شمالی ها کم نیارین.. بدو اید که رو کم کنیه!!!

armin.eleman

عضو جدید
خاخر جان ته قربون بوم . . .! اتا نفر پیدا وونه چار تا چرن پرن گنه . . .! ننه ونه جوابه هدائن!؟
اسا خیلخووب! ول کمی!
ضرب المثل!! من هچیی بلد نیمه گاااا :cry::cry::cry:

دادا ما که مشکل نداشتیم. شما شروع کردی.برو از خاخر جانت بپرس.
حالام اگه مشکلی هست در خدمتیم

monir arch

عضو جدید
ووووووووووووووووااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییی سلام شمالیای گل:w42::w40::w14::w36:
خوبین همتون؟:w36:
من شمالی نیستم ولی عاشق شمالی ا و حرف زدناشونم.:w30:
شما رو به خدا با هم دعوا نکنین.اخه حیف نیست با این زبون و لحجه قشنگ با هم دعوا کنین؟
:w30:
:w33::w31:

من بعضی از حرفاتونو میفهمم ولی اگه بشه بعضیا رو هم فارسی بگین بفهمم کاملا شاید منم زبونتونو یاد گرفتم:D:w12:

ayhann

اخراجی موقت
شعر:
شمه حیاطه پیش آب چلامه
مرا تی مین قهر سلامه
تو که قهر سلام، مو دل شکسته
روز مهشر گیرم ته بند شصته

معنی:

تو حیات خونتون یه گوداله آب هست (نقش مشکلی رو داره که از خونه نشعت میگیره)
منو تو با هم تااندازه ای بد شدیم که سلام هم به هم نمیکنیم
تو که سلامم رو هم جواب نمیدی و من دل شکسته هستم
ولی روز قیامت مچت رو میگیرم و اونجا تو باید جواب بدی

حسین-تی

عضو جدید
من بچه بابلسر هستم.ولی زیاد مازندرانی بلد نیستم صحبت کنم.البته کم و بیش میفهمم.
امل هم درس میخونم. .یک کلمه داینی هم زیاد میگند.به فلکه یک چیز باحال میگویند که الان از یادم رفته.
ادم فروش هم تو بابل یا به عبارتی .....{پاچه خوار با سانسور}}} بسیار زیاد هست.
ولی فقط بابلسر.
بزار دو روز از اخراجت بگذره بعد بیا پست بده . . .!:razz::razz:
فلکه : گرد خیابون!!! ( بابلیا بش میگن!):razz::D

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااااااااا:w00:اعصابم خورد شد:w39:
بدون لهجه حرف بزنین:w13:

Atheist

عضو جدید
اته پشه بوردی مه یقه ی دله ...

یکی اینو برام معنی کنه . پیشاپیش متشکرم.

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشت و انزلی و . . ! اوه اوه اوه!
همه کله ماهی خوار!! همه خوش غیرت . . !!!!!!
شوهر . . زنشو میفروشه!:razz:

حسین خان حرف دهنتو مزه کن بعد زر بزن!
بعدشم بیخود این ترکو به ما شمالیا نچسبون!
افتاد یا بندازم واست؟

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقیقت خیلی تلخه . . . .نه!!؟
سریع بزن خاموش کن . . .! بوی کباب چیزت همه جا رو برداشته!

شانس آوردی انقدی بارم هست که همه کارای باحال همشهریاتو نریزم رو!
بهتم گفتم اون ترک وطن فروشو قاطی ما نکن!
فهمیدی آملی چیزمال چیزلیس؟
در ضمن من متولد انزلی، بزرگ شده رشت، (یه سه ماهم گرگان و دو سه سال تو تالش زندگی کردم)، الانم تو مازندران دانشجوام!
خودمو بچه همه جای شمال میدونم!
هر سه تا استان!
اون یارو آیهان و اونیکی که خودشو انزلیچی میدونه (باید بدونی هر انزلیچی آبای نمیشه، و آبای به معنی داداش رو گیلکای بومی به هم میگن) ترکن و از ما نیستن و قصدشون فقط را انداختن جنگ بین قومیتهای ایرانیه!

حسین-تی

عضو جدید
در ضمن من متولد انزلی، بزرگ شده رشت، (یه سه ماهم گرگان و دو سه سال تو تالش زندگی کردم)، الانم تو مازندران دانشجوام!
هر سه تا استان!
اون یارو آیهان و اونیکی که خودشو انزلیچی میدونه (باید بدونی هر انزلیچی آبای نمیشه، و آبای به معنی داداش رو گیلکای بومی به هم میگن) ترکن و از ما نیستن و قصدشون فقط را انداختن جنگ بین قومیتهای ایرانیه!

خدارو شکر هنوز اونقدرا عقل و منطق دارم که بخاطر این مسائل مزخرفی که در مورد قومیت ها میگن حساسیت به خرج ندم و از کوره در نرم!
دقت کردی تو یکی از پستام تو همین تاپیک چی نوشتم!؟ آملی بی فرهنگ!!! . . .! کاری به راست و دروغش ندارم! این پست رو برا این زدم که نشون بدم کلا برام هیچ فرقی نداره
چی در موردم میگن و کوچیک ترین رفلکس عصبی نسبت به حرفایی که زده میشه نشون نمیدم ! حالا شما تا صب بوق بزن و از خوبی های انزلی و چیزمالیهای آملیا بگو . . .! ;)

armin.eleman

عضو جدید
هر سه تا استان!
ببین جوون ما انزلی چی هستیم.حالا نمیخایم جلوی تو جبهه بگیریم.اگه پست ترکی از من دیدیو میگی ترکم پس نمیدونی بیشتر انزلی چیا ترکی بلدن.افتخارم میکنم انزلی چیم.هرکیم ناراحت بیاد بالا در خدمتیم.

armin.eleman

عضو جدید
خدارو شکر هنوز اونقدرا عقل و منطق دارم که بخاطر این مسائل مزخرفی که در مورد قومیت ها میگن حساسیت به خرج ندم و از کوره در نرم!
دقت کردی تو یکی از پستام تو همین تاپیک چی نوشتم!؟ آملی بی فرهنگ!!! . . .! کاری به راست و دروغش ندارم! این پست رو برا این زدم که نشون بدم کلا برام هیچ فرقی نداره
چی در موردم میگن و کوچیک ترین رفلکس عصبی نسبت به حرفایی که زده میشه نشون نمیدم ! حالا شما تا صب بوق بزن و از خوبی های انزلی و چیزمالیهای آملیا بگو . . .! ;)
داداش من اگه نگا کنی به پستا میبینی که من اول شروع نکردم.ی نیگا بندا روشن شی.
من که اولش دیدم شمالی هستی ازت تشکر کردم.

حسین-تی

عضو جدید
داداش من اگه نگا کنی به پستا میبینی که من اول شروع نکردم.ی نیگا بندا روشن شی.
من که اولش دیدم شمالی هستی ازت تشکر کردم.
من که نگفتم تو چیزی رو شروع کردی!!!:surprised:
میگم خودم نوشتم : آملی بی فرهنگ! (خودم آملیم!)
اون رفیقمون ظاهرا جنبه ی سرشارش! کار دستش داده!

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز

من از کوره در نرفتم و شمام بهتره نری!
فقط از این میسوزم که دوتا وطن فروش دارن ماها رو میندازن به هم!
اگرم شما یه پست دادی من خودم یه تاپیک دارم که توش در مورد خوبیها و بدیهای استانم و مردمش توش بحث میکنیم!
پس از توهین به قومیت افراد پرهیز کنیم، چون خود خداتونم گفته شما رو گروه گروه آفریدیم تا از هم یاد بگیرید!
شمام اگه حرف منطقی و انتقاد درست درمون داشتی خوشحال میشیم اما توهین فقط به وجهه خودت میر...ه!

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین جوون ما انزلی چی هستیم.حالا نمیخایم جلوی تو جبهه بگیریم.اگه پست ترکی از من دیدیو میگی ترکم پس نمیدونی بیشتر انزلی چیا ترکی بلدن.افتخارم میکنم انزلی چیم.هرکیم ناراحت بیاد بالا در خدمتیم.

من خودم آبایم، برا من قپی نیا!
ترک بودن با ترکی بلد بودن فرق داره!
اکثر ترکای ایران فارسی بلدن ولی فارس میشن؟