مهم ترین اخبار فوتبال ایران

artmiss

عضو جدید
من واقعا نمی دونم استقلال چرا نتیجه نمی گیره!
به نظر من استقلال الانم بد بازی نمی کنه
تنها فرقش با استقلال اوسط لیگ اینه که اون موقع حاشیه اش خیلی کمتر بود و داشت کار خودشو می کرد ولی الان تیم پر از حاشیه شده
انگار بازیکنا اصلا دیگه انگیزه ای واسه بازی کردن ندارن در صورتی که تو دو قدمی قهرمانی هستن
خیلی راحت موقعیتهای 100% گل از دست میدن
نمی دونم !
واقعا برای فهمیدن فوتبال ایران اول باید کل جامعه ایرانو بفهمی! از سیاست گرفته تا بقیه مسائل پشت پرده......

• Like
واکنش ها: SHRP

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
به نظرم يكي از اشكالات بعضي از مردم ما (كه متاسفانه كم هم نيستند!)
اينه كه چشم ندارن كسي روز به روز پيشرفت كنه
اگه شده خودشونو خفه مي كنن تا جلوي پيشرفت رو بگيرن
بعد هم اولين نفر ميان و آدم رو دلداري مي دن!
فوتبال ما هم مثل اسير همچين آدمهايي است.
مهمترين چيز در هر كاري انگيزه است
به نظر شما بعد از اين همه كارهاي آشكار و پشت پرده انگيزه مي مونه براي كسي ؟(چه بازيكن چه طرفدار)

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه دفعه اول كه نيست چند بار اين اتفاق افتاده ،
در هفته هاي اخر قهرماني رو از دست ميده يه بار در ليگ برتر در همون سال اول بازي اخر رو باختو پرسپوليس بر و قهرمان شد و سالي هم كه 12 امتياز از پرسپوليس جلوتر بود ولي اخرش هم كه ديديم چهارم شد و امسال كه فكر نكنم ذوب اهن اجازه بده استقلال قهرمان بشه
اگه بخواهيد بگيد حاشيه باعث ميشه همه فوتبال ما تو حاشيه هست و اين مسئله فقط مال امسال كه نبوده حاشيه براي كل فوتبال و تيم ها هست و هميشه هم بوده و خواهد بود

من فكر مي كنم دليلش چيز ديگي مي تونه باشه

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا استقلال نتوانست

چرا استقلال نتوانست

دوست عزیز کدام تیم توانست
تیم ملی؟پرسپولیس؟سپاهان؟صبا؟
مشکل فوتبال ما مربیان حاشیه دار و بازیکنان از خودراضی میلیونی است.
در فوتبال ما همانند جامعه احترام به دیگران وخواستههایشان فدای خود خواهیمان شده است.
با تشکر --- یک قرمز:victory:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا باز هم تبانی؟آخرین خبر! بازیکنان پیام, به میدان نمیروند!

آیا باز هم تبانی؟آخرین خبر! بازیکنان پیام, به میدان نمیروند!

در حالی که حدود 15 ساعت به بازیه استقلال و پیام مونده,
این خبر رویه خبر گزاری ها دیده میشه...!

اگر واقعیت داشته باشه, واقعا جایه تاسف داره!!!!
تو بازیه رفت,هم قرار نبود بازی کنن! ولی آخرین دقایق اومدن(با اتوبوس! شایدم مینیبوس! به تهران اومدن!!!!!!!!!!!!) آخرشم به اون شکل...................!

حالا هم در آستانه ی بازی برگشت....!
فقط میتونم بگم... (بدون شرح!!!!)

------------------------
بازيكنان پيام مشهد فردا مقابل استقلال به ميدان نمي‌روند
تهران ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۰۵/۰۲/۸۸‬ javascript:history.back();
ورزش. استقلال. پيام مشهد. فوتبال
بازيكنان تيم فوتبال پيام مشهد به دليل پرداخت نشدن معوقه هايشان در بازي فردا مقابل تيم استقلال تهران به ميدان نخواهند رفت و تيم فوتبال استقلال تهران بي‌رقيب ماند.
به گزارش خبرنگار ايرنا از محل اردوي تيم پيام مشهد در حالي كه قرار بود بازيكنان اين تيم امشب از مديرعامل پول دريافت كنند اما اين مهم محقق نشد ، و بازيكنان پيام مشهد اعلام كردند فردا به ميدان نخواهند رفت .
اين درحالي است كه پيش از اين قول پرداخت پانصد هزار تومان به بازيكنان اين تيم داده شده بود .
تيم فوتبال پيام مشهد در هفته سي و چهارم ليگ برتر فوتبال ايران بايد فردا در ورزشگاه ثامن الائمه بايد به مصاف استقلال تهران برود تا در صورت كسب نتيجه مناسب از سقوط به دسته اول نجات يابد..
---------------

khooshe

مدیر بازنشسته
قهرمانی تو مشت استقلال

قهرمانی تو مشت استقلال

اییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییینه استقلال ما :biggrin:
به افتخارتمام بازیکنای با غیرت استقلال و ژنرال همیشه سرفراز

هیپ هیپ هوررررررررررررررا
هیپ هیپ هوررررررررررررررررررا
هیپ هیپ هورررررررررررررررررررررررررا :D

اینم برای مجید پلی استیشن و تمام برو بچ با غیرت تیمش
هیپ هیپ هورا
هبپ هیپ هورا
هیپ هیپ هورررررررررررررررررررررررررررررررررررررا:D

اینم برای تمام پرسپولیسیا;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حالی که حدود 15 ساعت به بازیه استقلال و پیام مونده,
این خبر رویه خبر گزاری ها دیده میشه...!

اگر واقعیت داشته باشه, واقعا جایه تاسف داره!!!!
تو بازیه رفت,هم قرار نبود بازی کنن! ولی آخرین دقایق اومدن(با اتوبوس! شایدم مینیبوس! به تهران اومدن!!!!!!!!!!!!) آخرشم به اون شکل...................!

حالا هم در آستانه ی بازی برگشت....!
فقط میتونم بگم... (بدون شرح!!!!)

------------------------
بازيكنان پيام مشهد فردا مقابل استقلال به ميدان نمي‌روند
تهران ، خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪۰۵/۰۲/۸۸‬
ورزش. استقلال. پيام مشهد. فوتبال
بازيكنان تيم فوتبال پيام مشهد به دليل پرداخت نشدن معوقه هايشان در بازي فردا مقابل تيم استقلال تهران به ميدان نخواهند رفت و تيم فوتبال استقلال تهران بي‌رقيب ماند.
به گزارش خبرنگار ايرنا از محل اردوي تيم پيام مشهد در حالي كه قرار بود بازيكنان اين تيم امشب از مديرعامل پول دريافت كنند اما اين مهم محقق نشد ، و بازيكنان پيام مشهد اعلام كردند فردا به ميدان نخواهند رفت .
اين درحالي است كه پيش از اين قول پرداخت پانصد هزار تومان به بازيكنان اين تيم داده شده بود .
تيم فوتبال پيام مشهد در هفته سي و چهارم ليگ برتر فوتبال ايران بايد فردا در ورزشگاه ثامن الائمه بايد به مصاف استقلال تهران برود تا در صورت كسب نتيجه مناسب از سقوط به دسته اول نجات يابد..
---------------

ساعت 17:15 يكشنبه ارديبهشت 88:

اخه خدا چرا اين پرسپوليسي ها اين شكلي هستن؟؟؟نمي توني يه كاري كني يه خورده يه كوچولو درست بشن آخه اينطوري هر كي مياد حرفاشون رو مي خونه مي خنده و ميره نگاه كن چي ميگه اين ميگه پيام نمياد و تباني مي كنه و استقلال قهرمان ميشه آخه خدا اين چرا نمي دونه كه بازي قهرماني تو مشهد نيست بازي قهرماني تو اهوازه ذوب آهن مي تونه ببره و قهرمان بشه اصلا مساوي كنه و قهرمان بشه حالا پيام يا نياد و 3 بر صفر ببازه يا بياد و 1000 بر صفر ببازه فرقي نمي كنه ولي خب اين يه پرسپوليسيه كاريش نمي شه كرد

ساعت 19:15 يكشنبه ارديبهشت 88:

خدايا اينا الان ديدن پيام اومد و بازي كرد واسه بقا و استقلال برد و فولاد مردانه بازي كرد و قهرمان شد البته وقتي يه نفر اينطور فكر مي كنه كه يه تيم در آستانه سقوط كه بعد از باخت بازيكناش دارن از غصه ميميرن ميان و با استقلال تباني مي كنن بعيد نيست فكر كنه كه ذوب آهن و فولاد هم تباني كردن:biggrin::biggrin::biggrin: اگه الان بياد و اينو بگه من تعجب نمي كنم چون سابقه شو داره كه از اول فصل هر بازي اي ميشه مياد و ميگه استقلال تباني كرده كه كلي تيم رو 5 يا 6 تا گل زده با همه خب اگه همه با استقلال تباني مي كنن كه ديگه مارو چه غمه هر سال قهرمانيم كه!!!بابا يه نگاه بكن ببين عابديني چي گفت يه نگاه بكن به بازيتون با استقلال اهواز يه نگاه بكن به 7 دقيقه وقت اضافي بعد بگو قهرماني خدايا متشكرم كه استقلال قهرمان شد بدون وقت اضافي و داور و تباني و فقط و فقط و فقط با لطف و عنايت خودت و خودت و خودت اينا هم هر چي مي خوان بذار بگن ما فقط ميايم و به حرفاشون مي خنديم همينطوري كه الان داريم به حرفاي چند ساعت قبلشون داريم مي خنديم

پس پیشاپیش این قهرمانی بی ارزش رو بهشون تبریک میگم

واقعا اين قهرماني بي ارزش بود علي بابا تو تكليفت با خودتم مشخص نيست يه كم فكر كن بعد يه چيزي رو قبول كن به نظرت ممكن بود پيامي كه به مساوي نياز داره تا بمونه بياد و تباني كنه يه كم فكر كن اصلا ما تباني مي كرديم و كلي گل مي زديم اگه ذوب يه مساوي مي گرفت قهرمان بود واقعا كه علي اينجا ديگه كل كل نيست كه هر حرف بي منطقي رو زد يه كم دقت كن
ولي ممنونم از اين تبريكت پيشاپيشت و خوشحالم كه در آخرين دقايق قبول كردي كه تمام اين مدت در اشتباه بودي كه مي گفتي ذوب اهن قهرمانه

البته شما نبايد به بازي اسي ها نگاه كنيد بازي اصلي بازي ذوب اهن هست كه من مطمئنم مي برن و قهرمان مي شن

چه عجب يكي حرف منطق رو زد ولي پيش بيني ات اشتباه از آب در اومد

اگه قراره 6تایی ها اینجوری قهرمان بشن، باید از خجالت بمیرن .........

ديدي ما چجوري قهرمان شديم؟؟؟نه تو دقيقه 97 نه با تباني ما اينجوري قهرمان شديم با كمك خدا

آخرین ویرایش:

کربلایی

مدیر بازنشسته
ذوب آهن با پشتیبانی فدراسیون ( که همه کارش تاجه ) و داوران و علی علیزاده ... قهرمان میشه

خداییش از روی تعصب نگفتم :cool:

سلام
هنوزم به این حرفت اعتقاد داری؟
پشتیبانی فدراسیون؟
داوران؟
علی علیزاده!!!!!!!!!!!!!؟
آخه چرا بعضی چیزای گرون قیمت رو ارزون میفروشیم؟
بنظرت ارزش یه قهرمانی چقدره؟ که بخاطرش اینطوری حیثیت یه فوتبار رو زیر سوال میبری؟
باور کن دعا دعا می کردم که فولاد بازی رو ببره! چون اگه غیر این میشد هیچ کس نمی تونستد ثابت کنه که فولاد غیرتمند بازی کرده و باخته! الان هم خیلی خیلی خوشحالم که جلالی های این فوتبال ثابت کردند که هنوز بعضی چیزا تو این فوتبال زنده است و نمرده.

تو این فوتبال خیلی چیزا مرده و از دست دادیم! تو رو خدا این یکی رو با دست خودمون زنده بگورش نکنیم:gol:

...بابا يه نگاه بكن ببين عابديني چي گفت يه نگاه بكن به بازيتون با استقلال اهواز يه نگاه بكن به 7 دقيقه وقت اضافي بعد بگو قهرماني خدايا متشكرم كه استقلال قهرمان شد بدون وقت اضافي و داور و تباني و فقط و فقط و فقط با لطف و عنايت خودت و خودت و خودت اينا هم هر چي مي خوان بذار بگن ما فقط ميايم و به حرفاشون مي خنديم همينطوري كه الان داريم به حرفاي چند ساعت قبلشون داريم مي خنديم

...ديدي ما چجوري قهرمان شديم؟؟؟نه تو دقيقه 97 نه با تباني ما اينجوري قهرمان شديم با كمك خدا

افشین از تو انتظار نداشتم:mad:
واقعا فکر میکنی قهرمانی امسال اس تق لال لطف خدا بود ولی قهرمانی پارسال پرسپولیس چیز ی بجز لطف خدا بود؟
خدا رو خیلی شاکرم که ثابت شد اون هفت دقیقه اضافی کاملا قانونی و درست گرفته شده! حالا چه اصراری داری که همیشه اینو میگی، خدا عالمه!
اگه اینحرفا رو بحساب کل کل گفته باشی که هیچ ولی در غیر ایصورت فقط می تونم بگم برات متاسفم:(

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
هنوزم به این حرفت اعتقاد داری؟
پشتیبانی فدراسیون؟
داوران؟
علی علیزاده!!!!!!!!!!!!!؟
آخه چرا بعضی چیزای گرون قیمت رو ارزون میفروشیم؟
بنظرت ارزش یه قهرمانی چقدره؟ که بخاطرش اینطوری حیثیت یه فوتبار رو زیر سوال میبری؟
باور کن دعا دعا می کردم که فولاد بازی رو ببره! چون اگه غیر این میشد هیچ کس نمی تونستد ثابت کنه که فولاد غیرتمند بازی کرده و باخته! الان هم خیلی خیلی خوشحالم که جلالی های این فوتبال ثابت کردند که هنوز بعضی چیزا تو این فوتبال زنده است و نمرده.

تو این فوتبال خیلی چیزا مرده و از دست دادیم! تو رو خدا این یکی رو با دست خودمون زنده بگورش نکنیم:gol:

افشین از تو انتظار نداشتم:mad:
واقعا فکر میکنی قهرمانی امسال اس تق لال لطف خدا بود ولی قهرمانی پارسال پرسپولیس چیز ی بجز لطف خدا بود؟
خدا رو خیلی شاکرم که ثابت شد اون هفت دقیقه اضافی کاملا قانونی و درست گرفته شده! حالا چه اصراری داری که همیشه اینو میگی، خدا عالمه!
اگه اینحرفا رو بحساب کل کل گفته باشی که هیچ ولی در غیر ایصورت فقط می تونم بگم برات متاسفم:(

يه نگاه به پست علي و اون دوستمون اميد بنداز انداختي بعد به حرفاي من گير بده من نگفتم حق پرسپوليس نبوده اگه به پستاي من بعد از قهرمانيتون نگاه كرده باشي هميشه گفتم مهم اينه كه كي برد و قهرمان شد مهم نيست چطور شد حتما قسمت بوده پرسپوليس قهرمان بشه و امسال قسمت بوده كه استقلال قهرمان بشه ولي زكريا خيلي بده شماها فقط حرفاي مارو مي بينيد علي مياد ميگه من اين قهرماني بي ارزش رو پيشاپيش به شما تبريك ميگم!!!اون ميگه تباني من مي دوني چي ميگم ميگم اين اميد خيلي علاقه داشت به اون خطاي 6 ثانيه ي عيسي اندوي تو بازي رفت استقلال و ذوب آهن به نظرت در مقابل اين حرف نبايد وقت اضافه شما رو مثال زد؟؟؟غير اينه دروازه بان ذوب 12 ثانيه توپ رو نگه داشته بود غير اينه كه وقت اضافه فوتبال با بسكتبال و فوتسال فرق مي كنه؟؟؟
ببين خيلي از پرسپوليسي ها هم ميگن كه پارسال پرسپوليس بايد قهرمان ميشد به خاطر اون 100 هزار نفري كه اومده بودن ولي من شايد 7 دقيقه وقت اضافه رو اصلا طبيعي ندونم تو يه بازي ليگي و دوره اي ولي كاملا معتقدم كه گل زدن پرسپوليس تو اون دقيقه كاملا خواست خدا بوده چون اگه خواست كس ديگه بوده مي شد زودتر گل بزنه تا اين حرفها پيش نياد

ولي بازم ميگم 7 دقيقه واسه اون بازي خيلي زياد بود باز نگو فردوسي پور وقت رو گرفت درست بود من ميگم 7 دقيقه واسه بازي ليگي با اون شرايط اصلا قانوني نبود ولي ميگم گل پرسپوليس كاملا خواست خدا و حق زحمت بيش از حد و نا اميد نشدن بازيكنان اين تيم بوده نه چيز ديگه

و بذار منم واست يه تاسف بخورم فقط بخاطر اينكه حرف دوستات رو نمي خوني و مياي جلو حرف من جبهه مي گيري

کربلایی

مدیر بازنشسته
يه نگاه به پست علي و اون دوستمون اميد بنداز انداختي بعد به حرفاي من گير بده من نگفتم حق پرسپوليس نبوده اگه به پستاي من بعد از قهرمانيتون نگاه كرده باشي هميشه گفتم مهم اينه كه كي برد و قهرمان شد مهم نيست چطور شد حتما قسمت بوده پرسپوليس قهرمان بشه و امسال قسمت بوده كه استقلال قهرمان بشه ولي زكريا خيلي بده شماها فقط حرفاي مارو مي بينيد علي مياد ميگه من اين قهرماني بي ارزش رو پيشاپيش به شما تبريك ميگم!!!اون ميگه تباني من مي دوني چي ميگم ميگم اين اميد خيلي علاقه داشت به اون خطاي 6 ثانيه ي عيسي اندوي تو بازي رفت استقلال و ذوب آهن به نظرت در مقابل اين حرف نبايد وقت اضافه شما رو مثال زد؟؟؟غير اينه دروازه بان ذوب 12 ثانيه توپ رو نگه داشته بود غير اينه كه وقت اضافه فوتبال با بسكتبال و فوتسال فرق مي كنه؟؟؟
ببين خيلي از پرسپوليسي ها هم ميگن كه پارسال پرسپوليس بايد قهرمان ميشد به خاطر اون 100 هزار نفري كه اومده بودن ولي من شايد 7 دقيقه وقت اضافه رو اصلا طبيعي ندونم تو يه بازي ليگي و دوره اي ولي كاملا معتقدم كه گل زدن پرسپوليس تو اون دقيقه كاملا خواست خدا بوده چون اگه خواست كس ديگه بوده مي شد زودتر گل بزنه تا اين حرفها پيش نياد

ولي بازم ميگم 7 دقيقه واسه اون بازي خيلي زياد بود باز نگو فردوسي پور وقت رو گرفت درست بود من ميگم 7 دقيقه واسه بازي ليگي با اون شرايط اصلا قانوني نبود ولي ميگم گل پرسپوليس كاملا خواست خدا و حق زحمت بيش از حد و نا اميد نشدن بازيكنان اين تيم بوده نه چيز ديگه

و بذار منم واست يه تاسف بخورم فقط بخاطر اينكه حرف دوستات رو نمي خوني و مياي جلو حرف من جبهه مي گيري

درباره اینکه میگی من حرف امید و علی و ... رو ندیدم، کاملا حق با هست. شرمنده، واقعیتش بعد از اینکه پست رو فرستادم با خودم گفتم کاش گفتهه ای اونا رو هم نقل قول میکردم،

من تا حالا ندیدم بجط امید کسی درباره اون خطای شش ثانیه حرفی بزنه، و همچنین ندیدم بجز تو کس دیگه ای درباره هفت دقیقه وقت اضافه بحث کنه!! نکنه این عوض اونه؟

baroonearamesh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم الان بحث سره چیه .....

پسرای خوب بابا استقلال قهرمان شد ....

چه خبره چرا این حرفا رو تموم نمیکنید ....

شما پارسال .... ما امسال .... خاصیت فوتبال همینه .... قشنگیشم به اینه که تا اخر ندونی کی قهرمانه ...
من استقلالیم ... اما تعصب بی جا ندارم ...

متاسفم که بحث های بیهوده میکنید و کل کل بیجا ...
حتی گاهی تو عالم دوستی پا رو همه چی میزاریم چون مصلا دوستمون طرفدار تیم رقیبه ....
اصل کاریاش حاشیه رو ول کردن ... شماها ول نمیکنید

بابا لیگ 8 چند ساعته تمومیده و استقلال قهرمان شده ....

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

...................

من هم به نوبه خودم این قهرمانی رو به برو بچ استقلالی باشگاه تبریک میگم مبارکتون باشه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

...................

من هم به نوبه خودم این قهرمانی رو به برو بچ استقلالی باشگاه تبریک میگم مبارکتون باشه

چه عكس جالب و خنده داري:biggrin::biggrin::biggrin:ولي ممنون از تبريكت

درباره اینکه میگی من حرف امید و علی و ... رو ندیدم، کاملا حق با هست. شرمنده، واقعیتش بعد از اینکه پست رو فرستادم با خودم گفتم کاش گفتهه ای اونا رو هم نقل قول میکردم،

من تا حالا ندیدم بجط امید کسی درباره اون خطای شش ثانیه حرفی بزنه، و همچنین ندیدم بجز تو کس دیگه ای درباره هفت دقیقه وقت اضافه بحث کنه!! نکنه این عوض اونه؟

واقعا فقط من و اميد از اين خطاها حرف مي زنيم؟؟؟نه بابا جون خودم برو يه نگاه بكن كلا نگاه نكرده گير ميدي به منا يه نگاه بكن به 7 دقيقه كه همه گير دادن اصلا يه نگاه بكني من اولين بار بوده كه خودم حرف زدن راجع به 7 دقيقه رو شروع كردم قبلا هميشه يكي از استقلالي ها مي گفت بعد يكي از شماها برنامه نود رو اشاره مي كرد منم خب ادامه ميدادم ولي اينبار گفتم فقط واسه خاطر حرفاي بي محتوايي كه تو اين تاپيك خوندم

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشین بینیم باااا حال نداری. چهارتا بازیو پشت هم بردن سقوط نکنن اونوقت این دمه اخری نیان...
مغز از نوع لنگی به این میگنا

دوست عزیز, اخبار رو بخونین, بعدا این حرفا رو بزنین!
-------------

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال
بازيكنان تيم فوتبال پيام كه در اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتشان اردوي اين تيم را ترك كرده بودند، به محل اردو بازگشتند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي تيم پيام بايد امروز برابر استقلال تهران به ميدان برود كه ساعت 22 و 30 دقيقه شنبه شب تعدادي از بازيكنان تيم فوتبال پيام در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مالي خود هتل طرقبه مشهد را ترك كردند.
پس از اين اقدام مسوولان باشگاه پيام در نشستي به مسايل و مشكلات مالي بازيكنان پيام رسيدگي كرده و قول پرداخت آن را دادند.
پس از تصميم مسوولان باشگاه پيام بازيكنان معترض به اردوي شبانه‌روزي تيم پيام بازگشتند.
سرپرست تيم فوتبال پيام در اين رابطه گفت: عده‌اي از بازيكنان در يك حركت تاكتيكي در آستانه ديدار با استقلال و در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات‌شان اردوي تيم را ترك كردند كه پس از صحبت‌هاي انجام شده به اردو بازگشتند.
وي گفت: مشكلي در خصوص پرداخت مطالبات بازيكنان وجود ندارد و باشگاه تمام آنها را پرداخت خواهد كرد.
اين در حالي است كه جواد ايزدي، مديرعامل باشگاه پيام اعلام كرده بود كه تا قبل از بازي با استقلال تهران تمام معوقه و مطالبات بازيكنان پرداخت مي‌شود تا آنها با روحيه‌ي بيشتري در مقابل استقلال قرار بگيرند.
تيم پيام يكي از شانس‌هاي احتمالي سقوط به ليگ دسته يك فوتبال كشور است كه براي فرار از سقوط نياز مبرمي به سه امتياز ديدار برابر استقلال دارد.
انتهاي پيام
------------
دوست عزیز!
پس چیز هایی بوده!
ولی...!

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینین بچه ها, خبری که نوشته بودم, از خبر گزاری های معتبر بود! و لینکش رو هم گذاشته بودم!

پس جایه بحث نمی مونه!

کاری به قهرمانی هایه سال هایه گذشته ندارم!

ولی امسال,
تا قبل از بازی, هیچ استقلالی... حرفی نمیزد! حتی دوستان نزدیکم که استقلالی بودن, و تا چند هفته پیش هر بار که من و میدیدن, ساعت ها کل کل و روضه و رجز و.... می خوندن که تیم ما... تو این چند هفته, اصلا بحثی به میون نمیوردن! و اصلا بحث فوتبالی باز نمیکردن!!!
منم اصلا باهاشون این بحث رو باز نمیکردم! چون می دونستم که استقلال قهرمان میشه!(و می گفتم اگه هم نشه, دلیل نداره اینقدر اذیتشون کنم!:w00: گناه داشتن!:wallbash:)

حتی امروز ظهر هم که با یکی از بچه های پرسپولیسی صوبت میکردم, حرف از قهرمانیه ذوب آهن میزد!
ولی من بهش گفتم من که فک میکنم استقلال قهرمان میشه!!!!
ولی امروز که دیدم استقلال قهرمان شده, گفتم حقشون بوده! و ذوب آهن واقعا لیاقت و شخصیت قهرمانی نداشت! چون تیمی که می خواد قهرمان بشه, باید بدونه که تعداد بازی ها 34 تاست! و تا آخرین دقیقه ی وقت اضافیه بازی آخر تلاش کنه!
اگه بازی پاک باشه! و جدا از نتیجه, اون لذت بخشه!(مخصوصا با حوادث این چند ماه اخیر تو فوتبالمون, که واقعا حالمون رو گرفته!)

و حتما این خبر رو شنیدین که بازیکنایه ابو مسلم با اعتراض به پنالتی, داور ضربه ی پنالتی رو پس گرفته...!

این مسائل(در صورت واقعیت داشتن, که ایشالا .اقعیت نداشته باشه!!!!) واقعا لذت فوتبال رو از بین میبرن!

ولی در کل واقعا خوشحالم که استقلال قهرمان شد...! و از صمیم قلب بهشون تبریک میگم!
(این جدا از کل کل و:w15: خطایه 6 :w15:ثانیه(چون تو فوتبال ما هم نادر هستش که کسی از این خطا ها بگیره!!!چون اول تذکر میدن بعدا...) !ولی در کل نمیخوام زیاد کل کل کنم! و خیلی وقته کمه کل کل رو کم کردم!):whistle:

موفق باشین!:whistle:
یا حق...!

:w18:

سـعید

مدیر بازنشسته
نگاهی به شغل دوم گزارشگران فوتبال صداوسیما

نگاهی به شغل دوم گزارشگران فوتبال صداوسیما

در مورد فردوسي‌پور نمی‌شود گفت که آيا گزارشگر فوتبال شغل اولش است و اجرای برنامه 90 شغل دومش يا برعکس.
نگاهی به شغل دوم گزارشگران فوتبال صداوسیما مطلبی است که روزنامه اعتماد ملی به آن پرداخت و نوشت:

عادل فردوسی‌پور؛ سه‌شنبه بدون فوتبال

بعد از هر اتفاق در برنامه 90، به خصوص بعدا اتفاقات جنجالی در این برنامه، یک موضوع مطرح می‌شود؛ آیا این آخرین برنامه عادل فردوسی‌پور بود؟ و هر بار معمولا اتفاق خاصی نمی‌افتد. طوری که این برنامه سال 78 پابرجاست و البته با بودن عادل فردوسی‌پور همچنان جذاب.

او با الگو برداری از گزارشگران خارجی مثل جان ماتسن انگلیسی و با استفاده از نبوغش خیلی زود گزارشگرانی چون جواد خیابانی را کنار زد. او بعدها برنامه 90 را پایه‌گذاری کرد؛ برنامه‌ای که هم مجری آن است و هم تهیه‌کننده‌اش.

البته در مورد فردوسی‌پور نمی‌شود گفت که آیا گزارشگر فوتبال شغل اولش است و اجرای برنامه 90 شغل دومش یا برعکس. در نگاه علاقه‌مندان به فوتبال او به غیر از این دو کار، شغل دیگری ندارد.

فردوسی‌پور اما در نشریات مکتوب هم دست دارد. او که اتفاقا کار فوتبال را با گزارش‌نویسی در روزنامه‌های ورزشی شروع کرد، در حال حاضر با یک ماهنامه خارجی همکاری می‌کند.

مجله ورد ساکر یکی از نشریه‌های معتبر در دنیای فوتبال به حساب می‌آید، جایی است که گاهی فردوسی‌پور از فوتبال ایران در آنجا می‌نویسد. او البته یک روز در هفته هم فارغ از مسائل فوتبال به دانشگاه صنعتی شریف می‌رود تا به تدریس زبان انگلیسی بپردازد؛ روز سه‌شنبه.

جهانگیر کوثری؛ تهیه‌کننده و مجری

سینمایی‌ها او را به عنوان یک تهیه‌کننده فعال و مطرح می‌شناسند و فوتبالی‌ها به عنوان یک کارشناس فوتبال و مجری برنامه‌های ورزشی. البته کوثری همان بازیکن اسبق استقلال است که بعد از دوران بازی فوتبال، به گزارشگری فوتبال روی‌آورد. بعد‌ها در روزنامه همشهری استخدام شد و به عنوان دبیر سرویس ورزشی مشغول به کار شد.

او همین یکی دو سال پیش از موسسه همشهری بیرون آمد و به نظر می‌رسید که به همان کار تهیه‌کنندگی بپردازد. ولی زمانی که پیشنهاد برنامه ورزشی شبکه دوم سیما به دستش رسید، نتوانست از آن بگذرد.

کوثری حالا مدتی است نام مجری برنامه «ورزش از نگاه 2» را یدک می‌کشد. در کنار آن البته سینما را رها نکرد و در حال حاضر نیز 3،2 فیلمی را تهیه‌کنندگی کرده که هنوز به مرحله اکران نرسیده است.

فیلمی مثل «میزاک» که در آخرین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و البته انتقادهای بسیاری را برانگیخت. طوری که از شخص کوثری هم انتقاد زیادی شد.

«حیران» نیز فیلم دیگری است که هنوز به نمایش عموم درنیامده و گفته می‌شود این فیلم هم چندان راضی کننده نیست. گفته می‌شود تهیه‌کنندگی شغل اول او است و مجری برنامه ورزشی شغل دومش.

جواد خیابانی؛ دفتر تبلیغاتی

نام او یادآور گزارش‌های حماسی است که خیلی‌ها بر این باورند که جواد خیابانی پتانسیل این را دارد که از هر مسابقه یک حماسه بسازد؛ حتی از بازی‌های دسته چندم فوتبال ایران.

البته همه خیابانی را با گزارش مسابقه ایران-استرالیا به یاد می‌آورند. کسی که مثل بقیه گزارشگران فوتبال مجری برنامه‌ها چون فوتبال برتر نیز هست. او زمانی در نشریات مکتوب مشغول به کار بود. البته او هنوز هم به این کار علاقه‌مند است.

به خصوص به آمار و ارقام فوتبال لیگ برتر. برای همین سعی می‌کند بعد از پایان هر فصل فوتبالی یک مجله منتشر کند تا علاقه‌مندان به لیگ آمار مسابقه‌ها را در آرشیو خود داشته باشند. اما جالب است بدانید که در این نشریه بیشتر از هر چیزی آگهی‌ها توی چشم است و ظاهرا مجله‌ای تبلیغاتی است و در کنار آن آمار و ارقام لیگ دیده می‌شود.

البته اگر بدانید شغل دوم خیابانی چیست، مطمئنا به او حق می‌دهید. او یک دفتر تبلیغاتی دارد؛ با عنوان کانون آگهی و تبلیغات... ظاهرا زمانی که خیابانی در سازمان صدا و سیما حضور ندارد، می‌توانید او را در دفتر تبلیغاتی‌اش پیدا کند.

پیمان یوسفی؛ جام‌جم

همه کار پیمان یوسفی در سازمان صدا و سیما خلاصه می‌شود. او که نامش همیشه بعد از گزارشگرانی چون عادل فردوسی‌پور، مزدک میرزایی و جواد خیابانی مطرح است، یکی از گزارشگران فعال این مجموعه به حساب می‌آید.

البته ممکن است برخی این جمله را مطرح کنند که «اگر او جزو گزارشگران فعال صدا و سیما است، پس چرا در برنامه‌های ورزشی کمتر دیده می‌شود؟» البته به آنها باید حق داد. چون این افراد احتمالا از فعالیت‌های پیمان یوسفی در شبکه جهانی جام‌جم مطلع نیستند. به گفته خودش به غیر از گزارشگری فوتبال در برنامه سازی برنامه‌های ورزشی مشغول به‌کار است.

یوسفی می‌گوید: «در شبکه جام‌جم کار تهیه‌کنندگی می‌کنم. در دو برنامه گزارش ورزشی و گزارش فوتبال لیگ یک مشغول هستم. البته گزارش ورزشی مثل همان برنامه فوتبال برتر شبکه 3 است. در این برنامه‌ها به عنوان مجری هم جلوی دوربین تلویزیونی می‌آیم.»

یوسفی در ادامه عنوان می‌کند که به غیر از آن، کار دیگری انجام نمی‌دهد:«بیرون از سازمان کار دیگری ندارم و البته تا حالا به این موضوع فکر نکردم که آیا می‌توانم داشته باشم یا نه.»

مزدک میرزایی؛ خبرگزاری فوتبال

نه مثل فردوسی‌پور و یوسفی تهیه‌کننده برنامه‌ای است و نه مثل خیابانی در فعالیتی دیگر. فعالیت‌هایش نسبت به دیگر همکارانش کمتر است. از برنامه‌های ورزشی روزمره شبکه سوم سیما مثل بقیه سهم دارد.

البته با فردوسی‌پور و یوسفی همکاری‌هایی دارد. در برنامه 90 با فردوسی‌پور همکاری می‌کند و با یوسفی در برنامه لیگ یک در شبکه جام‌جم. مزدک میرزایی در حال حاضر با برخی از رسانه‌های مکتوب نیز همکاری دارد.

در روزنامه جام‌جم و سایت خبر آنلاین معمولا نویسنده گزارش لیگ قهرمانان اروپا است و البته مترجم مقالات ورزشی مجلات اروپایی هم به حساب می‌آید. به گفته خودش شغل دوم به آن شکل که گفته می‌شود، ندارد. اما مدتی است که ایده‌ای را در سر می‌پرواند.

اینکه می‌خواهد گردانده یک سایت ورزشی باشد. ظاهرا این موضوع از دغدغه‌هایش به حساب می‌آید و در آینده مطمئنا از آن خواهید شنید.

البته از اینکه او مسوول یک خبرگزاری تخصصی فوتبال است. گفته می‌شود او با همکاری یکی دو نفر از دوستان مطبوعاتی‌اش دست به چنین کاری خواهد زد. در هر حال، آنطور که پیداست میرزایی به قدری به ورزش و البته به فوتبال علاقمند است که ظاهرا هرگز نمی‌خواهد کار دیگری انجام دهد.

رضا جاودانی؛ وکیل پایه یک

رضا جاودانی خود را به عنوان مجری برنامه‌های ورزشی شبکه سوم سیما مطرح کرد. بعدها مجری برنامه «دایره طلایی» شد که گفته می‌شد این برنامه کپی‌برداری از برنامه 90 است؛ با این تفاوت که برنامه «دایره طلایی» اختصاص دارد به ورزش کشتی.

این برنامه همچنان ادامه دارد. کسی که مجری برنامه فوتبال برتر، لیگ قهرمانان اروپا و... نیز هست. یعنی می‌شود همه اینها را به فعالیت‌های رسانه‌ای او اضافه کرد. جالب اینکه همه این کارها برای جاودانی به عنوان شغل دوم مطرح است.

به این ترتیب که او وکالت را شغل اول خودش می‌داند. وکیل پایه یک دادگستری است و نکته اینجاست که فعالیت رسانه‌ای را زودتر شروع کرده. وکالت جاودانی عمر زیادی ندارد و ظاهرا با همکاری یکی از دوستانش می‌خواهد شغل اولش را ارتقا ببخشد.

برای همین دوستش که در این کار است، نقش بسیاری در این راه خواهد داشت. به هر حال، بعدها احتمالا از شغل اول جاودانی بیشتر خواهید شنید.

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
نامه اوباما به کفاشیان

نامه اوباما به کفاشیان

مايلي كهن پس از آنكه دعوايش با علي دايي باعث به دادگاه كشانده شدن هر دو و ايضا ممنوع المصاحبه شدن وي گرديد، و بيانيه هايش بر عليه قلعه نويي منجر به استعفا (شما بخوانيد اخراجش) از سرمربي گري تيم ملي شد، در هفته انتهايي ليگ برتر نيز به فيروز كريمي گفت دلقك(!)، در انتهاي اين بازي براي آنكه قطبي ابراز گلايه نكند كه چرا مايلي كهن او را از بيانات خود مستفيض ننموده است ، به قطبي هم گير داد.

بر اساس شنيده ها مايلي كهن در حين بازي به داور معترض شده است كه چرا فيروز كريمي به جاي استفاده از كلماتي همچون "گنده باقالي"، "گروهبان قندلي" و "كوتوله" بازيكنان خودش را با الفاظ ديگري صدا مي كرده است، كه در نتيجه داور مسابقه هر دو مربي را از زمين بازي اخراج كرده است!
مايلي كهن پس از بازي تيمش در برابر صبا باطري گفت: "كريمي دلقك است ... من نام همه را افشا مي‌كنم چند نفر ديگر هم در فوتبال ايران هستند كه نام آنها را هم افشا خواهم كرد."

البته آقاي مايلي كهن تا قبل از اين نام گروهبان قندلي و گنده باقالي و ايضا شعبان بي مخ و كوتوله را افشا نموده است، يك دلقك در فوتبال كم داشتيم كه آن را هم كشف كردند، با توجه به نوع ادبيات مايلي احتمال مي رود چند نفر ديگري كه مي خواهند افشا كنند بدين شرح باشد:

خداداد.ع: اراذل و اوباش ، اكبر.م: ماموت، غلامحسين.پ: مفلس، عادل.ف: ژانگولر ، علي.ك: مترسك و ...

مايلي كهن همچنان گفت: "پارتي قطبي، اوباما است و طرفدارانش تام‌كروز ، رفيق من احمدي‌نژاد است وهر روز هم ارادتم بيشتر مي‌شود دلتان بسوزد."

شنيده مي شود پس از گفته شدن اين جملات توسط مايلي كهن، محل كنفرانس خبري دچار آتش سوزي شد كه كارشناسان آتش نشاني گفتند اين آتش سوزي در اثر سوختن دل خبرنگاران و عكاسان و در نتيجه سرايت آتش از دل اين افراد به اتاق كنفرانس خبري بوده است!

گفته مي شود در همين راستا اخيرا نامه اي از طرف اوباما خطاب به فدراسيون فوتبال كشف شده است كه پارتي بازي در انتخاب سرمربي جديد تيم ملي را تاييد مي كند، نامه ي مذكور به شرح زير است:

Hello MR Kafashian
I am obama, ghotbi is a nice boy because he is pesar khaleye man!, ghotbi sazmandarish good hast and he have dele shir!
He love dare sarmorabi Iran beshe, if ghotbi ro sar morabi kunin, I ejaze midam oraniyom ghani konin!!!
Dar zemn you are very happy, and I love “her her” khandidan e you!
Gole zard and write and arghavani, remember me ta mitavani!

گفتني است كفاشيان نيز جواب نامه ي مذكور را بدين گونه داده است:

هلو اوباما
هاو آر يو؟ گود هست حالت؟!
آي ام نُ تصميم گيرنده، آي ام جاست امضا آندر حكم هاي سرمربي ها!
پليز سند ايميل فور منيجر علي آبادي!
تنكيو وري ماچ! آي تالك ماچ! رممبر وي ن ُ عيد ديدني!
قوري ز پنسيل، پنسيل زقوري، آي لاو يو، گوگولي مگولي!

توضيح ضروري: البته هنوز فدراسيون فوتبال در مورد افشاي نامه هاي فوق اظهار نظري نكرده و آنها تاييد و يا تكذيب ننموده است!

يكي از كارشناسان كه خيلي دوست داشت نامش را فاش كنيم اما ما براي گرفتن حالش اين كار را نمي كنيم دليل صحبت هاي اخير مايلي كهن را اينگونه شرح داد: از آنجا كه صندوق بين المللي پول گفته است ايران بالاترين نرخ تورم را در خاورميانه دارد و در نتيجه هزينه هاي زندگي بالا رفته است، مايلي كهن چون مي خواهد به نوعي به اقتصاد اقشار متوسط جامعه كمك كند و شنيده است كه شريفي (رئيس كميته انضباطي) حقوقش كم است، قصد دارد با اينگونه صحبت هايش باعث اضافه كاري شريفي و در نتيجه بالا رفتن حقوق ايشان بشود.
اين كارشناس در حالي كه اشك در چشمهايش حلقه زده بود ادامه داد: مايلي كهن خودش را فدا مي كند تا اقشار كم درآمد جامعه زير بار تورم له نشوند!

جناب مايلي كهن همچنين در انتهاي اين ديدار گفتند: "تنها هدف من سالم سازي فوتبال است."، يكي از آگاهان گفت: همين سالم سازي فوتبال از نوع مايلي كهني منجر به سقوط تيم پيام شد، زيرا ايشان به گفته ي خودش در بازي با استقلال اهواز از دروازبان چهارم و ايضا بسياري از نيمكت نشينانش استفاده كرد و به طور سالم به استقلال اهواز باخت!!
در انتهاي اين متن توجه شما را به سه تست چهار گزينه اي جلب مي كنيم:

مايلي كهن: من به داور چهارم گفتم ورزشگاه ..... است اينجا .... نيست كه اين ... چنين مي‌گويد و به همين خاطر از زمين مسابقه اخراج شدم.

الف. باغ وحش – مكان مقدس – معلم ادبيات
ب. مكان مقدس- بيانيه – گنده باقالي
ج. گنده – جاي شعبان بي مخ ها - كوتوله
د. مكان مقدسي - باغ وحش – آقا

منظور آقاي مايلي كهن از كلمه "ايشان" در جمله زير چه كسي است؟

"ايشان" حتي وقتي در ايران بودند همه خبرنگاران را ديوانه و بازيكنان خود را حيوان خطاب كرده بودند.
الف. خواجه حافظ شيرازي
ب. ابوريحان بيروني
ج. پرفسور بالتازار
د. افشين قطبي

مايلي كهن: به قاطعيت مي‌گويم فيروز كريمي بازيكنان خود را .... به زمين مي‌فرستد و يكي از عاملان ... است.

الف. از ترس آمپول- توزيع پرتقال هاي اسرائيلي(!)
ب. از كره ي مريخ – بالا رفتن ترافيك مسافرت هاي بين كره اي!
ج. به زور جك و لطيفه – اس ام اس هاي تخريبي بر عليه دولت
د. به زور آمپول- دوپينگ

*پاسخ صحيح هر سه سئوال گزينه "د" بود.

- جمله پاياني: تعجب نكنيد اگر در روزهايي نه چندان دور شاهد صدور چنين بيانيه اي از طرف يكي از مربيان بر عليه قطبي بوديد: "اي سوسول منچ باز، من كه مي دونم توي كره هميشه مار پله بازي مي كردي، تو جومونگ هم نيستي چه برسه به امپراطور ... "

shahrokh44

عضو جدید
دانلود فیلم كدام استقلال كدام پیروزی

دانلود فیلم كدام استقلال كدام پیروزی

کدام استقلال کدام پیروزی

فیلم مستند جنجالی از کارگردان جنجالی ایران مسعود ده نمکی :
کدام استقلال کدام پیروزی
مستندی بر حوادث و حاشیه های دو تیم استقلال و پیروزی
واقعیتهای تلخ و باور نکردنی بازی بزرگ پایتخت استقلال و پرسپولیس
فقر و فحشا ، اخراجیها و این بار مسعود ده نمکی به استادیوم رفته است
!کدام استقلال ! کدام پیروزی
دوربین خبر ساز دربی پا یتخت این بار بر دوش مسعود ده نمکی است
داستان مصور قربانیان بازی ایران و ژاپن
خانواده قربانیان فریاد می کشند!مرگ بر استقلال
!مرگ بر پرسپولیس
کودکی خردسال 48ساعت تک و تنها در استادیوم مانده است
توبوس شرکت واحد در عرض چند لحظه روانه قبرستان اتوبوسها میشود
منفجر شدن شیشه اتوبوس روی سر نشینان آن
مادر بزرگ پیر و رنجور برای تماشاچیان ساندویچ درست می کند

تقابل جشن و پا یکوبی و رقص در مقابل اشک و آه و ماتم و
صحنه هایی كه هیچ وقت از تلویزیون پخش نشده است

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم

قسمت ششم

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ذوب آهن قهرمان شد

ذوب آهن قهرمان شد

تبریک می گم حسابی...مخصوصا به اصفهانیای باشگاه:gol:

ترکوندیم:);)

سپاهانم که اومد جام باشگاه ها:D

khooshe

مدیر بازنشسته
خیلی حال دادن دمشون گرم:victory: واقعا مربیه بزرگیه این ابراهیم زاده:king:.
اگه ژنرال بره سپاهان اونوقت 3تا مربیه استقلالی و استقلال رفته آسیا :w11:آخ حالی دادنا اینم برای همه ی استقلالیا:w17:.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبريك ميگم راه آهن تيم خوبي بود ولي خب حيف بود ذوب آهن بازم روز آخر يه جام رو از دست مي داد اينبار ديگه از تجربش استفاده كرد

خدا نكنه امير بره سپاهان خدا نكنه ايشالا كه حرفاي زريبافان واقعي باشه و به واعظ اولتيماتوم داده باشن كه يا امير يا استعفا

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ابراهیم‏زاده: قهرمانی استقلال در لیگ شانسی بود!!!

ابراهیم‏زاده: قهرمانی استقلال در لیگ شانسی بود!!!

ابراهیم‏زاده: قهرمانی استقلال در لیگ شانسی بود

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: قهرماني استقلال در ليگ برتر با توجه به قانون جبر و احتمالات شانسي بود.

منصور ابراهيم زاده پس از قهرماني در جام حذفي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما مزد زحمات يكسال اخير را گرفتيم. اين قهرماني متعلق به مجموعه ذوب‌آهن از كارخانه تا تماشاگر و پرسنل است. با اين قهرماني دو تيم از اصفهان به رقابت‌هاي آسيايي راه پيدا كردند و اين در تاريخ مي‌ماند؛ نه آنكه ما در اهواز شكست بخوريم و با باخت‌مان بگويند فوتبال پاك شده است. ما آنجا هم جوانمردانه بازي كرديم.
وي ادامه داد: با توجه به قانون جبر و احتمالات كه از 9 حالت فقط در يك حالت استقلال قهرمان ليگ مي‌شد بايد بگويم قهرماني استقلال شانسي بود البته نمي‌خواهم قهرماني اين تيم را لوث كنم.
سرمربي ذوب‌آهن عنوان كرد:‌ در شروع مسابقه با نظم تيمي كه داشتيم طبيعي بود كه به گل برسيم. بعد هم يك گل ديگر زديم اما به دليل بي‌دقتي گلي از حريف خورديم كه مانند گلي بود كه در تهران از راه‌آهن دريافت كرديم. شايد در اين قضيه من هم بي‌دقتي كردم اما در نيمه دوم با حركات تمرين شده به گل‌هاي بيشتري رسيديم و بازيكنان نشان دادند كه تاكتيك‌پذير هستند.
ابراهيم‌زاده تصريح كرد: جامي را فتح كرديم كه ساير تيم‌ها كمتر به آن فكر مي‌كنند اما پس از مسابقه با فولاد به اين جام فكر كرديم و قهرمان شديم. اين قهرماني را به سپاهاني‌ها تقديم مي‌كنم. اميدوارم هر دو تيم نمايندگان خوبي براي فوتبال ايران در آسيا باشند.ما مي خواهيم نماينده شايسته‌اي در آسيا باشيم.
وي در مورد برنامه‌هاي فصل آينده‌اش گفت: از ذوب‌آهن نمي‌روم؛ مگر آنكه مرا بيرون كنند يا اينكه بر سر قرارداد با اين باشگاه به توافق نرسم. هدف ما براي فصل آينده حفظ اسكلت اصلي تيم است. مي‌خواهيم بازيكنان خارجي خوبي انتخاب كنيم و با توجه به ممنوعيت جذب دروازه‌بان خارجي به دنبال اين هستيم كه يك دروازه‌بان خوب بگيريم. در شروع فصل بدنسازي نيز مي‌خواهيم به گونه‌اي عمل كنيم كه هر چهار روز يكبار بتوانيم مسابقه بدهيم و بازي‌هاي تداركاتي با تيم‌هاي عربستاني و اماراتي برگزار كنيم چرا كه احتمال دارد در مسابقات آسيايي با آنها هم‌گروه شويم.
سرمربي ذوب‌آهن در مورد اظهارات محمد مايلي‌كهن در مورد برخي از مربيان گفت: او مربي خوبي است و من در دانشگاه با او زندگي كرده‌ام. مايلي كهن آدم رك و صرحي است و اگر حرفي مي‌زند حتماً اطلاعاتي دارد اما من در جريان نيستم و بهتر است مسئولان اين مسئله را دنبال كنند. اين موضوع در حيطه وظيفه من نيست
با تشکر
mahdicar20:)

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حاشيه مراسم قهرماني ذوب آهن/ ابراهيم زاده درگير شد

حاشيه مراسم قهرماني ذوب آهن/ ابراهيم زاده درگير شد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن با يكي از ماموران درگيري لفظي شديدي پيدا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، منصور ابراهيم زاده پس از قهرماني ذوب آهن و در جريان برگزاري جشن قهرماني با يكي از ماموران درگيري لفظي شديدي پيدا كرد. حتي سعيد آذري مديرعامل ذوب آهن وارد ماجرا شد و در نهايت با دخالت يكي از فرماندهان نيروي انتظامي اين ماجرا فيصله پيدا كرد
با تشکر

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حاشيه ديدار ذوب آهن و راه آهن/ اعتراض مومن‌زاده به بازي جوانمردانه

حاشيه ديدار ذوب آهن و راه آهن/ اعتراض مومن‌زاده به بازي جوانمردانه

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال راه آهن به بازي جوانمردانه دروازه‌بان خود اعتراض كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، احمد مومن‌زاده در جريان بازي هنگامي كه حسين آشنا توپ را براي بهبود بازيكن مصدوم ذوب آهن به بيرون فرستاد به سمت گلر تيم خود رفت و به وي بابت اين بازي جوانمردانه اعتراض كرد.

* به دليل بازي خشونت آميز احمد مومن‌زاده هواداران ذوب‌آهن عليه او به شعار پرداختند. زماني كه داور سوت پايان نيمه اول را زد، مومن‌زاده به سمت مظفري زاده رفت و به وي جو ورزشگاه را نشان داد و داور او را به آرامش دعوت كرد.

* بعد از به ثمر رسيدن گل سوم ذوب آهن، حدود 50 بادكنك سفيد و سبز از سوي هوادارن اين تيم به هوا پرتاب شد.

* در يك صحنه مجتبي زارعي موقعيت مناسبي را از دست داد تا مهدي تارتار به شدت به او معترض شود.

*در ابتداي شروع نيمه دوم بين هوادارن ذوب آهن و سپاهان درگيري كوچكي پيش آمد كه همان لحظه گل سوم ذوب به ثمر رسيد تا اين موضوع تمام شود
با تشکر

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اظهار نظر 3 بازيكن ذوب‌آهن/ جدايي يك بازيكن ذوب‌آهن پس از قهرماني

اظهار نظر 3 بازيكن ذوب‌آهن/ جدايي يك بازيكن ذوب‌آهن پس از قهرماني

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال ذوب آهن پس از قهرماني اين تيم گفت به هيچ عنوان در اين باشگاه نمي مانم.

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد منصوري هافبك تيم ذوب آهن پس از برتري 5 بر يك برابر راه آهن در جمع خبرنگاران گفت: از قهرماني در جام حذفي خيلي خوشحالم. ما بايد در ليگ برتر قهرمان مي شديم اما به حقمان نرسيديم.
وي افزود: از كسب اين قهرماني خوشحالم اما فصل آينده به هيچ عنوان در تيم ذوب آهن نخواهم ماند.

*اشجاري: ماندنم در ذوب آهن صددرصد نيست
حسن اشجاري نيز در جمع خبرنگاران گفت: حق ما قهرماني در جام حذفي بود و خوشحالم كه به حقمان رسيديم. در ديدار امروز توانستيم از موقعيت هاي گلزني خود نهايت استفاده را ببريم و پيروز شويم.
مدافع تيم ذوب آهن در مورد فصل آينده گفت: ماندنم در تيم ذوب آهن مشخص نيست و نمي توانم به طور قطعي بگويم كه در اين تيم مي مانم يا نه.

*خيري: ازگلزني ام شادمان هستم
شاهين خيري گفت: از اينكه توانستم فصل را با قهرماني به پايان ببرم خوشحالم. اميدوارم فصل آينده بتوانم با باشگاه ذوب آهن در ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته باشم. از قهرماني تيم و گلزني ام در اين بازي بسيار خوشحالم ما به حق خود رسيديم
با تشکر

khooshe

مدیر بازنشسته
بعد از 7سال یک تیم تبریزی به لیگ برتر آمد.

بعد از 7سال یک تیم تبریزی به لیگ برتر آمد.

تبریک به همه ی تبریزیا.:w14:
فکر کنم تنها تیمی بغیر از استقلال وپرسپولیس که هواداراش انقدر با غیرتن.شما ها چی می گین آهان یادم اومد یاشاسین چی چی؟آذربایجان؟:w40:
در هر صورت واقعا خوشحالم و به همه ی هم وطنان تبریزی و غیر تبریزی تبریک می گم:w33::w33:

automata

عضو جدید
یاشاسین تراکتور سازینی یعنی زنده باد تراکتورسازی.
تبریک به همه ملت غیور تبریزی بخاطر صعود تیم محبوب قلبهای آذری ها یعنی تراکتور سازی تبریز.
به امید موفقیت تیم شهرداری تبریز و صعود این تیم به لیگ برتر

کربلایی

مدیر بازنشسته
من امروز شیفت بودم نتونستم برم ورزشگاه!
میخواستم اینجا هم یه تایپیک بزنم که دیدم دوستان زحمتش رو کشیدن
فقط میگن یاشاسن آذربایجان!
ساخ اولسون تراختورون چیشی ایونچی لاری
ماشالاه فراز کمالوند
خیلی خوشحالم، خیلی!
نمیتونید تصورش رو بکنید که چقدر خوشحالم!
موندم فصل بعد کدوم تیم رو نشویق کنم؟ تراختور یا پرسپولیس!!!
فقط اینو میدونم که دوست ندارم تراختور جلوی هیچ تیمی، حتی پرسپولیس سر افکنده باشه

راستی شهرداری هم رفت پلی آف
امیدوارم با صعود شهرداری آذربایجان به حقش برسه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تبريك ميگم صعود اين تيم قديمي رو فكر مي كنم تراكتور سازي يكي از اون تيمايي بود كه ساليان سال عدم حضورش تو ليگ برتر حس ميشد خيلي تيماي اصل و نصب دار از ليگ رفتن و نامي ازشون نموند خوشحالم كه اين تيم ريشه اي و قديمي به حال و روز تيماي ديگه اي چون چوكا و آرارات و ... نيوفتاد و برگشت
فكر كنم همه ي فوتبال دوستان ايراني از صعود اين تيم و پشتكاري كه تو اين چند سال داشتن خوشحالن آفرين بهشون