گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
یکی نیست به داد دل ما برسه. وقتی مدیر گروهت رشتش شیمی آلی باشه و ظرف 4 ترم 4 تا سیلابس بت بده و تازه زبان تخصصی هم خذف کنه و اردو بزاره با شرط معدل انم با ترم یکیها و بچههای صنایع شیمیایی و ازت فرارم بکنه و تا میبینتت روشو برگردونه ودرس خوردگی هم حذف کنه و................. بازم بگم
آخه کی تموم می شیم راحت شیم؟؟؟؟؟؟

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
یکی نیست به داد دل ما برسه. وقتی مدیر گروهت رشتش شیمی آلی باشه و ظرف 4 ترم 4 تا سیلابس بت بده و تازه زبان تخصصی هم خذف کنه و اردو بزاره با شرط معدل انم با ترم یکیها و بچههای صنایع شیمیایی و ازت فرارم بکنه و تا میبینتت روشو برگردونه ودرس خوردگی هم حذف کنه و................. بازم بگم
عوض شدن سیلابس درسی هیچ گونه ربطی به مدیر گروه رشته نداره:)

خوب حالا جواب کدومشو میخوای بدونی ؟
اینکه چرا مدیر گروهت روشو بر میگردونه ؟
اینکه چرا سیبیل نداره ؟!
اینکه کی تموم میشی ؟
اینکه سیلابس رشته مدیریت رو بهتون میدن!؟
کدومش ؟ :biggrin:

Hossein.H.Shirazi

عضو جدید
حرفهای دل من رو زدی که.

باورتون میشه که هر ترم سیلاس ما رو عوض میکردن!!!!!!!
یک ترم یک درس پیش نیاز هیچی نبود ترم بعد میشد پیش نیاز درسی که پاس کردی.(ترمو 2 رو عرض میکنم بچه ها هستند و میدونن)

یا باورتون میشه از مدیر گروه یک گرایش دیگه رفتم پرسیدم که تابستون فلان درس رو ارائه میکنید یا اون یکی رو.
جوابم که نداد هیچی کلی هم ضایم کرد.
نمیدونم فکر میکنن کجا رو گرفتن پول میگیرن یک جواب هم نمیدن.
همش تقصیر مستر ع هست اگر این هم همون کار رو بکنه با پتروشیمیها میس الف درست میشه.
خودش نمیاد به دانشجوهاش میگه برید سراغ آقای فلانی بعد یک سوال ساده من رو زورش اومد جواب بده.
بگذریم از رفتارهای بدش تو کلاس با بقیه گرایشها.

اضافه کنم که ما ظرف 6 ترم 6 تا سیلابس گرفتیم.
یک دفعه درس شیمی 2 ارائه شد بعد گفتن که این درس مال شما نبوده و باید حذف بشه حالا 100 یا 50 تا از هم گرایشهای من پاسش کرده بودن.
آخرش گفتن اشکال نداره میکنیمش 2 واحد براتون معادل میکنیم آخه خودش 3 واحد بود . حالا بماند وقتی که براش گذاشته بودن و ............ .

یکم جایی اسم هنرور رو دیدم دیگه بدتر خونم به جوش اومد.
یک آزمایشگاه اختصاصی برای ایشون خریده شده (خشک کن هست) ولی آزمایشگاه عملیات واحد ما رو درست نمیکنن.
در ضمن دستگاهش رو هم میگن دکتر مولا طراحی کرده ولی به نظر من خیلی خطا داره و در کل سیستمش فله ای بود به نظر من البته.
4 تا لوله و کمپرسون رو هیتر رو زده بودن سر هم شده بود آزمایشگاه خشک کن.
لامپ اینفرارد هم داشتن که بابای من اون رو تو زمان شاه خریده بود و ما برای روشنایی خونمون ازش استفاده میکردیم.

سرمد خان کوتاه میای یا بازم برات بگم که چه بلاهایی سر ما میارن.
این تازه یک گوشش بود.

و این رو هم اضافه کنم که یک آزمایشگاه 5 طبقه داریم بدون آسانسور که آزمایشگاه های شیمی در طبقه پنجم قرار داره.
من موندم که چهت جوری کمپرسور رو بردن طبقه پنجم و از در کلاس بردن تو!

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
حرفهای دل من رو زدی که.

باورتون میشه که هر ترم سیلاس ما رو عوض میکردن!!!!!!!
یک ترم یک درس پیش نیاز هیچی نبود ترم بعد میشد پیش نیاز درسی که پاس کردی.(ترمو 2 رو عرض میکنم بچه ها هستند و میدونن)

یا باورتون میشه از مدیر گروه یک گرایش دیگه رفتم پرسیدم که تابستون فلان درس رو ارائه میکنید یا اون یکی رو.
جوابم که نداد هیچی کلی هم ضایم کرد.
نمیدونم فکر میکنن کجا رو گرفتن پول میگیرن یک جواب هم نمیدن.
همش تقصیر مستر ع هست اگر این هم همون کار رو بکنه با پتروشیمیها میس الف درست میشه.
خودش نمیاد به دانشجوهاش میگه برید سراغ آقای فلانی بعد یک سوال ساده من رو زورش اومد جواب بده.
بگذریم از رفتارهای بدش تو کلاس با بقیه گرایشها.

اضافه کنم که ما ظرف 6 ترم 6 تا سیلابس گرفتیم.
یک دفعه درس شیمی 2 ارائه شد بعد گفتن که این درس مال شما نبوده و باید حذف بشه حالا 100 یا 50 تا از هم گرایشهای من پاسش کرده بودن.
آخرش گفتن اشکال نداره میکنیمش 2 واحد براتون معادل میکنیم آخه خودش 3 واحد بود . حالا بماند وقتی که براش گذاشته بودن و ............ .

یکم جایی اسم هنرور رو دیدم دیگه بدتر خونم به جوش اومد.
یک آزمایشگاه اختصاصی برای ایشون خریده شده (خشک کن هست) ولی آزمایشگاه عملیات واحد ما رو درست نمیکنن.
در ضمن دستگاهش رو هم میگن دکتر مولا طراحی کرده ولی به نظر من خیلی خطا داره و در کل سیستمش فله ای بود به نظر من البته.
4 تا لوله و کمپرسون رو هیتر رو زده بودن سر هم شده بود آزمایشگاه خشک کن.
لامپ اینفرارد هم داشتن که بابای من اون رو تو زمان شاه خریده بود و ما برای روشنایی خونمون ازش استفاده میکردیم.

سرمد خان کوتاه میای یا بازم برات بگم که چه بلاهایی سر ما میارن.
این تازه یک گوشش بود.

و این رو هم اضافه کنم که یک آزمایشگاه 5 طبقه داریم بدون آسانسور که آزمایشگاه های شیمی در طبقه پنجم قرار داره.

:biggrin: حسین جان من پس خوش بحالمه.
البته بازم شما یه آزمایشگاه دارین ما همونم نداریم

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

این قراره بشه پروژه درسی شما که چجوری بردنش داخل!!! :D

REZA.F

کاربر بیش فعال
گفتگوها و گفتمان های مهندسان شیمی

گفتگوها و گفتمان های مهندسان شیمی

سلام دوستان عزیز.
سایت گوگل با نفوذ اعراب بازم اسم خلیج فارس رو به خلیج عربی تغییر داده.یه طومار هست که در صورتی که 1000000 نفر امضاش کنن سایت گوگل مجبور به تغییر این نام مذموم به خلیج همیشگی فارس میشه.
لینکش توی امضام هست.به عنوان یک ایرانی حتماً امضا کنین و هر چقدر میتونین این لینک رو به دوستانتون معرفی کنین که آمار رو از 1000000 نفر بیشتر کنیم که همه ی دنیا یک بار برای همیشه بفهمن که با ایرانی نمیشه شوخی کرد.

========
ببخشید اگه تاپیک رو در جای مناسبی باز نکردم ولی بهم حق بدین که بعنوان یه ایرانی از شنیدن اسم Arabian gulf خونم به جوش بیاد.عکس زیر رو ببینین.چه حسی بهتون دست میده؟
پس زودتر آمار رو بالا ببرین.

حیدر علی

عضو جدید
دوست عزیزی که برای من تصویری از دپریستر چارت جهت حل مسایل (نقطه حباب ونقطه شبنم ) برای من میل بفرستد. از او بسیار متشکرم ............. و در صورت امکان برنامه حل چنین مسایل توسط ماشین حساب 4500 باتشکر فراوان hydollah@yahoo.com:gol::)hydollah@yahoo.com

این جاش اینجاست؟!
خوب بالاخره گفتمان های مهندسی شیمیه دیگه . اشکان جونم باید یه جوری درد دلشو خالی کنه!
اینجوری نشون داد چه دردی رو داره تو زندگیش تحمل میکنه!
واقعا اعتراض شدیدی رو به بازار کار مهندسی شیمی وارد کرد ! :biggrin: ;):gol:

سولماز

عضو جدید
سلام!
معتاد نشیا!
یکی مثل شما دارین در بدر دنبال کار می گردین، یکی مثل من که 3 واحدم مونده حوصلم نمی شه بخونمش!آخه بابام هی می گه مدرکتو بگیر که بدم فلانی تو فلان شرکت طراحی پتروشیمی هست تو ارم؟؟؟؟ که بری سره کار!
چی می شد از می گهتن چقدر کار بلدی نه کی رو به عنوان پارتی داری!؟؟؟

سلام!
معتاد نشیا!
یکی مثل شما دارین در بدر دنبال کار می گردین، یکی مثل من که 3 واحدم مونده حوصلم نمی شه بخونمش!آخه بابام هی می گه مدرکتو بگیر که بدم فلانی تو فلان شرکت طراحی پتروشیمی هست تو ارم؟؟؟؟ که بری سره کار!
چی می شد از می گهتن چقدر کار بلدی نه کی رو به عنوان پارتی داری!؟؟؟
منظورتون کیه که معتاد نشه ؟!
اگه میشه از نقل قول استفاده کنید ...
شما که پارتی داری . ماشالا پیدک هم منتظر امثال شماست . پس دیگه چی میخواین ؟

سولماز

عضو جدید
من درباره ی NGL مطلب می خواستم!
البته می خواستم بدونم سایتی هست که از توش بتونم قیمت جهانی و بازار مصرف محصولات NGL را در داخل و خارج کشور بررسی کنم؟
دوستان اگه کمکی می تونن کنن به ای آدرس e-mail بزنن.
izadi.solmaz@lycos.com
مرسی!

آخرین ویرایش:

سولماز

عضو جدید
نمی دونم چرا قسمت نقل قول کار نمی کنه؟؟؟
به هر حال!
نه!بحث سر این نیست که کجا کار کنی! می دونین که تو کشور ما وقتی درس خوندی نمی تونی هر شغلی هر جایی واسه خودت پیدا کنی!
باید ببینی کجا پارتی پیدا می کنی، از این حرفا!
وضع مسخره ای!وقتی application پر کردی رفتی مصاحبه، نمی گن چی بلدی، می گن ببخشید معرفتون کی بود؟؟؟؟
من از این چیزا بدم می یاد! آخه بعدش اگه کار برات جور کردن تا وقتی داری براشون کار می کنی هی باید جلوشون سرتو بندازی زیر!

نمی دونم چرا قسمت نقل قول کار نمی کنه؟؟؟
به هر حال!
نه!بحث سر این نیست که کجا کار کنی! می دونین که تو کشور ما وقتی درس خوندی نمی تونی هر شغلی هر جایی واسه خودت پیدا کنی!
باید ببینی کجا پارتی پیدا می کنی، از این حرفا!
وضع مسخره ای!وقتی application پر کردی رفتی مصاحبه، نمی گن چی بلدی، می گن ببخشید معرفتون کی بود؟؟؟؟
من از این چیزا بدم می یاد! آخه بعدش اگه کار برات جور کردن تا وقتی داری براشون کار می کنی هی باید جلوشون سرتو بندازی زیر!
خوب درسته
ولی شما خانمی این حرفو میزنی چون کار کردن واستون حیاتی نیست
اگه جای پسرا باشین که واسه حتی آبدارچی شدن تو سرو کله هم میزنن واسه اینکه خانومشون( اگه دارن ) روراضی نگه دارن دیگه واسه پارتی داشتن ناراحت نبودید تازه کلاتونم مینداختین بالا !!

بالا