مهم ترین اخبار فوتبال ایران

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا چرا همه لجبازیه دایی رو مد نظر دارین خوب یه سریا می رفتن رو مخش اونم جواب می داد حالا چون قطبی خیلی مردونه تر جواب می ده دلیل بر اینه که سرمربیه بهتریه؟
داداش من فرقشون رو خواستی منم گفتم
دایی مرد بزرگی بود نباید خودش رو تو این شرایط خراب میکرد
همیشه گفتم و میگم دایی واسه فوتبال این مملکت زحمات زیادی رو کشیده و به گردن فوتبال ایران حق داره اما قبول کن با این کاراش فقط شخصیت خودش و اون قهرمانی رو که ما می شناختیم تو ذهنمون به هم زد

khooshe

مدیر بازنشسته
جواب

جواب

داداش من فرقشون رو خواستی منم گفتم
دایی مرد بزرگی بود نباید خودش رو تو این شرایط خراب میکرد
همیشه گفتم و میگم دایی واسه فوتبال این مملکت زحمات زیادی رو کشیده و به گردن فوتبال ایران حق داره اما قبول کن با این کاراش فقط شخصیت خودش و اون قهرمانی رو که ما می شناختیم تو ذهنمون به هم زد
دوست من
شخصیت افراد به خودشون برمی گرده ما نمی تونیم بگیم این فرد یا اون فرد چون با شخصیته حالا اگه نتیجه نگرفت هم کاری به کارش نداشته باشیم چون با شخصیته یا اینکه فلان کس چون آدم بی شخصیتیه سرمربیه بدی بود و باید می رفت چون ذهن مردم نسبت بهش تغییر کرده تازه به نظر من هم آقای قطبی هم آقای دایی با شخصیت بودند و هستند دایی در مقابل حرف درست کاملا جواب قانع کننده ای می داد بی انصاف نباشیم!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست من
شخصیت افراد به خودشون برمی گرده ما نمی تونیم بگیم این فرد یا اون فرد چون با شخصیته حالا اگه نتیجه نگرفت هم کاری به کارش نداشته باشیم چون با شخصیته یا اینکه فلان کس چون آدم بی شخصیتیه سرمربیه بدی بود و باید می رفت چون ذهن مردم نسبت بهش تغییر کرده تازه به نظر من هم آقای قطبی هم آقای دایی با شخصیت بودند و هستند دایی در مقابل حرف درست کاملا جواب قانع کننده ای می داد بی انصاف نباشیم!
اتفاقا دایی هیچوقت جوابای درستی نمی داد یه چیزی ازش می پرسیدن اون با تندی اونا رو متهم میکرد و یه بحث دیگه باز میکرد
من نگفتم دایی بی شخصیته گفتم اون ذهنیتی که مثلا من از دایی داشتم الان دیگه ندارم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا حوصله بحث ورزشي رو ندارم با اين اوضاع ولي فكر مي كنم دايي تو تيم ملي عقده اي بازي در آورد و قطبي فقط واسه دست و پا كردن اسم و رسم اومد تيم ملي
دايي و قطبي هر دو فوق العاده ضعيف بازي كردن و هيچ فرقي بازي دو تا تيمشون نداشت قطبي يه سري سوگلي داشت و دايي يه سري ديگه
به نظر من تيم اين دو هيچ كدوم تاكتيك خاصي نداشت معلوم نبود استفاده از مهاجم سرعتي وقتي كه هافبك سانتر كن در كنار هست چه معني داره
استفاده از دو هافبك با خصوصيات دفاعي چه معنايي داره

در مورد آماري هم كه داديد يادمون نره از 3 بازي اي كه قطبي داشت دو تيم اصلا انگيزه اي نداشتن واسه بازي كره جنوبي بابت صعود خيالش راحت بود و امارات بابت عدم صعود پس نميشه اين دو تيم رو وقتي جلوي تيم دايي بازي كردن مقايسه كرد امارات و كره جلو تيم دايي انگيزه داشتن واسه خودشون ولي اينجا نداشتن

البته گفتم هر دو تيم مزخرف و بي تعصب بازي كردن و مربي هم هيچ سودي واسه تيم نداشت همين نتايجي كه بدست اومد فقط واسه وجود تك ستاره و متكي به بازيكنان خاص تيم مثل كريمي و شجاعي و نكونام و از همه مهم تر رحمتي بود
ولي در كل با اينكه از هر دو مربي متنفرم فكر مي كنم اگه خود دايي مي موند ممكن بود بهتر از اين نتيجه بگيره چون فكر مي كنم خيلي از بازيكنايي كه بودن دايي رو دوست داشتن
بهتر بود حالا كه قرار بود حذف بشيم با اين بي تدبيري با همون دايي حذف مي شديم

mohsen-moghadam

عضو جدید
دایی میخواست که به همه ثابت کنه که خدای فوتبال ایرانه ولی زیر غروره کاذبه خودش له شد...قطبی بهترین گزینه برای تیمه ملی بود و هست تا 4 ساله آینده...مگر اینکه کاپلو بیاد ایران که هنوز فکر نکنم پیری به سرش زده باشه....

hormozdi

عضو جدید
فرق اصلی ایندو به شخصیت و روحیه اونها، تعاملشان با رسانه ها و لجباز بودن یا نبودنشان است. دایی و قطبی هر دو روحیه برتری جویانه ای دارند ولی توانایی هدایت و کنترل این روحیه در آنها متفاوت است. دایی اگر بهترین تیم تاریخ فوتبال را هم به دستش می دادند، با اولین نتیجه ضعیف به هم می ریخت و این روحیه را به کل تیم، مردم و رسانه ها انتقال می داد. برخلاف وی قطبی مربی خونسرد و مثبت نگری است. از لحاظ روحیه و شخصیت فردی کمتر کسی است که بتواند منکر تفاوت او با علی دایی باشد. در مورد کار فنی نظر من تقریبا با شما یکی است. ولی توجه به این نکته نیز خالی از لطف نیست که تیم ما در این دوره چندان تیم خوب و هماهنگی نبود. وقتی ابزار مهیا برای یک مربی مناسب نباشد انتظار نتیجه خوبی را هم نباید داشت. ولی با این وجود نظر شما را به نکته ای جلب می کنم که فکر کنم با من در آن مورد هم عقیده باشید: اگر علی دایی از لجبازی دست بر می داشت و از ابتدا از نفراتی مثل علی کریمی، مبعلی، سامره، عنایتی، کاظمیان، معدنچی و برخی نفرات دیگر که بخاطر مشکلات شخصی از آنها استفاده نکرده بود، بهره می برد و اگر در رفتار خود تجدید نظر می کرد، مطمئنا موفق می شد تیم ملی را به جام جهانی ببرد.
حالا هم که قطبی سرمربی تیم ملی است، بهتر است بجای حاشیه سازی و منفی بافی، امیدوار باشیم که این مربی با اخلاق با تیم ملی ایران موفق باشد.
پیروز باشید.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پلي‌آف ليگ دسته اول فوتبال / پرواز شاهين بر فراز ليگ برتر

تيم فوتبال شاهين پارس جنوبي با شكست شهرداري تبريز به عنوان هجدهمين تيم حاضر در ليگ برتر معرفي شد. ديدار تيم‌هاي شاهين پارس جنوبي و شهرداري تبريز از مرحله برگشت پلي‌آف ليگ دسته اول فوتبال ايران از ساعت 17و در حضور حدود 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر آغاز شد. تك گل اين مسابقه را عباس مرداسي در دقيقه 63 براي شاهين به ثمر رساند. مسعود مرادي قضاوت اين مسابقه را بر عهده داشت. علي زلكي، بازيكن شاهين پارس جنوبي، در دقيقه 53 با كارت قرمز مستقيم از زمين مسابقه اخراج شد. ديدار رفت دو تيم با نتيجه تساوي 2 بر 2 در تبريز به پايان رسيده بود و تيم شاهين پارس جنوبي با اين پيروزي، در مجموع با نتيجه 3 بر 2 حريف تبريزي خود را شكست داد و به عنوان تيم سوم از ليگ دسته اول، به ليگ برتر فوتبال ايران در فصل نهم ليگ برتر (88-89) صعود كرد.

اخرش ما هم تو لیگ برتر نماینده دار شدیم

spow

اخراجی موقت

تيم فوتبال شاهين پارس جنوبي با شكست شهرداري تبريز به عنوان هجدهمين تيم حاضر در ليگ برتر معرفي شد. ديدار تيم‌هاي شاهين پارس جنوبي و شهرداري تبريز از مرحله برگشت پلي‌آف ليگ دسته اول فوتبال ايران از ساعت 17و در حضور حدود 15 هزار تماشاگر در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر آغاز شد. تك گل اين مسابقه را عباس مرداسي در دقيقه 63 براي شاهين به ثمر رساند. مسعود مرادي قضاوت اين مسابقه را بر عهده داشت. علي زلكي، بازيكن شاهين پارس جنوبي، در دقيقه 53 با كارت قرمز مستقيم از زمين مسابقه اخراج شد. ديدار رفت دو تيم با نتيجه تساوي 2 بر 2 در تبريز به پايان رسيده بود و تيم شاهين پارس جنوبي با اين پيروزي، در مجموع با نتيجه 3 بر 2 حريف تبريزي خود را شكست داد و به عنوان تيم سوم از ليگ دسته اول، به ليگ برتر فوتبال ايران در فصل نهم ليگ برتر (88-89) صعود كرد.

اخرش ما هم تو لیگ برتر نماینده دار شدیم[/qu
تبریک میگم ;)
خوش به حال عادل

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبريك ميگم علي شاهين چند ساله كه حقشه بياد ليگ برتر فكر كنم بعد از 15 سال اين تيم قديمي اومد ليگ برتر امسال تيمايي كه اومدن از ليگ 1 به ليگ برتر دو تا تيمي بودن كه فكر كنم همه خوشحال شدن از اومدنشون هم تراكتور كه واقعا جاش خالي بود و هم شاهين كه اسمش واسه كل ليگ كافيه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فكر مي كنم اگر همون موقعي كه امير قلعه نوعي در تيم ملي بود تكليف را مشخص مي كرديم به اينجا نمي رسيديم صفايي فراهاني قلعه نوعي رو بيرون كرد كه يه مربي بزرگ درجه ي 1 بياره كه بدليل ناكارآمدي فدراسيون هيچ كدوم نيومدن و آخرش شد اين يا بايد مربي درجه 1 ميومد يا بايد به همون قلعه نوعي فرصت داده ميشد
حالا هم اميدوارم با فرصت دادن به قطبي اجازه بدن كه اون تا آخر كارشو بكنه و با چندتا نتيجه ضعيف دوباره موقع جام ملت ها بيرونش نكنن و باز 4 سال ديگه همين بشه وضع ما
با اينكه از قطبي متنفرم ولي فكر مي كنم اگه قراره مربي باشه بايد 4 سال بمونه اگه قراره عوض بشه از همين الان عوض بشه و شخص بعدي حداقل 4 سال وقت داشته باشه

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی توی بحث فوتبال نیستم و کلا تیم ملی رو قبول ندارم(دلیلش خیلی روشنه دیگه)ولی یه کاری که قطبی کرد و من از نظر انسانی خیلی واسه این کارش احترام قایل شدم این بود که توی مصاحبه اش گفت:من از اول هم گفتم عدم موفقیت ایران در صعود به جام جهانی تقصیر منه.ایران نرفت جام جهانی مقصر منم.
و با این کارش فشار روانی بازیکنا رو کم کرد.یه جورایی بهشون گفت من پشتتون هستم و این واسه یه بازیکن خیلی مهمه که پشتوانه داشته باشه.:redface:
ببخشید توی بحثتون فضولی کردم.شما ادامه بدین:redface:

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطبی یا دایی یا هر مربی دیگه فرق نمی کنه
تا تیم ما دست یک مربی برا چند سال نباشه تیم جواب نمیده که نمی ده که نمیده
مربی که نمی خواد معجزه کنه

khooshe

مدیر بازنشسته
تبریک به همه ی بوشهریها و دوستداران شاهین

تبریک به همه ی بوشهریها و دوستداران شاهین

سلام
برای من فرقی نمی کرد کدوم یکی از تیمابیان بالا (کمی تا قسمتی ابری دلم می خواست شهرداری بیاد بالا اما الان ناراحت نیستم چون الان دیگه تیما توی استان ها پخش می شن و لیگ قوی تر می شه)برام این مهم تر بود هر کی می آد بالا با قدرت تیمی خودش بیاد بالا,که همین جوری هم شد.
در هر صورت به همه ی بوشهریا تبریک:w40::w14::w40:

khooshe

مدیر بازنشسته
قطبی یا دایی یا هر مربی دیگه فرق نمی کنه
تا تیم ما دست یک مربی برا چند سال نباشه تیم جواب نمیده که نمی ده که نمیده
مربی که نمی خواد معجزه کنه
من قصدم از زدن این تاپیک دقیقا گفتن این حرف بود منظورم این بود چرا به هیچ کس اجازه ی رهبریه تیم مثلا برای 4سالو نمی دن مگه دایی رو هم نگفتن تا چند سال می مونه به یه سال ترسید حالا با قطبی هم همین کارو می کنن.
اگه گفتم که دایی چه فرقی داشته منظورم این بود.ولی مثل این که بد بیان کردم چون همه فکر می کنن من دارم می گم دایی خوب بود قطبی نه اما منظورم این بود عین هم هستن پس می ذاشتن دایی بمونه چه فرقی داره.
بازم می گم قطبی اومده بود برای معجزه وگرنه ما یک سرمربیه عادی داشتیم حالا اون سرمربیه عادی یا اون یکی دیگه ما یه سرمربیه معجزه گر می خواستیم.

khooshe

مدیر بازنشسته
فرق اصلی ایندو به شخصیت و روحیه اونها، تعاملشان با رسانه ها و لجباز بودن یا نبودنشان است. دایی و قطبی هر دو روحیه برتری جویانه ای دارند ولی توانایی هدایت و کنترل این روحیه در آنها متفاوت است. دایی اگر بهترین تیم تاریخ فوتبال را هم به دستش می دادند، با اولین نتیجه ضعیف به هم می ریخت و این روحیه را به کل تیم، مردم و رسانه ها انتقال می داد. برخلاف وی قطبی مربی خونسرد و مثبت نگری است. از لحاظ روحیه و شخصیت فردی کمتر کسی است که بتواند منکر تفاوت او با علی دایی باشد. در مورد کار فنی نظر من تقریبا با شما یکی است. ولی توجه به این نکته نیز خالی از لطف نیست که تیم ما در این دوره چندان تیم خوب و هماهنگی نبود. وقتی ابزار مهیا برای یک مربی مناسب نباشد انتظار نتیجه خوبی را هم نباید داشت. ولی با این وجود نظر شما را به نکته ای جلب می کنم که فکر کنم با من در آن مورد هم عقیده باشید: اگر علی دایی از لجبازی دست بر می داشت و از ابتدا از نفراتی مثل علی کریمی، مبعلی، سامره، عنایتی، کاظمیان، معدنچی و برخی نفرات دیگر که بخاطر مشکلات شخصی از آنها استفاده نکرده بود، بهره می برد و اگر در رفتار خود تجدید نظر می کرد، مطمئنا موفق می شد تیم ملی را به جام جهانی ببرد.
حالا هم که قطبی سرمربی تیم ملی است، بهتر است بجای حاشیه سازی و منفی بافی، امیدوار باشیم که این مربی با اخلاق با تیم ملی ایران موفق باشد.
پیروز باشید.
خدا وکیلی حرفات درسته (تا حد خیلی زیاد)اما اگه دایی لجبازی کرد و یکسری از افرادو آورد اما قطبی بدون لجبازی هر کی رو که می شناخت آورد و یه پرسشی از اینو اون نکرد که اینو اونی که داره می آره اون موقع خوب بودن الان تو افتن و یه سریای دیگه تو اوجن فقط امیدوارم در آینده اینجوری نباشه.

mohsen-moghadam

عضو جدید
اظهارات مدیر شبکه 3 درباره برنامه 90

اظهارات مدیر شبکه 3 درباره برنامه 90

مدیر شبکه سه سیما با تاکید بر اینکه برنامه 90 تعطیل نمی شود، بودجه راه‌اندازی شبکه ورزش را 100 میلیارد تومان ذکر کرد و گفت: از روزی که این بودجه در اختیار تلویزیون قرار بگیرد مسلماً کار راه اندازی شبکه با جدیت پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، با گسترده شدن فعالیت های ورزشی و راه اندازی لیگ در اکثر رشته ها، نیاز به تعامل فدراسیون ها با صدا و سیما برای پوشش خبری وتصویری رویدادهای ورزشی بیش از پیش احساس می شود. در این راستا شبکه سوم سیما که با عنوان شبکه ورزش و جوانان راه اندازی شد، پس از 16 سال فعالیت پرمخاطب ترین شبکه ورزشی سازمان صدا و سیما است.

با این حال طی روزهای اخیر صحبت هایی در مورد ایجاد تغییرات در برخی برنامه های ورزشی از جمله برنامه پرمخاطب 90 مطرح شده است. به همین خاطر خبرنگار مهر با علی اصغرپورمحمدی مدیر این شبکه گفتگویی انجام داده است که می خوانید:

خبرگزاری مهر ـ گروه ورزش ـ شما پارسال وعده راه اندازی شبکه سه را دادید و اعلام شد به زودی این کار انجام می‌شود، تاکنون چه اقداماتی در این باره انجام شده است؟

ـ علی‌اصغر پورمحمدی، مدیر شبکه سه: وعده راه‌اندازی شبکه ورزش را ندادم. من درخواست ایجاد شبکه ورزش را به رئیس سازمان صدا و سیما دادم. ما برای تقویت ورزش ایران نیازمند یک شبکه ورزش هستیم. روزی نیاز به شبکه ورزش احساس نمی شد، ولی الان این طور نیست. برای افزایش اعتبار بین‌المللی در سطح جهان و منطقه هم نیاز به شبکه مستقل ورزشی لازم است.

اما بودجه راه‌اندازی شبکه ورزش 100 میلیادرد تومان است که تقریباً بیش از 70 میلیارد تومان آن به تجهیزات فنی باید اختصاص پیدا کند. باید روزی این بودجه فراهم شود تا شبکه ورزش راه اندازی شود و هر چه زودتر این اقدام عملی شود به نفع کشور است، خصوصاً به نفع ورزش.

* فکر می‌کنید امسال اعتبار شبکه ورزش تامین می‌شود؟

ـ از روزی که بودجه در اختیار تلویزیون قرار بگیرد، مسلماً کار راه اندازی شبکه با جدیت پیگیری می شود. البته نصب تجهیزات و پیش تولید زمان می‌برد. این اعتبار را مجلس شورای اسلامی یا ریاست جمهوری می‌توانند بدهند.

* گفته می‌شود شما حامی اصلی برنامه 90 و عادل فردوسی پور هستید و در صورت رفتن شما این برنامه تضعیف یا تعطیل می‌شود؟

ـ نه، معتقد نیستم بعد از رفتن من این اتفاق می‌افتد. اصولاً کشور ما و سازمان ما وابسته به شخص نیست. من از همه برنامه‌سازانم تا جایی که کارشان قابل حمایت باشد، پشتیبانی می‌کنم. اگر انتقادات درست و بجا شود، قبول می‌کنیم. بهتر است تفاوت میان یک برنامه نقد و بررسی آن را با یک برنامه توصیفی را بیابیم.

* تا چه اندازه در مقابل فشارهایی که چند ماه گذشته به برنامه 90 آمد، کوتاه آمدید؟ و چه قدر مستقل عمل کردید؟

ـ تلویزیون عملکرد خوبی در مقابل انتقادات دارد و علاقمند است دوستانه مسائل را حل کند. هدف ما اعتلا و پیشرفت کشور و ورزش کشور است.

*آیا برای فصل آینده رقابت‌های لیگ تغییراتی در پخش برنامه‌هایی نظیر فوتبال برتر و برنامه 90 ایجاد می‌شود؟

ـ پخش این برنامه ادامه دارد. البته در کنار این برنامه‌ها روی چند طرح دیگر در حال مطالعه هستیم. پارسال قصد تهیه یک برنامه خاص را داشتیم، اما به دلیل مشکلات فنی نتوانستیم آن را انجام دهیم. شاید امسال این امر محقق شود. این طرح پوشش همه مسابقه‌ها در هنگام پخش است.

* پس در کلیت برنامه‌های ورزشی شبکه سه شاهد تغییراتی خواهیم بود؟

ـ ما به دنبال تغییرات هستیم. امیدوارم در این زمینه موفق شویم. قصد داریم برنامه‌‌ای درباره همه ورزش‌ها تهیه کنیم. متاسفانه یکی از مشکلات ما نبود جای خالی برای پخش چنین برنامه‌هایی است که امیدوارم با راه‌اندازی شبکه ورزش این مشکلات برطرف شود.

* وضعیت تعامل شبکه سه با فدراسیون‌های ورزشی برای پخش مسابقات ورزشی چگونه است؟

ـ با همه فدراسیون‌ها تعامل داریم و سعی می‌کنیم به اندازه توان و اختیارات به خواسته‌های آنها پاسخ مثبت دهیم و به آنها کمک کنیم.

* حق پخش تلویزیونی فوتبال به کجا کشید، چرا که اعلام شده هنوز بخشی از قراردادها را دریافت نکرده‌اند؟

ـ حق پخش به معاونت اداری ومالی سازمان و آقای تقدس نژاد معاون این بخش برمی‌گردد و به ما ارتباط ندارد، اما خبر دارم بخشی از قراردادهای حق پخش داده شده است.

jahanbakhsh727

عضو جدید
دوستداران علی کریمی

دوستداران علی کریمی

اين آخرين بازي ملي من بود و خيلي دوست داشتم كه با پيروزي آن را پشت سر مي‌گذاشتيم اما به هر حال قسمت اين چنين بود. مطمئنم جوان‌هايي كه اكنون هستند و جوان‌هايي كه بعدا به تيم ملي مي‌آيند مي‌توانند نتايج خوبي براي فوتبال ما كسب كنند.

jahanbakhsh727

عضو جدید
هنوز شوک شکست تیم ملی ایران به فراموشی سپرده نشده که علي كريمي به طور رسمي از تيم ملي فوتبال خداحافظي كرد تا خانواده فوتبال که روزهای بدی را سپری می‏کند، دستخوش شوکی دیگر شود و پایان یک ستاره پرفروغ که همواره در تیم ملی با شماره نقشی تعیین کننده داشته را به نظاره بنشیند.

به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک؛ علي كريمي در ابتدا در خصوص بازي با كره‌ جنوبي و عدم راه‌يابي تيم‌ملي به جام جهاني در گفت‌وگو با یکی از خبرگزاری اظهار كرد: ما همه تلاش‌مان را كرديم اما متاسفانه در دقايق پاياني اتفاقي كه نبايد رخ مي‌داد به وقوع پيوست و بازي به تساوي كشيده شد. من به سهم خودم از همه مردم و علاقه‌مندان به فوتبال عذرخواهي مي‌كنم و شرمنده آن‌ها هستم. اميدوارم تيم ملي در تورنمنت‌هاي بعدي و با پيروزي‌هايي كه كسب مي‌كند باعث شادي مردم و هواداران شود. اين آخرين بازي ملي من بود و خيلي دوست داشتم كه با پيروزي آن را پشت سر مي‌گذاشتيم اما به هر حال قسمت اين چنين بود. مطمئنم جوان‌هايي كه اكنون هستند و جوان‌هايي كه بعدا به تيم ملي مي‌آيند مي‌توانند نتايج خوبي براي فوتبال ما كسب كنند.

jahanbakhsh727

عضو جدید
شماره 8 تيم ملي درخصوص مشخص شدن تيم فصل آينده‌اش اظهار كرد: تا همين لحظه با هيچ باشگاهي براي عقد قرارداد مذاكره نكرده‌ام. حتي از طرف باشگاه پرسپوليس هم بعد از بازي با بنيادكار تا اين لحظه با من تماس گرفته نشده كه حتي بخواهند حال من را بپرسند، چون به هر حال من 7 ، 8 ماه بازيكن اين تيم بودم. الان هم به اين جهت كه اكثر تيم‌ها تمرينات آماده‌سازي خود را آغاز كرده‌اند بايد تكليفم هرچه زودتر مشخص شود. به همين دليل تا روز شنبه منتظر تماس باشگاه هستم و بر خلاف ميل باطني‌ام اگر اين اتفاق نيفتد به پيشنهاداتي كه برسد فكر مي‌كنم ولي مطمئنم هواداران به من حق مي‌دهند.

وي در ادامه افزود: من كاري به كادر فني و انتخاب آن ندارم و به مديريت باشگاه هم حق مي‌دهم كه هر طور صلاح مي‌داند تصميم بگيرد. تنها دلخوري من اين بود كه چرا هيچ تماسي با ما گرفته نشد، به هر حال من خودم را مديون پرسپوليس مي‌دانم و تا آخرين لحظه هم به اين تيم فكر مي‌كنم، چون از پرسپوليس به فوتبال راه پيدا كردم. در اين مدت هم سعي داشتم بازيكن مثمر ثمري باشم و اگر كوتاهي‌اي صورت گرفته همين جا از تمامي هواداران پرسپوليس عذرخواهي مي‌كنم.

كريمي در خصوص دليل ناكامي گفت: ما بدشانس بوديم. البته مسائل حاشيه‌اي و مشكلات مالي هم يكي از دلايل اصلي بود. شايد همه فكر مي‌كردند با اين همه بازيكن ما صددرصد قهرمان مي‌شويم اما متاسفانه نتوانستيم يك سهميه آسيايي هم كسب كنيم.

وي در مورد انتقاداتي كه در طول فصل از مديريت باشگاه داشت، گفت: كاپيتاني فقط بستن بازوبند نيست. كاپيتان بايد به مشكلات آگاه و رابط بين مديريت و بازيكنان باشد. من در اين مدت تلاش كردم اين وظيفه را به نحو احسن انجام دهم. حتي اگر همه چيز به نام من تمام مي‌شد. چون اگر كاپيتان يك تيم سكوت كند و حرف نزند حرف و حديث‌هاي زيادي به وجود مي‌آيد، بعضي وقت‌ها و در حالي كه خودم هيچ طلبي از باشگاه نداشتم به خاطر بچه‌ها پيشقدم مي‌شدم تا در مورد من خوب فكر كنند.

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی توی بحث فوتبال نیستم و کلا تیم ملی رو قبول ندارم(دلیلش خیلی روشنه دیگه)ولی یه کاری که قطبی کرد و من از نظر انسانی خیلی واسه این کارش احترام قایل شدم این بود که توی مصاحبه اش گفت:من از اول هم گفتم عدم موفقیت ایران در صعود به جام جهانی تقصیر منه.ایران نرفت جام جهانی مقصر منم.
و با این کارش فشار روانی بازیکنا رو کم کرد.یه جورایی بهشون گفت من پشتتون هستم و این واسه یه بازیکن خیلی مهمه که پشتوانه داشته باشه.:redface:
ببخشید توی بحثتون فضولی کردم.شما ادامه بدین:redface:
سلام عزیز دلم
اولا خواهشن تو بحثا شرکت کنید وحرفه دلتون رو بزنید
من ازت ممنونم که بدونه هیچ تعصبی این حرف رو زدی :w17:
اخه میدونی اگه من این حرف رو میزدم میگفتن داری از روی تعصب (که حالا این آقا یه زمانی توی تیم ما بوده و پرسپولیسه ما رو قهرمان کرده)حرف میزنی
دوستانه گله من قبلا به این اقا هر چی میخواستند میگفتد(البته مطمئنا از روی دلسوزی برای تیم ملی کشورمون) که این آقا دروغ میگه فقط میخواد با تیم ملی (اگه رفتیم جام جهانی )یه محبوبیتی بدست بیاره اگرم نرفتیم که همین اقا استعفا میده و میره دنباله زندگیش توی هر جای دنیا که میخواد
تازه قطبی رو به عنوانه یه ایرانی هم قبول نداشتند:cry:
به نظر شما ایرانی بودن یعنی چی؟
علی دایی اگه علی دایی شد از صدقه سریه همین تیم ملی بود در مورد علی کریمی هم همین طور من مقصر اصلی رو این دو تا میدونم نه قطبی که فقط سه بازی مربی تیم بود
تازه به قول شما بد از بازی هم همه نا کامی هارو به گردن گرفت
حالا ما باید صبر کنیم تا 4 ساله دیگه(البته اگه عمری هم باشه)
قبول دارم این روزا خیلی سخته که دروغگو رو از راستگو تشخیص بدی( نه فقط تو ورزش در همه موارد)
ولی این رو هم قبول دارم که همین ادما توی موقعیت های حساس راست یا دروغ گو بودنه خودشون رو ثابت میکنند وگرنه که توی شادی همه خودشون رو سهیم میدونند
ولی خوشحالم که قطبی ایرانی بودن و وطن پرستیشو به همه ثابت کرد ;)

khooshe

مدیر بازنشسته
سلام عزیز دلم
اولا خواهشن تو بحثا شرکت کنید وحرفه دلتون رو بزنید
من ازت ممنونم که بدونه هیچ تعصبی این حرف رو زدی :w17:
اخه میدونی اگه من این حرف رو میزدم میگفتن داری از روی تعصب (که حالا این آقا یه زمانی توی تیم ما بوده و پرسپولیسه ما رو قهرمان کرده)حرف میزنی
دوستانه گله من قبلا به این اقا هر چی میخواستند میگفتد(البته مطمئنا از روی دلسوزی برای تیم ملی کشورمون) که این آقا دروغ میگه فقط میخواد با تیم ملی (اگه رفتیم جام جهانی )یه محبوبیتی بدست بیاره اگرم نرفتیم که همین اقا استعفا میده و میره دنباله زندگیش توی هر جای دنیا که میخواد
تازه قطبی رو به عنوانه یه ایرانی هم قبول نداشتند:cry:
به نظر شما ایرانی بودن یعنی چی؟
علی دایی اگه علی دایی شد از صدقه سریه همین تیم ملی بود در مورد علی کریمی هم همین طور من مقصر اصلی رو این دو تا میدونم نه قطبی که فقط سه بازی مربی تیم بود
تازه به قول شما بد از بازی هم همه نا کامی هارو به گردن گرفت
حالا ما باید صبر کنیم تا 4 ساله دیگه(البته اگه عمری هم باشه)
قبول دارم این روزا خیلی سخته که دروغگو رو از راستگو تشخیص بدی( نه فقط تو ورزش در همه موارد)
ولی این رو هم قبول دارم که همین ادما توی موقعیت های حساس راست یا دروغ گو بودنه خودشون رو ثابت میکنند وگرنه که توی شادی همه خودشون رو سهیم میدونند
ولی خوشحالم که قطبی ایرانی بودن و وطن پرستیشو به همه ثابت کرد ;)
وای چرا هر کی حرف خودشو می زنه من که نگفتم قطبی وطن نا پرسته(!)نکنه گفتم؟بابا حرف من یه جمله اس:
(نتیجه هایی رو که قطبی گرفت دایی هم می تونست بگیره حالا چرا بر کنار شد؟)
من دارم می گم برکناری دایی به ضرر تیم بود چون حالا قطبی باید اندازه ی دایی کار کنه و اونوقت برکنار شه حالا ببینین کی گفتم:mad:
خدا رو شکر همه فکر می کنن من طرفدار دایی ام نه به خدا من قبل از استقلالی بودن یه ایرانیم اگه یه سری حرفا رو روی تعصب رو ازشون کنار بزنیم روی قشنگ تری هم دارن:)

راستی یه چیز دیگه دایی قبل از سرمربی گریش بیشترین گل زده ی دنیا رو داره اینو که یادتون نرفته؟
نباید مسائلو با هم قاطی کنیم قطبی جای خودشه و دایی جای خودش:razz:

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
همون طور که گفته بودم دیدید که قطبی این کاره نبود...
حالا هم به هزار تا بهانه میزاره میره و پشت سرش رو هم نگاه نمیکنه
و این فوتبال ایرانه که نرفته جام جهانی!
این فوتبال ایرانه که تیم هشتم آسیا شده!!!
یعنی پایین تر از کره شمالی و بحرین و ازبکستان و ...
اینه نتیحه مدیریت کفاشیان و سرمربی گری دایی ها و قطبی ها!!!

اصلا هم امیدی به بهبودی این اوضاع در آینده ندارم...

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من قصدم از زدن این تاپیک دقیقا گفتن این حرف بود منظورم این بود چرا به هیچ کس اجازه ی رهبریه تیم مثلا برای 4سالو نمی دن مگه دایی رو هم نگفتن تا چند سال می مونه به یه سال ترسید حالا با قطبی هم همین کارو می کنن.
اگه گفتم که دایی چه فرقی داشته منظورم این بود.ولی مثل این که بد بیان کردم چون همه فکر می کنن من دارم می گم دایی خوب بود قطبی نه اما منظورم این بود عین هم هستن پس می ذاشتن دایی بمونه چه فرقی داره.
بازم می گم قطبی اومده بود برای معجزه وگرنه ما یک سرمربیه عادی داشتیم حالا اون سرمربیه عادی یا اون یکی دیگه ما یه سرمربیه معجزه گر می خواستیم.

شما شاید منظورتون این بود و یا شنیدن این حرف
ولی دلتون نمیخواست اینو بگین، یا میخواستین مسئله‌ای رو بیان کنید که به این مهم برسید ولی مسئله رو اشتتباه بیان کردین

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای چرا هر کی حرف خودشو می زنه من که نگفتم قطبی وطن نا پرسته(!)نکنه گفتم؟بابا حرف من یه جمله اس:
(نتیجه هایی رو که قطبی گرفت دایی هم می تونست بگیره حالا چرا بر کنار شد؟)
من دارم می گم برکناری دایی به ضرر تیم بود چون حالا قطبی باید اندازه ی دایی کار کنه و اونوقت برکنار شه حالا ببینین کی گفتم:mad:
خدا رو شکر همه فکر می کنن من طرفدار دایی ام نه به خدا من قبل از استقلالی بودن یه ایرانیم اگه یه سری حرفا رو روی تعصب رو ازشون کنار بزنیم روی قشنگ تری هم دارن:)

راستی یه چیز دیگه دایی قبل از سرمربی گریش بیشترین گل زده ی دنیا رو داره اینو که یادتون نرفته؟
نباید مسائلو با هم قاطی کنیم قطبی جای خودشه و دایی جای خودش:razz:
سلام
واسه چی ناراحت شدی
من اصلا منظورم تونبودی:smile:
ببین من به در گفتم دیوار بشنوه:D:D:D( و جوابم رو هم گرفتم البته ببخشید این فقط یه ضرب المثله ( اونایی که خودشونم میدونند لطفا ناراحت نشن))

البته من اون پست رو زدم که بگم قطبی هم ایرانیه چون برخلاف اقای دایی که مقصر اصلی نرفتن ما بود اومد مثله یه مرد واقعی همه چیز رو به گردن گرفت یعنی از واقعیت فرار نکرد (ایرانی وطن پرست):w17:
ولی فکر نکنید چون ما با این اقا قهرمان شدیم میخوام ازش حمایت کنم
(اصلا منم از این قطبی زیاد دله خوشی ندارم چون به نظر من بعد از رفتنش ما توی پرسپولیس یه روزه خوش نداشتیم اگه میموند حداقل یه سهمیه آسیا رو که میتونستیم به دست بیارم:cry::cry::cry:)

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دمتون گرم......

ملوان ما تمام بازیکناش وقتی خوب می شن میرن......

تیم شما بازیکناش تو لیگ خوب شدند به عشق استان برگشتن.....

اون غیرتتون رو شکر

farizin

عضو جدید
برنامه بازی های تیراختور در لیگ نهم ;)
هفته اول:
جمعه 16 مرداد:
تراكتورسازي تبريز- صباي قم

هفته دوم:
ذوب‌آهن اصفهان- تراكتورسازي تبريز

هفته سوم
تراكتورسازي تبريز- شاهين بوشهر

هفته چهارم
راه‌آهن - تراكتورسازي تبريز

هفته پنجم
تراكتورسازي تبريز- پيكان قزوين

هفته ششم
استقلال تهران- تراكتورسازي تبريز

هفته هفتم
تراكتورسازي تبريز- مقاومت سپاسي

هفته هشتم
فولاد خوزستان- تراكتورسازي تبريز

هفته نهم
تراكتورسازي تبريز- ملوان انزلي

هفته دهم
سايپا- تراكتورسازي

هفته يازدهم
تراكتورسازي تبريز- سپاهان اصفهان

هفته دوازدهم
تراكتورسازي تبريز- استيل آذين

هفته سيزدهم
ابومسلم - تراكتورسازي تبريز

هفته چهاردهم
تراكتورسازي تبريز- پرسپوليس

هفته پانزدهم
مس كرمان- تراكتورسازي تبريز

هفته شانزدهم
تراكتورسازي تبريز- استقلال اهواز

هفته هفدهم
پاس همدان- تراكتورسازي تبريز

ecsir

عضو جدید
..:::گفت وگوي ويژه سايت گل با احمدرضا عابدزاده:::..

..:::گفت وگوي ويژه سايت گل با احمدرضا عابدزاده:::..

گفت وگوي ويژه سايت گل با احمدرضا عابدزاده

احمدرضا عابدزاده مربي تيم پرسپوليس تاكيد كرد هيچ اختلافي با حسين عبدي ندارد و تابع تصميمات باشگاه در زمينه انتخاب اعضاي كادرفني تيم است·

سایت گل-احمدرضا عابدزاده در گفت وگو با سايت گل گفت: من سالها با حسين عبدي همبازي بودم و اختلاف خاصي هم با او ندارم اما نمي دانم چرا تا اين حد به اين موضوع پرداخته مي شود· در اين باره بايد بگويم روز اولي كه عبدي در تمرينات حاضر شد كه من چهارده جلسه تيم را تمرين داده بودم و مي دانستم كه بازيكنان تيم در چه وضعيتي هستند و به همين علت از عبدي خواستم تا پس از يك جلسه هماهنگي نحوه تمرينات تيم مشخص شود·
عابدزاده درباره نظر باشگاه پرسپوليس درباره نحوه همكاري او و حسين عبدي گفت: روز اولي كه تمرينات پرسپوليس آغاز شد تعداد كمي در تمرين بودند· رفته رفته اما اكثر بازيكنان تيم در تمرينات حاضر شدند· من هم 20 جلسه تمرينات بدني و هوازي در نظر گرفته بودم كه 14 جلسه آن اجرا شده بود· پس از آن عبدي به كادر تيم اضافه شد و آقاي انصاري فرد در اين باره به من گفتند كه با همديگر هماهنگ باشيد· اين موضوع از ديد من هيچ اشكالي ندارد و چرا كه باشگاه درباره شرح وظايف كادرفني و اينكه چه نفراتي در چه سمت هايي مشغول به كار شوند تصميم مي گيرد و من هم تابع تصميمات مديرعامل باشگاه و هيات مديره هستم·
عابدزاده مي گويد: از روزي كه عبدي آمده قبل از شروع تمرين با هم جلسه اي داريم و موارد تمرين را هماهنگ مي كنيم· شما هم مطمئن باشيد من و عبدي با اين همه تجربه و كسوت زرنگ تر از اين حرف ها هستيم كه بخواهيم با ايجاد اختلاف بين يكديگر بهانه دست بازيكن يا سوژه دست رسانه ها بدهيم·
عابدزاده درباره وضعيت فعلي تيم پرسپوليس گفت: مي دانم كه هواداران به خاطر عدم انتخاب سرمربي تيم نگران هستند، من هم به آنها حق مي دهم اما بايد اين نكته را در نظر گرفت كه در راه انتخاب مربي خارجي مشكلات زيادي پيش آمده كه علاقه اي به دانستن آنها ندارم و تمايلي هم ندارم كه اين مساله را براي مردم بازگو كنم· من اما مي گويم كه هواداران بدانند كه تيم تمرينات خوبي طي روزهاي گذشته انجام شده و بازيكنان پرسپوليس از نظر آمادگي نسبت به ساير تيم ها عقب نيستند اما قبول دارم كه سرمربي تيم بايد هرچه سريع تر معرفي شود تا شناخت كاملي از وضعيت و ويژگي هاي بازيكنان تيم پيدا كرده و بتواند سيستم تاكتيك و تركيب مورد نظرش را تا قبل از شروع بازي ها مشخص و اجرا كند·
مربي تيم پرسپوليس درباره انتقاداتي كه از تمرينات او مي شود گفت: من زياد اهل مطالعه روزنامه ها نيستم اما دوستانم مي گويند كه بازيكنان تيم از نحوه تمرينات ابراز رضايت كرده اند· اين وسط اما برخي دوستان خبرنگار به بنده لطف دارند و مي گويند كه فشار تمرينات عابدزاده سنگين و طاقت فرساست· در اين باره چند نكته را بايد بگويم· اول اينكه الان فصل آماده سازي بازيكنان است و طبيعي است كه فشار تمرينات بدني نسبت به شروع فصل بيشتر باشد· الان بايد كار بدنسازي انجام داد و نه اينكه بازيكن وقتي آمد سر تمرين فكر كند كه به پيك نيك رفته است· علاوه بر اين ما وقتي دو جلسه در يك روز تمرين داشتيم در هر جلسه يك ساعت و بيست دقيقه تمرين كرديم، پس چگونه است كه مي گويد تمرينات عابدزاده زياد و طاقت فرسا است·
علاوه بر اين من از تمامي تمرينات پرسپوليس فيلمبرداري كرده ام· براي اين كار دو هدف عمده داشتم اول اينكه بعد از مشاهده تمرينات از طريق ويدئو به بازيكن بگويم كه كارش چه اشكالاتي داشته· تا الان هم كه اين كار را كرده ام با استقبال بازيكنان مواجه شده و در كيفيت كار تيم نيز تاثير داشته است· دوم اينكه مي توان مربي خارجي را به طور كامل در جريان تمرينات گذشته قرار دارد و با اين روش تا حدودي زمان از دست رفته را براي سرمربي خارجي جبران كرد· منتقدان هم كه بدون آمدن به محل تمرينات تيم انتقاداتي را مطرح مي كنند مي توانند بيايند اين تمرينات را ببينند و نظر دهند كه آيا فشار تمرينات عابدزاده طاقت فرسا بوده يا خير·
عابدزاده در ادامه گفت: من سال ها در پرسپوليس بازي كردم و مي دانم كه اين تيم هميشه با مشكل و بحران و حاشيه دست و پنجه نرم مي كند· اين حرف ها و حاشيه ها هم براي من عادي شده است· با اين وجود سعي كردم تا روزهايي كه تيم زير نظر بنده تمرين مي كند تمرينات اصولي و هدفمند باشد· علاوه بر اين تاكيد زيادي بر وجود نظم و انضباط داشتم و خوشحالم كه حالا بازيكنان پرسپوليس تمرينات را جدي مي گيرند و از شوخي و خنده يا لباس هاي نامنظم و···خبري نيست· درباره حضور عبدي در كادرفني هم تاكيد مي كنم كه هيچ مشكلي با هم نداريم و هدف ما سربلندي پرسپوليس و هواداران اين تيم است و بس· عابدزاده درباره انتخاب سرمربي خارجي پرسپوليس گفت: اگر قرار است يك ميليارد تومان براي انتخاب سرمربي هزينه شود بايد فردي كه مي آيد و چنين پولي مي گيرد تيم را قهرمان كند چرا كه هواداران از پرسپوليس انتظار قهرماني دارند وگرنه مي شود اين تيم را دست هر مربي معمولي داد و در نهايت شاهد قرار گرفتن تيم در رتبه چهارم يا پنجم بود· فصل قبل اما هزينه هاي زيادي براي كادر فني شد ولي ديديم كه نتيجه اي نداشت· بنابراين هزينه كردن براي كادرفني تضمين كننده موفقيت نيست· من هم اميدوارم در نهايت فردي سرمربي پرسپوليس شود كه توان هدايت يك تيم بزرگ و پرطرفدار داشته باشد و بداند كه هواداران چه انتظاراتي از اين تيم و سرمربي اش دارند·
عابدزاده درباره وضعيت دروازه بان هاي پرسپوليس گفت: ميثاق معمارزاده تازه در تمرينات حاضر شده است و قرار بود طي اين مدت تمريناتي داشته باشد اما وقتي سر تمرين آمد متوجه شدم كه از نظر بدني عقب تر از ساير نفرات تيم است· با اين وجود ميثاق توانايي هاي خوبي دارد و مي تواند با پشتكار و جديت آينده بهتري هم داشته باشد· حقيقي هم سفت و سخت تمرين مي كند اما دروازه بان سوم تيم (نائيجي) بايد خيلي كار كند تا بتواند در پرسپوليس حرفي براي گفتن داشته باشد·
او جوان است و من سعي خودم را مي كنم كه او از نظر فني پيشرفت بيشتري داشته باشد· عابدزاده درباره نقش خودش در يارگيري هاي پرسپوليس گفت: من درباره جذب نفرات جديد دخالت نكردنم اما هر وقت كه مسوولان باشگاه نظرم را جويا شدند رك و راست حرفم را زدم و معتقدم كه در پرسپوليس بايد بازيكنان بزرگ عضويت داشته باشند تا بتوانند پاسخگوي انتظارات هواداران باشند·

mohsen-moghadam

عضو جدید
شغل دوم ستارگان فوتبال ايران (شنيدني)

شغل دوم ستارگان فوتبال ايران (شنيدني)

شغل دوم ستارگان فوتبال ايران ۱- جواد نكونام در راه واردات عطر و پوشاك
جواد نكونام . خوش پوشي و خوش تيپي ، هم مي تواند براي آدم دردسر ساز شود و هم كارساز، فعلاً كه براي جواد بدجوري كارساز و پولساز شده و جواد در امر واردات عطر و پوشاك فعاليت خوبي دارد. ضمناً آقا جواد به اتفاق چند تن از دوستانش يك شركت توليد پوشاك و لوازم ورزشي تاسيس كرده است.
2- نيما نكيسا رستوران دارد!
روح لطيف نيما نكيسا ، او را وارد عرصه هنر كرده و آنطور كه شنيده ايم بزودي كاست سنگربان سابق تيم ملي روانه بازار موسيقي خواهد شد. البته فعاليت غير ورزشي نكيسا فقط به هنر و موسيقي ختم نمي شود . نيم خان با همكاري پدرش اداره يك رستوران سيك و مدرن را در خيابان فراهاني برعهده دارد. خوش تيپي نيما باعث شده كار و كاسبي اش بگيرد.
3- يحيي گل محمدي صاحب يك آرايشگاه مجهز
يحيي گل محمدي ، مدافع اسبق تيم صباباطري از آن دست فوتباليست هايي است كه همواره دور حاشيه را خط كشيده و بي سر و صدا به زندگي و كار خود مشغول است . او به همين چند روزه شهرت و قدرت دلخوش نكرده و اداره يك آرايشگاه مجهز به نام هنر پرشيا را بر عهده دارد. ضمن اينكه آقا يحيي در امور خيريه نيز پيشقدم است و آنطور كه شنيده ايم هزينه يك موسسه خيريه را تامين مي كند.
4- كريم باقري ، بازرگان فرش !
كريم باقري ، هافبك صاحب نام تيم پرسپوليس ، كه زماني فوتبالش هم مثل فرش شهرش زبانزد عام و خاص بود در كنار شوت زدن و دويدن و پاس دادن در زمين چمن در امر صادرات فرش و ارز آوري براي كشور تجربه و تبحر بالايي دارد. كريم خان همراه پدر همسرش يكي از تجار معروف فرش ايران و به خصوص تبريز در دنياست!
5- دين محمدي ، كاسب در ميلاد نور
چندين سال حضور در استقلال و سابقه حضور دو ساله در فوتبال باشگاهي آلمان ، گذشته از تجربيات فني و حرفه اي فراوان براي سيروس خان ، از لحاظ مادي هم براي هافبك ريز نقش پگاهي ها سودآور بود. سيروس ، سرمايه اش را كه هم ريالي است و هم ارزي در كار توليد پوشاك به كار انداخته و يك موسسه توليد پوشاك را اداره مي كند . البته يك باب مغازه در پاساژ ميلاد نور و در جوار هم قطاراني چون ميناوند ، پيرواني و دايي نيز از ديگر سرمايه گذاري هاي جناب سيروس خان است كه در آن به عرضه پوشاك ورزشي مي پردازد

6- تجارت تهران در قبضه علي دايي

علي دايي ، سر مربي تيم ملي همانطور كه در زمين سبز عناوين و ركوردهاي ملي و بين المللي را تصاحب كرده ، در زمينه سودآور اقتصادي سرمايه گذاري هاي كلاني انجام داده است . مشاركت در ساخت يك شهرك توريستي در اطراف چالوس ، مالكيت چندين فروشگاه و گالري كفش و لباس در مراكز خريد يوسف آباد ، منيريه ، ميدان محسني و ميلاد نور و همچنين اداره موسسه توليدي پوشاك ورزشي دايي ، مشغله هايي است كه بعد از فوتبال ذهن دايي را به خود مشغول كرده است.
7-عليرضا نيكبخت واحدي پوشاك توليد مي كند !
عليرضا نيكبخت واحدي ، مهاجم برسبوليس بيشتر از آنكه به فكر آينده اش باشد ، به تيپ و مد و ظاهرش مي رسد و فرصت چنداني براي پرداختن به امور تجاري ندارد . البته گويا به تازگي شم تجاري نيكي هم تقويت شده و شنيديم وي در يك موسسه توليد پوشاك مشاركت و سرمايه گذاري كرده است. البته حالا كه او به ليگ امارات رفته و عضو تيم الوصل شده ، بيشتر از اينها مي تواند به فكر آينده اش باشد.
8- خداداد عزيزي مسلط در تجارت جهاني !
خداداد عزيزي ، مربي بيام همانطور كه در زمين فوتبال تند و تيز است ، در عرصه تجارت نيز يد طولايي دارد و به قول معروف زير و بم كار را مي داند . خداداد علاوه بر مالكيت يك گالري طلافروشي در خيابان كريم خان زند ، صاحب يك شركت توليد قطعات يدكي اتومبيل در سنگاپور نيز هست و در دبي هم سرمايه گذاري هاي خوبي انجام داده و فعلاً او تنها رقيب علي دايي است.
9- رسول خطيبي ورزشگاه مي سازد!
رسول خطيبي ، مهاجم آذري تيم سپاهان اصفهان آنقدر به فوتبال و توپ و تور علاقه دارد كه حتي سرمايه گذاري هايش هم يكجوري به فوتبال و ورزش ربط پيدا مي كند . مهاجم تبريزي سپاهان ، پروژه ساخت يك مجموعه ورزشي را در تبريز آغاز كرده و نظارت بر چگونگي انجام كار اين مجموعه و تامين هزينه هاي آن مهمترين مشغله خطيبي بعد از فوتبال است.
10- پژمان نوري در آستانه آپارتمان سازي !
پژمان نوري ، هافبك تيم پيروزي پسر ارشد خانواده اي است كه املاك زيادي در شمال دارند اما پژمان علاقه اي به كشاورزي و زمين داري ندارد. از قرار معلوم پژمان هم نان را در ساخت و ساز مي بيند. او قصد دارد در قطعه زميني كه در اختيارش است ، آپارتمان سازي كند البته در فصل بهار! در اين مدتي هم كه بيكار بوده سرش با خواهرزاده اش و مراقبت و پرستاري از او گرم بوده ، مثل اينكه پژمان خان در رشته پرستاري استعداد بسيار خوبي دارد!
11- حسين كعبي براي خودش ارباب است
حسن كعبي ، هافبك ملي پوش تيم ملي هم سود و پول را در صنعت پر رونق خريد و فروش ملك و ساخت و ساز ديده است . آنطور كه خود حسين مي گفت او چند باب مغازه و منزل دارد كه با اجاره و رهن آنها كاسبي كوچكي براي خودش دست و پا كرده است.
12- سر و كار عليرضا منصوريان با كامپيوتر !
عليرضا منصوريان ، هافبك اسبق استقلال ، دو سال حضور در آلمان و فوتبال ماشيني و حساب شده ژرمن ها ، حسابگري علي منصوريان را هم تقويت كرد ، به طوري كه اين بازيكن مارك هايش را در بازار پر رونق كامپيوتر سرمايه گذاري كرد. اگر خريدار قطعات و لوازم كامپوتر هستيد ، حتماً سري به فروشگاه منصوريان واقع در چهار راه ولي عصر بزنيد.
13- پژمان جمشيدي گالري عطر و ادكلن دارد
پژمان جمشيدي ، هافبك تيم پاس علاوه بر اينكه بعد از چندين سال تحصيل در رشته عمران هنوز موفق به اخذ مدرك نشده و دائماً به خاطر پاس كردن واحدهاي درسي دنبال اساتيد خود است ، بخشي از وقتش را هم در گالري عطر و ادكلن فروشي اش كه در كرج واقع است ، مي گذراند.
14- مهدي هاشمي نسب در فكر افتتاح پيتزافروشي
مهدي هاشمي نسب ، مدافع يام خراسان و بازيكن پر شر و شور سالهاي گذشته استقلال و پرسپوليس حالا به يك بازيكن بي حاشيه و آرام تبديل شده و حسابي به فكر آينده خود است . واردات لوازم آرايشي و بهداشتي آقا مهدي را راضي نكرده و حالا او قصد دارد يك پيتزافروشي داير كند ، البته اينكه كجا و با كي هنوز معلوم نيست ، اما احتمالاً يكي از پر رونق ترين پيتزافروشي هاي تهران از آن گلزن ترين مدافع فوتبال ايران خواهد شد.
15- پيتزافروشي محمد برزگر غوغا مي كند
محمد برزگر ، در عرصه كار و فعاليت غير ورزشي ، بسيار كوشاست . محمدآقا در خيابان گيشا يك پيتزا فروشي شيك و پررونق دارد
16 – يدالله اكبري شغل نان و آب داري دارد
به نظر مي رسد ، شم اقتصادي فوتباليست ها خيلي بالاست . چون يدالله اكبري هم مثل بعضي از همقطارانش ، سرمايه اش را در كار ساخت و ساز ساختمان كه سود كلاني هم دارد ، به كار انداخته است. خدا كند معماري يدي هم مثل فوتبالش ظريف و خوب باشد.
17- افشين پيرواني سهامدار جورابان
افشين پيرواني ، حتماً تاكنون پيراهن و پوشاك ورزشي با مارك جورابان را ديده ايد ! حتماً هم مي دانيد بخشي از سهام اين شركت معتبر توليد پوشاك ورزشي متعلق به افشين خان است. البته مشاركت در توليدي جورابان يكي از مشغله هاي پيرواني است و مدافع شيرازي سرخپوشان يك گالري پوشاك و كفش ورزشي هم در ميدان محسني دارد.
18- حامد كاويانپور ، نمايشگاه دار اتومبيل
حامد كاويانپور ، هافبك سابق ملي پوش تيم پرسپوليس بعد از بازگشت از امارات و حضور مجدد در پرسپوليس ، يك مدرسه فوتبال تاسيس كرد كه همه امكانات و سهام آن متعلق به خودش است. در كنار آموزش فوتبال به نونهالان علاقمند ، آقا حامد ، در كار خريد و فروش اتومبيل هم فعال است و اتفاقاً اتومبيل هاي لوكس و گرانقيمتي هم در دست و بالش دارد.
19- حميد استيلي با پيرواني شريك است
حميد استيلي ، مربي سابق تيم پرسپوليس نيز مثل همبازي سابقش ( افشين پيرواني ) در بخشي از سهام شركت توليدي جورابان شريك است اما اينكه چند درصد از سهام شركت توليدي جورابان شريك است اما اينكه چند درصد از سهام متعلق به حميدخان است ما بي اطلاعيم . ضمن اينكه حميدخان در امر تجارت وادرات كالا هم كم و بيش فعاليت دارد .

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
آسوده بخوابید که فدراسیون فوتبال بیدار است!

به نام پرودگار ندا ها

آهای مردم ایران! آهای جوانان پیران زنان و مردان!
آهای کسانی که به دلیل نرفتن تیم ملی فوتبال کشورتان به جام جهانی افسرده و دلمرده گشته اید.دیگر خموده و ناراحت نباشید زیرا علی کفاشیان و برو بچ پرده از مشکلات فوتبال این مملکت برداشتند و آنها را حل کردند.حتی اگر یک معذرت خواهی خشک و خالی هم از ملت نکرده باشند!
بالاخره ریشه تمام مشکلات فوتبال ایران پیدا شد.امید است با خشکاندن این ریشه دیگر شاهد تماشگر نماها ، فحش و ناسزا ،دلالیسم و لمپنیسم ،تبانی و دوپینگ نباشیم.

مردم ایران بدانید و آگاه باشید که پس از ساعت ها بررسی ، جلسه ،بحث و گفتگو بین اهالی و دلسوزان ورزش همه فهمیدند چرا این قدر فوتبال ما پسرفت کرده.بله دلیل افت فوتبال ما فقط فقط یک چیز است:

« فوتبالیست های بد حجاب»!!!!

بله درست خواندید.اصلاً تعجب نکنید.چشمان خود را هم نمالید.هیچ خطای دیدی رخ نداده. به چشمان خود اعتماد کنید و به صفحه مانیتور خود هم دست نزنید.اشکال از گیرنده نیست.اشکال حتی از فرستنده هم نیست.اشکال از مسئولان فوتبال این مملکت است که فرق ورزش فوتبال و مسجد را نمی دانند!
در همین زمینه جناب آقای علیپور(مسئول فرهنگی فوتبال!) که تنها نکته ورزشی زندگیشان شباهت فامیل ایشان با «علی علیزاده» می باشد اعلام نموده اند ما باید کاری کنیم که بازیکنان فوتبال وقتشان به بطالت هدر نرود و همه اش دنبال توپ و فوتبال باشند و به عبارت بهتر وقتی برای تفریح و استراحت و چت (بله درست خواندید دقیقاً کلمه چت منظور ایشون بوده!) نداشته باشند...

آهای فدراسیون نمونه! آهای باقلوا! راحت الحلقوم! ناناز! طناز! سالار خان ! آهای علی کفاشیان! خدا وکیلی خودت خنده ات نمی گیره از این منشور نامه های اخلاقی ؟! یعنی اگر یک فوتبالیستی محروم بشه دیگه جوانان این مملکت(به زعم جنابعالی و رفقایتان) به بیراهه نمی روند؟مشکل شما تقلید جوانان از ایران از نوع تیپ و قیافه فلان فوتبالیست است؟اصلاً یه فرض هم که همه جوان های ایران از این آقا تقلید کنند .آیا اگر ایشان را محروم کنید دیگه کسی از ایشون تقلید نمی کنه؟

در حالیکه جوانان این مملکت بدون نگاه کردن به فوتبالیست ها به مهمانی می روند و سیگار میکشند و با جنس مخالف رابطه برقرار میکنند و زبونم لال چت هم میکنند ، دیگه معلوم نیست مسئولان فدراسیون فوتبال(که به گمان بنده 400-500 سالی از قافله عقب می باشند) منظورشون کدوم جوان است که ممکن است به بیراهه برود؟!؟!اصلاً اینجا یک سوال مطرح میشود و آن این است :آقای کفاشیان! آقای علیپور! آقای شریفی و سایر مسئولان فوتبال ! به شما چه که جوانان مملکت می خواهند به چه راهی برود که شما برایشان خط مشی تعیین میکنید؟

نکته اساسی: نویسنده هیچ قضاوتی در مورد اشتباه بودن یا اشتباه نبودن اعمالی چون مهمانی رفتن و سیگار کشیدن و رابطه با جنس مخالف و ایضاً چت و غیره ندارد.

در همین زمینه گروه مارشال-مدرن ضمن استقبال از این حرکت طنز مدیران فوتبال اعلام میدارد:« داش علی(کفاشیان) ای ول خیلی باحالی.چقده تو بانمکی.الهی خدا همیشه هواتو داشته باشه که اینقدر ما رو میخندونی و دلمون رو شاد میکنی!»

ما در گروه مارشال-مدرن یک سری پیشنهاداتی را جهت بهتر اجرا شدن پروژه «منشور اخلاقی» ارائه می دهیم.بدیهی است گوش کردن یا نکردن به آنها بستگی به کشش عشق مسئولان مربوطه دارد.این پیشنهادات عبارتند از:

1-برنامه ویژه ارشاد و هدایت تماشاگران و تماشاگران نماها به کمک روش های ارشادی همچون باتوم و اسپری فلفل و امثالهم.در صورت لزوم میتوانید از تجربه های گرانقدر برادران محترم لباس شخصی در این زمینه ممد بجویید.

2- با فوتبالیست هایی که الگوی ورزشی خود را افراد معلوم الحال و خائنی همچون زین الدین زیدان ، کاکا ، دیوید بکام و امثالهم قرار میدهند ، برخورد شدید (البته نه از نوع مورد یک) صورت گیرد و از آنان خواسته شود از بین مسعود ده نمکی، حسن رحیم پور ازغدی ، سعید عسگر و مأمور مخصوص حاکم بزرگ(جناب سروان مهدی کمین زاده و به عبارت دیگی میتی کومان) یک نفر را به عنوان الگو برگزیند.

3- از این پس و برای بازی در لیگ برتر، بازیکنان باید مانند مراحل استخدام در اداره جات دولتی مورد مصاحبه قرار گیرند و سوالات فنی و مهمی همچون :13 آبان چه روزیه؟دعای ندبه را از حفظ بخون.عبارت «ضربت باتوماً علی فرقهم» به چه معنی است ؟ و خلاصه سوالاتی از این قبیل از آنها پرسیده شود....

4-بازیکنانی که سابقه حضور در هیئت ها ،بسیج مساجد ، مکبر نماز جماعت محله شون ، سینه زنی و نوحه خوانی و غیره را دارند دارای سهمیه تیم ملی می شوند و بدون کنکور وارد تیم ملی میشوند!

5-قبل از شروع بازیها و هنگامی که بازیکنان وارد زمین می شوند یک ماشین(ترجیحاً الگانس) که پشت شیشه عقبش نوشه « گشت قرشاد» به بازیکنان نزدیک شده و آن بازیکنانی که درازای شورت ورزشی شان کمتر از 3 وجب باشد را سوار ماشین کرده و از بازی کردنشان ممانعت به عمل بیاید.

6-جهت سالم سازی استادیوم ها به تماشاگران گفته شود قبل از دادن هر گونه شعاری آن را با روابط عمومی فدراسیون فوتبال هماهنگ کنند تا در صورتی که شعار مشکل دار نباشد بتواند از حنجره تماشاگران موجود در استادیوم خارج شود.عده ای از شعار های پیشنهادی عبارتند از:
- توپ تانک آرپیچی سر پیچ باید بپیچی
- شیر سماور عشق ما داور
- منچستر انگلیس بگیر بخواب خسته ای!
- بازیکن بی غیرت نداریم نداریم
-تیم ما گل میزنه ایشالله مبارکش باد!

7-بازیکنان فوتبال موظفند خمس پولی را که تحت عنوان قرارداد با باشگاه دریافت می دارند به رییس فدراسیون فوتبال تحویل دهند.این پول سهم آقای رییس و اولادشان میباشد! در غیر این صورت باید به مدت 2 ماه(شصت روز) ناهار کارکنان فدراسیون را تأمین کنند به شرطی که ناهار مذکور حداقل باید چلوکباب باشه.

8-اگر بازیکنی از مفاد منشور اخلاقی تخلف نمود علاوه بر اینکه در تلویزیون به جرمش اعتراف میکند باید از ارتباط پنهانش با عوامل بیگانه پرده بردارد (تازه اون هم در خبر 20.30) و سایر چیز هایی که لازمند در یک اعتراف تلویزیونی گفته شود نیز باید ذکر شوند.(مسئولان امر خودشون میدونند منظورم چیست.نمیشه که همه چیو گفت!)

منبع: گروه باحال ماشال مدرن

آخرین ویرایش: