بعضی رفتارهای اجتماعی!

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک مترو و دخترها باعث به وجود امدن این تاپیک شده.

بعد از مطرح کردن یک سوال و البته با توضیحات کامل بعضی دوستان حال از سر لج و لجبازی یا دلسوزی!
اومدن و به شخص تاپیک زننده حمله کردن که این سوالت بیجاست و اصلا مهم نیست و تنها کاری که نکردن جواب دادن به سوال بود و البته تو لحن صحبتهاشون هم اینطور نشون میدادن که حرفشون حرف همه هست و در اکثریت مطلق قرار دارن و کلی هم شلوغ بازی دراوردن که اخرش برای هم هندونه قاچ کردن که بیچاره له شد و ضایع شد و ...

کاری به خود صحبتهاشون ندارم.فقط یه اسیب اجتماعی رو میخوام بیان کنم که چرا خیلی ها جوری وانمود میکنن که همه با اونها هستن و حرفشون حرف همه هست؟؟؟

مثلا برای این تاپیک حدود پانزده نفر اومدن و سوال رو سوالی در خور جواب دادن دونستن و جواب های جالب و متفاوتی دادن و خیلی هاشون هم تشکر کردن .چه عمومی و چه خصوصی

اما دوستانی که بالا وصفشونو گفتم با شلوغ بازی و هیاهوی بسیار اومدن و و تا تونستن هم خود سوال و هم صاحب سوال رو به اصطلاح له!!! کردن!!!
تعدادشون؟؟؟
حدود 10 نفر ....و طوری وانمود کردن که انگار این سوال سوالی هست که فقط خود نویسنده قبول داره و بقیه این سوال رو سوال نمیدونن.

چرا؟؟؟این جور رفتار ها در جامعه هم خیلی زیاده.یه جمعی سعی میکنن بگن که حرف ما حرف همه هست و کلی هم هیاهو و شلوغ بازی درمیارن.و حتی زحمت جواب دادن به سوال رو نمیدن و اخلاق همیشگی محکوم کردن هر چی و هر کس رو ادامه میدن.

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعد از مطرح کردن یک سوال و البته با توضیحات کامل بعضی دوستان حال از سر لج و لجبازی یا دلسوزی!
اومدن و به شخص تاپیک زننده حمله کردن که این سوالت بیجاست و اصلا مهم نیست و تنها کاری که نکردن جواب دادن به سوال بود و البته تو لحن صحبتهاشون هم اینطور نشون میدادن که حرفشون حرف همه هست و در اکثریت مطلق قرار دارن و کلی هم شلوغ بازی دراوردن که اخرش برای هم هندونه قاچ کردن که بیچاره له شد و ضایع شد و ...

کاری به خود صحبتهاشون ندارم.فقط یه اسیب اجتماعی رو میخوام بیان کنم که چرا خیلی ها جوری وانمود میکنن که همه با اونها هستن و حرفشون حرف همه هست؟؟؟

مثلا برای این تاپیک حدود پانزده نفر اومدن و سوال رو سوالی در خور جواب دادن دونستن و جواب های جالب و متفاوتی دادن و خیلی هاشون هم تشکر کردن .چه عمومی و چه خصوصی

اما دوستانی که بالا وصفشونو گفتم با شلوغ بازی و هیاهوی بسیار اومدن و و تا تونستن هم خود سوال و هم صاحب سوال رو به اصطلاح له!!! کردن!!!
تعدادشون؟؟؟
حدود 10 نفر ....و طوری وانمود کردن که انگار این سوال سوالی هست که فقط خود نویسنده قبول داره و بقیه این سوال رو سوال نمیدونن.

چرا؟؟؟این جور رفتار ها در جامعه هم خیلی زیاده.یه جمعی سعی میکنن بگن که حرف ما حرف همه هست و کلی هم هیاهو و شلوغ بازی درمیارن.و حتی زحمت جواب دادن به سوال رو نمیدن و اخلاق همیشگی محکوم کردن هر چی و هر کس رو ادامه میدن.
امار و همه پرسی برا همینجور وقتهاست
تعداد مشخص می شه چراش هم معلوم می شه
خسته نکن میزان رای ملت است نه دولت:gol:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
امار و همه پرسی برا همینجور وقتهاست
تعداد مشخص می شه چراش هم معلوم می شه
خسته نکن میزان رای ملت است نه دولت:gol:
ممنون میشم بحث رو دوستان عزیز سیاسی و حزب اینور و اونوری نکنن.
این یه بحث کاملا اجتماعی هست

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون میشم بحث رو دوستان عزیز سیاسی و حزب اینور و اونوری نکنن.
این یه بحث کاملا اجتماعی هست
سیاسی بله افکار اجتماعی دسته بندی می کنه مردمو درسته حالا این افکارو پیاده کردن سیاست گروهی رو تشکیل می ده و حزب هارو مشخص می کنه
حالا افکار و عقاید شما خط شما رو مشخص می کنه یا اقلیت یا اکثریت و اونارو هم آرا مشخص می کنه
ساده است نه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیاسی بله افکار اجتماعی دسته بندی می کنه مردمو درسته حالا این افکارو پیاده کردن سیاست گروهی رو تشکیل می ده و حزب هارو مشخص می کنه
حالا افکار و عقاید شما خط شما رو مشخص می کنه یا اقلیت یا اکثریت و اونارو هم آرا مشخص می کنه
ساده است نه

حرف شما صحیحه.اما ما نمیخواهیم الان گروهی ازسیاسیون رو محکوم و از کسی طرفداری کنم.منظور این طرزفکر و رفتار خود ادمها هستن.حالا یه شاخه اش میره تو وادی سیاست و شاخه های دیگش میره تو بحثهای دیگه اجتماعی و شخصیتی.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نظر سنجی میذاشتی همه چیز روشن میشد....نیازی هم نبود بزنیم تو سر و کله هم!

نظر سنجی به نظرم کار خیلی اشتباهیه.چون وقتی نظر سنجی بیاد وسط هم کل کل شروع میشه و هم یوزر ساختن از طرف دو جناح.

من تازه بحثم این نیست که کی زیاده و کی کمه.خیلی جاها هم گفتم اینجا امثال من شاید کمتر باشن.
بحث سر این نیست
بحث سر اینه که پانزده نفر اومدن و احترام گذاشتن به بحث وبه نظر و اعتقاد اونها (هر چند متفاوت از هم) باید احترام گذاشت.اصلا اون طرف پنجاه نفر.خوبه؟؟؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار

تعدادشون؟؟؟

البته اگر حرف حق باشه ولی کسی بخواد پنهان کنه و نظر خودش به کرسی ریاست استوار کنه
به نظر من این طور انسان ها دارای شخصیت با ثباتی نیستند یعنی حرف زدنشان بر طبق یک سری دلایلی که حتی خودشان در اثباتش عاجزند

فاصله بین اینکه انسان با حرفهایش حقیقتی را پنهان کنند تا اینکه باطلی را اشکار کند

به اندازه درک و شعور او از نظام خلقت