتي كه شما ميگين دست و پنجه نرم ميكنم هيچ كس بدون مشكل نيس ! اونچه كه واضحه اكثريت مردم در برخورد با ناهنجاري هاي جامعه كه يكيش بد حجابيه اتفاق نظر دارن اما نحوه برخورد با اين جور افراد بعضي وقتا مناسب نيست اين بايد اصلاح بشه.
اونکه صد البته
اما مشکل از این گنده تر داریم این قدر بزرگتر که در مقابلش هیچه
که صد البته در جو این سایت نمیشه بحث بشه

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاملا موافقم باید با این مانکن های خیابونی برخورد کرد تا متوجه بشن اینجا ایران نه تگزاس!

به به شما حجاب رو هم در آواتار مد نظر داشتین
چه زیبا به به به چه سری چه دمی عجب پایی!!!
پر وبالت سیاه رنگ و قشنگ
نیست بالاتر از سیاهی رنگ

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه قدر بگیم و نمیشنون !!!
انگار خدا چلوی چشماشون پرده گذاشته که چیزی نبین و گوشششون رو کر کرده که چیزی نشنون
....
ایرانی ما با تعصب به هیچ جا نمیرسیم...

بله دقيقا همين طوره!! .... داريم آب در هاون ميكوبيم ...!!
خانه از پاي بست ويران است ... انقد بگيرن و بزنن و ببرن و با دختراي مردم مثل يه قاتل و جاني بر خورد كنن تا ببينيم چه نتيجه اي در آخر حاصل خواهد شد ...!

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اون جا که مبارزه با بد حجابی به صورته صحیح انجام نمیشه و همیشه بگیرو ببره نه موافق نیستم
بگو به حجابه مردم چکار دارینا....فقط همه چادری شن که بگن حجابا اوکیه
البته جلو یه عدرو واقعا باید گرفت چون اونا دیگه ابرویه دخترارو بردن اما مثه ادمیزاد برخورد کنن
البته پسراهم مورده حجاب دارنا باید اونارم کنترل کرد

masoud612

عضو جدید
بله دقيقا همين طوره!! .... داريم آب در هاون ميكوبيم ...!!
خانه از پاي بست ويران است ... انقد بگيرن و بزنن و ببرن و با دختراي مردم مثل يه قاتل و جاني بر خورد كنن تا ببينيم چه نتيجه اي در آخر حاصل خواهد شد ...!
هر جامعه ای برای خودش یه هنجارهایی داره والا همین امثال شما که غش کردن برای تمدن اروپا زنها و دختراشون اینطور که جوونای ما هستن بیرون نمیرن (در ضمن اینایی که تفریحشون لباس پوشیدن و هفت قلم ارایشه پول تهیه این چیزا رو از کجا میارن لوازم ارایش خوب لباس های خوب )اونی که برای این چیزا پول داره قطعا برای کارهای دیگه هم پول داره پس تو زندگيش دغدغه اي جز خود نمايي نداره!!!!!!

masoud612

عضو جدید
از اون جا که مبارزه با بد حجابی به صورته صحیح انجام نمیشه و همیشه بگیرو ببره نه موافق نیستم
بگو به حجابه مردم چکار دارینا....فقط همه چادری شن که بگن حجابا اوکیه
البته جلو یه عدرو واقعا باید گرفت چون اونا دیگه ابرویه دخترارو بردن اما مثه ادمیزاد برخورد کنن
البته پسراهم مورده حجاب دارنا باید اونارم کنترل کرد

كسي نگفت چادري باشن پوشش مناسب و در شان يه جامعه با فرهنگ و اسلامي رو داشته باشن چادر پيش كش!!

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
كسي نگفت چادري باشن پوشش مناسب و در شان يه جامعه با فرهنگ و اسلامي رو داشته باشن چادر پيش كش!!

برادره من خیلیا مشکل ندارن اما وقتی موقع بگیر بگیر میشه همه مشکل دار میکنن
من خودم یکی از این مامورایه زحمت کشو دیدم که چجوری دختره مردمو کشید رو زمینو برد فقط واسه اینکه مانتوش بالا تر از زانوش بود بعدم که دختره اعتراض کرد این شد
دیگه هممون دیدیم میدونیم چخبره نیازی به توضیح نیست که

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر جامعه ای برای خودش یه هنجارهایی داره والا همین امثال شما که غش کردن برای تمدن اروپا زنها و دختراشون اینطور که جوونای ما هستن بیرون نمیرن (در ضمن اینایی که تفریحشون لباس پوشیدن و هفت قلم ارایشه پول تهیه این چیزا رو از کجا میارن لوازم ارایش خوب لباس های خوب )اونی که برای این چیزا پول داره قطعا برای کارهای دیگه هم پول داره پس تو زندگيش دغدغه اي جز خود نمايي نداره!!!!!!

من با شما كه از پشت كامپيوتر و با همين چند حرف راجع به من و امثال من قضاوت مي كنيد حرفي ندارم...
وقتي تاپيك نظرسنجي ميذاريد بايد جنبه شنيدن حرف مخالف رو هم داشته باشيد...

masoud612

عضو جدید
برادره من خیلیا مشکل ندارن اما وقتی موقع بگیر بگیر میشه همه مشکل دار میکنن
من خودم یکی از این مامورایه زحمت کشو دیدم که چجوری دختره مردمو کشید رو زمینو برد فقط واسه اینکه مانتوش بالا تر از زانوش بود بعدم که دختره اعتراض کرد این شد
دیگه هممون دیدیم میدونیم چخبره نیازی به توضیح نیست که

اگر امربه معروف و نهی از منکر در سطح جامعه اجرا بشود آنهم توسط خود مردم ؛ البته به این نوع برخورد کشیده نمیشود ؛ باید بدانیم که این بدحجابی گل سرسبد آلودگی های اجتماعی و خانوادگی است ؛ هرزگی و مشروبات الکلی و سیگار و قلیان و تریاک و ماهواره و خانه های تیمی و جشنهای مفسده آمیزوهزار کوفت دیگر قطعا در لوای بدحجابی رشد کرده و شایع شده است ؛ بد احجابی نقطه ی سرخط است نه حرف اول خط!!!! بسیاری از این افراد؛ وضع اقتصادی بدی ندارند و البته شاید عده ی کمی از آنها هم به دلیل فقر به این راه منحرف شوند؛ در اینجا لازم است حکومت؛ بوسیله ی ارگانها و سازمانهایی همچون بهزیستی و کمیته ی امداد و انجمن های خیریه ؛ با برنامه ریزی درست ؛ مستمندان این طریق خطرناک را نجات دهند

masoud612

عضو جدید

من با شما كه از پشت كامپيوتر و با همين چند حرف راجع به من و امثال من قضاوت مي كنيد حرفي ندارم...
وقتي تاپيك نظرسنجي ميذاريد بايد جنبه شنيدن حرف مخالف رو هم داشته باشيد...
وقتی ناموس را به نمایش گذاشتن ارزش می شود
وقتی لباسهای تنگ وچسبان واندامی مد می شود
وقتی غیرت رخت برمی بندد
باید با تاسف نگریست
باید دید که چطور ناموسشان را به اشتراک می گذارند
که ایها الناس شما هم بیایید و لذت ببرید که چقدر همسر من خوشگل است چقدر اندامهای بدن او زیباست چقدر موهای او خوشرنگ است وچقدر ...
پس شما هم با من شریک باشید
آنوقت دیگر پلیس باید دخالت کند و عروسک های به اشتراک گذاشته را جمع آوری کند

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر امربه معروف و نهی از منکر در سطح جامعه اجرا بشود آنهم توسط خود مردم ؛ البته به این نوع برخورد کشیده نمیشود ؛ باید بدانیم که این بدحجابی گل سرسبد آلودگی های اجتماعی و خانوادگی است ؛ هرزگی و مشروبات الکلی و سیگار و قلیان و تریاک و ماهواره و خانه های تیمی و جشنهای مفسده آمیزوهزار کوفت دیگر قطعا در لوای بدحجابی رشد کرده و شایع شده است ؛ بد احجابی نقطه ی سرخط است نه حرف اول خط!!!! بسیاری از این افراد؛ وضع اقتصادی بدی ندارند و البته شاید عده ی کمی از آنها هم به دلیل فقر به این راه منحرف شوند؛ در اینجا لازم است حکومت؛ بوسیله ی ارگانها و سازمانهایی همچون بهزیستی و کمیته ی امداد و انجمن های خیریه ؛ با برنامه ریزی درست ؛ مستمندان این طریق خطرناک را نجات دهند

خیلیا هستن با حجاب دارن بدترین کارایه ممکنو میکنن ولی شوما وقتی ببینیدشون میگید یا مولام که فرشته نازل شده
و خیلیا هستن چهره هاشون غلط اندازه در حالی که واقعا آدمایه خوبو پاکی هستن
ببین کلا حجاب ربطی به این چیزا نداره
اونی که داره خونه ی فساد را میندازه از بی حجابا یا با حجابا نمیخاد که بیان از هرکسی که اهلش باشه میخاد ومیرن
خیالت راحت باشه اگه همه آدم شن بازم خیلیا هستن که تو گوشه و کنار دارن گند میزنن
الان از مردایه زندارو زنایه شوهر دار بیشتر باید ترسید تا مجردا
هر کاری کنیم بازم گند کاری هست
پس الکی نمیشه به حجاب ربطش داد
فک نکن با بی حجابی موافقما اما دلیله فساده جامعه این نیست

masoud612

عضو جدید
الهی !
در این وانفسای آخرالزمانی عده ای از رسوایی پیش " جماعت " ترسیدند و رفتند !
رفتند تا جماعت رنگشان کند ...
و عده ای آمده اند ،
آمده اند ، چون از رسوایی پیش تو ترسیدند !
آمده اند تا تو رنگشان کنی ...

...

عده ای بیکار بودند ، رفتند تا فیلم بسازند و از بیکاری به در آیند ،
فیلم ساختند و نشان دادند زن متمدّن را ،
نشان دادند تمدّن حیوانی را...
و عده ای آمدند ، آمدند تا آنجا که نزد تو روزی بخورند ،
آمدند و قبل از آمدنشان سفارش کردند که :
"خواهرم ! سرخی خون من ، از سیاهی چادر توست. "

...

عده ای رفتند تا الگویشان بشود فارسی وان،بشود مد سال،بشود ابروی تاتو...
عده ای آمدند تا الگویشان بشود فاطمه (سلام الله علیها) ، بشود حیاءاش ، بشود حجابش...

...

عده ای رفتند تا یادبگیرند با دوست پسر شان حال کنند ،
رفتند تا یادبگیرند مادر نشوند ، مبادا تناسب اندامشان برهم بریزد...
عده ای آمدند تا یادبگیرند؛ "جهاد المرأة ، حُسن التَبعّل" ،
آمدند تایادبگیرند، علی اکبر تربیت کنند برای امام زمانشان (روحی فداه)...

...

عده ای رفتند گدایی کنند نگاه مردم را ،
گدایی کنند چشمان مردان را...
عده ای آمدند تا گدایی کنند ، لبخند رضایت مهدی فاطمه (عج) را ،
گدایی کنند چشمان زهراء (س) را...

...

عده ای رفتند و چادر زنانشان را به دستان باد سپردند ،
رفتند تا بی کلاس نباشند...
عده ای آمدند و چادر زنانشان را به دستان حق سپردند ،
آمدند تا رو سیاه نباشند...

...

الهی !
در این وانفسای آخرالزمانی عده ای از رسوایی پیش " جماعت " ترسیدند و رفتند !
رفتند تا جماعت رنگشان کند ...
و عده ای آمده اند ،
آمده اند ، چون از رسوایی پیش تو ترسیدند !
آمده اند تا تو رنگشان کنی ...

بالا