*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

azi1985

عضو جدید
کارشناسی ارشد

کارشناسی ارشد

سلام می خواستم بدانم اینحا کسی هست که ارشد بخواند؟

ali 01

عضو جدید
سلام بچه ها چه خبر از تابستونتون خوب استفاده ميكنيد؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی....میبینم که هممون میایم اینجا فقط سلام میکنیم ...خیلی جالبه.....:biggrin:
بچه ها ولی من یه چیزی فهمیدم اونم اینه که تابستون نمیشه درس خوند.....خیلی سخته ها.....شایدم برای من اینجوریه....

salehrezaian27

عضو جدید
سلام بچه ها به نظر من توی سایت بچه های کامپيوتر کمتر با هم بحث علمی میکنن
من این تاپیکو ایجاد کردم تا هر شب دور هم جمع شیم و با هم تبادل نظر کنیم
باعرض سلام:heart:مدلهای خوب RAM DDR رو برای تعویض RAMسیستمم را لطفا معرفی کنین:gol:

sara_909

عضو جدید
سلام
من یه سوال داشتم شما در مورد قفل گذاری بر روی دی وی دی اطلاعاتی دارید . لطفا من رو راهنمایی کنید .
بای

ali 01

عضو جدید
سلام به همگی....میبینم که هممون میایم اینجا فقط سلام میکنیم ...خیلی جالبه.....:biggrin:
بچه ها ولی من یه چیزی فهمیدم اونم اینه که تابستون نمیشه درس خوند.....خیلی سخته ها.....شایدم برای من اینجوریه....
سلام ارغوان خانوم شما ديگه چرا؟
شما كه اون اوايل خيلي پر انرژي بوديد
ولي من امروز يه چيزايي خوندم يه كم معادلات و html خوندم
يعني ديگه بايد كركرهي اين تاپيكو بكشيم پايين؟:warn::cry:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علی جون....علی جون من هنوزم انرژی دارم...و حاضرم هرکاری که از دستم برمیاد برای تالارمون انجام بدم...ولی یه مدتیه خیلی کم بچه ها میان.....یا وقتی میان اینجا نمیان...چرا راه دور برم حتی خود من....کرکره اینجا نباید پایین کشیده بشه....نه.....باید یه مدت صبر کنیم تا بچه ها بیان...حتما مسافرتو اینور اونورن.....
;)

ali 01

عضو جدید
به به ارغوان خانوم كجا بودي نبودي؟
خوب نظرت چيه ما خودمون دو تا ادامه مي ديم تا بقيه بيان؟
بگو ببينم تا الان چه كارا كردي؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
من راستش سی شارپ دات نت میخونم....خیلی جالبه...خیلی نخوندم ها...از html چی فهمیدی؟؟؟
جالبه یا نه؟

Robinson crusoe

عضو جدید
سلام
منم دارم سی شارپ وhtml می خونم از html خیلی خوشم اومده ولی سی شارپ هنوز اولاشم...

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش یه سایت میشناسم دربارش....http://www.html.ir خلاصه...یه چیزایی راجع بهش خوندم....ولی خب در کل چیز خاصی نمیدونم....
خیلی جالبه...موفق باشی....:gol:

ali 01

عضو جدید
بچه ها من تصميم دارم براي هر درسي كه ميخونم يه تاپيك بزنم

ali 01

عضو جدید
سلام بچه ها هر چه سريع تر اعلام آمادگي كنيد
ما مي خوايم هر چند روز يه مبحثو بخونيم بعد بيايم تو سايت رفع اشكال كنيم

ali 01

عضو جدید
سلام بچه ها حالتون خوبه من مي خوام يه سايت طراحي كنم به كمك احتياج دارم ميخواستم ببينم كسي ميتونه كمكم كنه
به يك همكار نياز دارم

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستاي كامپيوتريه خودم سلام
بچه ها من بازم كمك مي خوام از شما....من يكي دو روزيه كه pcم قاط زده و هيچ سايتي رو باز نمي كنه.....فقط مسنجر و صفحه ي اول گوگل واسم باز مي شه.....لطف مي كنيد بگيد چكار كنم؟؟؟
من آشناي ارغوان هم هستم(اينو گفتم زودتر بهم كمك كنيد....يه جور پارتي بازي)
ممنون

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها حالتون خوبه من مي خوام يه سايت طراحي كنم به كمك احتياج دارم ميخواستم ببينم كسي ميتونه كمكم كنه
به يك همكار نياز دارم
مربوط به همون html میشه که میخونی...؟؟؟؟....اگه یاد گرفتی بیا به ما هم اد بده....مرسی:redface::gol:

erick گفت:
بچه ها من بازم كمك مي خوام از شما....من يكي دو روزيه كه pcم قاط زده و هيچ سايتي رو باز نمي كنه.....فقط مسنجر و صفحه ي اول گوگل واسم باز مي شه.....لطف مي كنيد بگيد چكار كنم؟؟؟
ممنون
بچه ها توروخدا زودتر کمکش کنین شرمنده نشیم
....من که خودم این مدلیشو ندیده بودم...:gol:

Robinson crusoe

عضو جدید
به يك همكار نياز دارم
من خیلی دوست دارم ولی حیف که چیز زیادی نمی دونم فقط کمی html میشه همونجور که درست می کنی اموزشم بدی.:):):)

ali 01

عضو جدید
ممنون
سلام دوست عزيز يه ويروس جديد اومده كه روي proxy ميشينه يا بايد آنتي ويروستو آپديت كني يا اگه جواب نداد ويندوزو مجدد نصب كني البته اگه همچين ويروسي گرفته باشه;)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
تاپیک مهم شد.
در صورتی که تمایل داشته باشید تا اسم تاپیک رو تغییر بدهم... مثلا با عنوان گفتوگوهای جوجه هکرها!:)
یا هر عنوانی که بخواهید!

ali 01

عضو جدید
به نظر من آره يه اسم تازه بزاريم بد نيست
مثلا همين اسم جالبه