درخواست کتاب ، مقاله ، جزوه ، پروژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام:gol:
برای آشنایی با ایزو باید چیکار کنم؟ اگه تونستید بهم کمک کنید ممنون میشم:gol:

سلام

1. ده ها کتاب در اين باره به زبان فارسی وجود داره
2. به سايت http://www.rwtuviran.com مراجعه کنين.

موفق باشين

H.M.N

عضو جدید
سلام لطف کنید یکمی اطلاعات و منابع efqmرا به من معرفی کنید

e_s_14

عضو جدید
کمک

کمک

سلام.من عضو چدید هستم.پایان نامم در مورد شبیه سازی یک واحد صنعتی به کمک نرم افزار show flow است.به اطلاعاتی در این مورد نیاز مندم.ممنونم

salarfar

عضو جدید
سلام
لن به یک مقاله راجب ارزیابی کار وزمان نیاز دارم لطفا هر چه سریعتر به من میل کنید
Riba_6685

behrooz.m

عضو جدید
با سلام
در مورد مديريت شبكه هاي توزيع كسي مقاله‌اي كتابي چيزي.. داره ؟
ممنون ميشم اگر برام بفرستيد يا راهنماييم كنيد
behrouz_470@yahoo.com

r_mc81

عضو جدید
project management by Harvey Maylor

project management by Harvey Maylor

سلام
من به شدت به كتاب Project Management نوشته Harvey Maylor احتياج دارم كسي هست كه لينك دانلود ازش سراغ داشته باشه؟

maast

عضو جدید
درخواست Ebook مقاومت مصالح

درخواست Ebook مقاومت مصالح

:)سلام
کسی می تونهEbook مقاومت مصالح " ایگور پوپوف " رو برام بزاره؟
اگه ممکنه به آدرس mast_me@yahoo.com بفرستید
البته اگه روی همین سایت هم بزارید مهم نیست
درهرصورت قبلا ممنونم

شكاري

عضو جدید
مقاله jit

مقاله jit

:cry:
لطفا هرگونه درخواست در رابطه با مباحث مهندسی صنایع (از قبیل جزوه / مقاله / فایل / برنامه و ...) را در این تاپیک مطرح کنید . در خصوص سئوالهای مربوط به مباحث مهندسی صنایع تاپیکی در تالار اصلی صنایع ایجاد شده است . پستهای اشتباهی در این خصوص از این تاپیک حذف خواهد شد .

پ.ن 1 : هرگونه هماهنگی در خصوص نحوهء تحویل و یا دریافت را بصورت خصوصی انجام دهید . در غیر اینصورت مطلب ارسالی حذف خواهد شد .

پ.ن 2 : درصورتی که پاسخ شما به درخواست دوستان بصورت فایل و رایگان هست ، ترجیحا بصورت یه تاپیک مجزا اون رو ارسال کنین تا برای همه قابل جستجو و استفاده باشه .

راز

عضو جدید
سلام به همه
بچه ها من جزوه ارزیابی کارو زمان و طراحی سیستم های صنعتی و برنامه ریزی تعمیرات و حمل و نقل نیاز دارم کسی می تونه به صورت فایل به من بده واقعا ممنون می شم این ترم 24 واحد گرفتم واقعا بهش نیاز دارم پیشاپیش مرسی و ممنون
:D

sina2010

عضو جدید
مديريت كارخانه

مديريت كارخانه

سلام

فايل پاور پوينت در مورد مديريت كارخانه نياز دارم

با تشكر

majidtavakkoli

عضو جدید
اعلام ورود

اعلام ورود

سلام به تمامي دوستان مهندسي صنايع
اميدوارم هر جا هستيد موفق باشيد

mohsenrahimi

عضو جدید
quation

quation

با تشکر
یه سوالی داشتم در مورد تولید الکترود
چه طوری می تونیم یه خط تولید الکترود راه اندازی کنیم
و باید از چه شرکت هایی کمک بگیریم
و آیا می تونیم این کار رو خودمون به تنهایی انجام بدیم
اگه می تونید بهم ایمیل بزنید.
با تشکر
mohsenrahiminasrabadi@yahoo.com

3pideh

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ترم آخر صنایع هستم اگر مقاله یا مطلبی در رابطه با FMEA دارید ممنون می شوم در اختیارم بگذارید
باتشکر

امیر Amir

عضو جدید
تاسف

تاسف

سلام
من دانشجوی ترم آخر صنایع هستم اگر مقاله یا مطلبی در رابطه با FMEA دارید ممنون می شوم در اختیارم بگذارید
باتشکر

با سلام...من مطلب داشتم...ولی از اونجاییکه در تالار بعضی افراد نامه من رو مبنی بر کمک بهشون شوخی گرفتند تا اطلاع ثانوی از تبادل اطلاعات در مورد FMEA اعم از مقاله(انگلیسی-فارسی) و حتی جزوه آموزشی از شرکتهای مختلف معذورم

niya

عضو جدید
لطفا هرگونه درخواست در رابطه با مباحث مهندسی صنایع (از قبیل جزوه / مقاله / فایل / برنامه و ...) را در این تاپیک مطرح کنید . در خصوص سئوالهای مربوط به مباحث مهندسی صنایع تاپیکی در تالار اصلی صنایع ایجاد شده است . پستهای اشتباهی در این خصوص از این تاپیک حذف خواهد شد .

پ.ن 1 : هرگونه هماهنگی در خصوص نحوهء تحویل و یا دریافت را بصورت خصوصی انجام دهید . در غیر اینصورت مطلب ارسالی حذف خواهد شد .

پ.ن 2 : درصورتی که پاسخ شما به درخواست دوستان بصورت فایل و رایگان هست ، ترجیحا بصورت یه تاپیک مجزا اون رو ارسال کنین تا برای همه قابل جستجو و استفاده باشه .
من جزوه ی استاتیک نیاز دارم میشه راهنمایم کنید؟

knight 3

عضو جدید
با سلام
من درمورد سیستم های فازی اطلاعات زیادی ندارم.امکانش هست یک مقاله برام میل کنین؟
زبانش هم لطفا فارسی و یا انگلیسی باشه.
ممنون:w27:

3pideh

عضو جدید
سلام
باتشکر
امیر آقا این اطلاع ثانوی یعنی تا کی؟ خب منم زمانم محدوده.اگه می شه این دفعه رو یه کمکی کنین ..جای دوری نمیره.

faribaff

عضو جدید
spssو ایزی فیت

spssو ایزی فیت

:)برا کامل کردن گزارشم به اطلاعات این دو نرم افزار نیاز دارم.اگه امکانش هست برا دانلود اینجا بذارین!
با تشکر.....

امیر Amir

عضو جدید
تاسف!

تاسف!

امیر آقا این اطلاع ثانوی یعنی تا کی؟ خب منم زمانم محدوده.اگه می شه این دفعه رو یه کمکی کنین ..جای دوری نمیره.

اتلاف وقت برای افرادیکه به حسن نیت دیگران توجه نمیکنند و فکر میکنند اینجا با 4 تا جوجه chatter طرف هستند و نه دانشجو و یا مهندس صنایع و تفکرشون نسبت به نت و افراد نت گذری هست اشتباه و غیر قابل قبول هست.

یکی از کاربرهای تازه وارد که ایشون هم در این موضوع مطلب میخواستند,به نامه من مبنی بر کمک و سوال و پرسش و پاسخ و یافتن شخصی برای کمک به ایشون اینجور جواب دادند:

موفق باشید!!!!

و شخصا تمایلی ندارم برای این چنین افرادی که همه چیز رو شوخی میگیرند کمکی بکنم.

به جرات میگم اعضای تالار صنایع جز مهندسین حرفه ای صنایع هستند در فیلد های کاری خودشون.

بهروز باشید.

knight 3

عضو جدید
سیستم های فازی

سیستم های فازی

سلام eve
من در مورد سیستم های فازی زیاد مقاله دارم . اگه می خوای یه میل بزن .
با سلام
خسته نباشید
ممکنه یک مقاله راجع به سیستم های فازی برای من میل کنین
ممنونم از لطفطون:w27:

niya

عضو جدید
انتخاب واحد

انتخاب واحد

سلام من می خواستم ازتون راهنمایی بگیرم من ترم 3 صنایع ام می خوام این درسا رو بردارم به نظرتون خوبه؟استاتیک-معادلات-احتمال-کارگاه و روش تولید-اقتصاد عمومی-ورزش-از فیزیک2-اندیشه2-اخلاق1م/من ترم 2 نقشه1 رو حذف کردم و ترم4 میگیرمش به نظرتون درسته؟:gol:

nima.moradkhani

عضو جدید
سلام .میخواستم اطلاعاتی در مورد tpmژاپنی یا غیر ژاپنی به صورت جامع بگیرم .اگر نرم افزاری یا کتابی وجود دارد به من معرفی کنید.با تشکر:heart::heart::heart::gol::gol::gol::gol:

ashena"

عضو جدید
بعد یه مدت دوری از شما مهندسین عزیز و دریافت پیام با وجود مشغولیت های فراون خواستم تا براتون چند مقاله بذارم این مقالات 2 زبانه است
با آرزوی موفقیت شما عزیزان:cool:

پیوست ها

• 5ESTERATEJI.doc
    43 کیلوبایت · بازدیدها: 0

3pideh

عضو جدید
سلام .شما جهت آشنایی با انواع ایزو ها می تونید تو دوره هاش شرکت کنید.شرکت nicsert و همینطور انجمن مهندسی صنایع ایران این دوره ها رو مرتب برگزار می کنند.

3pideh

عضو جدید
من که از صحبت های شما نتونستم برداشتی کنم.در ضمن منم تازه وارد این رشته نشدم که می گید فکر می کنم با چند تا جوجه طرفم.کمک نمی کنید نکنید،اگرم اینطوره پس لطفا شعار ندید که این تالار برای کمک به بچه های صنایع هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.