آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

آيا با برخورد با بدحجابي موافقيد ؟(نظرسنجي)

• مجموع رای دهندگان
    220

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسعود جان چرا نداره ! ببین توی اجتماع آدم های مختلفی وجود دارن ...
خواه و ناخواه حرکات و رفتار و طرز لباس پوشیدن و ... تو روی افراد تأثیر میذاره . نگو نه که خودم به عینه دیدم !

عرض کردم مشکل جنبه ... تو جامعه هست...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
عرض کردم مشکل جنبه ... تو جامعه هست...
ببین مسعود جان من اصلا کاری با بحث جنبه ندارم . من در مورد لباس و طرز پوشش صحبت کردم !
بله در مورد جنبه حرفتون تا حدودی درسته . البته این مسئله محدود به پسرا نمیشه . خیلی از دخترام هستن که تیکه میندازن . نمونش همین آموزشگاه خودمون ... ;)

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین مسعود جان من اصلا کاری با بحث جنبه ندارم . من در مورد لباس و طرز پوشش صحبت کردم !
بله در مورد جنبه حرفتون تا حدودی درسته . البته این مسئله محدود به پسرا نمیشه . خیلی از دخترام هستن که تیکه میندازن . نمونش همین آموزشگاه خودمون ... ;)

ببین اقا ..... من کسی هستم که زیاد بیرونم ..... به خاطر درسم و کلاسما و ... ولی متاسفانه چیزای میبینم که .. واقعا حالم از پسر بودنم بهم میخوره ....... پسر که میاد تو خیابون ..... میپره بغل دختره .. .... این بد هست .... یا یکی که ارایش میکنه و..... اصلا موهاشو بزاره بیرون .... به بقیه چه ..... پسر باید تو خیابون سرشو بندازه پایین بره ..... این کارا به خاطر بعضی پسرا که ابرو همه رو بزدن هست .....دختره واسه زیبایی خودش ارایش میکنه .... به مردم چه ..... من کاری با اموزشگاه ندارم ..... کلا دخترا همیشه سرشون تو کار خودشو هست .... با کسی کاری ندارند ..... متاسفانه بعضی پسر ها....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اقا جون ..... من کسی هستم که زیاد بیرونم ..... به خاطر درسم و کلاسما و ... ولی متاسفانه چیزای میبینم که .. واقعا حالم از پسر بودنم بهم میخوره ....... پسر که میاد تو خیابون ..... میپره بغل دختره .. .... این بد هست .... یا یکی که ارایش میکنه و..... اصلا موهاشو بزاره بیرون .... به بقیه چه ..... پسر باید تو خیابون سرشو بندازه پایین بره ..... این کارا به خاطر بعضی پسرا که ابرو همه رو بزدن هست .....دختره واسه زیبایی خودش ارایش میکنه .... به مردم چه ..... من کاری با اموزشگاه ندارم ..... کلا دخترا همیشه سرشون تو کار خودشو هست .... با کسی کاری ندارند ..... متاسفانه بعضی پسر ها....

حرفات از اساس مسعود جان اشتباه است ...........خدا میدونه من دختر دیدم که تیکه انداخته ...........بحث فقط یک تیکه انداختن ساده نیست .............بحث رعایت امنیت اجتماعی و روانی جامعه است

هر کاری بعضا به ترمز نیاز داره ..........برای احتیاط

شما وقتی فلان مسئله ای برای دختری رخ میده ........ناراحت نمیشی ؟
اولین اعتراضی که میکنی انگشتت به سمت نیروی انتظامی نیست ؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ببین اقا جون ..... من کسی هستم که زیاد بیرونم ..... به خاطر درسم و کلاسما و ... ولی متاسفانه چیزای میبینم که .. واقعا حالم از پسر بودنم بهم میخوره ....... پسر که میاد تو خیابون ..... میپره بغل دختره .. .... این بد هست .... یا یکی که ارایش میکنه و..... اصلا موهاشو بزاره بیرون .... به بقیه چه ..... پسر باید تو خیابون سرشو بندازه پایین بره ..... این کارا به خاطر بعضی پسرا که ابرو همه رو بزدن هست .....دختره واسه زیبایی خودش ارایش میکنه .... به مردم چه ..... من کاری با اموزشگاه ندارم ..... کلا دخترا همیشه سرشون تو کار خودشو هست .... با کسی کاری ندارند ..... متاسفانه بعضی پسر ها....
داداش گلم شما اصلا پستای منو میخونی یا فقط کوت میکنی ؟! :D:D:D
بابا من میگم وقتی خانمی با اون ظاهر میاد بیرون ظاهرش روی من نوعی تاثیر میذاره ! حالا روی شما تاثیر نمیذاره دلیل نمیشه که روی بقیه هم تاثیری نداشته باشه !
در ضمن نمیدونم شما تهرانی یا نه ! اما اگه مایل باشین من میتونم باهاتون قرار بذارم و ببرم از نزدیک آموزشگاهمون رو نشونتون بدم تا متوجه بشین که بعضی از خانما هم آره ...

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مخالفم...با حجاب مخالف نیستما...با نوع برخوردشون!!!!
خانه از پای بست ویران است....خیلی زشته که ادم به دیگران اینطوری بخواد تذکر بده و بعد اگه نتیجه ای هم داشت ادم دلش نمیسوخت!!!!!!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفات از اساس مسعود جان اشتباه است ...........خدا میدونه من دختر دیدم که تیکه انداخته ...........بحث فقط یک تیکه انداختن ساده نیست .............بحث رعایت امنیت اجتماعی و روانی جامعه است

هر کاری بعضا به ترمز نیاز داره ..........برای احتیاط

شما وقتی فلان مسئله ای برای دختری رخ میده ........ناراحت نمیشی ؟
اولین اعتراضی که میکنی انگشتت به سمت نیروی انتظامی نیست ؟
حرفای من از نظر شما اشتباه هست و حرفای شما از نظر من....
خوب دیگه .... واسه چی برای دختر اتفاق میفته؟ یکی بلایی سرش میاره دیگه .....خود به خود نمیشه که ..... تو جامعه ای کسی با کسی کاری نداشته باشه ... هرکاری سرش تو کار خودش باشه .... دیگه اتفاقی نمافته .... یعنی اینقدر امنیت از بین رفته؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش گلم شما اصلا پستای منو میخونی یا فقط کوت میکنی ؟! :D:D:D
بابا من میگم وقتی خانمی با اون ظاهر میاد بیرون ظاهرش روی من نوعی تاثیر میذاره ! حالا روی شما تاثیر نمیذاره دلیل نمیشه که روی بقیه هم تاثیری نداشته باشه !
در ضمن نمیدونم شما تهرانی یا نه ! اما اگه مایل باشین من میتونم باهاتون قرار بذارم و ببرم از نزدیک آموزشگاهمون رو نشونتون بدم تا متوجه بشین که بعضی از خانما هم آره ...

یکی یدونه دختر ارایش کرده مبینه .. از خودش در میاد ... یه غلطایی میکنه ..... دیگه اون ضعف تربیت خانوادشو نشون میده ..... من جامعه رو میگم .... شما 2 تا اموزشگاه دیدی تو تهران .... شد واسه ما اونجا جامعه ...
شما مخالفی من اگه 1000 تا پست بزارم . .. بازم میگی حرف درس حرف منه....

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
یکی یدونه دختر ارایش کرده مبینه .. از خودش در میاد ... یه غلطایی میکنه ..... دیگه اون ضعف تربیت خانوادشو نشون میده ..... من جامعه رو میگم .... شما 2 تا اموزشگاه دیدی تو تهران .... شد واسه ما اونجا جامعه ...
شما مخالفی من اگه 1000 تا پست بزارم . .. بازم میگی حرف درس حرف منه....
چه ربطی داره ؟! :surprised:
خب جامعه رو کی میسازه !؟ همین افراد جامعه رو میسازن ! همین افرادی که شما میگین تربیت خانوادگی ندارن . مسعود همه ماها انسانیم و انسان هم جایز الخطاس ...
من خیلی جاهای دیگه هم دیدم که به همین منوال بوده ! نمونش پارک بسیج واقع در اتوبان بسیج ...
بازم بگم ؟!
بالاخره مشت نمونه خرواره !
آخه مسئله اینه که هرچی هم من میگم شما حرف خودت رو درست میدونی ... :confused:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفای من از نظر شما اشتباه هست و حرفای شما از نظر من....
خوب دیگه .... واسه چی برای دختر اتفاق میفته؟ یکی بلایی سرش میاره دیگه .....خود به خود نمیشه که ..... تو جامعه ای کسی با کسی کاری نداشته باشه ... هرکاری سرش تو کار خودش باشه .... دیگه اتفاقی نمافته .... یعنی اینقدر امنیت از بین رفته؟
اینم حرفی است ...........: دی

خودت داری میگی جامعه ...........جامعه یعنی چی ؟
یعنی همه چیز مردم به هم مرتبطه

یه سوال دارم از شما ........یک نفر داره سیگار میکشه .........بوی گندش داره خفت میکنه ! .......چه واکنشی نشون میدی ؟
میگی ....برای اینکه در کارش دخالت نکنم بهش هیچ کاری ندارم ؟!
در قبال مسئله شخصی و مکان شخصی حرف شما درسته

کیف یک خانمی رو میدزدن جلوی چشمت با اینکه اقوام او نیستی ......ولی ناراحت میشی ......ممکنه حتی دنبال دزدها کنی.........اینها همش به خاطر تعریف جامعه است.............ولی وقتی لفظ جامعه میاد یعنی اجتماع ......دیگه من معنی نمیده ..........همه چی میشه ما

به یک خانم با پوشش نسبتا مناسب تیکه انداخته میشه و میبینی اون خانم داره امتناع میکنه ولی اون پسر مریض ادامه میده .........اینجاست که غیرتت جوش میاره و میری سمت اون ماشین ......که چرا مزاحم دختر مردم میشی ....به خصوص وقتی سن و سال داری
چون این خانم رو جای خواهر خودت در اجتماع میزاری

میدونی این مسئله چقدر رو روان اثر میذاره ؟ چه اثرات بدی داره
من نمیگم بی فرهنگی نیست که این مسائل نمود بیشتری کنه .......نه ...........ولی رو این مسائل بایستی کار بلند مدت کرد ..........نمیشه یک شبه تصمیم گرفت و یک شبه اجرا کرد

طبیعتا در راستای اقدام بلند مدت اقدام کوتاه مدت هم باید باشه ..........شما توجه کن مثلا در خیابون جردن چقدر رفت و آمد رخ میده با این همه چشم چران تازه در نظر بگیر برخی از دختران هم بی توجه به مسائل بعد با اونها هم کلام هم میشوند .............یک مامور چنتا چشم داره ........ چقدر میتونه مراقبت کنه ..........اگر هم خیابون بشه پر مامور که ببینید چه سناریوها و شایعه هایی مطرح میشه

شما مطمئن باش خیلی از اقدامات در زمینه بدحجابی ها و بی حجابی ها سازماندهی شده است ........ یک سر بزن به پارک لاله ببین چه خبره ..........همه چیز رو نمیشه چشم بسته انکار کرد

آخرین ویرایش:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ربطی داره ؟! :surprised:
خب جامعه رو کی میسازه !؟ همین افراد جامعه رو میسازن ! همین افرادی که شما میگین تربیت خانوادگی ندارن . مسعود همه ماها انسانیم و انسان هم جایز الخطاس ...
من خیلی جاهای دیگه هم دیدم که به همین منوال بوده ! نمونش پارک بسیج واقع در اتوبان بسیج ...
بازم بگم ؟!
بالاخره مشت نمونه خرواره !
آخه مسئله اینه که هرچی هم من میگم شما حرف خودت رو درست میدونی ... :confused:

شما هم حرف خودتو درست میدونی....

اقا حاجی .... ببین اگه ... پسرا تو محیط بیرون ... جامعه .. دانشگاه ..... هر جایی .... با دخترا اصلا کاری نداشته باشند .... اصلا محل نذارند .... سرشون تو کار خودشون باشه .....هیچ وقت کسی نمیاد ... به حجاب دخترا گیر بده ..... گشت ارشاد بیاد و..... 1000 تا دردسر داشته باشه.....

aydin22

عضو جدید
من نه با برخورد بد حجابی تو ایران موافقم نه اینکه تو کشورهای خارجی با حجاب برخورد میشه موافقم من با اختیاری که خدا تو وجود انسانها گذاشته موافقم . . .

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم حرفی است ...........: دی

خودت داری میگی جامعه ...........جامعه یعنی چی ؟
یعنی همه چیز مردم به هم مرتبطه

یه سوال دارم از شما ........یک نفر داره سیگار میکشه .........بوی گندش داره خفت میکنه ! .......چه واکنشی نشون میدی ؟
میگی ....برای اینکه در کارش دخالت نکنم بهش هیچ کاری ندارم ؟!
در قبال مسئله شخصی و مکان شخصی حرف شما درسته .............ولی وقتی لفظ جامعه میاد یعنی اجتماع ......دیگه من معنی نمیده ..........همه چی میشه ما

من نمیگم بی فرهنگی هم تاثیر داره که این مسائل نمود بیشتری کنه .......نه ...........ولی رو این مسائل بایستی کار بلند مدت کرد ..........نمیشه یک شبه تصمیم گرفت و یک شبه اجرا کرد

طبیعتا در راستای اقدام بلند مدت اقدام کوتاه مدت هم باید باشه ..........شما توجه کن مثلا در خیابون جردن چقدر رفت و آمد رخ میده با این همه چشم چران تازه در نظر بگیر برخی از دختران هم بی توجه به مسائل بعد با اونها هم کلام هم میشوند .............یک مامور چنتا چشم داره ........ چقدر میتونه مراقبت کنه ..........اگر هم خیابون بشه پر مامور که ببینید چه سناریوها و شایعه هایی مطرح میشه

شما مطمئن باش خیلی از اقدامات در زمینه بدحجابی ها و بی حجابی ها سازماندهی شده است ........ یک سر بزن به پارک لاله ببین چه خبره ..........همه چیز رو نمیشه چشم بسته انکار کرد

اون سیگار کشیدنش ... باید بفهمه که مزاحم یکی داره میشه ... یعنی اینقدر طرف خر هست .... داره میبینه .. مردم خفه میشن سیگار میکشه ...... اسم ادمی لیاقت اون بشر نیست....
بیاد این طرح رو اجرا کنه ..... دودش تو چشم خودشمون میره .. دخترا هم عقده ایم میشن .... میرن کارای بدیتری میکنند ..... کار ما فقط زور گفتن هست .....قانونمون.... اینجوری .....اینم یادت باشه ... تنها کشوری که تو جاهان توش حجاب واجبه .... ایرانه .... این فرهنگ هم باعث این چیزا شده.....

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از ديدن نتايج نظرسنجي واقعا قلبم بدرد اومد!
نمي دونم ما ايرونياي با غيرت چي به سرمون اومده كه يه ناهنجاري رو اينقدر راحت مي پذيريم و به يه هنجار تبديل مي كنيم!!!
قلبامون مريضه يا چشمامون حريص؟!
با دينمون لج كرديم يا با خودمون؟!
خدا رو مي پرستيم يا شيطون رو؟!

mohammad.md

عضو جدید
اقاي استارتر سوالو كامل مطرح نميكني همينه ديگه:w06:.
منظور بدحجابيه.به كسي كه مانتو داره جين پوشده و از لاي روسريش يه ذره موهاش معلومه كه نميگن بدحجاب.....بدحجاب يعني طوري لباس بپوشه كه تو عرف جاكعه ما نباشه به قول بروبچ چشامونو بگيره .براي مثال جين بسيار تنگ مانتو خيلي موتاه طوري كه بهش بگيم پيراهن روسري از اين نصفه ها!:surprised:كه از 2 طرف موها زده باشه بيرون.اگه ارايش غليظم باشه كه ديگه چي ميشه!!!!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون سیگار کشیدنش ... باید بفهمه که مزاحم یکی داره میشه ... یعنی اینقدر طرف خر هست .... داره میبینه .. مردم خفه میشن سیگار میکشه ...... اسم ادمی لیاقت اون بشر نیست....
بیاد این طرح رو اجرا کنه ..... دودش تو چشم خودشمون میره .. دخترا هم عقده ایم میشن .... میرن کارای بدیتری میکنند ..... کار ما فقط زور گفتن هست .....قانونمون.... اینجوری .....اینم یادت باشه ... تنها کشوری که تو جاهان توش حجاب واجبه .... ایرانه .... این فرهنگ هم باعث این چیزا شده.....
یعنی شما نگاه مردم به یک شخص که حجاب منطبق عرف داره با یک شخص که خارج عرف میپوشه متفاوت نمیبینی ؟
......

البته این مسئله در قبال پسرا هم هستا و اتفاقا باید بگم در طرح فعلی با پسرهای بدپوشش هم برخورد خواهد شد

......حرف شما فراتر از اشتباهست ............در دنیای غرب به خاطر همین بی بند و باری ها بنیان خانواده ای میشه گفت اصلا وجود نداره چه برسه به سست بودن

قانون داشتن حجاب با هیچ دینی منافات نداره ........این طور نیست که شخصی حجاب داشته باشه در هر کدام از ادیان الهی گناه کرده باشه و هم ادیان الهی مردم رو به حجاب تشویق کردن و اسلام که آخرین دین خداست واجب

نفرمایید .........حداقل کشور ما اینه که یک مرد و زن داخل تاکسی ..............

گویا شما یاهو هم نمیخونی ......... احتمالا شما میدونی حجاب در دبی چگونه است و همچنین اینکه دو نفر انگلیسی و ایرلندی بودن ....
بعضا برخی مواردش که شکایتی بشه تو برخی رسانه ها مطرح میشه ...........ممکنه در عموم اتفاقی بیفته و چون شکایتی نشده بی خیال از رش رد بشن ........خب در کشورهایی که احترام به همجنسگرایی و ازدواج همجنسگراها رو قانون میذارن چه انتظاری میشه داشت

Drunk couple accused of having *** in Dubai taxi - Yahoo! News UK

اگه شما دوست داری کشورت تا اینجاها و حتی تجاوز کودکان به کدیگر برسه .......بنده هر گز نمیخوام و هرگز دوست ندارم به خاطر بی غیرتی شاهد همچین مسائلی بشم و سکوت کنم

آخرین ویرایش:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول یکی از دوستان برخورد این چنینی که الان گشت ارشاد راه انداخته مثل مسکن میمونه
مشکل اصلی جای دیگست که اونجا باید عمل بشه
کار فرهنگی باید صورت بگیره
اگر از کودکی برای بچه همه چیو درست توضیح بدن و بدونه چی به چیه خودش درست میشه
ولی وقتی بچه بزرگ میشه و شخصیتش شکل میگره نمیشه به زور گفت این کارو بکن
ولی بلاخره مسکن هم لازمه تا درمان قطعیرو شروع کنن

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور بدحجابيه.به كسي كه مانتو داره جين پوشده و از لاي روسريش يه ذره موهاش معلومه كه نميگن بدحجاب.....بدحجاب يعني طوري لباس بپوشه كه تو عرف جاكعه ما نباشه به قول بروبچ چشامونو بگيره .براي مثال جين بسيار تنگ مانتو خيلي موتاه طوري كه بهش بگيم پيراهن روسري از اين نصفه ها!:surprised:كه از 2 طرف موها زده باشه بيرون.اگه ارايش غليظم باشه كه ديگه چي ميشه!!!!!!!!
این میشه که خیابونارو با تالار عروسی اشتباه میگیرم

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی شما نگاه مردم به یک شخص که حجاب منطبق عرف داره با یک شخص که خارج عرف میپوشه متفاوت نمیبینی ؟
......

البته این مسئله در قبال پسرا هم هستا و اتفاقا باید بگم در طرح فعلی با پسرهای بدپوشش هم برخورد خواهد شد

......حرف شما فراتر از اشتباهست ............در دنیای غرب به خاطر همین بی بند و باری ها بنیان خانواده ای میشه گفت اصلا وجود نداره چه برسه به سست بودن

قانون داشتن حجاب با هیچ دینی منافات نداره ........این طور نیست که شخصی حجاب داشته باشه در هر کدام از ادیان الهی گناه کرده باشه و هم ادیان الهی مردم رو به حجاب تشویق کردن و اسلام که آخرین دین خداست واجب

گویا شما یاهو هم نمیخونی .........

اصلا یکی بدون رعایت عرف لباس بپوشه ... اصلا بدون لباس بیاد بیرون ؟ باشما کاری داره؟ مزاحم شما میشه ...... اصلا شما چرا باید نگاش کنی ..... من از غرب حرفی زدم؟ شما شلوغش میکنی ..... از فردا ... میگیم همه چادر سرش کنن ... با بعضی مرد ها و پسرای هیز نتونند .... هیز بازی کنند ..... شما میگی اینجوری اصلاح بشه .... منم میگم اینجوری اصلاح بشه....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
......

گویا شما یاهو هم نمیخونی ......... احتمالا شما میدونی حجاب در دبی چگونه است و همچنین اینکه دو نفر انگلیسی و ایرلندی بودن ....
بعضا برخی مواردش که شکایتی بشه تو برخی رسانه ها مطرح میشه ...........ممکنه در عموم اتفاقی بیفته و چون شکایتی نشده بی خیال از رش رد بشن ........خب در کشورهایی که احترام به همجنسگرایی و ازدواج همجنسگراها رو قانون میذارن چه انتظاری میشه داشت

Drunk couple accused of having *** in Dubai taxi - Yahoo! News UK

اگه شما دوست داری کشورت تا اینجاها و حتی تجاوز کودکان به کدیگر برسه .......بنده هر گز نمیخوام و هرگز دوست ندارم به خاطر بی غیرتی شاهد همچین مسائلی بشم و سکوت کنم

اصلا یکی بدون رعایت عرف لباس بپوشه ... اصلا بدون لباس بیاد بیرون ؟ باشما کاری داره؟ مزاحم شما میشه ...... اصلا شما چرا باید نگاش کنی ..... من از غرب حرفی زدم؟ شما شلوغش میکنی ..... از فردا ... میگیم همه چادر سرش کنن ... با بعضی مرد ها و پسرای هیز نتونند .... هیز بازی کنند ..... شما میگی اینجوری اصلاح بشه .... منم میگم اینجوری اصلاح بشه....

:surprised:
پس طبق تعرف شما خیلی از کشورهای خارجی هم مشکل دارن ؟ ..........واقعا فکر میکنی هیچ اثری نداره ؟!
خیلی این مسئله برام عجیب و جالب بود ...........فرض کنیم همون خارج کشور بری و زندگی کنی شما به همسرت اجازه میدی بدون پوشش بگرده ؟ وقتی طرف جلوی چشمته انتظار داری چشم بسته برم تا مستقیم بهش بخورم ؟
البته این با تعریف شما هم خوانی نداره .........اصلا به کسی چه ............طرف با این پیش زمینه که خانمه خودش رو طوری خارج عرف در جامعه نشون داده که بقیه ببیننش .....به کسی چه ........خدا دو چشم داده .......گفته از چشمت استفاده کن !
این البته طبق حرفهای شماستا ........وگرنه بنده یک ثانیه هم این نظریه شما رو قوبل ندارم

حجاب فقط چادر نیست ..........چادر حجاب برتر است ............موفق باشی

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:
پس طبق تعرف شما خیلی از کشورهای خارجی هم مشکل دارن ؟ ..........واقعا فکر میکنی هیچ اثری نداره ؟!
خیلی این مسئله برام عجیب و جالب بود ...........فرض کنیم همون خارج کشور بری و زندگی کنی شما به همسرت اجازه میدی بدون پوشش بگرده ؟

حجاب فقط چادر نیست ..........چادر حجاب برتر است ............موفق باشی

من از کشور خارجی صحبت کردم ..... من حرفی از همسر زدم ..... ادم عاقل تو این زمونه ازدواج میکنه ؟..... که بیاد زنشم اینجوری باشه ..... من از این ناراحتم که کار بیشتر ما ایرونی ها فقط فضولی تو کار هم هست .... موفق باشید..

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از کشور خارجی صحبت کردم ..... من حرفی از همسر زدم ..... ادم عاقل تو این زمونه ازدواج میکنه ؟..... که بیاد زنشم اینجوری باشه ..... من از این ناراحتم که کار بیشتر ما ایرونی ها فقط فضولی تو کار هم هست .... موفق باشید..
هر چه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و آنچه را برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند

من گفتم شما همچین اجازه ای به خانمت میدی ؟ ببین چه آشفته شدی ...........شما چند سالته .......آخر ازدواج میکنی عزیز ........چیزی نیست که بشه ازش فرار کرد ..........مطمئن باش:D

وقتی شما در قبال این نوع پوشش برای همسرت آشفته میشی .........پس طبیعتا نباید اونو برای دیگران تبلیغ کنی .....چون میدونی تبعات این مسئله چیه ...........بویژه وقتی داری میبینی اوضاع فرهنگی به قول خودت فقط پسرا چگونه است
دفاع این چنین شما سبب میشه یک خانم هم به فکر لجبازی بیفته و بگه به کسی چه ........ممکنه چندین بار هم با پوششی که خارج عرفه رفت و آمد کنه و خبری هم نشه ولی حادثه هیچ وقت خبر نمیکنه

اون وقته که دیگه پشیمانی سودی نداره .......

اقا من حرفی از همسر زدم .....

نترس من ازدواج نمیکنم ... عینی فکر نکنم ...
کسی که از جنس مخالف خودش خووشش نیاد ازدواج نمیکنه
.. .در ضمن میگیم دیگه شما وقتی ازدواج میکنی داری میری دنبال کسی ... کسی دنبالت نمیاد ... ... با کسی ازدواج کنه ....... موضو ع رو چبوندی .... به این موضوع .... بله جامعه پاک باشه ... هرزه وجود نداشته باشه ... چه اشکالی داره ....نداشته باش توش ....
یه چیز میگم اخطار میگریم ... حوصله ندارم ..... شما هرچی فکر میکنی .... یا نظر میدی .. واسم مهم و اهمیتی نداره .. موفق باشید...
اینجا معلوم شد حرفهایی که زده شده از سر خیر خواهی نیست
ممنون از اینکه خودت گفتی

آخرین ویرایش:

masoud612

عضو جدید
البته بين بدحجاب و بي حجاب تفاوت قايل بشيم بهتر نيس ؟ بدحجاب كسي نيس كه چادر نداره ! بيشتر لختي و عريان بودن مطرحه كه البته خيلي محدودن تو جامعه ولي هستن
اين نظر استارتر در پست 12
شايد از نظر گزينه ها ايرادي وارد باشه. ولي منظور بدحجابي بوده كه مصداقاشو نميشه تو يه سوال يه خطي مطرح كرد ،شما بهتر اشاره كردين، منظورم رعايت اونچيزيه كه در قران اومده" حفظ حرمت ها هم از جانب مرد و هم زن " والا من با خود چادر چندان موافق نيستم و چادر رو حجاب برتر نميدونم كه بعضيا دارن تبليغ چادرو ميكنن

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و آنچه را برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند

من گفتم شما همچین اجازه ای به خانمت میدی ؟ ببین چه آشفته شدی ...........شما چند سالته .......آخر ازدواج میکنی عزیز ........چیزی نیست که بشه ازش فرار کرد ..........مطمئن باش:D

وقتی شما در قبال این نوع پوشش برای همسرت آشفته میشی .........پس طبیعتا نباید اونو برای دیگران تبلیغ کنی .....چون میدونی تبعات این مسئله چیه ...........بویژه وقتی داری میبینی اوضاع فرهنگی به قول خودت فقط پسرا چگونه است
دفاع این چنین شما سبب میشه یک خانم هم به فکر لجبازی بیفته و بگه به کسی چه ........ممکنه چندین بار هم با پوششی که خارج عرفه رفت و آمد کنه و خبری هم نشه ولی حادثه هیچ وقت خبر نمیکنه

اون وقته که دیگه پشیمانی سودی نداره .......
اقا من حرفی از همسر زدم ..... نترس من ازدواج نمیکنم ... عینی فکر نکنم ... کسی که از جنس مخالف خودش خووشش نیاد ازدواج نمیکنه.. .در ضمن میگیم دیگه شما وقتی ازدواج میکنی داری میری دنبال کسی ... کسی دنبالت نمیاد ... ... با کسی ازدواج کنه ....... موضو ع رو چبوندی .... به این موضوع .... بله جامعه پاک باشه ... هرزه وجود نداشته باشه ... چه اشکالی داره ....نداشته باش توش ....
یه چیز میگم اخطار میگریم ... حوصله ندارم ..... شما هرچی فکر میکنی .... یا نظر میدی .. واسم مهم و اهمیتی نداره .. موفق باشید...

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یکی وقتی با خانومم دارم تو خیابون قدم می زنم بهش بگه خانوم حجابتو رعایت کن اول می زنم دندونشاو تو دهنش خورد می کنم

بعد می گم بی ناموس دفعه ی آخرت باشه به ناموس من خیره می شی!

کثیف ترین غشر همینان!

اتفاقا این قشر خیر و صلاح دیگران رو میخوان..بعد خیالتون راحت این خانم ها هستن که به خانم ها تذکر میدن...:smile:

مخالفم. بهتره اونهایی رو که تحریک میشن آموزش بدن تا کمتر تحریک بشن.

اون بالا نوشته برخورد صحیح و من با برخورد صحیحی که قبلش فرهنگ سازی شده باشه موافقم..
هر دو طرف باید رعایت کنن...روانشناسا میگن مردها از طریق چشم و زنان از طریق گوش عاشق میشن...
نمیشه گفت زنان هر طور مایلند بیرون بیان...و مردان خودشونو حفظ کنن..
حفظ چشم وظیفه مردانه ولی زنان هم یه وظایفی دارن..:smile:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یکی وقتی با خانومم دارم تو خیابون قدم می زنم بهش بگه خانوم حجابتو رعایت کن اول می زنم دندونشاو تو دهنش خورد می کنم

بعد می گم بی ناموس دفعه ی آخرت باشه به ناموس من خیره می شی!

کثیف ترین غشر همینان!

شما یه مدل خلق شدی ...ما هم یه مدل...
برای این عادی سازی باید اون غریزه ذاتی رو که خدا تو وجود آدما گذاشته از بین برد...
اونموقع باید همه برن خواجه شن...:razz:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين نظر استارتر در پست 12
شايد از نظر گزينه ها ايرادي وارد باشه. ولي منظور بدحجابي بوده كه مصداقاشو نميشه تو يه سوال يه خطي مطرح كرد ،شما بهتر اشاره كردين، منظورم رعايت اونچيزيه كه در قران اومده" حفظ حرمت ها هم از جانب مرد و هم زن " والا من با خود چادر چندان موافق نيستم و چادر رو حجاب برتر نميدونم كه بعضيا دارن تبليغ چادرو ميكنن

حرفتون صحیحه..ولی چادر حجاب برتره...
در قرآن لفظ جلباب به کار برده شده که در زبان عرب جلباب به پارچه ای میگن که ازسر تا نوک انگشتان پا و بپوشونه و همینطور اندام رو که همون چادر میشه..
علاوه بر این وقتی نگاهی به زندگی ائمه بندازیم میبینیم همسران و دخترانشون و حضرت زهرا (س) چادر سر میکردند...
حتی یه روایت بسیار معروف درباره چادر ایشون داریم...

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهت ياداوري:

واقعا مشکل مردم ما الآن شکل موي بچه هاي ماست؟
خب بچه هاي ما دوست دارن موشون و هر جوري بزنن به من و تو چه ربطي داره
دولت بايد بياد اقتصاد رو سامان بده..فضاي کشور و آرامش ببخشه
امنيت رواني ايجاد کنه..پشتيباني بکنه از مردم
يعني الآن مشکل مهمه جوانهاي ما اينه که مدل موشون و چه جوري بزنن و دولت هم نميذاره!
الآن مشکل کشور ما اينه که مثلا فلان دختر ما فلان لباس رو پوشيد؟!
الآن مشکل کشور ما اينه؟ يعني مشکل مردم ما اينه؟!

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
جهت ياداوري:

واقعا مشکل مردم ما الآن شکل موي بچه هاي ماست؟
خب بچه هاي ما دوست دارن موشون و هر جوري بزنن به من و تو چه ربطي داره
دولت بايد بياد اقتصاد رو سامان بده..فضاي کشور و آرامش ببخشه
امنيت رواني ايجاد کنه..پشتيباني بکنه از مردم
يعني الآن مشکل مهمه جوانهاي ما اينه که مدل موشون و چه جوري بزنن و دولت هم نميذاره!
الآن مشکل کشور ما اينه که مثلا فلان دختر ما فلان لباس رو پوشيد؟!
الآن مشکل کشور ما اينه؟ يعني مشکل مردم ما اينه؟!
دوست عزيز هميشه مشكلات هست و هيچ وقت نميشه گفت كه ما هيچ مشكلي نداريم ولي اينم درست نيست كه يه مشكل رو ول كنيم و مشكلات ديگه رو مطرح كنيم تا مشكل مطرح شده رو كم ارزش كنيم. نمي دونم چرا وقتي تو ايران هر وقت يه مشكل مطرح ميشه يكي مياد ميگه اينو ول كنيد اون يكي كه مهمتره بعدش هم جفت اين مشكلات مسكوت مي مونه!!!

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز هميشه مشكلات هست و هيچ وقت نميشه گفت كه ما هيچ مشكلي نداريم ولي اينم درست نيست كه يه مشكل رو ول كنيم و مشكلات ديگه رو مطرح كنيم تا مشكل مطرح شده رو كم ارزش كنيم. نمي دونم چرا وقتي تو ايران هر وقت يه مشكل مطرح ميشه يكي مياد ميگه اينو ول كنيد اون يكي كه مهمتره بعدش هم جفت اين مشكلات مسكوت مي مونه!!!

خوشبختانه يا متاسفانه اينا اصلا حرفاي من نبود ، سخنراني رئيس جمهورمون قبل از انتخابات بود من فقط خواستم ياداوري كنم ، همين ...!

بالا