دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzad.valve

عضو جدید
سارا
تو نبود ما رییس شدی ها
کاپیتان و این حرفا ....
امیدوارم همتون شاد و پیروز باشید
باز دم سارا گرم یه یادی از من کرد یه پیام خصوصی برای من ، ایجاد کننده تاپیک، فرستاد

هلیا پ

عضو جدید
بچه ها حراست دانشگاه دیگه خیلی داره شورشو درمیاره!! اون روز با مانتو زیر زانو منو راه نمیداد! هی گفتم من اراءه دارم مگه گوش میکرد:razz:

namavar1989

عضو جدید
کاربر ممتاز
hamed.maz، zz.arc، khadijeh fallahm namavar1989
دوستان عزیز به ترتیب ورودتون رو خوش امد میگم
:gol::gol::gol:
خیلی خوشحال شدم
مرسی از نظرات ....... ا

ممنون میشم اگر یه کم خودتون رو معرفی کنید

خیلی خوشحال شدم که دوباره تاپیک رونق گرفته
:gol:

ممنون از خوش آمد گوييت دوست عزيز
من ورودي 88 مهندسي مواد ، گرايش سراميكم

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سارا
تو نبود ما رییس شدی ها
کاپیتان و این حرفا ....
امیدوارم همتون شاد و پیروز باشید
باز دم سارا گرم یه یادی از من کرد یه پیام خصوصی برای من ، ایجاد کننده تاپیک، فرستاد

سلام
من !!!!!!!!!1 من همچین جسارتی نمیکنم ...
خیلی خوشحال شدم دوباره استارتر را اینجا دیدم ;)
ممنون از خوش آمد گوييت دوست عزيز
من ورودي 88 مهندسي مواد ، گرايش سراميكم

خوشوقتم و موفق باشید ;)

hesam02

عضو جدید
دانشگاموووون خيييلييي خوووبه!!!!
درستشم همينه...اومديم دانشگاه درس بخونيم.دستشون درد نكنه كه انقدر نگرانه جو كاملن علمي علم و صنعتن:redface:

آفرین. بچه ها ماشاالله عقایدشونو تازه دارن رو می کنن

hesam02

عضو جدید
منم نگفتم بده!!!!! فقط خیلی گیرمیدن!

حقوق مي گيرن كه گير بدن ديگه. ميخواي نونشونو آجر كني؟ خب وقتي داري مياي تو دانشگاه يكم سر و وضعتو آشفته كن گير بدن كه بالا دستياش بدونن كه داره كارشو خوب انجام ميده و اين ماه بهش پاداش بدن.
ديدي. با يه تغيير ساده توي ظاهر به سادگي ميشه حقوق يكيو بالا پايين كرد.
پس از اين به بعد هواي حراستيا هم داشته باش ديگه. اونم خب خرج داره

هلیا پ

عضو جدید
باشه!چشم:smile: نه بابا همشونم اینطوری نیستن بعضیاشون خودشونم راضی به این کارا نیستن ولی خب جلو همکاراشون مجبورن!

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
سلام به بروبچ علم و صنعتي ازتون يه سوالي داشتم... تو دانشگاه شما چقدر فضاي تحقيقاتي وجود داره؟‌ مثلا از ترم چندم آزمايشگاه در اختيارتونه و اينكه استادها جقدر روي مقاله هاتون بهتون كمك مي كنند؟ اصلا انگيزه تحقيق و گرفتن و كار كردن روي پروژه در چه سطحيه اونجا؟ مثلا براي رشته برق؟ با تشكر http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

آخرین ویرایش:

hesam02

عضو جدید
سلام به بروبچ علم و صنعتي ازتون يه سوالي داشتم... تو دانشگاه شما چقدر فضاي تحقيقاتي وجود داره؟‌ مثلا از ترم چندم آزمايشگاه در اختيارتونه و اينكه استادها جقدر روي مقاله هاتون بهتون كمك مي كنند؟ اصلا انگيزه تحقيق و گرفتن و كار كردن روي پروژه در چه سطحيه اونجا؟ مثلا براي رشته برق؟ با تشكر :gol:

اولا ما اينجا بر و بچ نداريم ، همه مهندس و علامن :)
ثانيا سلام
ثالثا بستگي به طرف داره. اگه پيگير باشه و خودش علاقه داشته باشه ميشه. اما جديدا يكم سخت شده فضاي تحقيقاتي تو كشور. امكانات به هر كسي تعلق نميگيره
رابعا لايك كن:D

هلیا پ

عضو جدید
سلام به بروبچ علم و صنعتي ازتون يه سوالي داشتم... تو دانشگاه شما چقدر فضاي تحقيقاتي وجود داره؟‌ مثلا از ترم چندم آزمايشگاه در اختيارتونه و اينكه استادها جقدر روي مقاله هاتون بهتون كمك مي كنند؟ اصلا انگيزه تحقيق و گرفتن و كار كردن روي پروژه در چه سطحيه اونجا؟ مثلا براي رشته برق؟ با تشكر :gol:
سلام.به نظرم سطح تحقیقاتش خوبه البته واسه کسی که انگیزه وعلاقه داره خب استادا هم کمکش میکنن!!

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
[h=2][/h]
ببينيد مثلا دانشگاه تهران ترم سه به بعد استاد تو آزمايشگاه بالاسرتون واي ميسه و مثلا ترم هفت اگه پروژه مناسبي داشته باشيد استاد باهاتون همكاري ميكنه. ميخوام بدونم كه اين موقعيت تو علم و صنعت وجود داره؟ در مورد اميركبير ميدونم كه نسبتا خوبه...

هلیا پ

عضو جدید
ببينيد مثلا دانشگاه تهران ترم سه به بعد استاد تو آزمايشگاه بالاسرتون واي ميسه و مثلا ترم هفت اگه پروژه مناسبي داشته باشيد استاد باهاتون همكاري ميكنه. ميخوام بدونم كه اين موقعيت تو علم و صنعت وجود داره؟ در مورد اميركبير ميدونم كه نسبتا خوبه...
دقیقا نمیدونم ولی تا اونجایی که من میدونم همکاری میکنن استادا! البته بازم بستگی داره چقدر با استاد رابطه داشته باشی یا اینکه استاد به موضوع علاقه داشته باشه!!

هلیا پ

عضو جدید
بچه ها حتما همه درگیر پروژه های آخر ترمید که کسی سرنمیزنه اینجا!! من که کلافه ام استادا بیچارمون کردن بس که پروژه میخوان:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.